رفتن به مطلب

بنچمارک کارت گرافیک MSI GTX 950 Gaming در بازی ها

Recommended Posts

03.jpg

کارت گرافیکی که مورد بررسی قرار گرفته از نوع MSI GTX 950 Gaming مجهز به خنک کننده TwinFrzor با ترکیب رنگ مشکی-قرمز است. فرکانس هسته پردازشی GM206 در کارت مرجع انویدیا در حالت پیش فرض روی 1127 مگاهرتز و در حالت GPU Boost روی 1317 مگاهرتز تنظیم گردیده است. همچنین دو گیگابایت حافظه گرافیکی نیز با فرکانس 1650 مگاهرتز به فعالیت می پردازد. اما MSI با توجه به بهره گیری از خنک کننده TwinFrzor و تدارک دیدن این محصول به صورت اختصاصی برای گیمرها، فرکانس هسته را در حالت پیش فرض به 1140 مگاهرتز افزایش داده که این میزان در حالت GPU Boost به 1329 مگاهرتز می رسد. همچنین فرکانس چیپ ست های حافظه نیز با اندکی تغییر به 1675 مگاهرتز افزایش یافته که در مجموع تغییر چندانی در فرکانس هسته و حافظه کارت گرافیک MSI GTX 950 Gaming صورت نگرفته است.

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

22.png

23.png

24.png

25.png

26.png

27.png

28.png

29.png

30.png

31.png

32.png

33.png

تست کارت در حالت SLI

39.jpg

41.png

42.png

44.png

43.png

45.png

منبع  :  guru3d

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

این کارت گرافیک چه پاوری نیاز داره؟

350 وات به بالا که یه خروجی 6 پین گرافیک داشته باشه.

لینک به دیدگاه

این گرافیک هنوز نیومده؟ 

این بهتره یا برند Zotac?

لینک به دیدگاه

من نمیدونم این بنچمارکا چجورین من خودم با لایو fps ویچر و جی تی ای +60 فریم به صورت v sync یعنی قفل رو 60 ولی تو اینا یه جور دیگه هست داستان کارت من هم 960 g1 3xwf

Sent from my D5503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید برای چندمین باره تخلف کردی  مطالبی که از سایت سخت افزار مگ کپی کردی

vc7i_capture.jpg

http://www.sakhtafzarmag.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9/5544/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-gtx-950

باید منبع سخت افزار مگ رو میزاشتی نه goru3d

شما خودتون خوشت میاد مطلبی رو زحمت بکشی ترجمه کنی بعد یکه دیگه مطلبتون رو بدون ذکر نام شما کپی کنه؟ 

تاپیکو هم که بجای بخش مطالب کپی شده اومدی  اینجا زدی

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت گرافیک چه پاوری نیاز داره؟

400 وات ریل میخواد

این گرافیک هنوز نیومده؟ 

این بهتره یا برند Zotac?

هر کدوم ارزونتره بهتره

در کل کارایی نزدیکی داره همه برندها چون چیپ هموشون یکیه فقط تفاوت تو کلاک هسته و فنهای کاستومه

فرکانس ایسوس که خیلی گرون هم هست :1026-1190 800 تومن

گیگا دو فنه :1109-1279 690 تومن

زوتاک ای ام پی : 1203-1405 670 تومن

اینا موجودی لیون هستش که زوتاک از همشون قویتر و ارزونتر

ایسوس که واویلا 800 تومن واسه 950!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

ااا! راست میگید من هم میگم این مطلب چقدر برام آشنا و البته کمی قدیمی بود! :D

لینک به دیدگاه

دورد بر استارتر گرامی

950 بر حسب قیمت به کارای عالیه اما با بَرند MSI خوب نیست بیشترین آمار خرابی داره و مینش که اصلا حس سنگینی توی کار داره و خدای گرماس

لینک به دیدگاه

دورد بر استارتر گرامی

950 بر حسب قیمت به کارای عالیه اما با بَرند MSI خوب نیست بیشترین آمار خرابی داره و مینش که اصلا حس سنگینی توی کار داره و خدای گرماس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه حرف کوچه بازاری و کاملا غیر منطقی و خنده دار.

