رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

حتما شما هم به سایت دیوار سر زدین و با قیمت های فضایی که مردم برای کالاهاشون میدن مواجه شدین ... که این قیمت ها دو دلیل بیشتر نداره ...

اولین و مهمترینش اینکه اصلا تو این وادی ها نیستن و کالایی رو که بعضا فروشنده به اصطلاح کرده تو پاچشون یا  قیمت عرف اون زمان بوده رو فکر میکنن الان هم همون قیمت رو با این که دست دو محسوب میشن رو ازشون میخرن ....

دومی هم اینکه فکر میکنن اجناس با مرور زمان همانند گرامافون و اشیاء عتیقه  ارزش بالایی پیدا میکنن ...

تقصیر این بنده خدا ها هم نیست چونکه سوء مدیریت صورت گرفته  یعنی بجای فرهنگ سازی مناسب در این زمینه اقدام به تشکیل سایت هایی همچون دیوار و شیپور و ... می کنند 

گفته های این دوستمون هم صحت این موضوع رو بیان میکنه ...

post-16688-0-86863300-1439651549_thumb.jpgpost-16688-0-28439800-1439651578_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

حرف حساب جواب نداره

والا من سیستم پنتیوم 478 چند ماه پیش هاردشو دراوردم انداختم بیرون  

تو سایت دیوار میزنن سیستم نیمه حرفه ای باقیمت.... :wacko:

لینک به دیدگاه

سایت دیوار قیمت خوبم پیدا میشه 

اما زنگ میزنی طرف بچه 12 سالس مامانش اجازه نمیده  =))

لینک به دیدگاه

سلام

حرف حساب جواب نداره

والا من سیستم پنتیوم 478 چند ماه پیش هاردشو دراوردم انداختم بیرون  

تو سایت دیوار میزنن سیستم نیمه حرفه ای باقیمت.... :wacko:

دقیقا همینطوریه ... *dry#

تازه اینکه چیزی نیست یارو سیستم 775  رو که کلا 200 تومن هم نمی ارزه گذاشته بود 1 میلیون :eek:  زنگ زدم میگم  ببخشید مشخصات سیستم 1 میلیونی ئه چیه ؟ ^_^ میگه خیلی قویه حتی کامپیوتر های امروزی هم به گرد پاش نمیرسن :cool: ... میگم رو چه حساب این حرف رو میزنی ؟ :-?  میگه من خودم کارم کامپیوتره :-B ... بعدش میگم خوب دیگه چیا داری واس فروش؟ :mellow:  میگه یه گرافیک 1 مگ دارم در حد لالیگا :cowboy:  ... میگم منظورت گیگ ئه دیگه ؟ :-? گوشی رو قط میکنه ... :|  :|  :|  :|  :|

لینک به دیدگاه

يارو تو شيپور گراف 5450 با cpu 7400 مين p31 رم 4 هارد 500 زده پاور 330 گرين رو زده کيس حرفه اى مخصوص گيم قيمت 700. زنگ زدم ميگم نوش اينقدر نميشه من خودم فروشنم ميشه رفتي بازار يه سر به قطعات بزن.

اين سيستمم زده بودن دو مليونو نيم.

main z68 vga 550ti ram 4 power 480 green cpu i5 2500 hard 500 case viera

ادم نو شو بخره کمتر در مياد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همه ی اینها فاجعه تر ایسام هست

بله 

مخصوصا قیمت کارت گرافیک و توضیحاتشون !

نمیدونم بندگان خدا چه فکر میکنن؟!

لینک به دیدگاه

سایت دیوار قیمت خوبم پیدا میشه 

اما زنگ میزنی طرف بچه 12 سالس مامانش اجازه نمیده  =))

دقیقا من با همچین موضوعی مواجه شدم :))

sms دادم بهش بعد از 1 ساعت جواب داد (ببخشید بابام اجازه نمیده بفروشم)

جدا از بحث قیمتهای فضایی و عجیب توی سایت دیوار یارو یه سی دی رام گزاشته بود برا فروش اسمشو زده بود فروشه سی دی خار ارزون

اس ام اس دادم بهش گفتم منظورتون از سی دی خار چیه گفت : همونی که توی کامپیوتره سی دی میخوره توش :laughing:

