رفتن به مطلب

فروش گریزلی کانداکتونات و Gelid GC Extreme و لیکویید اولترا

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

جناب برای گرافیک کدوم خمیر مناسبه و چند درجه میتونه تاثیر داشته باشه . قیمتم لطف کنید . ممنونم 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

جناب برای گرافیک کدوم خمیر مناسبه و چند درجه میتونه تاثیر داشته باشه . قیمتم لطف کنید . ممنونم 

درود

اگر قیمت مهم نیست بهترین گزینه لیکویید اولترا و بعد گریزلی کانداکتونات است. جلید هم با توجه به این که برای دیگر موردها قابل استفاده است گزینه‌ی مناسبی است. اختلاف کارایی بستگی به مورد دارد. اما اگر کارت کمتر از دو سال کارکرده و کارایی مناسبی دارد نیازی به تعویض خمیر نیست.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 1 ساعت قبل، testaccount گفته است :

سلام

محصول زیر را اگر ممکنه وارد کنید 

https://www.amazon.com/Thermal-Grizzly-Kryonaut-Grease-Paste/dp/B00ZJS8Q6S

درود دوست گرامی

سال گذشته به سفارش چند نفر ده تا آوردم که هیچ یک نخریدند. 

ترجیحا چیزهایی می آورم که خودم هم مصرف داشته باشم. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

الان موجود دارید؟

نه. خارج از انجمن همه را یکجا فروختم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mambey گفته است :

سلام

قیمت گریزلی کانداکتونات رو میخواستم و اینکه موجود دارین؟

با تشکر

درود دوست گرامی

بله خمیرهای پست اول موجودند و قیمتها تا زمان خرید جدید که حدود یک ماه و نیم دیگر است تغییر نخواهند کرد.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یک عدد  liquid ultra و چسب از اقای بهمنیان خریداری شد

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است :

یک عدد  liquid ultra و چسب از اقای بهمنیان خریداری شد

درود

ظهر پست و کد رهگیری ارسال شده.

لینک به دیدگاه

از لحاظ کاهش دما بین مدل های شما و مدل های موجود در بازار مثل z9 و z5 خیلی اختلاف کارایی هست آیا؟

بنده یک کارت دارن تقریبا 3سال کار میکنه و دماش تو بازی 70 هم میرسه این مدل هایی که شما دارین تا چه حد میتونه کاهش دما داشته باشه

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

از لحاظ کاهش دما بین مدل های شما و مدل های موجود در بازار مثل z9 و z5 خیلی اختلاف کارایی هست آیا؟

بنده یک کارت دارن تقریبا 3سال کار میکنه و دماش تو بازی 70 هم میرسه این مدل هایی که شما دارین تا چه حد میتونه کاهش دما داشته باشه

درود

برای کارت گرافیک نمی توان نظر قطعی داد، به دلیل تنوع و نیز بسیاری عاملهای موثر بر دما.

من روی کارتهای gtx 770 و 780 و 780ti و نیز 7970 با لیکویید اولترا تا ۱۵ درجه کاهش دما دیده ام. z5 و z9 را برای گرافیک نیازموده ام، اما خمیرهای متوسط معمولا برای گرافیک بازدهی مناسبی ندارند. اگر برایت می ارزد، پیشنهادم لیکویید اولترا است.

لینک به دیدگاه

سلام

از اونجایی که شرکت Coollaboratory اطلاعات دقیق در مورد میزان W/mk خمیر Coollaboratory Liquid Ultra  منتشر نکرده و بعضی بر این باور هستند که این مقدار برابر 38.4 W/mk و بعضی دیگر آن را برابر W/mk 90 می دانند، این در حالی است که خمیر  hermal Grizzly Conductonaut  مقدار W/mk برابر 73 دارد.

نظر شما در خصوص این موضوع چیست و کدام یک صحیح میباشد؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

از اونجایی که شرکت Coollaboratory اطلاعات دقیق در مورد میزان W/mk خمیر Coollaboratory Liquid Ultra  منتشر نکرده و بعضی بر این باور هستند که این مقدار برابر 38.4 W/mk و بعضی دیگر آن را برابر W/mk 90 می دانند، این در حالی است که خمیر  hermal Grizzly Conductonaut  مقدار W/mk برابر 73 دارد.

نظر شما در خصوص این موضوع چیست و کدام یک صحیح میباشد؟

با تشکر

از نظر اسمی رسانایی گریزلی کانداکتونات یک رکورد است. بنا به آنچه آزموده ام، در بیشتر مواقع اوایل کار که خمیر جدید زده‌می‌شود نتیجه‌ی گریزلی کانداکتونات و لیکویید اولترا یکسان است.اما در عمل دیده‌ام که برای برخی پردازنده‌های بدقلق و نیز کارتهای گرافیکی داغ، لیکویید اولترا کاریی بهتری دارد. مثلا چند وقت پیش یک ۷۷۰۰ک داشتم که یکی از هسته‌هایش داغتر بود و با دلید با گریزلی کانداکتونات دمای همه‌ی هسته‌ها پایین امد اما یک هسته همچنان حدود ۷ درجه داغتر بود. با جایگزین کردن لیکویید اولترا و البته چند دستکاری دیگر مشکل برطرف شد.

