رفتن به مطلب

بازم به معرفت بعضیا

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 42 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

خخخ..پاور پاسکاله..یعنی واقعا چه ادمای شوتی پیدا میشن  تاسف داره به خدا

لینک به دیدگاه

اینا که چیزی نیستن طرف cpu G3240 دو هسته ای دست دوم تو دیوار شهرکرد رو زده 480 تومن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

متاسفانه امکان داره یه آدمی ک از قیمتا بی خبر باشه بیفته تو دام و 1750 پول بی زبون رو بده پای این کارت 

به نظر من که این پولا خوردن نداره :-(

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، nikghalb گفته است :

متاسفانه امکان داره یه آدمی ک از قیمتا بی خبر باشه بیفته تو دام و 1750 پول بی زبون رو بده پای این کارت 

به نظر من که این پولا خوردن نداره :-(

خریداری ک چشم و گوش بسته خرید کنه 

حوصله 10دقیقه زمان گذاشتن و پیدا کردن قیمت روز قطعه رو نداره

ببخشید بایدم سرش بیاد

ویرایش شده توسط Pc Gaming
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

واقعا این دیوار جای جالبیه 

چند روز قبل حدود 15 روز  یه اگهی خرید زده بودم دیوار تبریز ، امروز یکی توی تلگرام پیام داده اقا MSI GTX 1050 2GB دارم چند میخری ؟

بهشون گفتم  اگر تمیز و در حد و گارانتیش اوکی باشه بین 450 تا 480 میتونم وردارم با توجه به قیمت اکش که 580 تومنه  توی فروشگاه های اینترنتی

برگشته با کلی فحش و ناسزا میگه خودم 700 خریدم  زیر 800 هم نمیفروشم O.o

میگم عزیزم ببرید بفروشید و ضمنا بنده مگر بهتون توهین کردم یه قیمتی میدم شما باب میلتون نیست میتونی بگی نه ممنون ، ضمنا هیچ فرد عاقلی کارت 580 تومنی رو نمیاد 800  یا حتی خود 580 واسه دس دو هزینه کنه

دوباره برگشته فحش و ...

البته بنده چون دیدم نمیشه و علی رغم میل باطنی از خجالتش دراومدم^_^

نمیدونم چرا اینجوری شده مردم یواش یواش نحوه ی حرف زدن و معامله کردن رو  دارن از یاد میبرن یا قصدشون کلاه برداری ، فریب کاری یا فحش دادن و .... -_-

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

سلام دوستان

واقعا این دیوار جای جالبیه 

چند روز قبل حدود 15 روز  یه اگهی خرید زده بودم دیوار تبریز ، امروز یکی توی تلگرام پیام داده اقا MSI GTX 1050 2GB دارم چند میخری ؟

بهشون گفتم  اگر تمیز و در حد و گارانتیش اوکی باشه بین 450 تا 480 میتونم وردارم با توجه به قیمت اکش که 580 تومنه  توی فروشگاه های اینترنتی

برگشته با کلی فحش و ناسزا میگه خودم 700 خریدم  زیر 800 هم نمیفروشم O.o

میگم عزیزم ببرید بفروشید و ضمنا بنده مگر بهتون توهین کردم یه قیمتی میدم شما باب میلتون نیست میتونی بگی نه ممنون ، ضمنا هیچ فرد عاقلی کارت 580 تومنی رو نمیاد 800  یا حتی خود 580 واسه دس دو هزینه کنه

دوباره برگشته فحش و ...

البته بنده چون دیدم نمیشه و علی رغم میل باطنی از خجالتش دراومدم^_^

نمیدونم چرا اینجوری شده مردم یواش یواش نحوه ی حرف زدن و معامله کردن رو  دارن از یاد میبرن یا قصدشون کلاه برداری ، فریب کاری یا فحش دادن و .... -_-

به نظرم برای خرید و فروش قطعات اصلا نباید سراغ دیوار و شیپور رفت چون خیلیا قیمت ندارن یا فکر میکنن که قطعشون که مثلا پارسال n تومن فروش میرفت امثال هم n تومن فروش میره و بعد فک میکنن شما دارید گولشون میزنید و قیمت پایین میخرید

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به نظرم برای خرید و فروش قطعات اصلا نباید سراغ دیوار و شیپور رفت چون خیلیا قیمت ندارن یا فکر میکنن که قطعشون که مثلا پارسال n تومن فروش میرفت امثال هم n تومن فروش میره و بعد فک میکنن شما دارید گولشون میزنید و قیمت پایین میخرید