همین رو میشه گفت.

yes :laughing:

msi معروفه به خنکی : خدای گرما =))

لینک به دیدگاه

یه حرف کوچه بازاری و کاملا غیر منطقی و خنده دار.

همین رو میشه گفت.

دورد بر داداش گلم بشخصه بیش از 20 تا مین و لپ تاپ  و کارت MSI فروختم آخرین کارتی فروختم GTX 980  بود من به علاقه و نظر شما احترام میزارم اما تجربه 15 ساله بنده توی بازاره من تمام مین های MSI با پلتفرم AMD - INTEL فروش داشتم اما بشترین رضایتمندی توی AMD از ECS و Gigabyte و توی intel از  asus - Gigabyte - asrock بود شما میتونید از بخش فنی شرکت ها بپرسید و بی شرک حرف بنده رو تایید میکنن

و نکته بگم خدمتتون شرکت msi و Palit یک شرکت طراح خنک کنندگیشون و میتونید با یک تحقیق ساده متوجه می شید گرمترین کارت های جهان رو دارن

بازم میگم به نظر شما احترام میزارم و بنده نظر خودمو طبق اطلاعات بازارم گفتم

لینک به دیدگاه

خودتون قضاوت کنید

post-21420-0-56631900-1443212583_thumb.png

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

از ته دل برای کسای که جو فرم رو خراب میکنن متاسفم که اینقدر متعصب هستین واقعا اینقدر تعصب برای شرکتی بجاس؟ آیا این شرکت از ارث پدرانمونه؟ یا مال کشور ماس؟دلیل اینقدر تعصب چیه؟ ما که پدرمون در می یاد که یکی از اینها بخریم و پولمون رو تو جیب اونا میکینم اما حتی کوچکترین احترامی به مردم ایران نمیزارن و باید بریم پا بوسی ی مشت روستا نشین روستای دبی و کالای درجه 1000 بهمون بدن با قیمت گرید 1 بعد خودمون براشون میکشیم و حاضریم اخلاق رو زیر پا بزاریم متعصب جلوی هم وطن خودمون وایسیم دمتون گرم که بجای سواد و ارتقای علممون همو تخریب میکنیم و اجازه نظر دادن به دوستانمون نمیدیم

بنده نظر خودمو دادم و اینظرم برای خودم قابل احترامه  و حاصل حداقل 15 سال تجربه بازاریمه نه تعصب کورکورنه کاربری یک کاربر که تا حالا توی بازار نبود و با چهارتا Benchmark نظرشو تنظیم میکنه بنده در واقعیت با این محصولات سر کار داشتم

دوستان برای بهم نخوردن جو فرم گزارش منفی هارو به ناظران محترم میدم چون بنده هیچ توهینی به شک یا گروهی نکردم و فقط نظر خودمو دادم با تشکر از همه اونای که متعصبانه منفی دادان اما ما قانون رو سرلوحه زندگیمون گذاشتیم

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

تا اونجایی که همه میدونند MSI  یکی از خنک ترین کارت ها رو داره   ( حداقل من تجربه نکردم کلا MSI رو کارت هاش رو )  ولی شاید گرم شدنشون به دلیل اورکلاک زیادشون باشه .

ولی در کل خنک کننده های گیگا یه چیز دیگست . :)

