رفتن به مطلب

بازی Assassins.Creed.Unity

omide1648
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده بازی رو قبل از اینکه pc رو بگیرم دانلود کردم ولی الان دیدم که پارت 25 و 26 بازی ناقص دانلود شده من بازی رو از سایت http://www.game2dl.com دانلود کردم ولی وقتی رفتم پارت 25 و 26 رو دوباره دانلود کنم دیدم بازی رو از سایتش حذف کرده کلی هم نت گشتم که همین نسخه رو پیدا کنم ولی نشد از من نسخه رلوده حجمشم 38 گیگه که پارت 38 حجمش 497 مگ هست حالا دوستانی که این نسحه رو دارند لطف کنند بی زحمت اگه میشه پارت 25 و 26 رو برام آپلود کنند اگه نه مجبور میشم نسخه اسکیدرو که حجمش 38 گیگه رو از دوباره دانلود کنم:

http://fileniko.com/entry/35281

:(

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

درود این وب خودش بازی فشرده کرده ؟

شما حتما باید از خود این وب دانلود کنید هر فشرده سازی الگوریتم خودش داره غیر ممکنه 

مگه اینکه کسی این بازی دانلود کرده باشه از این سایت و براتون اپلود کنه همون پارت مورد نظر شما

لینک به دیدگاه

Repair کردید اون دو تا پارت رو ؟

آره ولی کامل دانلود نشدند یعنی مثلا هر پارت 1 گیگ حجم داره ولی پارت 25 461 مگ دانلود شده پارت 26 164 مگ.

لینک به دیدگاه

درود این وب خودش بازی فشرده کرده ؟

شما حتما باید از خود این وب دانلود کنید هر فشرده سازی الگوریتم خودش داره غیر ممکنه 

مگه اینکه کسی این بازی دانلود کرده باشه از این سایت و براتون اپلود کنه همون پارت مورد نظر شما

فکر نکنم همه جا بازی همون 38 گیگه نسخه رلود ولی من هر وب سایتی گشتم اصلا این نسخه رلود پیدا نشد که حداقل از یکجایی بگیرمش.

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

فکر نکنم همه جا بازی همون 38 گیگه نسخه رلود ولی من هر وب سایتی گشتم اصلا این نسخه رلود پیدا نشد که حداقل از یکجایی بگیرمش.

چند پارت بود کلا از روی سرور پاک کردن ؟ یا لینک پست پاک شده

لینک دانلود پارت های قبلی داریی؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز بهترین کاری که میتونید انجام بدید، این هستش که فایلهای بازی رو اکسترکت کنید و اون فایلهایی که ناقص شده به دلیل اون پارتهای خراب، رو از طریق دیگه مثل تورنت دریافت کنید، البته به شرط اینکه بازی Repack نبوده باشه(این بازی اینستالر نداره) و دعا کنید که اون فایلهای ناقص اون 2تا فایل 14 و 8 گیگی بازی نباشن...

حالا به یه نکته هم توجه کنید که چه ورژنی از بازی رو میخواید بگیرید و چه نسخه ای رو گرفتید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

چک کردم کامل فایل پاک کردن 

فیلتر هم شدن  :wacko:

آره سایتش فیلتره ولی هنوزم فعالیت میکنند.

لینک به دیدگاه

چند پارت بود کلا از روی سرور پاک کردن ؟ یا لینک پست پاک شده

لینک دانلود پارت های قبلی داریی؟ 

38 پارت.

نه ندارم.

لینک به دیدگاه

عزیز بهترین کاری که میتونید انجام بدید، این هستش که فایلهای بازی رو اکسترکت کنید و اون فایلهایی که ناقص شده به دلیل اون پارتهای خراب، رو از طریق دیگه مثل تورنت دریافت کنید، البته به شرط اینکه بازی Repack نبوده باشه(این بازی اینستالر نداره) و دعا کنید که اون فایلهای ناقص اون 2تا فایل 14 و 8 گیگی بازی نباشن...

حالا به یه نکته هم توجه کنید که چه ورژنی از بازی رو میخواید بگیرید و چه نسخه ای رو گرفتید...

پارت 25 و 26 ناقص دانلود شده.

بازی نسخه REALOAD هست که گرفتم کار با تورنت رو بلدم ولی نمیدونم کدوم سایت برم شما لینک وب سایت معتبری رو دارید؟

لینک به دیدگاه

38 پارت.

نه ندارم.

من لینک ها دانلودش پیدا کردم اما خوب فایلی درونشون نبود از سرور کلا پاک کردن 

متاسفانه جای دیگم اپلودش نکردن بعضی وب ها روی هاست رایگان اپلود میکنن 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من لینک ها دانلودش پیدا کردم اما خوب فایلی درونشون نبود از سرور کلا پاک کردن 

متاسفانه جای دیگم اپلودش نکردن بعضی وب ها روی هاست رایگان اپلود میکنن 

آره کلا نت رو گشتم جاهای دیگه هم بود ولی از سرور پاکش کردن.

لینک به دیدگاه

آره کلا نت رو گشتم جاهای دیگه هم بود ولی از سرور پاکش کردن.