تقریبا اره میلاد جان

البته اونایی که دیوار اگهی میزنن اغلب قیمت ها دستشونه حداقل دیوار تبریز اینطوریه و اکثرا دنبال کسی میگردن که از قیمت ها خبر نداشته باشه و بتونن حتی بالاتر از قیمت اکبند بهش بدن نمونش همین مورد بالایی براش 3 تا لینک از لیون و دیجی و کیمیا  دادم میگه اینا الکین  O.o البته مشخص بود میدونه و چون تیرش به سنگ خورده بود شروع کرده بود بود به فحاشی -_-

یه ماهه پیش بود رفته بودم پاساژ سهند تبریز ، دم پاساژ اومدم زنگ بزنم دو نفر داشتن با هم صحبت میکردن جالبه لابه لای صحبتشون متوجه شدم یکی شون میگه هر چی لپ تاپ مورد دار داشته باشه دیوار اگهی میکنه به اسم سالم میفروشه به این و اون و کسی هم متوجه نمیشه :ph34r:

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اسپیکر خوش قیمت  بدون کارتن  !

https://divar.ir/v/تهران_نیاورانلاجیتک-z906|-سیستم-صوتی-خانگی|-تهران_نیاوران|-دیوار/PcDw_blwr

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در در 1396/04/29, 14:50:07، maximal10 گفته است :

اموزش 3dmax 2008  گذاشتن برای فروش. :35_thinking:

3d.thumb.png.6cc4faafdbaccb2970fe98514a8387c9.png

اینارو میدون انقلاب هرروز عصر میریزه دوتومن! ویندوز اصل 8 هم دیده شده! البته اصل ایرانی:3_grin:

ویرایش شده توسط GRANDAM
لینک به دیدگاه

سلام دوستان گل 

دیدم همه از تاپیکهای عجیب وخنده دار میگن گفتم یکیشو هم من بگم 

خیلی وقت قبل دیدم تو دیوار شهرمون مازندران یکی سیستم گیمینگشو اگهی کرده  دو میلیون خوب واقعا نسبت به قطعات واقعا قیمت عالی بود با خودم گفتم هر جور شده پول جمع کنم بخرمش 

سی پیو i5 4460 

مادربرد گیمینگ با ۱۲ گیگ رم 

گل سرسبدش کارت گرافیکش بود gtx980 زوتاک سه فنه 

همراه با هارد .کولر...

خوب موضوع جایی عجیب شد دیدم تو پاورش نوشته ۳۸۰ وات گرین 

منO.o باز تعریف هاش خنده دار بود نوشته بود این پاور جزو بهترین پاور های جهانه خروجیش حتی از پاور های ۷۰۰ وات همه بهتره   و بیشتر از ۳۸۰ واتو تامین میکنه و...:|

خوب برام تعجب زیاد شد براش پیام دادم گفتم داداش پاورتون دقیقا چیه گفت ۳۸۰ وات  

گفتم مگه میشه از همچین پاوری برای این سیستم استفاده کرد .سیستمو داغون میکنه 

جوابش: شما هیچی نمیدونید این پاور واقعا عالیه و کافیه برای سیستم من باهاش همه بازیهارو روی حداکثر کیفیت بازی کردم 

گفتم : چه ربطی داره این با توجه به سیستمت خیلی خیلی کم میاره 

شما پاور پیشنهادی این کارتو وصل میکردین یه چیزی اخه ۳۸۰ وات :S

حداقل ۶۰۰ وات میخواست 

سرتونو درد نیارم اخرش گفت من بیشتر از شما میدونم از این حرفها ...

:| هنوز که هنوزه نتونسته سیستمشو بفروشه

لینک به دیدگاه

ازش میپرسیدی داداش اون کارت گرافیک رو به چی وصل کردی دقیقا؟؟ اصلا پاور 380 خروجی هشت پین گرافیک نداره که! 

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 22:40:09، danyalbmw گفته است :

ازش میپرسیدی داداش اون کارت گرافیک رو به چی وصل کردی دقیقا؟؟ اصلا پاور 380 خروجی هشت پین گرافیک نداره که! 