لینک به دیدگاه

- یک عدد گریزلی کانداکتونات  نیاز دارم ،

- دستگاه دلید 8700K  و شرایطش هم لطف کنید.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Mehdi Jafari گفته است :

- یک عدد گریزلی کانداکتونات  نیاز دارم ،

- دستگاه دلید 8700K  و شرایطش هم لطف کنید.

درود

در پست اول قیمتها را نوشته‌ام. قیمت ابزار دلید ۴۰۰ هزار تومان است

برای کرایه  ن.ک تاپیک زیر

لینک به دیدگاه

سلام جناب بهمنیان عزیز

بنده بدنبال یه خمیر خوب برای 6تاgpu هستم .کارتها زیر یکسال هست استفاده میشن ولی خب ماین سریعتر خمیر رو از بین میبره واسه همین میخوام عوض کنم.با توجه به تجربتون چی رو پیشنهاد میکنین و اینکه اگر ترمال پد هم داشته باشین مورد نیازم هست چون میخوام اونارو هم تعویض کنم.

ویرایش شده توسط silentoff
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، silentoff گفته است :

سلام جناب بهمنیان عزیز

بنده بدنبال یه خمیر خوب برای gpuتعدادی gpu هستم .با توجه به تجربتون چی رو پیشنهاد میکنین و اینکه اگر ترمال پد هم داشته باشین مورد نیازم هست چون میخوام اونارو هم تعویض کنم.

درود دوست گرامی

اگر ارزشش را دارد لیکویید اولترا را پیشنهاد می‌کنم. اگر یکجا استفاده شود بهینه مصرف می‌شود. پس از آن گریزلی کانداکتونات و اگر خمیر همه منظوره می‌خواهی جلید را پیشنهاد می‌کنم. پد حرارتی ندارم هر زمان نیازم باشد از اینجا تهیه می‌کنم:

https://iranlaptopparts.com/fa/

بزنگ به‌شان اگر به کارت آمد، می‌گیرم همراه خمیر برایت می‌فرستم.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی

اگر ارزشش را دارد لیکویید اولترا را پیشنهاد می‌کنم. اگر یکجا استفاده شود بهینه مصرف می‌شود. پس از آن گریزلی کانداکتونات و اگر خمیر همه منظوره می‌خواهی جلید را پیشنهاد می‌کنم. پد حرارتی ندارم هر زمان نیازم باشد از اینجا تهیه می‌کنم:

https://iranlaptopparts.com/fa/

بزنگ به‌شان اگر به کارت آمد، می‌گیرم همراه خمیر برایت می‌فرستم.

تشکر از شما بزرگوار بفرمایید بنظرتون یدونه gelid gc extreme برای 6 تا جواب میده ؟ اگر بله پس همین خوبه.در مورد پد هم اگر میدونین دارن و امکان خریدشو دارین بفرمایید هزینش به چه شکل هست براتون بزنم و باهم بارم بفرستید .با تشکر

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، silentoff گفته است :

تشکر از شما بزرگوار بفرمایید بنظرتون یدونه gelid gc extreme برای 6 تا جواب میده ؟ اگر بله پس همین خوبه.در مورد پد هم اگر میدونین دارن و امکان خریدشو دارین بفرمایید هزینش به چه شکل هست براتون بزنم و باهم بارم بفرستید .با تشکر

مصرف خمیربستگی به سطح gpu هم دارد و قطعا نمی‌توانم بگویم یک تیوب کافی است،  به هر حال به تجربه‌ی خودم اضافه هم می‌آید. پد حرارتی ابعاد ۱.۵در۱.۵ س.م  و ضخامت ۱و ۱.۵ و ۲ م.م دارد. قیمت هر کدام میانگین ۹ هزار تومان است. تعداد بالای ۱۰ کمی نخفیف دارد.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید. لیکوئید آلترا می خواستم.  ارسال به شیراز چه قدر زمان میبره؟ 

برای cpu و gpu لپ تاپ هم قابل استفادست؟

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، NAVID OC گفته است :

سلام خسته نباشید. لیکوئید آلترا می خواستم.  ارسال به شیراز چه قدر زمان میبره؟ 

برای cpu و gpu لپ تاپ هم قابل استفادست؟

درود دوست گلم

فردا شیرازم. امشب قطعی کنی فردا نزدیک ظهر می‌توانم مرکز شهر تحویل دهم.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

در پست اول قیمتها را نوشته‌ام. قیمت ابزار دلید ۴۰۰ هزار تومان است

برای کرایه  ن.ک تاپیک زیر

متشکرم ، من خریدم قطعیه اگه ممکنه شمارتون رو پ.خ. کنید جهت هماهنگی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر دوستان گریزلی کانداکتونات تمام شد.

موجودی جدید سه هفته‌ی دیگر

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

خمیرها تمام شده اند.  چون پست اول قابل ویرایش نیست اینجا نوشتم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...