رفتن به مطلب

مانیتور Asus MS248H

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من از مانیتور Asus MS248H که در این لینک

لینک شما

معرفی شده خیلی خوشم اومده و میدونم که لیون کامپیوتر هر چی معرفی بکنه بد از آب در نمیاد. حالا میخوام بدونم این مانیتور در ایران وجود داره؟ و قیمتش چنده؟ قیمت جهانیش چنده؟

به نظر دوستان این برند بهتره یا سامسونگ و ال جی (با تجه به قیمت و امکانات وکیفیت و گارانتی)؟

از شنیدن نظرات همه ی دوستان هم خوشحال میشم

لینک به دیدگاه

من از مانیتور Asus MS248H که در این لینک

لینک شما

معرفی شده خیلی خوشم اومده و میدونم که لیون کامپیوتر هر چی معرفی بکنه بد از آب در نمیاد. حالا میخوام بدونم این مانیتور در ایران وجود داره؟ و قیمتش چنده؟ قیمت جهانیش چنده؟

به نظر دوستان این برند بهتره یا سامسونگ و ال جی (با تجه به قیمت و امکانات وکیفیت و گارانتی)؟

از شنیدن نظرات همه ی دوستان هم خوشحال میشم

درود

این کالا هنوز وارد بازار ایران نشده ولی امیدوارم که وارد کننده های این برند سریعا این کالا رو وارد ایران کنن .

لینک به دیدگاه

درود

این کالا هنوز وارد بازار ایران نشده ولی امیدوارم که وارد کننده های این برند سریعا این کالا رو وارد ایران کنن .

سلام اقای حسنی .

اقای حسنی اینطور که من پرس جو کردم این مانیتور با گارانتی شرکت بازرگانی مهر در بازار موجوده البته بدون گارانتی هم زیاد هست و چند تا از دوستان تهیه کردن . قیمتش هم بین 350 تا 360 / 70 متغییره (MS238H که 23 اینچ هست )، MS228H هم که مدل 22 اینچ هست قیمتش بین 300 تا 325 هست . کاش بتونید تهیه کنید خیلی مانیتور خوبی ، بخصوص در نبود Xl2370 سامسونگ که هنوز هیچ اثری ازش نیست این مانیتور میتونه بهترین جایگزین باشه .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اين مانيتور بيشتر براي خسته نشدن چشم به كار ميره!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...