رفتن به مطلب

شرکت AMD: در حال حاضر هیچ چیزی به نام "پشتیبانی کامل از DirectX 12" وجود ندارد

Recommended Posts

عزیز اینکه یه شرکت بازی رو اسپانسر بشه که بهتر روی سخت افزار اون اجرا بشه، چیز جدید نیست، ولی واسه بنده سوال هستش که شما چرا این حرف رو در مورد بازیهایی مثل Batman و Witcher و GTAV و ... نمیزنید؟ جالب هم هستش که تو بعضی از این بازیها پرفورمنس اونقدر افتضاح هستش که فرقی بین کارتهای انویدیا و AMD نیست...

باز تو این بازی از تکنولوژی استفاده شده که قرار هستش در DX12 برای تمام بازیها استفاده بشه ولی انویدیا بیش از یک دهه هستش که کارهایی در بازی هایی که اسپانسرشون میشه، انجام میده که فقط برای ضربه زدن به حریف باشه...

مثلا؟

کلا تو تمام بازیهایی که Gameworks دخالتی داشته، اجازه کراس فایر داده نمیشه، استفاده از Phyzx رو که همه میدونیم...

درضمن منبعتون رو هم ذکر نکردید؟؟

با این حرفتون که "بهتره نظراتمون رو برای خودمون نگه داریم" خیلی موافقم...

عزیز نگران نباشید، پشتیبانی از DX12 بطور سخت افزاری وجود داره، ولی لول پشتیبانیش تا کنون پایینتر از AMD بوده و همین سطح پشتیبانیش فعلا تو تنها بازی که برای DX12 اومده، باعث شده عملکردش اصلا قابل تحمل نباشه...

یعنی احتمال داره فقط تو همین یه بازی اینجوری باشه؟ میشه این بنچمارکی که میگین بزارین از 290x و 970 ممنون
لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

یعنی احتمال داره فقط تو همین یه بازی اینجوری باشه؟ میشه این بنچمارکی که میگین بزارین از 290x و 970 ممنون

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=47813&hl=

هنوز هیچ چیز مشخص نیست، ولی طبق اطلاعاتی که بیرون اومده، Async یکی از مهمترین برتری های DX12 نسبت به DX11 هستش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز نسل بعدی گرافیکهای AMD و انویدیا 16 نانومتری هستن و نه 20 نانومتری...

عزیز در جریان هستم. بهتر دقت کنید کنایه زدم و نوشتم با عجله ... که از غافله عقب نماند.

موفق و کامیاب باشید.

لینک به دیدگاه

احساس می کنم کلاه گشادی بر سرم رفته با خرید 970 انویدیا کلاه بردار ... ~x(

در واقع شرکت nVIDIA سه بار سر شما کلاه گذاشته:

1- دو بخشی بودن مموری 4 گیگابایت، یعنی 3.5 + 0.5 گیگابایت

2- عدم داشتن واحدهای Async که یکی از قابلیت های اصلی DirectX 12 است

3- عدم پشتیبانی کامل از DirectX 12 که شرکت nVIDIA همش قول پشتیبانی کامل را می داد که همش دروغ بود...

موفق باشید  @};-

لینک به دیدگاه

احساس می کنم کلاه گشادی بر سرم رفته با خرید 970 انویدیا کلاه بردار ... ~x(

اقا اگه خوب نیست خب بگین من نخرم [emoji19]

یعنی من 290x بگیرم؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در واقع شرکت nVIDIA سه بار سر شما کلاه گذاشته:

3- عدم پشتیبانی کامل از DirectX 12 که شرکت nVIDIA همش قول پشتیبانی کامل را می داد که همش دروغ بود...

موفق باشید @};-

من 290x بگیرم؟

لینک به دیدگاه

اقا اگه خوب نیست خب بگین من نخرم [emoji19]

یعنی من 290x بگیرم؟

290x چه مدلی مدنظرتون هست و چن قیمت داری ؟؟

چرا 390 نمیگیری ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستانی ک اطلاع دارند میشه ب من بگن ک از این Asynchronous Computes چ کارت هایی پشتیبانی میکنند ؟؟

سری r9 200 & r9 300 پشتیبانی میکنند آیا ؟؟

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

دوستانی ک اطلاع دارند میشه ب من بگن ک از این Asynchronous Computes چ کارت هایی پشتیبانی میکنند ؟؟