و یه چیز دیگه  به شخصه 1 % هم سراغ MSI  نمیرم دلیلش هم گارانتی  خیلی خیلی افتضاحش  توسط شرکت ماتریکس هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من بنده کارت گرافیک قبلیم msi gtx 980 بود و در یک کلام میتونم بگم بهترین نسبت نویز به حرارت رو در تمام 980 ها داره . حتی از strix که کلاک کمتری داره هم نویزش کمتر بود و همچنین کیفیت بسیار خوبی داشت و هیچ مشکلی با این قطعه برخورد نکردم. برخی از دوستان متاسفانه علاقه ی خاصی به حرارت کمتر دارن و به عنوان مثال سایر خنک کننده ها مانند خنک کننده هایی که inno3d استفاده میکنه رو بهتر میبینن و  نظرشون هم قابل احترام هست اما به خوبی میدونین کارت گرافیک در دمای کمتر از 84 هیچ آسیبی بهش وارد نمیشه و دمای کمتر در ازای نویز بیشتر زیاد حس خوبی منتقل نمیکنه بخصوص اگه محیط آرام و کم سر و صدایی داشته باشین. این رو مدنظر داشته باشین در تمام کارت گرافیک ها میتونین دور فن ها رو بالاتر ببرین اگه واقعا با نویز بیشتر مشکل ندارین.نکته ای که بسیاری از دوستان در نظر نمیگیرن نسبت خنک کنندگی به نویز هست متاسفانه و براشون اهمیتی نداره که فن ها در چه rpm ای کار میکنن. کافیه یک بار کارت گرافیک g1 در 100% دور فن ها و msi در 100% دور فن ها کنار هم بگذارین تا بهتر متوجه منظور بنده بشین.

اینکه دوستان کمی آزرده خاطر شدن هم دلیلش نظر کلی شما و زیر سوال بردن کل برند بود و البته جمله ی  " گرمترین کارت های جهان رو دارن " هم متاسفانه زیاد جمله ی مناسب و علمی ای نیست.

موفق باشین

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

تا اونجایی که همه میدونند MSI  یکی از خنک ترین کارت ها رو داره   ( حداقل من تجربه نکردم کلا MSI رو کارت هاش رو )  ولی شاید گرم شدنشون به دلیل اورکلاک زیادشون باشه .

ولی در کل خنک کننده های گیگا یه چیز دیگست . :)

درود بر شما

دوست عزیز اگه در بخش فنی شرکت ها کار میکریدن هیچ وقت همچین حرفی نمیزدین شما یک مدل از msi نشون بنده بدین که از هم رده های خودش خنکتره

من لپ تاپ گیمینگ باز کردم چوک و آردیس ها پخته بودن رم ها آسیب دیده بودن - کارت گرافیک مشتری میگفت فن انگار کار نمیکنه اونم سری 970 اگه شد حتما توی چند روز آینده عکس های خرابی msi توی اینترنت جمع میکنم که نگید خودش رفته عکس از کالای مرجوع گرفته

لینک به دیدگاه

درود بر شما

دوست عزیز اگه در بخش فنی شرکت ها کار میکریدن هیچ وقت همچین حرفی نمیزدین شما یک مدل از msi نشون بنده بدین که از هم رده های خودش خنکتره

من لپ تاپ گیمینگ باز کردم چوک و آردیس ها پخته بودن رم ها آسیب دیده بودن - کارت گرافیک مشتری میگفت فن انگار کار نمیکنه اونم سری 970 اگه شد حتما توی چند روز آینده عکس های خرابی msi توی اینترنت جمع میکنم که نگید خودش رفته عکس از کالای مرجوع گرفته

اینکه شما یک لپتاپ رو باز کردید و یک سری مشکلات رو دیدید  دلیل نمیشه کل برند و زیر سوال ببرید .

طبیعتا هر چیزی یک عیبی داره و بستگی به شرایط محیط و استفاده کاربر  این متغییر هست .

چه بسا کاربری که شما ازش حرف میزنید ورودی های هوا برای خنک کردن لپتاپ رو بسته باشه !!!

