رفتن به مطلب

معظلی بسیار بزرگ در بین کودکان

Logan2020
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من شغلم نصب بازی و برنامه های  آندروید و کلا کارگوشی و تبلته

چون نزدیک محلمون مغازه دارم اکثر مشتری ها هم بچه های 7 تا 12 سالن 

که واسه نصب بازی بیشتر میان

حالا مشکل اصلی :

80 درصد تبلتها و گوشیهایی که این بچه های (مذکر) برام میارن عکس و فیلم

مبتذل یعنی  ایکس کامل دارن وقتی ازشون میپرسم اینا چیه هل میشن

و میگن این رو یکی از دوستام اشتباهی برام فرستاده یا برادرم کپی کرده و غیره

جرات نداشتم اونایی هم که با مادر پدرشون بودند به والدینشون بگم چون مطما بچشون

رو دست بالا میگیرن که اون رو چه به این حرفا و ...

ولی این واقعیتیه که من هر روز میبینم که یه بچه 7 تا 12 ساله با این فضاحت روبرو هست یعنی او بچه از همین الان

باید تو فکر این مسائل باشه .

در رابطه با سرک کشیدن

اگه یه شغل داشته باشین روزی حداقل 20 تا گوشی یا هرحافطه داری واست بیارن کارشون رو انجام بدی باید برای نصب و کپی کردن فایل ها حتما باید به پوشه ها دسترسی داشته باشی

و کسی هم که شغلش اینه دیگه اینقدر تکراری شده که حتی فایل های شخصی دیگران هم براش مهم نیست که بره سرک بکشه و کپی برداری کنه چون چیزیه که رو هر حافظه ای هست و مگر پست ترین آدم سواستفاده کنه

که خدا رو شکر ما نیستیم  این رو مطمن باش دوست من و گرنه نمی اومدم اینجا پست بدم . بجای این حرف ها بهتره به فکر آینده سازان نمون باشیم که در چنین سنی با ضعف و (ش.ه.و.ط) زودرس  بزرگ بشن عزیز من

ویرایش شده توسط sasan.majidi2014
لینک به دیدگاه

• ارسال 66
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

دوست عزیز حتما به پدر و یا مادرشون بگو.

اگه نمیتونی بزن تو دهنشون

لینک به دیدگاه

:| :| :| :| :| :|

عجب...

ما تا دبیرستان اصلا نمیدونستیم اینا چی هست... چه برسه بخوایم ببینیم!!!!!!!!!!!!!!!!! :| :| :| :blink: :blink: :blink: :blink:

لینک به دیدگاه

وقتی میارن

برو جایی که ... توشه یک عکس از صفحه تبلت بگیر, بعد به پدر مادرشون بگو

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما به پدر و یا مادرشون بگو.

اگه نمیتونی بزن تو دهنشون

اینجور باید هرروز دعوا کنه  =)) مامور گشت ارشاد که نیست  :laughing:

همینکه در انجمن مطرح کردن خیلی خوب هست 

من از ایشون تشکر میکنم که براشون این موضوع اهمیت داره  @};-

لینک به دیدگاه

شما هم لابد حتما میری تک تک  فولدرهای مموری طرف رو میگردی که ببینی چه داره !

شاید طرف عکس شخصی چیزی تو مموریش داشته باشه

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

کارآگاه بازی لازم نیست. بعید می دونم والدین شون کاری جز داد و فریاد و کتک کاری بلد باشن. لازمه ش اینه که نظام آموزشی و پرورشی ما از خانه تا مدرسه از ریاکاری و پنهانکاری فاصله بگیره. من و شمای نوعی می تونیم از اطراف خودمان بیاغازیم، برای آموزش صحیح به کودکان درباره ی جسم شان.

در ضمن واژه ی صحیح برای این مورد پو.ر..نو. گ.ر.ا.فی یا ب.ره..نه نگار.ی یا هر.زه نگار.ی هست.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

شما هم لابد حتما میری تک تک  فولدرهای مموری طرف رو میگردی که ببینی چه داره !

شاید طرف عکس شخصی چیزی تو مموریش داشته باشه

نه بخدا از اون آدم های ضعفی نیستم .

فقط میخواستم ببینم درصد فضاحت بین بچه هامون چقدره !!!