ازش پرسیدم گفت به پاور ۳۸۰ وات اگه اشتباه نکنم گرین وصل کرده بود  

با تبدیل کابل احتمالا وصل کرده بود

ازش هم عکس گرفته بود

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/10, 21:12:02، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوستان گل 

دیدم همه از تاپیکهای عجیب وخنده دار میگن گفتم یکیشو هم من بگم 

خیلی وقت قبل دیدم تو دیوار شهرمون مازندران یکی سیستم گیمینگشو اگهی کرده  دو میلیون خوب واقعا نسبت به قطعات واقعا قیمت عالی بود با خودم گفتم هر جور شده پول جمع کنم بخرمش 

سی پیو i5 4460 

مادربرد گیمینگ با ۱۲ گیگ رم 

گل سرسبدش کارت گرافیکش بود gtx980 زوتاک سه فنه 

همراه با هارد .کولر...

خوب موضوع جایی عجیب شد دیدم تو پاورش نوشته ۳۸۰ وات گرین 

منO.o باز تعریف هاش خنده دار بود نوشته بود این پاور جزو بهترین پاور های جهانه خروجیش حتی از پاور های ۷۰۰ وات همه بهتره   و بیشتر از ۳۸۰ واتو تامین میکنه و...:|

خوب برام تعجب زیاد شد براش پیام دادم گفتم داداش پاورتون دقیقا چیه گفت ۳۸۰ وات  

گفتم مگه میشه از همچین پاوری برای این سیستم استفاده کرد .سیستمو داغون میکنه 

جوابش: شما هیچی نمیدونید این پاور واقعا عالیه و کافیه برای سیستم من باهاش همه بازیهارو روی حداکثر کیفیت بازی کردم 

گفتم : چه ربطی داره این با توجه به سیستمت خیلی خیلی کم میاره 

شما پاور پیشنهادی این کارتو وصل میکردین یه چیزی اخه ۳۸۰ وات :S

حداقل ۶۰۰ وات میخواست 

سرتونو درد نیارم اخرش گفت من بیشتر از شما میدونم از این حرفها ...

:| هنوز که هنوزه نتونسته سیستمشو بفروشه

دقیقا من یه همچین آدمی میشناسم که معتقده هر عددی روی پاور نوشته شده باشه مصرف سیستم همون مقدار میشه ، مثلا اگه پاور 600 وات بزاره مصرف سیستم میشه 600 و اگه پاور 1000و وات استفاده کنه مصرف سیستم میشه 1000 !!

متخصص شبکه هم هست !! به من گفت تو هیچی نمیدونی حرف نزن ، منم عذرخواهی کردم و هیچ تلاشی برای هدایت این فرد به راه راست انجام ندادم !

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

دقیقا من یه همچین آدمی میشناسم که معتقده هر عددی روی پاور نوشته شده باشه مصرف سیستم همون مقدار میشه ، مثلا اگه پاور 600 وات بزاره مصرف سیستم میشه 600 و اگه پاور 1000و وات استفاده کنه مصرف سیستم میشه 1000 !!

متخصص شبکه هم هست !! به من گفت تو هیچی نمیدونی حرف نزن ، منم عذرخواهی کردم و هیچ تلاشی برای هدایت این فرد به راه راست انجام ندادم !

خخخ  جمله اخرت منو دیونه کرد ( به راه راست هدایتش کنم)واقعا برای ما  گیمر ها راه راست همینه .یاد یه جمله معروف افتادم همه از اوییم وبه سوی او باز میگردیم( pc کبیر) :D:D

خوب به دور از شوخی : همون بهتر شد وقتتو برای راهنمایی همچین فردی هدر نکردی

من که هر چی برای طرف توضیح دادم اصلا قبول نکرد اخرشم گفت تو چه میدونی اصلا ... نمیخواد به من درس بدی.

ادم‌نباید انقدر بی منطق و لجباز باشه اخرش به خودش ضرر میزنه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

ازش پرسیدم گفت به پاور ۳۸۰ وات اگه اشتباه نکنم گرین وصل کرده بود  

با تبدیل کابل احتمالا وصل کرده بود

ازش هم عکس گرفته بود

بابا این گرافیک فقط 200 وات مصرف خودشه! 