جالب ترش اینجاست یه نفر دیگه عکس پاور میزاره مینویسه فروش یک عدد هارد کامپیوتر سالم :|

من یه مدت معتاد سایت دیوار شده بودم از بالا تا پایینشو میگشتم فقط بخندم :D  که مثلا عکس شیر آب خونشونو گزاشته بود برا فروش گوشه هاش هم زنگ زده بود  :laughing:

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستام تو دیوار بنجل میزاره و خوب هم میفروشه لبتاب اپل 300 تومنی رو 1500 فروخت

یک چیزایی تو دیوار میبینیم که خیلی نکته ظریف داره ! مثلا طرف اومده یک سماور رو گزاشته که قیمت نوش 10 هزار تومن بعد نوشته قیمت توافقی  :D

حالا قضیه چیه ؟ قضیه اینه اگه خیلی به عکس نگاه کنید و دقت کنید میبینید که عکس خود صاحبش یا قسمت خاصی ازش  توی سماور معلوم هست  =))  نمیدونم منظور رو گرفتید یا نه  :laughing:

خلاصه اینم یک جور کاسبی هست دیگه

لینک به دیدگاه

یکی از دوستام تو دیوار بنجل میزاره و خوب هم میفروشه لبتاب اپل 300 تومنی رو 1500 فروخت

یک چیزایی تو دیوار میبینیم که خیلی نکته ظریف داره ! مثلا طرف اومده یک سماور رو گزاشته که قیمت نوش 10 هزار تومن بعد نوشته قیمت توافقی  :D

حالا قضیه چیه ؟ قضیه اینه اگه خیلی به عکس نگاه کنید و دقت کنید میبینید که عکس خود صاحبش یا قسمت خاصی ازش  توی سماور معلوم هست  =))  نمیدونم منظور رو گرفتید یا نه  :laughing:

نه فقط شما میگیرین ! :دی

راستی یک عدد گرافیک سری 4000 ای ام دی و یک عدد 4500 اف ایکس انویدیا دارم به نظرتون توافقی چند بفروشم ؟ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

اون عکس دیدم  =)) سوژه ایی هست ها  :D

لینک به دیدگاه

دیوار و شیپور و ایسام  بی درو پیکرترین سایتهای خرید و فروشه تو ایرانه اصلا نظارتی توش نیس

یارو هر چی عشقش بکشه قیمت میزاره

مثلا تو بازارچه این فروم عرف هست قطعه ای مانند کارت گرافیک 30 درصد زیر قیمت اک قیمت گزاری میشه اما تو اون سایتا طرف 4ساله از گرافیکش کار کشیده به قولی پدر کارتو در اورده 30درصد کم نمیکنه هیچ تازه 40درصد هم به قیمتی که خریده بود اضافه میکنه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

اینم نمونه قیمت ایسام 

در تأیید حرف دوستمون 

لینک 1 

لینک 2

لینک 3 (شاهکار)

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

منم زیاد دیدم.اکثرا یه قیمتی از اون چیری که میخرن کم میکنن میزارن و قیمت از بازار نمیگیرن.اون (دوستی که میگه لبتاپ ۳۰۰ رو ۱۵۰۰ فروخته) من که ازین شانسا نداشتم هر کالای که میزارم برا فروش اینکارش میاد برا خرید متاسفانه.

لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوریه ... *dry#

تازه اینکه چیزی نیست یارو سیستم 775  رو که کلا 200 تومن هم نمی ارزه گذاشته بود 1 میلیون :eek:  زنگ زدم میگم  ببخشید مشخصات سیستم 1 میلیونی ئه چیه ؟ ^_^ میگه خیلی قویه حتی کامپیوتر های امروزی هم به گرد پاش نمیرسن :cool: ... میگم رو چه حساب این حرف رو میزنی ؟ :-?  میگه من خودم کارم کامپیوتره :-B ... بعدش میگم خوب دیگه چیا داری واس فروش؟ :mellow:  میگه یه گرافیک 1 مگ دارم در حد لالیگا :cowboy:  ... میگم منظورت گیگ ئه دیگه ؟ :-? گوشی رو قط میکنه ... :|  :|  :|  :|  :|

