رفتن به مطلب

{اختصاصی} آموزش گرفتن رایگان نسخه اصل بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من گیگا دارم اما عکس فاکتور میخاد...

هر کی بلده من بهش ارزون میفروشم بره بگیره ::D    :cool:

لینک به دیدگاه

• ارسال 115
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

میگم داداش واسه کارت ما چی؟ راه داره؟ تو امضامه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی هست یه کپی دیتای ازاستیمش رو  به من بده ..

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی هست یه کپی دیتای ازاستیمش رو  به من بده ..

من بازیرو دارم 21گیگ هست

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه که من تونستم با کارت زوتک کد رو دریافت کنم و بازی رو تو استیمم فعال کردم.
اول کارت رو تو قسمت Warranty سایت زوتک ثبت کردم یه ایمیل برام اومد یه تیکت نامبر فرستاد برام بعدش به همون لینکی که داخل پست اول هست به قسمت Tech Support ایمیل زدم با عنوان (Metal Gear Solid Promotion,MyTicket Number is  ) بعد از بیست و چهار ساعت جواب داد که اگه میشه فاکتور خریدتون رو برامون آپلود کنید، منم بهشون گفتم من ایرانی هستم یه عکس از فاکتور همین لیون کامپیوتر خودمون براشون فرستادم بعلاوه یه عکس از جعبه کارت جایی که سریال نامبر نوشته شده بود،بعد ازم پرسیدن اسم کمپانی که ازش خریدین Lion Computer هستش؟ اگه میشه تاریخ فاکتور رو برامون به میلادی ترجمه کنید، منم از اونجایی که تو پست اول درج شده بود الکی گفتم تاریخش به شمسی میشه 29 جولای 2015 بعد آدرس سایت لیون هم فرستادم براشون بعد ازم یه شماره تلفن خواست که منم شماره موبایلم رو دادم تو ایمیل بعدی کد رو برام فرستاد منم از طریق سایت انویدیا فعالش کردم.
og0k_untitled.png

89v2_y4b1_untitled.jpg

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

آقا یکی بگه واسه 780 هم میشه خرید یا حتما باس سری 900 باشه؟

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه که من تونستم با کارت زوتک کد رو دریافت کنم و بازی رو تو استیمم فعال کردم.

اول کارت رو تو قسمت Warranty سایت زوتک ثبت کردم یه ایمیل برام اومد یه تیکت نامبر فرستاد برام بعدش به همون لینکی که داخل پست اول هست به قسمت Tech Support ایمیل زدم با عنوان (Metal Gear Solid Promotion,MyTicket Number is  ) بعد از بیست و چهار ساعت جواب داد که اگه میشه فاکتور خریدتون رو برامون آپلود کنید، منم بهشون گفتم من ایرانی هستم یه عکس از فاکتور همین لیون کامپیوتر خودمون براشون فرستادم بعلاوه یه عکس از جعبه کارت جایی که سریال نامبر نوشته شده بود،بعد ازم پرسیدن اسم کمپانی که ازش خریدین Lion Computer هستش؟ اگه میشه تاریخ فاکتور رو برامون به میلادی ترجمه کنید، منم از اونجایی که تو پست اول درج شده بود الکی گفتم تاریخش به شمسی میشه 29 جولای 2015 بعد آدرس سایت لیون هم فرستادم براشون بعد ازم یه شماره تلفن خواست که منم شماره موبایلم رو دادم تو ایمیل بعدی کد رو برام فرستاد منم از طریق سایت انویدیا فعالش کردم.

og0k_untitled.png

89v2_y4b1_untitled.jpg

دمت گرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بازی کرک شده ورزن 2 کرک هم اومده

لینک به دیدگاه

منم zotac دارم

اول کارت رو تو قسمت Warranty سایت زوتک ثبت کردم یه ایمیل برام اومد یه تیکت نامبر فرستاد برام بعدش به همون لینکی که داخل پست اول هست به قسمت Tech Support ایمیل زدم بعد از چهل و هشت ساعت جواب داد که اگه میشه فاکتور خریدتون رو برامون آپلود کنید،منم یک عکس از کارت،فاکتور،جعبه با سریال و ایمیلم را روی برگه نوشتم و براش فرستادم فعلا منتظر جوابش هستم.