فرض کنیم 100 وات هم برا سی پی یو

بقیه سیستم برق نمیخاد؟؟ هاردا برق نمیخان؟؟ حداقل 650 باید دیگه باشه رو اون سیستم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

یه بورد توی دیوار اگهی کرده بودم رفتم اگهی رو پاک کنم  دیدم یه گرافیک 650 تی بوست گذاشتن 700 تومن (( البته بعد 500 کرد )) :8_laughing:

خوب کنجکاو شدم دلیل قیمت کارت رو از خود فروشنده جویا بشم به شرح زیر  :3_grin:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/05/15, 17:31:35، Hamed2G گفته است :

سلام دوستان 

یه بورد توی دیوار اگهی کرده بودم رفتم اگهی رو پاک کنم  دیدم یه گرافیک 650 تی بوست گذاشتن 700 تومن (( البته بعد 500 کرد )) :8_laughing:

خوب کنجکاو شدم دلیل قیمت کارت رو از خود فروشنده جویا بشم به شرح زیر  :3_grin:

اینا خودشون خبر دارن از قیمتا ولی برا فریب مردم اینطوری رفتار میکنن و قیمتای پرت میدن و جواب هم میده ، خیلیا واقعا با این قیمتا میخرن ، دیدم که میگم

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در در 1396/05/15, 21:15:16، bighero7 گفته است :

اینا خودشون خبر دارن از قیمتا ولی برا فریب مردم اینطوری رفتار میکنن و قیمتای پرت میدن و جواب هم میده ، خیلیا واقعا با این قیمتا میخرن ، دیدم که میگم

اره دقیقا همین طوره ، امروز دوباره یه سر زدم دیدم یکی زده R 7 250 به قیمت مفت فقط و فقط 450.000 :3_grin:

خوب از اونجایی که یکی از دوستانم R7 260 X داره و دست منه گفتم پیام بدم ببینم چرا قیمت این 450 تومنه نمیدونم یه جوری حساسیت پیدا کردم به دیوار : دی

هیچی رفتیم تلگرام و فروشنده از قیمت اکبند کارت که 630 تومنه حرف زد و اینکه همه جا بالای 500 میخرن و ایشون دارن مفت میدن ، منم گفتم خوب اونوقت باید کارت های بالاتر مثل R7 260 X حدود 1 تومن باشه و ایشونم تایید کرد گه مسلما قیمت این از کارت خودش بالاتره

رسیدیم به اصل ماجرا ، بنده که رسالتم این بود که چیزی از قطعه و ... نمیدونم آخرش به فروشنده گفتم یدونه  R7 260 X هست میخوام بهتون 450 تومن بدم و عشقم کشیده به شما حال بدم تا دو برابر سود کنی : خخخخخخخ

طرف کلا بلاک کرد منو : دی 

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

اره دقیقا همین طوره ، امروز دوباره یه سر زدم دیدم یکی زده R 7 250 به قیمت مفت فقط و فقط 450.000 :3_grin:

خوب از اونجایی که یکی از دوستانم R7 260 X داره و دست منه گفتم پیام بدم ببینم چرا قیمت این 450 تومنه نمیدونم یه جوری حساسیت پیدا کردم به دیوار : دی

هیچی رفتیم تلگرام و فروشنده از قیمت اکبند کارت که 630 تومنه حرف زد و اینکه همه جا بالای 500 میخرن و ایشون دارن مفت میدن ، منم گفتم خوب اونوقت باید کارت های بالاتر مثل R7 260 X حدود 1 تومن باشه و ایشونم تایید کرد گه مسلما قیمت این از کارت خودش بالاتره

رسیدیم به اصل ماجرا ، بنده که رسالتم این بود که چیزی از قطعه و ... نمیدونم آخرش به فروشنده گفتم یدونه  R7 260 X هست میخوام بهتون 450 تومن بدم و عشقم کشیده به شما حال بدم تا دو برابر سود کنی : خخخخخخخ

طرف کلا بلاک کرد منو : دی 

:^)

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
لینک به دیدگاه

جاتون خالي رفتم ديوار يكم اگهي هاي بخش رايانه رو خوندم تا روحيم باز شد

لینک به دیدگاه

طرف اگهي كرده كيبرد meva مخصوص كيمينگ حرفه اي

يكي ديگه اگهي كرده دستني تميز( من تا الان هنوز كثيفشو بازي نكردم بايد جالب باشه)

ویرایش شده توسط Over voltage
لینک به دیدگاه

یه پاور 850 وات گرین دارم مال پنج شیش سال پیشه

تو فکرم تو دیوار بزارم واسه فروش قیمتشم بزنم یک میلیون و پونصد

کسی هم اگه پرسید چرا قیمتش بالاس بگم سری گلد هست توش طلا به کار رفته:4_joy:

خدارو چه دیدی شاید خریدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...