شرمنده بابت اسپم ولی نتونستم جلوی خودمو بگیرم:

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

متاسفانه این خصلت در خیلی ها هست
یکی از روی ندانستن این کار رو میکنه ! و یکسری هم از روی عمد این کارا رو انجام میدن
خریدار حرفه ای که میدونه از کجا و چگونه بخره
در هر صورت از این دو قشر همه جا هاستن

لینک به دیدگاه

اینم نمونه قیمت ایسام 

در تأیید حرف دوستمون 

لینک 1 

لینک 2

لینک 3 (شاهکار)

=)))))))))

غول زمانه

=)))))))))

Zotac 590 =))

لینک به دیدگاه

مثلا می خواهیم بگیم که Ebay ایرانی داریم =))  =))  =))  =))

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

اینم نمونه قیمت ایسام 

در تأیید حرف دوستمون 

لینک 1 

لینک 2

لینک 3 (شاهکار)

http://esam.ir/itemView.aspx/841391/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-DDR3-%D9%88-%D8%B1%D9%85-4-%D9%88-CPU-2CORES.htm

تو قسمت نظرات یک نفر خشانت به خرج داده اون کیه ؟ خودش بیاد اعتراف کنه  =))

لینک به دیدگاه

مثلا می خواهیم بگیم که Ebay ایرانی داریم =))  =))  =))  =))

مگه Ebay ایرانی نیست ؟ :دی

منظورم اینه موسسش ایرانیه

لینک به دیدگاه

=)))))))))

غول زمانه

=)))))))))

Zotac 590 =))

آقا من یه 7850 2 گیگ دارم به نظرتون میتونم 5 میلیون آبش کنم؟  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

من یه بار برنامش رو روی گوشی یکی از دوستام باز کردم دیدم یکی سکه 25 تومنی و 10 تومنی برای فروش گذاشته اونم دونه ای 10 هزار تومن!!!
 این یکی هم خیلی دیگه....آره خلاصه....http://esam.ir/itemView.aspx/998608/%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D8%A2%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86.htm

این فکر کنم داداش همون سکه فروشس فقط یکم خوش انصاف تر:
http://esam.ir/itemView.aspx/993177/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B3-100%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.htm

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

بعضی مواقعه هم برعکس منم کارتvapor 280xگذاشتم طرف اس میده400تون :-?  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

غول زمانه خیلی خوب بود =))))

اینم خیلی خوش قیمته:

http://esam.ir/itemView.aspx/855371/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%AF-GTX-275.htm

این 2 تا توضیح فروشنده در جواب به کامنت ها هم شاهکاریه واسه خودش :

896MB ولی اگر اطلاعات تخصصی تر بخوای بیت ریتش 448bit هست که واسه همین با سرعت کارت 750GTi برابری میکنه... من که خیلی ازش راضی بودم. battlefied4 رو هم باهاش اجرا کردم.

اطلاعات تخصصی داد الان یعنی؟ سرعت برابر 750Ti ؟ فقط 580 غیر رفرنس میتونه در حد 750ti باشه  :laughing:

استفاده برقش! رو خوب اومدی!!! یعنی جدا شما نگران مصرف برق خانوار هستی!!؟ 99% بازیها با هردو دایرکت ایکس 10 و 11 سازگارند و الزامی به داشتن 11 نیست. Battlefield4 وdragon age 3 رو براحتی باهاش اجرا و بازی کردم. کارت گرافیگ نو 2Gig هم داریم همین الان 100 میتونی بخری... فقط به رم نیست . bitrate این کارت 448bit هست ولی 770GTX بیت ریتش 256bit هست.

الان بتل 4 به نظرش خیلی جدید بوده؟ اولین بازی دایرکت ایکس 12 هم که اومد این بابا میخواد کارت 10 اش رو قالب کنه با ایت جواب!

من غلامه این مقایسه بین 275 با 770 هستم  =))

حالا خوبه سال پیش 275 لایتنینگ رو برای تست زیر نیتروژن خریدم که بهترین مدل 275 به حساب میاد 260 تومن و هنوزم دوستام میگن بالا خریدی  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...