رفتن به مطلب

بازی GTA V را واقعی تر از هر زمان دیگری تجربه کنید!

Recommended Posts

f9e310fcaf952f1bf42d7beb7f326e61_L.jpg

برای کسانی که واقع گرایی بیش از حد را بسیار دوست دارند و از سوی دیگر جزو علاقمندان سری GTA نیز محسوب می شوند، ماد iCEnhancer مسلماً نام بسیار آشنایی به شمار می رود. یک ماد گرافیکی شناخته شده که با نصب آن بر روی نسخه های اخیر سری GTA ، علاقمندان این سری پر هوادار می توانستند جنبه های بصری بسیار چشمگیر تری را نسبت به قبل بر روی بازی خود تجربه نمایند. حال یکی از هواداران ماد مذکور به نام مارتین برگمن، توانسته با الگو برداری از iCEnhancer ماد جدیدی به نام Toddyhancer برای بازی GTA V بسازد که در حقیقت همان کار را به شکل واقعی تری انجام می دهد.

در واقع ماد جناب برگمن تمرکز بسیار ویژه ای بر روی سایه زنی ها دارد و به گفته ی خود او، در ماد Toddyhancer اکنون فرآیند سایه زنی ها تغییر شکل یافته و آن ها به نوعی دوباره سازی شده اند. برگمن معتقد است که هواداران بازی GTA V بسته به سیستم کامپیوتری تحت اختیار خود، می توانند این ماد را با عددی مابین 10 تا 30 فریم بر ثانیه روی بازی خود اجرا نمایند و در این میان خود او توانسته ماد مذکور را بر روی لپتاپ مدل Asus ROG G751JY با نرخی معادل 10 فریم بر ثانیه اجرا نماید. هنوز هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار این ماد از سوی سازنده ی آن اعلام نشده اما او در عوض اسکرین شات هایی را از تجربه ی GTA V تحت ماد Toddyhancer منتشر ساخته است. اسکرین شات هایی که به گفته ی برگمن مربوط به مراحل ابتدایی طراحی این ماد هستند و به این ترتیب احتمالاً باید در محصول نهایی منتظر مشاهده ی کیفیت بهتر و واقع گرایی بیشتری در این ماد باشیم. در پایان این متن شما را به مشاهده نمودن تعدادی از این اسکرین شات ها دعوت می کنیم.

gtaviiii.jpg

gtaviii.jpg

gtavii.jpg

gtavi.jpg

منبع

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویدئوش رو هم نگاه کردم دیروز، فوق العاده است!!!!

لینک به دیدگاه

ویدئوش رو هم نگاه کردم دیروز، فوق العاده است!!!!

جون هر کسی دوست داری آواتارت رو عوض کن.البته ناراحت نشی

لینک به دیدگاه

چرا ؟ یه چیز شخصیه مومن

نظر منو کسی نخواست ولی به نظرم اواتارش عالیه یاد ارش میافتم :D @};-

لینک به دیدگاه

یه سوال فنی : این رو من یه هفته پیش همون روزی که منشتر شد گزاشتم تو تاپیک جی تی ای ولی کسی توجه ای ننمود الان همه کف کردن؟! :-? :-?

لینک به دیدگاه

ده فریم؟؟اون هم با چنین لپتاپی!!وای به حال ما!!راستی ۱۰ تا ۳۰ فریم خیلی پایین نیست؟

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

یه سوال فنی : این رو من یه هفته پیش همون روزی که منشتر شد گزاشتم تو تاپیک جی تی ای ولی کسی توجه ای ننمود الان همه کف کردن؟! :-? :-?

احتمالا ندیدنش ,یه دلیل دیگه هم داره شما فقط تصویر گذاشتید و هیچ توضیحی در مورد ماد ندادی.

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

ممنون از دو کاربر SaeedSYS &INTEL راستی بنده قبلا تو تاپیک اقای SaeedSYS مثبت دادم بودم و اینجا هم از INTEL تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چرا چشه مگه؟  :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...