رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 44 دقیقه قبل، lordinvo1380 گفته است :

نمیدونم داستانش چیه هرکس xbox ps4 گذاشته دیوار حالا هر مدلی که باشه کلا 10 ساعت هم بازی نکرده.یارو  6سال پیش وان خریده 900 تومن الان داره میده 4500

دیگه چون نمیتونن بگن دست خانم دکتر بوده صبح میبردش مطب ظهر میومد خونه،یه بهونه دیگه میارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

image.thumb.png.07093993d12c2866a954946d96520d9f.png

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

زود باشید تا دوبار دیگه باهاش نرفته سالن😀

img_20200520_142350_329.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، hamid5566 گفته است :

زود باشید تا دوبار دیگه باهاش نرفته سالن😀

img_20200520_142350_329.jpg

از این بهتر مگه داریم

وااااااااااااااای☺☺☺

لینک به دیدگاه

در در 25 اردیبهشت 1399 در 18:18، ferdosi گفته است :

من اطلاعات کمی در مورد کارت صدا دارم.مشکلش چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 26 اردیبهشت 1399 در 20:40، Silvermanhhh گفته است :

دیگه چون نمیتونن بگن دست خانم دکتر بوده صبح میبردش مطب ظهر میومد خونه،یه بهونه دیگه میارن

سر همین چیزا من روم نمیشه دیوار چیزی بفروشم چون هر چیزیو مثل عروسک نگه داشتم، اگه توضیح بدم حتما خواننده شک میکنه که یه ریگی به کشفش این بابا هست این همه تعریف داده. مخصوصا که خطم 912 نیست دیگه یقین پیدا میکنه یه کاسه ای زیر نیم کاسس!

یه 360 با کینکت یه پلی3 اسلیم کپی خور آینه دوربین بلک مجیک میکروفون HF G3 کارت کپچر و... افتاده گوشه خونه خاک میخوره ولی نمیشه هم فروختش. یکم هم فوبیا دارم طرف بیاد تست کنه جلو روم و اوکی باشه، بعد ببره بگه فلان جاش خراب بود حالا بیا و درستش کن. کلا دیوار و امثالهم بدرد وقت گذرونی میخورن تا جنس معامله کردن. البته هر کاری بلدیت میخواد. من بلد نیستم و بهش اعتراف میکنم!

بیشتر منو سیستم های DDR2 و ماقبل تاریخ که مال زمان تیرکمون شاه هستن خنده میندازه که با کلمات گیمینگ و رندرینگ توصیف شدن. حالا قیمتشون پرتو پلاست میگیم اوکی، طرف تو باغ نیست ولی خدایی تو با E5300 و 9400GT چی دقیقا بازی میکردی و میکنی که نوشتی گیمینگ؟

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

سر همین چیزا من روم نمیشه دیوار چیزی بفروشم چون هر چیزیو مثل عروسک نگه داشتم، اگه توضیح بدم حتما خواننده شک میکنه که یه ریگی به کشفش این بابا هست این همه تعریف داده. مخصوصا که خطم 912 نیست دیگه یقین پیدا میکنه یه کاسه ای زیر نیم کاسس!

یه 360 با کینکت یه پلی3 اسلیم کپی خور آینه دوربین بلک مجیک میکروفون HF G3 کارت کپچر و... افتاده گوشه خونه خاک میخوره ولی نمیشه هم فروختش. یکم هم فوبیا دارم طرف بیاد تست کنه جلو روم و اوکی باشه، بعد ببره بگه فلان جاش خراب بود حالا بیا و درستش کن. کلا دیوار و امثالهم بدرد وقت گذرونی میخورن تا جنس معامله کردن. البته هر کاری بلدیت میخواد. من بلد نیستم و بهش اعتراف میکنم!

بیشتر منو سیستم های DDR2 و ماقبل تاریخ که مال زمان تیرکمون شاه هستن خنده میندازه که با کلمات گیمینگ و رندرینگ توصیف شدن. حالا قیمتشون پرتو پلاست میگیم اوکی، طرف تو باغ نیست ولی خدایی تو با E5300 و 9400GT چی دقیقا بازی میکردی و میکنی که نوشتی گیمینگ؟

کلا من یه چیزی از فروش تو دیوار فهمیدم که اگه قسمت فروشش مثل گوشی و ماشین شلوغ نباشه ,وقتی آگهی میزاری 5ساعت اولش هر کی پیام میده زنگ میزنن همگی دلالن دنبال مفت خوری ان

از روز بعدش تازه مشتری میاد که دنبال تخفیفه بعد اون مشتری واقعی میاد.