کدوم فایل ها نداریی؟ پارت بندی که نمیشه دیگه کاریش کرد باید از تورنت بگیریی

فایل هایی که لازم داریی چیا هستن ؟ کمک خواستی هستم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پارت 25 و 26 ناقص دانلود شده.

بازی نسخه REALOAD هست که گرفتم کار با تورنت رو بلدم ولی نمیدونم کدوم سایت برم شما لینک وب سایت معتبری رو دارید؟

عزیز اون پارتهارو دیگه کاریشون نمیشه کرد، به شما میگم که بازی رو کامل Extract کنید بدون و ببینید که کدوم فایلهای بازی رو ندارید و بعد اون فایلهارو با تورنت بگیرید، سایت تورنت هم زیاد هستش...

Kat.cr و Torrentz.eu بهترین جستجو گرهارو دارن...

لینک به دیدگاه

دوستان بنده بازی رو قبل از اینکه pc رو بگیرم دانلود کردم ولی الان دیدم که پارت 25 و 26 بازی ناقص دانلود شده من بازی رو از سایت http://www.game2dl.com دانلود کردم ولی وقتی رفتم پارت 25 و 26 رو دوباره دانلود کنم دیدم بازی رو از سایتش حذف کرده کلی هم نت گشتم که همین نسخه رو پیدا کنم ولی نشد از من نسخه رلوده حجمشم 38 گیگه که پارت 38 حجمش 497 مگ هست حالا دوستانی که این نسحه رو دارند لطف کنند بی زحمت اگه میشه پارت 25 و 26 رو برام آپلود کنند اگه نه مجبور میشم نسخه اسکیدرو که حجمش 38 گیگه رو از دوباره دانلود کنم:

http://fileniko.com/entry/35281

:(

سازنده سایت رفیقمه میخوای بش بگم لیکشو بزاره ؟

ویرایش شده توسط MS7
لینک به دیدگاه

ساحب سایت رفیقمه میخوای بش بگم لیکشو بزاره ؟

آره اگه زحمتی نیست لطف کنید بهش بگید اگه میشه لینک هارو به ایمیلم بفرسته پارت 25 و 26 ناقص دانلود شده.

لینک به دیدگاه

عزیز اون پارتهارو دیگه کاریشون نمیشه کرد، به شما میگم که بازی رو کامل Extract کنید بدون و ببینید که کدوم فایلهای بازی رو ندارید و بعد اون فایلهارو با تورنت بگیرید، سایت تورنت هم زیاد هستش...

Kat.cr و Torrentz.eu بهترین جستجو گرهارو دارن...

داش وقتی یک پارت حتی خراب باشه دیگه اکسترکت نمیکنه یعنی تا آخر لود میشه همه ارور هارو میگیره ولی دیگه فایل هارو بیرون نمیده.

لینک به دیدگاه

کدوم فایل ها نداریی؟ پارت بندی که نمیشه دیگه کاریش کرد باید از تورنت بگیریی

فایل هایی که لازم داریی چیا هستن ؟ کمک خواستی هستم 

بازی اکسترکت نمیشه داش یعنی تا آخر اکسترکت میکنه و ارورهارو میگه بعد دیگه فایل نهایی رو بیرون نمیده.

لینک به دیدگاه

دارم تلاشمو میکنم ببینم راهی هست فایل هارو بدم بیرون یا نه اگه شد بعد هر فایلی که ناقضه رو به شما دوستان میگم.

لینک به دیدگاه

دوستان یک راهی بود که فایل هارو بدم بیرون ولی تا نصفه که میره یعنی به فایل 25 و 26 که ناقصند متوقف میشه و فقط تا پارت 24 میره و 24 گیگ اکسترکت میشه لطفا دوستان پست اول رو بخونند و پارت 25 و 26 رو اگه دارند برام آپلود کنند خیلی ممنون میشم.

من نسخه رلود رو دارم و 38 گیگ حجم داره.

لینک به دیدگاه

هیچ راهی نداره دوباره از یک سایت معتبر دانلود کن

ویرایش شده توسط alo400
لینک به دیدگاه

از من می شنوی بی خیال شو بازیش چرته محضه گرافیکش فقط قسنگه گیم پلیش مفت نمیارزه صد رحمت به بلگ فلگ بازتو اون راحت می تونستی هر کی رو بکشی ولی تواین از پس 3 4 نفرم بر نمیای

لینک به دیدگاه

از من می شنوی بی خیال شو بازیش چرته محضه گرافیکش فقط قسنگه گیم پلیش مفت نمیارزه صد رحمت به بلگ فلگ بازتو اون راحت می تونستی هر کی رو بکشی ولی تواین از پس 3 4 نفرم بر نمیای

داش من تمام نسخه های این بازی رو بازی کردم  ASSASSIN CREED 1  و BROTHERHOOD و  ASSASSINS CREED2 و3 تا  BLACK FLAG بقیه اسمشون رو فراموش کردم همشون عالی بودن من کلی خاطره دارم با این بازی میدونم این نسخه شم عالیه چون من بازی رو از اول بازی کردم الان داستانشو میدونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...