سری r9 200 & r9 300 پشتیبانی میکنند آیا ؟؟

تمامی کارت گرافیک های سری 7xxx تا جدیدترین کارت گرافیک های شرکت amd

لینک به دیدگاه

290x چه مدلی مدنظرتون هست و چن قیمت داری ؟؟

چرا 390 نمیگیری ؟؟

نه 390 که نمیگیرم اون همون 290 که بهینه شده اگه بگیرم یا 290x یا 390x

ولی 390x پولم نمیرسه 1500 هزینه میکنم

لینک به دیدگاه

تمامی کارت گرافیک های سری 7xxx تا جدیدترین کارت گرافیک های شرکت amd

تشکر ... کارت های انویدیا چی ؟؟

لینک به دیدگاه

نه 390 که نمیگیرم اون همون 290 که بهینه شده اگه بگیرم یا 290x یا 390x

ولی 390x پولم نمیرسه 1500 هزینه میکنم

باید صبر کنید بازی های بیشتری با دایرکس 12 بیاد بعد کارت گرافیک بخرید وگرنه اگر عجله دارید 290x بخرید... باتوجه به اخرین خبر های منتشر شده سری 900 انویدیا عملکرد خوبی نداشته و خرید گرافیک انویدیا کار اشتباهی هست....
لینک به دیدگاه

هیچ کدوم!

لینک به دیدگاه

سری 900 انویدیا از قابلیت اصلی دایرکس 12 ...asy پشتیبانی نمیکنه.... اون هم به طور سخت افزاری نه نرم افزاری....

لینک به دیدگاه

کی گفته نمیشه تو بازی هایی که Gameworks دخالت داره نمیشه کراس کرد

آخرین بازی یعنی witcher III که این قابلیت رو به خوبی پشتیبانی میکنه

لینک به دیدگاه

اره دیگه چیکار کنم عادت کردیم به نبود امکانات.

این انودیا بی تربیت هم هی سر مارو شیره میماله.

*dry#

باز خوبه شما 970 نداری  :D

اگرخبر درست باشه من باید  ناراحت باشم که چرا گرافیکی که برای سال 2014 هست از گرافیکی که برای سال 2012 هست (290X)  شکست میخوره. ~x(

البته البته اگر این خبر ها راست باشه.

لینک به دیدگاه

اینا همش به کنار هیچ کدومشون مهم نیست .

برید بازی کنید حالش رو ببرید خودتون رو هم درگیر این مسایل نکنید .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

ببینید این شرکت AMD چه قدر ندید بدیده.۱۸ درصد بازار رو در اختیار داره ببینید چه بلبشوی ایجاد کرده بین گیمرها.خاک برسر بی خاصیتش.دوستان دو راه دارند.یا برید جزو اون ۱۸ درصد بشید که البته دیگه هوا هم داره سرد میشه بخاری نمیخوان تو اتاقشون یا برید جزو اون اکثریت بشین

لینک به دیدگاه

ببینید این شرکت AMD چه قدر ندید بدیده.۱۸ درصد بازار رو در اختیار داره ببینید چه بلبشوی ایجاد کرده بین گیمرها.خاک برسر بی خاصیتش.دوستان دو راه دارند.یا برید جزو اون ۱۸ درصد بشید که البته دیگه هوا هم داره سرد میشه بخاری نمیخوان تو اتاقشون یا برید جزو اون اکثریت بشین

ای بابا اینجا همه کل کل میکنن؛ من چیز زیادی سر در نمیارم میخوام سیستم جم کنم؛ خب یکی به دور از تعصب راهنمایی کنه منو :((

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حلا فن بازی به کنار .

حداقل توهین نکن.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم این شکل صحبت کردن مناسب این فروم باشه شما هم نیاز نیس نگران 18 درصد باشی amd هم سروصدا راه ننداخت اون انویدیا بود که اعلام کرد کارت هاش بیشتر از amd از dx12 پشتیبانی میکنن که الان گندش در اومده ویرایش شده توسط agandûr
لینک به دیدگاه

:crying:

کاش کارت 290x رو میگرفتم :crying:

همه ی حقیقت اینه:

انویدیا با این اوساف که من میبینم کلا گند زده به کارتاش و هی سر ما کلاه میزاره الانم گند زده به دایرکس 12 آخه الان چه گوهی میخوایی سرت بزنی باید منتظر بمونیم چند سال دیگه تا کارت های با معماری پاسکال بدی بیرون؟!! :(

