رفتن به مطلب

فروش گریزلی کانداکتونات و Gelid GC Extreme و لیکویید اولترا

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک جفت گریزلی کانداکتونات خریداری و دریافت شد. تشکر از جناب بهمنیان عزیز

لینک به دیدگاه

آقای بهمنیان گل میدونید چیه 6950 که دمای پابتی داره ولی 6850 متاسفانه وقتی تحت استرس تست مثل رندر هست بعد حدود نیم ساعت یه پیک دما به حدود 65 تا 70 میزنه و تقریبا تا 2 ساعت بعدشم حتی تو همین دما میمونه . البته اصلا سرعت سیستم تحت تاثیر قرار نمیگیره و کوچکترین تداخلی پیش نمیاد . 

البته اینم بگم با کولر کاپیتان 360 و خمیر ترمالتیک کار کردن . حالا با تعویض خمیر و بستن اوپن لوپ نمیدونم چقدر کاهش دما داشته باشم . 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، APJO گفته است :

یک جفت گریزلی کانداکتونات خریداری و دریافت شد. تشکر از جناب بهمنیان عزیز

در خدمتم جناب جودت گرامی

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، sepehrariaee گفته است :

آقای بهمنیان گل میدونید چیه 6950 که دمای پابتی داره ولی 6850 متاسفانه وقتی تحت استرس تست مثل رندر هست بعد حدود نیم ساعت یه پیک دما به حدود 65 تا 70 میزنه و تقریبا تا 2 ساعت بعدشم حتی تو همین دما میمونه . البته اصلا سرعت سیستم تحت تاثیر قرار نمیگیره و کوچکترین تداخلی پیش نمیاد . 

البته اینم بگم با کولر کاپیتان 360 و خمیر ترمالتیک کار کردن . حالا با تعویض خمیر و بستن اوپن لوپ نمیدونم چقدر کاهش دما داشته باشم . 

اما اگر مدام زیر بار است، با کولر خوب مسیرباز و خمیر خوب و باد موافق و مانند آن بعید می‌دانم بیش از ۵ درجه کاهش دما تجربه کنی. البته خیلی‌ها برای یک یا دو درجه هم هزینه‌ و وقت بسیار می‌گذارند.

برای اثر دلید کردن لینک زیر را ببین، نمی‌دانم چقدر قابل اتکاست:

https://www.youtube.com/watch?v=Hf8V_UulpBk

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

جناب بهمنیان من تازه میخوام اوپن لوپ ببندم . قبلا نداشتم . از وقتی که بابت پاسخگویی میزارید ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/11/30, 14:50:32، sepehrariaee گفته است :

سلام خدمت جناب بهمنیان عزیز

بین خمیرهایی که موجود دارین کدوم بیشترین کارایی رو داره؟؟

دو تا 6850 و یدونه 6950  دارم . هرچند خیلی پیک دمایی ندارن ولی چون میخوام بلاک و ... اپن لوپ ببندم میخواستم دلید کرده و بعد ببندم که خیالم راحت باشه . منتها من تا حالا دلید نکردم . شما انجام میدید؟؟و یا یه کلیپ آموزشی مفید اگه لینکش رو داشته باشید میفرستید . و توصیه میکنید برای کسی که تا حالا دلید نکرده اینکارو انجام بده؟

خودم نظرم روی گریزلی هست . حالا اگه گزینه بهتری هست در خدمتم

ممنون بزرگوار

این سری پردازنده ها نیازی به دلید ندارن ( لحیم شدن) 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

این سری پردازنده ها نیازی به دلید ندارن ( لحیم شدن) 

ممنون از لطفتون و پاسخگویی تون

لینک به دیدگاه

سلام

من استفادم برای هم گرافیکه هم سی پی یو کدوم رو پیشنهاد میدین

ممنون

ویرایش شده توسط amin-nvidia
لینک به دیدگاه

در در 1396/12/08, 23:52:02، amin-nvidia گفته است :

سلام

من استفادم برای هم گرافیکه هم سی پی یو کدوم رو پیشنهاد میدین

ممنون

درود و پوزش از تاخیر

در پ.خ پاسخ دادم.

لینک به دیدگاه

با سلام.

هسته ایر کولر من المینیومی . برای دلید بعضی جاها دیدم که الترا لیکویید سطح دای رو خورده بود.

از کدوم خمیر استفاده کنم؟(برای دلید و زیر ایر کولر)

و یه چیز دیگه.زمان رسیدن به حداکثر کارایی خمیرهای موجودتون رو هم بزارین.کسایی مثل من که نا واردن ممکنه بعد خرید و اعمال دچار اشتباه بشن.

