رفتن به مطلب

آموزشگاه معتبر برای مهندسی معکوس

mbabaee90
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

میخواستم تو زمینه مهندسی معکوس آموزش ببینم . دنبال آموزشگاه مناسبی در این زمینه هستم اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه . ممنونم.

لینک به دیدگاه

درود

شرکت آشیانه یک سری کلاس های آموزشی در مورد امنیت داره ، اما چون کلاس ها رو ندیدم نمیدونم سطح کلاس ها در چه حدی هست و چی یاد میدن ؟ از آدرس زیر میتو نید پیگیر باشید :

http://train.ashiyane.ir/crack

البته بعید می دونم با یک دوره 30 روزه بتونید چیز زیادی یاد بگیرید ؟!

اما اگر دنبال اطلاعاتی در این زمینه هستید یک سری وب سایت معرفی می کنم که میتونید مقاله هاشونو بخونید برای شروع هم باید آموزش کار با دیباگر هایی مثل Olly DBG یا IDA Pro رو یاد بگیرید .

www.tuts4you.com
arteam.accessroot.com
forum.exetools.com
www.woodmann.com
exelab.ru/f
www.unpack.cn
www.reteam.org/board

برای شروع این کتاب فارسی بهترین کمک هست :

http://www.irantk.ir/software/CrackBook.pdf

نرم افزار Olly DBG با یک سری Tools هم از لینک زیر قابل دریافت هست :

http://www.irantk.ir/software/AoRE-DBG.zip

دقت کنید چون ابزارهای مهندسی معکوس غالبا به عنوان ویروس یا تروجان شناخته میشن بهتره قبل از دانلود ، آنتی رو غیر فعال کرده و بعد دانلود کنید ، بعد از دانلود هم پوشه برنامه رو به آنتی به عنوان Safe معرفی کنید تا فایل ها رو پاک نکنه / یا حق

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

من آذر ماه 93 دنبال آموزشگاه مناسبی در زمینه مهندسی معکوس بودم با توجه  زیادی آموزشگاه ها سر در گم شدم خلاصه حدود 1 هفته وقت گذاشتم و حضوری تمام آموزشگاه هارو سر زدم و بعد از کلی تحقیق به  این  نتیجه رسیدم که انفورماتیک پارسه واقع در میدان انقلاب بهترین گزینه انتخابی هست اونجا ثبت نام کردم اساتید خوب و دلسوزی داشتند و مدرک معتبری پایان دوره گرفتم  و واقعا راضی بودم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

من آذر ماه 93 دنبال آموزشگاه مناسبی در زمینه مهندسی معکوس بودم با توجه  زیادی آموزشگاه ها سر در گم شدم خلاصه حدود 1 هفته وقت گذاشتم و حضوری تمام آموزشگاه هارو سر زدم و بعد از کلی تحقیق به  این  نتیجه رسیدم که انفورماتیک پارسه واقع در میدان انقلاب بهترین گزینه انتخابی هست اونجا ثبت نام کردم اساتید خوب و دلسوزی داشتند و مدرک معتبری پایان دوره گرفتم  و واقعا راضی بودم .

درود

خوب شد یک نفرو پیدا شد از پارسه راضی بود !

چندین و چند نفرو میشناسم که از آموزشگاه پارسه استفاده کردند و ناراضی بودند ، البته قسمت تعمیرات لپ تاپش ........

در هر صورت فکر نمی کنم منظور ایشون مهندسی معکوس الکترونیک بوده ، به نظرم دنبال Reverse Code Engineering هستند .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

میخواستم تو زمینه مهندسی معکوس آموزش ببینم . دنبال آموزشگاه مناسبی در این زمینه هستم اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا منو راهنمایی کنه . ممنونم.

سلام

من کلا با آموزشگاه موافق نیستم ولی پسر عموم رفته بود انفورماتیک پارسه و واقعا راضی بود . یا علی 

لینک به دیدگاه

سلام

از پاسخ همه دوستان ممنونم با توجه به بررسی خودم و اضحار نظر دوستان به این نتیجه رسیدم که برم انفورماتیک پارسه.

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

با سلام
خدمت شما دوست عزیز عرض کنم که بنده ازآشناهام تعریف پارسه را خیلی شنیدم دوره های آموزشی تعمیرات برگزار میکنه دپارتمان مهندسی معکوسشم فعاله و علاوه بر آموزش فروش و تعمیرات هم داره. من دستگاه تعویض چیپ MRT خریدم خیلی راضیم یکی از آشناهام دستگاه ریکاروری هاردMRT خریده،خوبیش اینه که تخفیف هم گذاشتن و قیمتاش مناسبه هم برای دوره هاشون و هم تجهیزاتی که میفروشن.
من لینک سایتشو براتون میگذارم میخواین یه سر بزنید فکر کنم زمان تخفیفشون محدود باشه،من که راضیم امیدوارم راهنمایی من به دردتون خورده باشه.موفق باشید
http://www.123parse.com/
02166480707
این هم شماره تماسشونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...