همونطور که دوستمون گفتند من با خرید کارت gtx 970 کلی کلاه سرم رفت :

آخه خدا این چه دنیاییه :crying:

نکته اینجاست که بازی های آینده با دایرکس 12 اجرا میشن ولی وقتی انویدیا با دایرکس 12 روی معماری مکسول به خوبی کار نکرده و این مشکلم سخت افزاری هست پس باید منتظر کارت های با معماری پاسکال بمونیم پس من فکر میکنم با اومدن بازی های با دایرکس 12 فروش کارت های AMD بالا میره پس باید انویدیا نهایت تلاششو بکنه وگرنه ورشکست میشه.

من به شخصه از انویدیا  زده شدم دفعه بعد 70 درصد کارت AMD رو انتخاب میکنم.

این همه کلاه برداری کرد آخرش خدا زدش :laughing: مرگ بر انویدیا  :angry:

ویرایش شده توسط omide1648
لینک به دیدگاه

:crying:

کاش کارت 290x رو میگرفتم :crying:

همه ی حقیقت اینه:

انویدیا با این اوساف که من میبینم کلا گند زده به کارتاش و هی سر ما کلاه میزاره الانم گند زده به دایرکس 12 آخه الان چه گوهی میخوایی سرت بزنی باید منتظر بمونیم چند سال دیگه تا کارت های با معماری پاسکال بدی بیرون؟!! :(

همونطور که دوستمون گفتند من با خرید کارت gtx 970 کلی کلاه سرم رفت :

آخه خدا این چه دنیاییه :crying:

نکته اینجاست که بازی های آینده با دایرکس 12 اجرا میشن ولی وقتی انویدیا با دایرکس 12 روی معماری مکسول به خوبی کار نکرده و این مشکلم سخت افزاری هست پس باید منتظر کارت های با معماری پاسکال بمونیم پس من فکر میکنم با اومدن بازی های با دایرکس 12 فروش کارت های AMD بالا میره پس باید انویدیا نهایت تلاششو بکنه وگرنه ورشکست میشه.

من به شخصه از انویدیا  زده شدم دفعه بعد 70 درصد کارت AMD رو انتخاب میکنم.

این همه کلاه برداری کرد آخرش خدا زدش :laughing: مرگ بر انویدیا  :angry:

خوب امید جان برو یه 290x بخر که تقریبا 900 در میاد بعد 970 رو هم 1200 بفروش 300 هم اضافه میاری... البته 290x دست دو

ولی من بعد از اینکه بنچمارک های 3dmark اومد و 290x رو دیدم که از تایتان در دایرکس 12 بهتر عمل کرده گفتم برم سمت amd و الان خیلی خوشحالم... اما اصل قضیه اینه که ما از بازی کردن لذت ببریم...

لینک به دیدگاه

ولی انویدیا موذی هست.دیدی یه کاری کرد که AMD رو خورد.

البته الان وقت خوبه واسه انتقام گرفتن AMD  هستش :devilish:  :devilish:  :devilish:

لینک به دیدگاه

واقعا مرد به ای ام دی میگن" اقا کارت شرکت من بطور کامل پشتیبانی نمیکنه " تمام خیلی سخته ....هنوز توی dx 12 مونده میاد قول 12.1 رو میده ........

اصلا از سیاستهای انویدیا سردرنمیارم وقتیکه 970 اومد واقعا من یکی شوکه شدم کارتی خیلی خوبی بود نسبت به قیمتش (با اون انویدیایی که قیمت کارتاش سربه فلک میکشید ولی این 970 خیلی قیمت خوبی داشت) ولی اخه بگو این داستان دو تا حافظه 3.5+0.5 چیه دیگه اوردی خوب همون اولای کارت میگفتی 

اون از گیم ورکش که باکارت های خودشم سازگار نیست چه برسه به ای ام دی 

الان بالای 80 درصد فروش رو داره عزیزم اقای انویدیای عزیز تا کجا میخوای پیش بری تا 100 پش این همه دوزو کلک واسه چیه .... خیلی عجیبه هنوز win 10  نیومده قول پشتیبانی کامل از dx 12  رو به خریداران میده واقعا داره اعتبار خودشوازدست میده 

دوستان تفاوت 970 با 290x  نهایت در حد 6 فریم هستش اونایی که میخوان کارت بگیری 290x  رو بگیرین و خیال خودشونو راحت کنن

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...