لینک به دیدگاه

وقتی هر بچه ای یه تبلت یا گوشی داره باید کنترل بشن .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

متاسفانه جو و فضا جوری شده که آموزش صحیح و رفع این نابسامانی درتربیت فرزندان کار دشواری شده . و جای شرمساریست که حتی مواردی مانند تنظیم خانواده حتی در دانشگاه هم بازخوردهای عجیب و خارج از تصوری داشت (از تجربه ی دانشگاه خود بنده در گذشته که مثلا نام هوانوردی رو بدوش میکشید عرض میکنم)

همونطور که جناب بهمنیان عزیز فرمودن این حالت مطلع سازی والدین  چون بسیاری از والدین مدیریت مناسب در برخورد با شرایط خاص کودکانشون رو ندارن نتیجه ی مناسبی نداره و درواقع نیاز به یک بستر مناسب آموزشی هم برای کودکان هم والدین  هست تا این موارد عادی تر بشه چون از دید شخصی برای بسیاری از کودکان این موارد بیشتر جنبه ی کنجکاوی داره. و شاید اگر درمحیطی به این اندازه محدود و ایزوله تربیت نمیشدن همچین مواردی کمتر دیده میشد.البته منکر این هم نیستم که جا افتادن این مسایل در سطح کشور زمان زیادی میبره اما گاها چیزهای حتی از افراد بالغ دیده میشه که جای تعجب داره و عامل اصلیش هم همین تربیت ایزوله هست که موجب تصورات و فانتزی های عجیب برخی میشه.

لینک به دیدگاه

همش به مملکت ربت داره. آقای .... میاد رو مردم فشار میاره (قیمت پراید رو تو عراق جویا شوید نمونش اینه صفر 5 تومن(بحس کلا پراید نیستا)مشگل از جایی دیگه اس شما بزن دانلود فیلم یوسف پیامبر تمامن فیلتره خب بزن دانلود آهنگ شاهین نج/فی همه بازه بد تو تلویزیون آقای ایکس ایگرگ میگن....).

من یکی رو میشناسم بچه ی خوبیه کارشم مثل شماست.حالا بنده خدا میره بازار علائدین چندتا گوشی  بگیره از مغازه میاد بیرون مامورهای

آگاهی میگیرنش هیچ جوره ولش نمیکنن تا یه گوشی هواوی هوایی چیه از اینا مدل وای 300 ازش میگیرن نو آکبند پلمپ(بهش هم میگن همه این گوشیا دزدیه باید برچسب شبنم داشته باشه)بعد ولش میکنن 1.خودشون کاری با مغازه دارهای انجا نداشتن 2. تو گمرکی معلوم نیست چطوری رد شده بعد گارانتی هم بهش خرده بد شده دزدی.

حالا این بابا برای سوده مغازش 5000 تومن از هر بچه میگیره براش میریزه از این کارتون :)هاینایی که شما میگی.

کلا کاری به اینا ندارم هر کی میخواد هر کاری بکنه صود زیانش برا خودشه.

نتیجه اینجاس این بابا اصلا این کارو داخل مغازه انجام نمیداد (آدرس یکی دیگه رو به مشتری میداد ....)

حالا چون بش فشار آمده الکی اینم این کارو میکنه میگه من کارم حلال بود چرا منو .... منم اینکارو ....  اینم یه جورشه اینترنت قند شکن جای خودشو داره.

حالا هی فشار بیارین به این مردم /مردمم یه چیز جدید اراعه میدن بیرون   چرا پنج سال پیش نبود.

جون های الان پول ندارن یه ازدواجی چیزی کنن دیگه خودتون تصور کنید ان بچه بزرگ شه چی شخصی میشن تو جامعه.

لینک به دیدگاه

اینها همه بر میگرده به مراقبت پدر و مادر متاسفانه حالا یا از مشغله کاری هست یا سهل انگاری.من یادمه اون موقع ما پدر و مادرها خیلی مراقب بودن از هر نظر که فکر شو بکنین.من تو ۲۱ سالگی ازدواج کردم شاید باور نکنین ولی اینقدر مادرم‌ مواظب بود که من تا موقع ازدواج معنی پریود رو نمی دونستم .وضع از اون که دوستمون میگه بدتر شده پسر خودم که پارسال گذاشتیمش مهد کودک‌ یک روز اومد گفت یکی از هم کلاسیاش شلوارشو در آورده و با یکی دیگه به اونجای هم دیگه دست میزنن.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

اینها همه بر میگرده به مراقبت پدر و مادر متاسفانه حالا یا از مشغله کاری هست یا سهل انگاری.من یادمه اون موقع ما پدر و مادرها خیلی مراقب بودن از هر نظر که فکر شو بکنین.من تو ۲۱ سالگی ازدواج کردم شاید باور نکنین ولی اینقدر مادرم‌ مواظب بود که من تا موقع ازدواج معنی پریود رو نمی دونستم .وضع از اون که دوستمون میگه بدتر شده پسر خودم که پارسال گذاشتیمش مهد کودک‌ یک روز اومد گفت یکی لز هم کلاسیاش شلوارشو در آورده و با یکی دیگه به اونجای هم دیگه دست میزنن.