این چیزای شما اگه همین جا یا پرشین بفروشید بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، pcsuit گفته است :

سلام. من دیگه لیون نیستم دوست خوبم. مرسی که یاد ما هستید.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

شما هم دیگه داری بی انصافی میکنی. کانتر 1.6 رو راحت تا 30 فریم جواب میده. البته نه تو تنظیمات بالا. خب چون کانتر گیمه پس این سیستمم گیمینگ به حساب میاد دیگه 😁

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Devileytion گفته است :

سلام. من دیگه لیون نیستم دوست خوبم. مرسی که یاد ما هستید.

اااااا چرا؟؟؟؟؟ چی شد؟؟؟؟؟؟؟ فکر کردم دچار شکست عشقی شدی...تو اخرین لایوت دیدم که اینو گفتی... جالب بود... برنمیگردی؟؟ بودجه لیون ته کشید؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در 31 اردیبهشت 1399 در 22:45، Yasin.s گفته است :

من اطلاعات کمی در مورد کارت صدا دارم.مشکلش چیه؟

سلام   والا  اگر  به قیمت ریال  هم زد بود   با  افزایش قیمتهای  الان هم  حتی   ارزش  خرید نداشت !    حالا  قیمتی  که زده بماند 

این کارت  تو زمان خودشم  جز  کارت های  سری  پایین  کریتیو  بود و درحال  حاضر  اصلا  رو ویندوز  10 قابل  استفاده و نصب  نیست  و کیفیت صداش  از   کارت صدا آنبورد  مادربرد های  فعلی   کمتره  و درنتیجه   تقریبا  ارزشش   تو مایه های  یه آدامس خروس  هست 

البته  سری xfi  کریتیو  داستانش  جداست و خیلی  تفاوت داره   حتی سری pci و قدیمیش    هم که اکثرا مین ها دیگه این اسلات رو ندارن  بازم  بخاطر  چیپشون باارزش هستن 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، PCG گفته است :

پیام رسان ها رو هم دریابید🤦‍♂️

Screenshot_۲۰۲۰۰۵۲۲-۱۰۵۲۰۴_Telegram.jpg

بی شرف تر از اینا پیدا نمیشن...

خیلی ************

اکانت رایگان رو میان میفروشن

خیلی سایت های فروش cd key رو دیدم که خیلی هم ادعاشون میشدکه  ما همه چی داریم اینجوری کلاهبرداری کردن  این چند وقتم که اکانت های بازی های رایگان شده رو میفروشن

پست فطرت هستن این جماعت بی******

اه اه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 2 خرداد 1399 در 04:21، pcsuit گفته است :

اااااا چرا؟؟؟؟؟ چی شد؟؟؟؟؟؟؟ فکر کردم دچار شکست عشقی شدی...تو اخرین لایوت دیدم که اینو گفتی... جالب بود... برنمیگردی؟؟ بودجه لیون ته کشید؟؟

ایول، شکست عشقی رو خوب اومد!

خدارو شکر لیون استورا سر جاشه و به فعالیتش ادامه میده.

لینک به دیدگاه

image.thumb.png.0c604c64638d26f1e4f375b0aff1bf1f.png

به قول نماینده گرین 
 آرام و پیوسته عرضه می کنیم xD

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

به قول نماینده گرین 

بنده 900 خریدم کیس z5 ، قیمت الان نزدیک 3 برابر

دیروز برای اولین بار پنل جلو باز کردم که فیلترشو بشورم یکی از گیره هاش شکست ! کیس قبلی x3 gaming ، حداقل 10 بار باز کردم پنل جلوشو مشکلی بوجود نیومد

6546.JPG

لینک به دیدگاه

واقعا این قیمت ها شرم اور هست از شرکتی که ادعای تولید داره هر چند همه می دونیم اینا دقیقا چیکار می کنن پیدا کردن ارزونترین جنس در شنزن چین و فروختن به دلار 25 هزار تومنی به مشتری که چاره ای جز این نداره جمالی مدیر عامل سایپا که 7 سال حکم زندان خورد فک کنم از بعضی از دست اندرکاران واردات حوزه سخت افزار ایران پاک دست تره همون بهتر که اون ساپورتشون رو از این فروم بردن تا شاهد بهانه اوردن و ماست مالی بیش از این نباشیم به قول محمود جون انقدر گران کنید که گران دانتان پاره شود😂

