رفتن به مطلب

مشکل با زیرنویس

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده یه تلوزیون Samsung 40H6430 خریدم ولی بیشتر زیر نویس ها توش به حروف عجیب غریب میاد!!

خودم فیلم یا سریال رو تو کامپیوتر میبینم ولی برای خانواده که فیلم یا سریال میریزم این مشکل پیش میاد :|

از سایت خود سامسونگ آپدیت دانلود کردم و به روز رسانی کردم TV رو ولی باز هم  درست  نشد  :(

کسی میدونه این مشکل چطور حل میشه؟ :-?

لینک به دیدگاه

اگه srt نباشه فکر کنم پشتیبانی نمیکنه.

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

فرمت زیرنویست srt هست؟

بله

ویندوز؟

ویندوز من 7 هست

ولی چه ربطی به ویندوز داره؟

من دارم تو تلوزیون پخش میکنم.

لینک به دیدگاه

بله

ویندوز من 7 هست

ولی چه ربطی به ویندوز داره؟

من دارم تو تلوزیون پخش میکنم.

درود

فکر کردم یک لحظه مانیتور هست.

لینک به دیدگاه

نکته اول:نام فیلم با نام فایل زیر نویس یکی باشد
نکته دوم: فایل زیر نویس فارسی رو با برنامه wordباز کنید در هنگام باز شدن در `پنجره باز شده windows arabic را انتخاب کنید در متن فایل باز شده جملات فارسی را مشاهده خواهید کرد.حال تمام متن را با استفاده از ctr+a انتخاب کرده و کپی کنید .حال برنامه notepadرا اجرا کرده و متن کپی شده را در محیط notepad وارد کنید)past( .حال فال را با نام فیلم مورد نظر ذخیره کنید.حال پسوند فایل را بهsrt تغیر دهید.کار تمام است.
موفق باشید

لینک به دیدگاه

زیرنویستو بریز تو این برنامه و یه خروجی جدید بگیر بعد فایل بدست اومده و فایل فیلمو همنام کن ببین حل میشه   shpersiansubtitlefixer

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات منوهای سامسونگ قسمتی برای عربی بودن فونت هست اگر مشکلتون مربوط به نمایش زیرنویس فارسی میشه

لینک به دیدگاه

زیرنویستو بریز تو این برنامه و یه خروجی جدید بگیر بعد فایل بدست اومده و فایل فیلمو همنام کن ببین حل میشه   shpersiansubtitlefixer

مرسی مشکل با این برنامه  حل شد  :x  @};-

لینک به دیدگاه

تلویزیون من هم الجی هست و با بعضی فیلم ها این مشکل رو دارم

تو قسمت video play setting میرم یونیکد رو میزارم arabic نوشته های خرچنگ قورباغه درست میشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...