یا امام رضا.اینا همش بی غیرتی هایی هست که ماهواره ها تو جون و دل مردم و بچه انداختند

لینک به دیدگاه

یا امام رضا.اینا همش بی غیرتی هایی هست که ماهواره ها تو جون و دل مردم و بچه انداختند

میگم که سهل انگاری والدین هست.میگن از مدیر شبکه جم مصاحبه گرفتن گفتن هدف شبکه جم مخصوصا سریالهاش چیه گفته اولین و مهمترینیش متاسفانه فروپاشی خانوادهای ایرانی هست.

ویرایش شده توسط gigabytes
لینک به دیدگاه

والا برای این بچه های امروزی همین ک صب تا شب بشینن تو خونه جلو چشم پدر مادرشون هی گیم بزنن از هر چیزی بهتره :D :D

من نمیدونم چرا بعضی از والدین اینقد این گیم رو دست کم میگیرن :D

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پدر و مادری که صبح تا شب منزل رو ترک و اجبارا سر کار هستند و وقتی هم به منزل میرسند رمق و حوصله رسیدگی به کودکشان رو ندارند و سعی می کنند با کامپیوتر و اینترنت و تبلت سر بچه هاشون رو گرم کنند و خودشون بشینن پای فلان سریال مورد علاقشون تو فلان شبکه ماهواره ای و متاسفانه تبعات کارشون هست که به اینجا رسیده!

باید تو دانشگاههامون یه واحد درسی مدیریت خانواده بذارن که جوونا آگاه بشن تشکیل خانواده فقط رفتن زیر یک سقف و یا پول درآوردن و تجملات و رسیدن به خواسته های شخصی نیست ....

لینک به دیدگاه

• نمونش مدرسه از 500 تا بچه راحت کم کم 100 تاشون میدونن آیا ان بچه هم کلاسی بچه ی شما نیست بچه ی شما کارای اینارو یاد نمیگره چیکار کنن انوقت پدر مادر

• تا کی میخواد مواظب بچه باشه با خیال راحت بچه شونو میفرستن مدرسه اعم از این که فک میکنن از این خبرا نیست تو مدرسه اتفاقا بچه به بهترین نحو ممکن یاد میگیره چیکار کنه

جو به کللی خرابه فقط تا جایی میشه جلو شو گرفت هر روز هم یه چی جدید مد میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پیش از هرچیز سرک کشیدن شما جالب نیست حالا با هر توجیه و دلیلی و حتی اگه از قتل های سریالی هم جلوگیری کنی این از این

متاسفانه تو یه لجن زار متعفن دنبال یه مشکل خاص رفتن بی نتیجه است چون هنوز هم لجن زار باقی می مونه...

ریشه این مشکلات هم با وضع فعلی خود مردم قابل حل نیست و کسی جز خودشون و خودشون مقصر نیست....

من و شما هم با چهارتا روشن فکر نمایی کاری از پیش نمیبریم. گاهی خرابی و مشکلات یه چیزی به حدی میرسه که دیگه قابل درست شدن نیست و تنها راه حل تخریب/فروپاشی کامل و از نو ساختن اونه

اگه ساده تر بخوام بگم زمانی که زمین و زمان در یک نقطه خاص مشکل داره دست گذاشتن رو یه مورد حاشیه ای کار بیهوده و انحرافیه و فقط باعث تلف شدن وقت میشه @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

ماهواره خیلی خوبه.حالا بیا مثبت بده.(قابل توچه کسی که منفی داده به من)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برام جالبه که چطور یه کانال ما*ه*واره ای بنیاد همه چیز رو تو یه جامعه پودر میکنه، یعنی چطور جامعه ای انقد متزلزله که 4 تا سریال به افکارش شکل میده.

بله محتوای نامناسب 100% تاثیر منفی داره اما اینا همش بهونه است.....

@};-

لینک به دیدگاه

لابد ایشون نصاب هستن (مثبت بهتون دادم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه گذشته اون دوران که نوجوون رو تا 15 سالگی آکبند و چشم و گوش بسته نگه میداشتن!

کنترل زیاد هم جریان رو بدتر می کنه!

چیزی که مسلم هست آموزش و آگاهی دادن از تو محیط خانواده خیلی بهتر هست که بچه با کنجکاوی و در محیط های بیرون خانواده تجربه کنه!

