رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

والا به خدا

لینک به دیدگاه

یه بار من همینجوری داشتم میگشتم دیدم یارو زده اسپیکر لاجیتک اصل امریکا...... :eek:  :eek:  نوشته بود 700 تومن منم زنگ زدم به طرف گفتم این شما 700 گذاشتی؟؟مطمئنی قیمت درسته؟کم نذاشتی؟من هفته پیش یکی همین مدل فروختم 900 طرف گفت ا جدی میگی؟برم درستش کنم حالا جنس اکبندش 300 تومن بود و اصلا از دم همشون تولید چین هستند

لینک به دیدگاه

اینم یه تاپیک کرکره از انجمن همسایه

مانیتور بسیار زیبا و تمیز لنوو 19 اینج مشکی رنگ که قیمتش در بازار 300 به بالا هستش :laughing: :laughing: :laughing:

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%84-%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-19-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88.725958/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو تبلیغات شیپور هم همین رو میگه

مگر اگهیش رو تو تلویزیون ندیدی بار اول

لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوریه ... *dry#

تازه اینکه چیزی نیست یارو سیستم 775  رو که کلا 200 تومن هم نمی ارزه گذاشته بود 1 میلیون :eek:  زنگ زدم میگم  ببخشید مشخصات سیستم 1 میلیونی ئه چیه ؟ ^_^ میگه خیلی قویه حتی کامپیوتر های امروزی هم به گرد پاش نمیرسن :cool: ... میگم رو چه حساب این حرف رو میزنی ؟ :-?  میگه من خودم کارم کامپیوتره :-B ... بعدش میگم خوب دیگه چیا داری واس فروش؟ :mellow:  میگه یه گرافیک 1 مگ دارم در حد لالیگا :cowboy:  ... میگم منظورت گیگ ئه دیگه ؟ :-? گوشی رو قط میکنه ... :|  :|  :|  :|  :|

داداش شماره این اقا رو میدی سرکارش بزارم بخنیدم؟

لینک به دیدگاه

اینم یه تاپیک کرکره از انجمن همسایه

مانیتور بسیار زیبا و تمیز لنوو 19 اینج مشکی رنگ که قیمتش در بازار 300 به بالا هستش :laughing: :laughing: :laughing:

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D9%84-%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-19-%D9%84%D9%86%D9%88%D9%88.725958/

حمید ازتو بعیده ... خو راست میگه مانیتورش 300.000 میارزه  :-?  البته به ریال :laughing:  :laughing:  :laughing:

ولی جدا یعنی تو پی تی هم ازین خبرا هست ؟؟؟

لینک به دیدگاه

جدا چرا مدیر ایسام این چرتو پرتو را تایید میکنه‌ من موندم از این چقدرش دست خود فروشنده رو میگیره همین یکی هم نیست شمردم ۵ تا بود.

http://esam.ir/itemView.aspx/1043166/%D9%81%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%DA%A9%DB%8C.htm

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

جدا چرا مدیر ایسام این چرتو پرتو را تایید میکنه‌ من موندم از این چقدرش دست خود فروشنده رو میگیره همین یکی هم نیست شمردم ۵ تا بود.

http://esam.ir/itemView.aspx/1043166/%D9%81%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%DA%A9%DB%8C.htm

خدایی یه چیزایی میزارن که خریدش اصلا با عقل جور در نمیاد ...

طرف میره الکتریکی 3 تاییش رو میگیره 2 تومن ... ولی این 1000+ هزینه ارسال( کم کم حدود 15-20 ) تومن  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

کیبرد نوش 20 تومانه :D

"این کیبورد قدیمی یا حتی کلکسیونی بسیار با دوام بوده است و بعد از چندین سال هم کار میکند و تنها ایراد این کیبورد جدا شدن سیم میکروفون است که در اصل ما با کیبورد کار داریم البته شاید هم قابل تعمیر باشد."

لینک به دیدگاه

"این کیبورد قدیمی یا حتی کلکسیونی بسیار با دوام بوده است و بعد از چندین سال هم کار میکند و تنها ایراد این کیبورد جدا شدن سیم میکروفون است که در اصل ما با کیبورد کار داریم البته شاید هم قابل تعمیر باشد."

cherry mx blue هست احتمالا برا همین با دوامه

لینک به دیدگاه

کابل متری چند؟

بره یه فلت زن بخره ارزون تر در میاد :D

سوتم از زمین پیدا کرده

ویرایش شده توسط DEnnIES
لینک به دیدگاه

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

نه خداییش صدتاش افتاده باشه تو کوچه من که حاضر نیستم یه دونشو بردارم =)) =)) =))

گذاشته واسه فروش :wacko:

لینک به دیدگاه

نه خداییش صدتاش افتاده باشه تو کوچه من که حاضر نیستم یه دونشو بردارم =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

100 عدد هردونه 1600 تومان میشه 160000 تومان . من اگه بودم برمیداشتم :)

لینک به دیدگاه

100 عدد هردونه 1600 تومان میشه 160000 تومان . من اگه بودم برمیداشتم :)

:-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
  • کاربر ویژه

آخه میگم اصلا کارت گرافیک نادر شاه باشه. . .  آخه کی میاد 1000000تومن میده به گرافیک 256کیلو بایتی =))  ببین با کیا شدیم 80 میلیون :crying:

لینک به دیدگاه

دوستم میگه میخوام ماشینمو بفروشم برای تبلیغش چیکارکنم؟؟؟

گفتم بزنش تو "دیــــــــــوار"

الان زنگ زده میگه زدمش تو دیوارهمسایه،، کلا جلوماشین تا شیشه جمع شده مطمعنی حالامشتری میاد"!!!!"

لینک به دیدگاه

دوستم میگه میخوام ماشینمو بفروشم برای تبلیغش چیکارکنم؟؟؟

گفتم بزنش تو "دیــــــــــوار"

الان زنگ زده میگه زدمش تو دیوارهمسایه،، کلا جلوماشین تا شیشه جمع شده مطمعنی حالامشتری میاد"!!!!"

جوک خوبی بود خخخ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...