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من بنده کارت گرافیک قبلیم msi gtx 980 بود و در یک کلام میتونم بگم بهترین نسبت نویز به حرارت رو در تمام 980 ها داره . حتی از strix که کلاک کمتری داره هم نویزش کمتر بود و همچنین کیفیت بسیار خوبی داشت و هیچ مشکلی با این قطعه برخورد نکردم. برخی از دوستان متاسفانه علاقه ی خاصی به حرارت کمتر دارن و به عنوان مثال سایر خنک کننده ها مانند خنک کننده هایی که inno3d استفاده میکنه رو بهتر میبینن و  نظرشون هم قابل احترام هست اما به خوبی میدونین کارت گرافیک در دمای کمتر از 84 هیچ آسیبی بهش وارد نمیشه و دمای کمتر در ازای نویز بیشتر زیاد حس خوبی منتقل نمیکنه بخصوص اگه محیط آرام و کم سر و صدایی داشته باشین. این رو مدنظر داشته باشین در تمام کارت گرافیک ها میتونین دور فن ها رو بالاتر ببرین اگه واقعا با نویز بیشتر مشکل ندارین.نکته ای که بسیاری از دوستان در نظر نمیگیرن نسبت خنک کنندگی به نویز هست متاسفانه و براشون اهمیتی نداره که فن ها در چه rpm ای کار میکنن. کافیه یک بار کارت گرافیک g1 در 100% دور فن ها و msi در 100% دور فن ها کنار هم بگذارین تا بهتر متوجه منظور بنده بشین.

اینکه دوستان کمی آزرده خاطر شدن هم دلیلش نظر کلی شما و زیر سوال بردن کل برند بود و البته جمله ی  " گرمترین کارت های جهان رو دارن " هم متاسفانه زیاد جمله ی مناسب و علمی ای نیست.

موفق باشین

ممنون که موضوع خودتون رو نشون دادین و منفی که زحمت کشیدن

ببخشی ی سوال دارم واقعا متنی که نوشتین خودتون قبول دارید و خوندین؟

تمام شرکت های جهان دارن روی خنکتر نگه داشتن قطعات باهم رقابت میکنن بعد شما دارید سر 5 تا 10d  حرف میزنید؟

آیا این منطقیه؟ بنده فروشندم و هیچ تعصبی مثل شما ندارم و عین واقعیت رو میگم

آیا واقعا گرم بدون هیچ آسیب نمیرسونه؟ پس این همه خرابی سری 8800 و 4000 از amd/ati چیه؟ آیا کارتون سخت افزاره یا فقط گیم؟ بنده قصد توهین ندارم اما وقتی مستقیم بنده رو خطاب میکنید آیا علمشو دارید؟ توی بازار بودین؟ چندتا از محصولاتشو اسمبل کردین؟ و توی کیس های مختلف قرار دادین msi با دو فن به اندازه 3 فن سری G1 نویز داره و گرمتره

لینک به دیدگاه

اینکه شما یک لپتاپ رو باز کردید و یک سری مشکلات رو دیدید  دلیل نمیشه کل برند و زیر سوال ببرید .

طبیعتا هر چیزی یک عیبی داره و بستگی به شرایط محیط و استفاده کاربر  این متغییر هست .

چه بسا کاربری که شما ازش حرف میزنید ورودی های هوا برای خنک کردن لپتاپ رو بسته باشه !!!

دوست عزیز بنده یک مورد فرموندم

به خونه خدا قسم شرکت ماتریس 10 بار نماینده فرستاد و حتی دکراسیون درست کرد اما ردش کردیم چون دردسر خرابیش نداشتیم

بعد ببخشید شما سهام دار این شرکت هستین یا ...............ارث رسیده بنده طبق قوانین حق حرف زدن و نقد کردن دارم اما بشرطی که توهین نباشه

شما هم نباید بخاطر اون موضوع جلوی من جبهه بگیرد این درست نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده یک مورد فرموندم

به خونه خدا قسم شرکت ماتریس 10 بار نماینده فرستاد و حتی دکراسیون درست کرد اما ردش کردیم چون دردسر خرابیش نداشتیم

بعد ببخشید شما سهام دار این شرکت هستین یا ...............ارث رسیده بنده طبق قوانین حق حرف زدن و نقد کردن دارم اما بشرطی که توهین نباشه

شما هم نباید بخاطر اون موضوع جلوی من جبهه بگیرد این درست نیست

دوست عزیز شما نظر خودتون رو میدید  و بقیه هم نظر خودشون رو .