قیمت رو پخ کنین .ممنون

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، heroine گفته است :

با سلام.

هسته ایر کولر من المینیومی . برای دلید بعضی جاها دیدم که الترا لیکویید سطح دای رو خورده بود.

از کدوم خمیر استفاده کنم؟(برای دلید و زیر ایر کولر)

و یه چیز دیگه.زمان رسیدن به حداکثر کارایی خمیرهای موجودتون رو هم بزارین.کسایی مثل من که نا واردن ممکنه بعد خرید و اعمال دچار اشتباه بشن.

قیمت رو پخ کنین .ممنون

درود

برای دلید کردن لیکویید اولترا و گریزلی کانداکتونات مناسب اند. با دقت به کار روند مشکلی پیش نخواهد آمد.  پستهای پیشین و تاپیک دلید کننده را ببین.

برای کولر جلید و پرولیماتک دارم. قیمتها در پست اول.

"زمان رسیدن به حداکثر کارایی" را درنیافتم.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

"زمان رسیدن به حداکثر کارایی" را درنیافتم.

ممنون که جواب دادین.

زمان مورد نیاز تا خمیر استفاده شده به بالاترین ضریب انتقال حرارتی خودش برسه

خمیری مثل nt-h1 حدود 3 روز زمان لازم داره که بهترین عملکرد رو از خودش نشون بده.arctic silver 5 حدود 50 تا 200 ساعت تا به بهترین انتقال حرارت دست پیدا کنه و .....

Thermal Grizzly Conductonaut و Prolimatech PK-3 1.5  گرمی  رو میخوام.

اگه موجود دارین بگین پرداخت کنم.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، heroine گفته است :

ممنون که جواب دادین.

زمان مورد نیاز تا خمیر استفاده شده به بالاترین ضریب انتقال حرارتی خودش برسه

خمیری مثل nt-h1 حدود 3 روز زمان لازم داره که بهترین عملکرد رو از خودش نشون بده.arctic silver 5 حدود 50 تا 200 ساعت تا به بهترین انتقال حرارت دست پیدا کنه و .....

Thermal Grizzly Conductonaut و Prolimatech PK-3 1.5  گرمی  رو میخوام.

اگه موجود دارین بگین پرداخت کنم.

این فاکتورها را اندازه نگرفته‌ام و اساسا محل و تجهیزات لازم برای این کار را ندارم. 

روی نت هم اندکی گشتم نیافتم. اگر اطلاعاتی در این باره بیابم در همینجا همرسان خواهم کرد.

بله این دو خمیر و دیگر خمیرهای پست اول موجودند.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

این فاکتورها را اندازه نگرفته‌ام و اساسا محل و تجهیزات لازم برای این کار را ندارم. 

روی نت هم اندکی گشتم نیافتم. اگر اطلاعاتی در این باره بیابم در همینجا همرسان خواهم کرد.

بله این دو خمیر و دیگر خمیرهای پست اول موجودند.

ممنون.

ارسال کنید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، heroine گفته است :

خمیرها رسیدن.ممنون

خواهش

از اعتماد و خریدت سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

گریزلی کانداکتونات و جلید تمام شدند. موجودی جدید این دو خمیر دو هفته‌ی دیگر

هم اکنون لیکویید اولترا و پرولیماتک موجودند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

لیکوید الترا رو میدونم که فلز گالیوم هست ، پس برای خنک کننده با سطح آلمینیوم نمیشه استفاده کرد

حالا می خواستم بپرسم Thermal Grizzly Conductonaut هم همون فلز گالیومه؟ یا متفاوته؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام دوست عزیز

لیکوید الترا رو میدونم که فلز گالیوم هست ، پس برای خنک کننده با سطح آلمینیوم نمیشه استفاده کرد

حالا می خواستم بپرسم Thermal Grizzly Conductonaut هم همون فلز گالیومه؟ یا متفاوته؟

درود دوست گرامی

در لیکویید اولترا گالیوم، روی، رودیوم، ایندیوم، نقره، بیسموت  و فلورید استانوس به کار رفته.

در گریزلی کانداکتونات هم ایندیوم و گالیوم و نیز تین (همخانواده ی فلورید استانوس) به کار رفته.

کسی که چنین خمیری به کار می‌برد معمولا با سطحآلومینیومی سر و کار ندارد. تاجایی که دیده‌ام در بلاک کولرها و نیز محل تماس هیت‌سینکها برای قطعات میان‌رده و بالاتر آلومینیوم به کار نمی‌رود.

