رفتن به مطلب

کم‌فروشی 3 شرکت اینترنتی

Recommended Posts

به گزارش خبرگزاری فارس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد: با توجه به نظارت‌های انجام شده سه اپراتور PAP شامل ندا گستر صبا، داده گستر عصر نوین (های وب) و آریا رسانه تدبیر (شاتل) به دلیل عدم تناسب میزان پهنای باند با تعداد مشترکان و اپراتور وایمکس ایرانسل به دلیل عدم نصب سامانه سنجش کیفیت اینترنت اخطار توقف فروش دریافت کرده‌اند.

از بین شش شرکت مخابرات استانی که به دلیل وضعیت نامطلوب پهنای باند اینترنت اخطار توقف فروش دریافت کرده بودند 4 استان آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، همدان و کرمان مشکل پهنای باند را حل کرده اما 2 استان اصفهان و مرکزی به دلیل عدم بهبود وضعیت پهنای باند ضمن اعمال مقررات مندرج در پروانه به سازمان تعزیرات حکومتی نیز معرفی می‌شوند.

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات به دلیل عدم رعایت مصوبه 181 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات و گران‌فروشی علاوه بر معرفی به سازمان تعزیرات حکومتی، مکلف شده است 13 میلیون و 700 هزار تومان به مشترکان خود پرداخت کند

منبعfarsnews

لینک به دیدگاه

من هایوب دارم

بخدا 2-3 ماه پدرم در اومده از تایم اوت زیاد !

قدیما وسط پینگ تایم اوت میداد الان برعکس شده هر 5-4 تا تایم اوت اون وسط مستا یه پینگ هم میده  :mad:

زنگ هم میزنم با تیم ویور میاد DNS ست میکنه و هیستوری پاک میکنه ! میگم خوب شما بگو چیکار میخای بکنی من خودم انجام بدم ... اخرسر هم دیوار کوتاهتر از نویز خط پیدا نمیکنن 

لینک به دیدگاه

وضع های وب اهواز که خیلی خرابه ببین چی شده که صداش در آمده.

منتظرم گیگم تمام شه فرار کنم از های وب.

لینک به دیدگاه

من هایوب دارم

بخدا 2-3 ماه پدرم در اومده از تایم اوت زیاد !

قدیما وسط پینگ تایم اوت میداد الان برعکس شده هر 5-4 تا تایم اوت اون وسط مستا یه پینگ هم میده  :mad:

زنگ هم میزنم با تیم ویور میاد DNS ست میکنه و هیستوری پاک میکنه ! میگم خوب شما بگو چیکار میخای بکنی من خودم انجام بدم ... اخرسر هم دیوار کوتاهتر از نویز خط پیدا نمیکنن 

وضع های وب اهواز که خیلی خرابه ببین چی شده که صداش در آمده.

منتظرم گیگم تمام شه فرار کنم از های وب.

درود

کلا این شرکت ترکیده! جدیدا قطعی هم زیاد داره و حتی چراغ لینک ثابت نمیشه تو نیم ساعت

لینک به دیدگاه

من هایوب دارم خیلی هم عالیه تو شهر ما

تازه من زنگ زدم اوپراتور خیلی خوش برخورد کارمو انجام دادند

لینک به دیدگاه

پس با چه رویی اجازه میدن شرکتی مثل های وب تبلیغات گسترده ی تلویزیونی پخش کنه؟!!!

لینک به دیدگاه

post-7186-0-79377700-1441044651_thumb.jpg

پس با چه رویی اجازه میدن شرکتی مثل های وب تبلیغات گسترده ی تلویزیونی پخش کنه؟!!!

رو نمیخاد دوست من !

کجای ایران دیدی حقوق مصرف کننده اهمیت داشته باشه ؟ اینا هم یکی

لینک به دیدگاه

اینجا ایرانه و هر کی به هر کیه صاحب نداره

لینک به دیدگاه

کم‌فروشی 3 شرکت اینترنتی+ همه شرکت ها isp داخل ایران تیتر اشتباه زدی این درسته تره به نظر من   :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

آى گفتى اين پرش لينك جديداً كارى باهام كرد كه به مودمم هم شك كنم!

من از قديم آسياتك ورميداشتم و تا الان هم بهش پايبندم ولى از وقتى نظر سنجيشون شروع شده كلا اين دو سه ماهه يه تغييرات بدى انجام دادن كه كم كردن سرعت دانلود در اوقات رايگان بوده

لینک به دیدگاه

2 ماه اول برای من عالی بود. پینگ در حدی خوب بود که بدون اکانت کاهش پینگ دوتا 2 بازی میکردم. الان نه قطعی هر2 تا 3 دقیقه بدون خاموش شدن یا قرمز شدن چراغ اینترنت.

به شدت پورت هاشون رو به اشتراک گزاشتن.

برای شما هم اولش این طوره بعد خودتون متوجه خواهید شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...