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، SaeedReDLiNe گفته است :

به قول نماینده گرین 

80 ضربدر 5 میشه 400

این لامصب 7.5 برابر شده :)))))))))))

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده 900 خریدم کیس z5 ، قیمت الان نزدیک 3 برابر

دیروز برای اولین بار پنل جلو باز کردم که فیلترشو بشورم یکی از گیره هاش شکست ! کیس قبلی x3 gaming ، حداقل 10 بار باز کردم پنل جلوشو مشکلی بوجود نیومد

900 که حالا هنگام عرضه بود و گرین فقط میکوبید به کوس تبلیغات با اون قیمت، وسط ماه رمشون (دو هفته پیش) این کیس بود 1.5 میلیون تومن!

خیلی به سرم زیاد زده تا حالا که x1 رو بدم بره و یه کیس جدید بخرم، ولی سوال بزرگ خب چی بخرم هر بار منصرف میکنه من رو. کشتی میگیرم من با این کیس اینقدر که محکم و خوش ساخته. کلی شده انداختمش پشت ماشین و کلی اینور اونورش کردم توی چند تا همایش (محصول سال 92 گرین، که من 95 خریداریش کردم 150 هزار تومن ...!)

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

80 ضربدر 5 میشه 400

این لامصب 7.5 برابر شده :)))))))))))

900 که حالا هنگام عرضه بود و گرین فقط میکوبید به کوس تبلیغات با اون قیمت، وسط ماه رمشون (دو هفته پیش) این کیس بود 1.5 میلیون تومن!

خیلی به سرم زیاد زده تا حالا که x1 رو بدم بره و یه کیس جدید بخرم، ولی سوال بزرگ خب چی بخرم هر بار منصرف میکنه من رو. کشتی میگیرم من با این کیس اینقدر که محکم و خوش ساخته. کلی شده انداختمش پشت ماشین و کلی اینور اونورش کردم توی چند تا همایش (محصول سال 92 گرین، که من 95 خریداریش کردم 150 هزار تومن ...!)

اخه مطلب جالب اینجاش بود که خود نماینده گرین میگفت 800 تومن دست خریدار میرسه اما بنده تو اولین روز عرضه از خود نمایندگی به قیمت 900 خریدم به قیمت همکاری که برای یوزر (خودم یوزر هستم اما جوری حرف زدم که انگار همکارم!) تا 1100 تو پاچه میکردن ملاکشون هم قیمتهای دیجی کالا نه قیمتهای اعلامی گرین ، لیون هم موجود کرد با قیمت فکر کنم 740 اینا بود دقیق یادم نیست بنده شاکی شدم که چرا از من مبلغ بیشتر گرفته نمایندگی گرین (مگه رو نمایندگی ها نظارت ندارن) در جواب لیون اومد گرونتر کرد شد 940 ، 200 تومن افزایش قیمت به خاطر پست بنده !

مشکل اصلی قیمت نیست بلکه کیفیت نزولی کیسهاست توی کاتالوگ فنها رو رنگی گذاشته بودن وقتی خریدیم دیدیم فقط نوار کناری رنگیه ، اونم از کیفیت پنل جلو که ... حالا کار با جاهای دیگش ندارم 

با اون قیمت میتونی کیسهای کولرمستر بگیری که کیفیت بهتری دارن البته شخصا تجربه استفاده از کیسهای کولرمستر ندارم صرفا نقل شنیده ها بود 

لینک به دیدگاه

با قیمت این کیس ها آدم به این نتیجه می رسه که چقدر مادربرد بیرون کیس قشنگه !

البته این مدلی بیشتر دوست دارم :

1468458882_PCinWall1.thumb.jpg.ec5e5cfe14f8ddf0aee88aa9dbc78d23.jpg

خوشجله.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بنده شاکی شدم که چرا از من مبلغ بیشتر گرفته نمایندگی گرین  در جواب لیون اومد گرونتر کرد

lll.PNG.170277afafe4d0faa2f117f755b119f2.PNG

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

مشکل اصلی قیمت نیست بلکه کیفیت نزولی کیسهاست توی کاتالوگ فنها رو رنگی گذاشته بودن وقتی خریدیم دیدیم فقط نوار کناری رنگیه ، اونم از کیفیت پنل جلو که ... حالا کار با جاهای دیگش ندارم 

یعنی همه فن ها rgb نیس؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

حال روز مارو خداوکیلی تو فروردین i3 9100f خریدیم 1800 الان شده 1500 اصلا معلوم میشه چه خبره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...