در کل هر کس باید به نظر دیگران احترام بگذاره .

موضوع خاصی هم نیست و به شخصه من از کسایی هستم که روی هیچ برندی در هیچ نوع وسیله ای تاصب ندارم  و فقط بهترین رو در بهترین شرایط  انتخاب میکنم .

لینک به دیدگاه

بنده هم همین رو میگم داداشم

تعصب بی جا برای چی؟ بنده نظر خودمو با کمال احترام دادام و میبیند که چطور جواب میدم و احترام قائلم اما چرا تا کی کامنت میزاره همه بهش حمله میکنن؟

بنده هم مسئول فروشم هم بخش فنی و ما توی شرکت 4 نفریم و هر روز با تمامی قطعات سرکار داریم و نباید متعصب باشیم چون باید به سلیقه مشتری احترام بزاریم اما بنده طبق تجربه ی که دارم به ندرت میزارم از محصولات MSI مشتریم چیزی بخواد مگر خودش بخواد

آمار سوختگی LCD لپ تاپ و Graphic بسیار بالاس و مجبور به هیت کردن قطعات میشم  و بنده حالا هم وظیفه دارم تجربیاتم رو با احترام و منطق در اختیار دوستان بزارم و دوستان نباید متعصبانه قضاوت کنن

لینک به دیدگاه

بنده هم همین رو میگم داداشم

تعصب بی جا برای چی؟ بنده نظر خودمو با کمال احترام دادام و میبیند که چطور جواب میدم و احترام قائلم اما چرا تا کی کامنت میزاره همه بهش حمله میکنن؟

بنده هم مسئول فروشم هم بخش فنی و ما توی شرکت 4 نفریم و هر روز با تمامی قطعات سرکار داریم و نباید متعصب باشیم چون باید به سلیقه مشتری احترام بزاریم اما بنده طبق تجربه ی که دارم به ندرت میزارم از محصولات MSI مشتریم چیزی بخواد مگر خودش بخواد

آمار سوختگی LCD لپ تاپ و Graphic بسیار بالاس و مجبور به هیت کردن قطعات میشم  و بنده حالا هم وظیفه دارم تجربیاتم رو با احترام و منطق در اختیار دوستان بزارم و دوستان نباید متعصبانه قضاوت کنن

نه ببینید  شما اومدید کل MSI رو در یک کلام خلاصه کردید  اشتباه شما این بود و باید قبول کنید این کمپانی حصولات خوب هم داره .

مثلا تا 1 سال پیش توی مشهد هیچ کی HTC  نمیفروخت  دلیلش رو هم میگفتن خرابی زیاد داره و بدرد نمیخوره  با وجود اینکه من 1 دونه گوشی HTC HD Mini داشتم  مثل چی کار میکرد و کیفیت هم داشت .

لینک به دیدگاه

واقعا محصولات وارداتی MSI به ایران بی کیفترین توی جهانه و اصلا جنس مرغوب وارد بازار نمیشه

ویرایش شده توسط Toraj
لینک به دیدگاه

نه ببینید  شما اومدید کل MSI رو در یک کلام خلاصه کردید  اشتباه شما این بود و باید قبول کنید این کمپانی حصولات خوب هم داره .

مثلا تا 1 سال پیش توی مشهد هیچ کی HTC  نمیفروخت  دلیلش رو هم میگفتن خرابی زیاد داره و بدرد نمیخوره  با وجود اینکه من 1 دونه گوشی HTC HD Mini داشتم  مثل چی کار میکرد و کیفیت هم داشت .

بنده تمامی محصولاتشو فروختم از All in One تا MainBord - VGA - LapTopو...... واقعا بی کیفیت بودن و دون شک مشتری باز گشته خواسته با افت قیمت پس بگیرم و نگرفتیم شایدم بخاطر بی کفیتی وارد کننده هاس

HTC بزرگترین ضعفش یک پارچه بودن شیشه محافظ و صفحه نمایش و عدم آپدیت نسخه سیستم عاملشه که اونم سلیقه و کاربرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...