میشه به کل صورت مسئله رو هم پاک کرد ! یعنی کسی که به خودش توانایی تربیت فرزندی که در آینده برای جامعه مفید واقع بشه رو نداره بچه دار نشه...

لینک به دیدگاه

درود

پیش از هرچیز سرک کشیدن شما جالب نیست حالا با هر توجیه و دلیلی و حتی اگه از قتل های سریالی هم جلوگیری کنی این از این

حرفاتون کاملا درسته ولی نگاه کن اگه یه شغل داشته باشی روزی حداقل 20 تا گوشی یا هرحافطه داری واست بیارن کارشون رو انجام بدی باید برای نصب و کپی کردن فایل ها حتما باید به پوشه ها دسترسی داشته باشی

و کسی هم که شغلش اینه دیگه اینقدر تکراری شده که حتی فایل های شخصی دیگران هم براش مهم نیست که بره سرک بکشه و کپی برداری کنه چون چیزیه که رو هر حافظه ای هست و مگر پست ترین آدم سواستفاده کنه

که خدا رو شکر ما نیستیم  این رو مطمن باش دوست من و گرنه نمی اومدم اینجا پست بدم . بجای این حرف ها بهتره به فکر آینده سازان نمون باشیم که در چنین سنی با ضعف و (ش.ه.و.ط) زودرس  بزرگ بشن عزیز من

لینک به دیدگاه

والا برای این بچه های امروزی همین ک صب تا شب بشینن تو خونه جلو چشم پدر مادرشون هی گیم بزنن از هر چیزی بهتره  :D  :D

من نمیدونم چرا بعضی از والدین اینقد این گیم رو دست کم میگیرن  :D

دوست من جسارتا همین بازی های رایانه ای که شما میفرمایین همونطور که از دید بنده میتونه بسیار مفید باشه , به نوعی میتونه بخصوص کودکان رو گوشه گیر و منزوی کنه و یا حتی کاملا غرق دنیای مجازی کنه که از مواجه شدن با دنیای واقعی هراس پیدا میکنند یا بقدری روابط اجتماعیشون ضعیف میشه که ضربه ی شدیدی به ارتباطاتشون وارد میشه در دنیای واقعی همونطور که میدونین بیشتر اشخاص در دنیای مجازی ایده آل خودشون هستند و شخصیت مجازیشون با شخصیت واقعی بسیار متفاوت هست.برعکس مثلا بازی های کنسول wii بخصوص وقتی خانوادگی انجام میشن یا با دوستان بصورت حضوری کاملا نتیجه مثبت هست.جالب میدونم سوالی مطرح کنم.چند نفر از شما دوستان حداقل وقتی که سن کمتری داشتین هر از چندگاهی در gta با ماشین به خط عابرپیاده رفتین و از روی یک نفر رد شدین و پول هاش رو برداشتین و  از اینکار لذت بردین؟ آیا در دنیای واقعی هم اینکار لذت بخش هست؟ اگر هست به بیماری سادیسم دچار هستین (البته باید عرض کنم مورد های بسیار عجیب تر و خنده دار تری هم دیدم از افراد کوچکتر) همین باعث میشه برای بسیاری این کار فقط موجب سرگرمی باشه و بی خطر اما گاهی نتیجه جالب از آب در نیاد مثل اون کودکی که اسلحه ی پدرش رو برداشت و در خیابان به یک نفر شلیک کرد و موردی دیگر که حتی منجر به کشتن شد.

درجواب دوست عزیزمون جناب کریمی هم باید عرض کنم این""لجن زار متعفن"" که میفرمایین هم از یک پوست موز و یک کیسه زباله که سرش رو گره نزدن و یک گربه ی خیابانی شروع میشه و بحث روشن فکر نمایی نیست ,اگر قرار هست تغییری ایجاد بشه  باید آستین بالا زد درغیر اینصورت بی توجهی راهکار منطقی تری هست زمانی که بنظر شما راهکار مناسبی نیست و شرایط بد قابل تغییر نیست. اما شما در بسیاری از پست ها میبینم در حال گله و شکایت هستین بجای ارایه راهکار یا صرفا بی توجهی و با اینکار فقط خودتون رو اذیت میکنین دوست من. بنده اگر قصد تغییر دارم از خودم شروع میکنم . من و شما میشیم یک ملت. همیشه منتظر هستیم قدم اول رو دیگران بردارن و وقتی مشکلی پیش میاد بازهم تقصیر دیگران هست.

“When you think everything is someone else’s fault, you will suffer a lot. When you realize that everything springs only from yourself, you will learn both peace and joy.”

dalai lama

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...