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/12, 21:43:18، AminC گفته است :

درود. thermal grizzly kryonaut هم وارد می‌کنید؟

درود

کرایونات و هیدرونات مشتری خیلی کم دارد و به همین دلیل تعداد نمی آورم. اگر می خواهی خرید بعدی سه ماه دیگر برایت خواهم آورد.

لینک به دیدگاه

سلام

می خواستم ببینم آیا پردازنده های AMD مخصوصا 8350 نیاز به دلید کردن دارند یا نه؟

و اینکه چه خمیری رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

می خواستم ببینم آیا پردازنده های AMD مخصوصا 8350 نیاز به دلید کردن دارند یا نه؟

و اینکه چه خمیری رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟

با تشکر

درود 

اگر منظورت سوکت am3 plus است، نیاز به دلید ندارد. این پردازنده با یک هیتسینک و فن ۱۲ سانتی به خوبی خنک می شود و نیازی به هزینه ی اضافه نیست. از amd تا جایی که می دانم فقط برای apu های رایزن دلید کردن توجیه دارد.

برای دلید کردن، هر خمیر که رسانایی و ماندگاری بالا داشته باشد، قابل استفاده است و البته بهترین نتیجه را خمیرهای فلزپایه مثل لیکویید اولترا و گریزلی کانداکتونات می دهند.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود 

اگر منظورت سوکت am3 plus است، نیاز به دلید ندارد. این پردازنده با یک هیتسینک و فن ۱۲ سانتی به خوبی خنک می شود و نیازی به هزینه ی اضافه نیست. از amd تا جایی که می دانم فقط برای apu های رایزن دلید کردن توجیه دارد.

برای دلید کردن، هر خمیر که رسانایی و ماندگاری بالا داشته باشد، قابل استفاده است و البته بهترین نتیجه را خمیرهای فلزپایه مثل لیکویید اولترا و گریزلی کانداکتونات می دهند.

برای اورکلاک چی؟ مثلا اون موقع تاثیر خودش رو بیشتر نشون میده اگه دلید شده باشه یا نه کلا زیاد فرقی نمیکنه برای این CPU?

الان با یدونه GREEN GLACIER 240 GLC240-A AiO Liquid Cooler تقریبا یک ساله که داره خنک میشه موقع نصب از خمیر همراه واترکولر استفاده کردم. حالا بعد یک سال نیاز هست که خمیر رو عوض کنم یا نه حالا چه شروع به اورکلاک بکنیم یا نه و اینکه اگه نیاز هست خمیر عوض بشه چه خمیری رو پیشنهاد میکنید برای این مورد؟ اگه از خمیر های فلزپایه استفاده کنیم باعث اسیب زدن و خوردگی نمیشه؟

حداکثر دمای استرس تست با نرم افزار AIDA64 Extreme به مدت نیم ساعت در دمای اتاق :

CPU : 59        کولانت : 43.5

با تشکر از پاسختون

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

برای اورکلاک چی؟ مثلا اون موقع تاثیر خودش رو بیشتر نشون میده اگه دلید شده باشه یا نه کلا زیاد فرقی نمیکنه برای این CPU?

الان با یدونه GREEN GLACIER 240 GLC240-A AiO Liquid Cooler تقریبا یک ساله که داره خنک میشه موقع نصب از خمیر همراه واترکولر استفاده کردم. حالا بعد یک سال نیاز هست که خمیر رو عوض کنم یا نه حالا چه شروع به اورکلاک بکنیم یا نه و اینکه اگه نیاز هست خمیر عوض بشه چه خمیری رو پیشنهاد میکنید برای این مورد؟ اگه از خمیر های فلزپایه استفاده کنیم باعث اسیب زدن و خوردگی نمیشه؟

حداکثر دمای استرس تست با نرم افزار AIDA64 Extreme به مدت نیم ساعت در دمای اتاق :

CPU : 59        کولانت : 43.5

با تشکر از پاسختون

برای این پردازنده چون زیر ihs لحیم است دلید کردن بعید می دانم اثر مثبتی داشته باشد. برای زیر کولر اگر بخواهی اورکلاک کنی جلید را پیشنهاد می کنم. خمیرهای لیکویید اولترا و گریزلی کانداکتونات سبب پاک شدن یا مات شدن روی ihs می شوند، البته آسیب نمی زنند.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1397/01/12, 19:00:25، سعید بهمنیان گفته است :

گریزلی کانداکتونات و جلید تمام شدند. موجودی جدید این دو خمیر دو هفته‌ی دیگر

هم اکنون لیکویید اولترا و پرولیماتک موجودند.

خمیرها همه موجودند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...