لینک به دیدگاه

ما که اورجینالشو داریم کرک های 3dm هم فقط بدرد خودش میخوره

یه gtavرو کرک کرد هزارتا مشکل داشت

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

بجه ها کرک ورژن ۲ هم اومد روی ویندوز ۱۰ به خوبی اجرا میشه بازی برید حالشو ببرید 

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=48807

لینک به دیدگاه

منم می خوام واسه ریلودد صبر کنم رو gtav چه بلاهایی که سرمون نیومد  :wacko:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسانی که بازی نصب کردن لطفا اسم فولدر بازی رو بگن من مشکل تو شناسایی فایل ها پیدا کردم

مشکل حل شد

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

منم می خوام واسه ریلودد صبر کنم رو gtav چه بلاهایی که سرمون نیومد :wacko:

حتما همین کار رو بکن من که برا gta صبر ایوب :p بخرج دادم هیچ مشکلی نداشتم (حقیقتش یک باگ داشتم با ری استارت مرحله رد و حل شد.)فقط الان مشکلم اینه که دیگه اینترنت شبانه ندارم باید برم از بازار بعد از اومدن نسخه سالم بگیرمش و اینکه این مغازه دارا احتمالا نمیدونن نسخشون و اینکه ریلود چیه!

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

og0k_untitled.png

89v2_y4b1_untitled.jpg

ببخشید دوست عزیز 2 تا سوال داشتم:

1-وقتی عکس فاکتور را فرستادی چقدر طول کشید تا جوابت را بدن.(چون حدود 24 ساعته عکس را فرستادم ولی هیچ جوابی نداده)

2-اصلا عکس را در جواب ایمیله فرستادی یا تو سایت.

مرسی

لینک به دیدگاه

ببخشید دوست عزیز 2 تا سوال داشتم:

1-وقتی عکس فاکتور را فرستادی چقدر طول کشید تا جوابت را بدن.(چون حدود 24 ساعته عکس را فرستادم ولی هیچ جوابی نداده)

2-اصلا عکس را در جواب ایمیله فرستادی یا تو سایت.

مرسی

بستگی به آنلاین بودن پشتیبانی داره برای جواب دادن، بالاخره جوابتون رو میدن حتما نگران نباشید، واسه من حدودا سه چهار شب بود که جوابم رو دادن و چند تا ایمیل پشت سر هم رد و بدل شد

نه در جواب ایمیل من فاکتورم رو فرستادم.

ویرایش شده توسط RxRoham
لینک به دیدگاه

مهلت کارتای ایسوس تموم شد

زده تایمش به پایان رسیده.

0hoe_capture.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

یک کد هم بنده دارم، استفاده نشده، هنوز هم مهلت فعالسازی داره، از دوستان کسی خواست پی ام بده.

لینک به دیدگاه

یک کد هم بنده دارم، استفاده نشده، هنوز هم مهلت فعالسازی داره، از دوستان کسی خواست پی ام بده.

فک کنم سایت فعالساز کد در انویدیا بسته شده باشه ها!

_______

نه انویدیا درسته

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان با یه تشکر ویژه از دوست عزیزمون roham جان که به باعث شد منم از زوتاک کد رو بگیرم

اولین روزی که تاپیک زده شد طبق گفته دوستان تو گارانتی گرافیک رو ثبت کردم و از قسمت پشتیبانی خود سایت زوتک

و پشتیبانی tech اون در خواست کد کردم سایتش گفت فقط برای کسانی که از خرده فروش های معتبر خریدن کد میدن

tech هم گفت فاکتور فروش آپلود کنید پس منم کاملا بیخیال بازی شدم و چسبیدم به کرکی تا این که چند روز بعد دوستمون گفت 

که از زوتاک کد رو گرفته منم سریع رفتم فاکتور خرید خودم رو آپلود کردم متاسفانه چند روز نزدیک پنج روز الافم کرد

پشتیبانیش فقط شبا جواب میده چون مال آمریکاست اون جا صبحه ساعت 9 به بعد جواب ها می اومد

لامصب تاریخش رو الکی گفتم بهم شک کرد گفت این اشتباهه بعدش منم راستش رو گفتم اونم گفت شماره تلفن

بدین منم دادم یه ربع بعد کد رو ایمیل کردن منم فعال کردم ببخشید که سرتون رو درد اوردم :D

خوب نبود از دوستمون تشکر نکنم با تشکر ویژه دیگه برای صاحب تاپیک که همه رو باخبر کرد :D

56234923392640535923.png

ویرایش شده توسط lone wolf
لینک به دیدگاه

دوستان یه دونه کد موجوده کسی خواست پیام بده

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

ما که از انویدیا خیری ندیدیم، در حقیقت از گیگابایت خیری ندیدیم... :( :mad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...