رفتن به مطلب

فروش گریزلی کانداکتونات و Gelid GC Extreme و لیکویید اولترا

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

درود سعیدجان
خمیری موجود هست؟

درود رفیق گلم

خمیر رسیده ولی شوربختانه قیمتها بالا رفته. کانداکتونات و لیکویید اولترا ۱۹۰ هزار تومان، جلید ۱۷۰ هزار تومان و پرولیماتک ۸۰ هزار تومان

لینک به دیدگاه

در در 1397/01/12, 21:15:17، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی

در لیکویید اولترا گالیوم، روی، رودیوم، ایندیوم، نقره، بیسموت  و فلورید استانوس به کار رفته.

در گریزلی کانداکتونات هم ایندیوم و گالیوم و نیز تین (همخانواده ی فلورید استانوس) به کار رفته.

کسی که چنین خمیری به کار می‌برد معمولا با سطحآلومینیومی سر و کار ندارد. تاجایی که دیده‌ام در بلاک کولرها و نیز محل تماس هیت‌سینکها برای قطعات میان‌رده و بالاتر آلومینیوم به کار نمی‌رود.

سلام ممنون از توضیحتون

ممنون میشم اگه منبع هم برای مواد بکار رفته دارید بفرمایید ، چون اسامی انگلیسی رو لازم دارم ببینم با چه چیزهایی تشکیل آلیاژ میده و مشکلی نباشه

مثلا لیکوید الترا رو شنیدم سطح پردازنده رو مات میکنه ، خب سطح پردازنده مس هست با روکش نیکل و الومینیومی در کار نیست ، در هر حال باید یکی از همین مواد این مشکل رو داشته باشه ، حالا میخوام ی تحقیق بکنم ببینم گریزلی چنین مشکلی نداشته باشه و اگه مشکلی نداشت بعد از مشخص شدن تکلیف ارز و انشاءالله پایین اومدن تهیه کنم 

من روی قطعات زیادی استفاده میکنم به همین دلیل حساسیت بیشتری دارم ، البته خلاصش همون پردازنده و گرفیکه اما مدلهای مختلف ، مثلا کولر مستر v10 رو نمیدونم سطحش از چه جنسی هست شباهت به الومینیوم رو داره

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام ممنون از توضیحتون

ممنون میشم اگه منبع هم برای مواد بکار رفته دارید بفرمایید ، چون اسامی انگلیسی رو لازم دارم ببینم با چه چیزهایی تشکیل آلیاژ میده و مشکلی نباشه

مثلا لیکوید الترا رو شنیدم سطح پردازنده رو مات میکنه ، خب سطح پردازنده مس هست با روکش نیکل و الومینیومی در کار نیست ، در هر حال باید یکی از همین مواد این مشکل رو داشته باشه ، حالا میخوام ی تحقیق بکنم ببینم گریزلی چنین مشکلی نداشته باشه و اگه مشکلی نداشت بعد از مشخص شدن تکلیف ارز و انشاءالله پایین اومدن تهیه کنم 

من روی قطعات زیادی استفاده میکنم به همین دلیل حساسیت بیشتری دارم ، البته خلاصش همون پردازنده و گرفیکه اما مدلهای مختلف ، مثلا کولر مستر v10 رو نمیدونم سطحش از چه جنسی هست شباهت به الومینیوم رو داره

درود

خواهش می کنم. این اطلاعات را از  دیتاشیت روی وبگاه سازندگان یافته ام. گمان نکنم یافتنش دشوار باشد. اگر نیافتی بگو لینک می فرستم.

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، abc.abc گفته است :

سلام ممنون از توضیحتون

کولر مستر v10 سطح تماسیش نیکل هست.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام آقای بهمنیان

الان چه مواردی موجود هست و قیمت اعلام کنید لطفا.

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/12, 04:06:56، KoenigTiger گفته است :

درود سعیدجان
خمیری موجود هست؟

در 3 ساعت قبل، makan.net گفته است :

سلام آقای بهمنیان

الان چه مواردی موجود هست و قیمت اعلام کنید لطفا.

درود و پوزش از تاخیر

این روزها به دلیل گرفتاری کاری کمتر انجمن می آیم.

گریزلی کانداکتونات و لیکویید اولترا ۲۱۰ هزار تومان

جلید ۱۹۰ هزار تومان

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

درود جناب بهمنیان

عذر میخوام نظرتون راجب خمیر دیپ کول z9 چیه؟ چیز با کيفيتی هستش؟ 

برای سیستم گیمینگ نه چندان حرفه ای مناسبه؟ 

ممنون میشم پاسخ بدید?

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود جناب بهمنیان

عذر میخوام نظرتون راجب خمیر دیپ کول z9 چیه؟ چیز با کيفيتی هستش؟ 

برای سیستم گیمینگ نه چندان حرفه ای مناسبه؟ 

ممنون میشم پاسخ بدید?

دوست من خمیر z9 خمیر خوبی هست واسه سیستم گیمینگ معمولی اگر بهتر میخواهید noctua و یا cooler master master gel pro بخرید.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Behrouz Molaei گفته است :

دوست من خمیر z9 خمیر خوبی هست واسه سیستم گیمینگ معمولی اگر بهتر میخواهید noctua و یا cooler master master gel pro بخرید.

تشکر فراوان ? 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود بر دوستان

ihs مسی برای سوکت 1155 , 1150 , 1151 موجود است.

IHS 6R6A9001.JPG

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

سلام ببخشید ترمال گریزلی Conductonaut چه زمانی موجود میشه؟ خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...