رفتن به مطلب

آیفون 6s، طلا، کریستال و پوست کروکودیل در جعبه ای از چوب گیلاس

Recommended Posts

2b685611888f6634ce7de21a9cfaecbb_L.jpg

فکر می کنید برای آنکه ببینیم آیفون 6s و 6s پلاس چگونه هستند نیاز است تا 9 سپتامبر (18 شهریور ماه) صبر کنیم؟ یا هر آنچه دانستنی است را می دانیم؟! از این که بگذریم، محصول هنوز معرفی نشده، قاب و کاور آن را در آمازون و دیگر فروشگاه های آنلاین می یابید و جالب تر از آن خود این گوشی به شکل تمام قد است که در شرکت انگلیسی Goldgenie برای پیش فروش در دسترس قرار گرفته است. Goldgenie شرکتی انگلیسی است که به ارائه مدل لوکس از لوازم مختلف خانگی و الکترونیکی شهرت دارد.

آیفون های لوکس 6s و 6s پلاس در مدل های متنوعی می آیند. از Elite شروع می کنیم. Elite با سه روکش از جنس پلاتین، طلای زرد و طلای سرخ (Rose Gold) 24 عیار می آید. قیمت مدل های مختلف را با اندکی کم و زیاد حوالی 2,500 پوند فرض کنید.

i01.jpg

Swarovski Style Brilliance Elite همانطور که از نامش پیداست کریستالهای سواروفسکی معروف را بر گوشه و کنار خود دارد. این مدل نیز تقریبا 2,500 پوند هزینه بر می دارد.

i02.jpg

پیکره آیفون 6s مدل Supernova با کریستالهای سواروفسکی فرش شده است. از قیمت می پرسید؟ همان 2,500 پوند.

i03.jpg

Crocodile Embossed Leather به نوعی سه در یک به حساب می آید! بدنه با طلا روکش شده، لوگوی اپل را کریستالهای سواروفسکی پوشانده و در نهایت کاور پشتی با پوست کروکودیل فرا گرفته شده است. قیمت را خودتان حدس بزنید!

i04.jpg

و در پایان Diamond RockStar را می بینیم که الماس را جایگزین کریستال نموده، بدنه ای با روکش طلای 24 عیار دارد و برچسب 10,000 پوندی را حمل می کند. تمامی مدل ها در جعبه ای لوکس از جنس چوب گیلاس عرضه می شوند.

i05.jpg

منبع

لینک به دیدگاه

فکر کنم اپل اینو ساخته که با گوشی ایرانی glx رقابت کنه :laughing: :laughing: =)) =))

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و تشکر از دوست عزیز و استارتر محترم 

اصلا اونی که اینو میخره میخواد چیکار کنه ؟ یعنی به جای مغز تو کله باید جلبک باشه که به این پول بدی 

خب پول داری جای بهتر خرجش کن دیگه 

بد میگم ؟ 

حیف اون کروکودیل که صرف این بیهودگیها میشه 

صنعت طراحی و تولید گوشی دیگه بیش از حد بزرگ و پیشرفته و تجملاتی شده و همینطور داره پیش میره مثل ویروس ، در واقع میشه گفت شورشو درآوردن 

گوشیهایی تولید میکنن که اندازه یه سیستم های اند قیمتشه ولی در اوج محدودیت و در فضای 4 یا 5 اینچی 

از دوستی پرسیدم چرا گوشی آیفون جدید خریدی ؟ گفت اولا کلاس داره و خفنه و هرکسی نمیتونه بخره !

و دوما میتونم باهاش بازیهای فول آچ دی رو بازی کنم !!! من حرفی نتونستم بهش بزنم چون کار از کار گذشته بود و دیگه ماهیت اصلی تلفن کم رنگ شده 

خودم من هم یه 1100 دارم که هنوز داره نفس میکشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...