رفتن به مطلب

بهترین کارت سری 960 کدوم است ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یکی از دوستان من میخواد کارت گرافیک خودشو عوض کنه و یک کارت 960 خریداری کنه ولی بدجوری گیر کرده که

از چه برندی بگیره و کدوم مدل قوی تر هست

ASUS GTX 960 DCII OC STRIX 2GB GDDR5

یا

Zotac GTX 960 AMP! Edition 2GB GDDR5

یا

GIGABYTE GTX 960 G1 Gaming WF 3X OC 2GB GDDR5

تا اونجایی که من دیدم مشخصات نسخه Zotac AMP بهتر از بقیه هست و قیمت حدودی 860 تومن داره که عالیه از نظر قیمتی هم

ولی میخوام بدونم واقعا میشه که این کارت که حدود 200 تومن از G1 ارزون تر هست قوی تر باشه ؟

لینک به دیدگاه

VGA: MSI GTX 960 OC Gaming TF V 2GB: 860,000

EVGA GTX 960 SuperSC ACX v2.0+ 2GB: 830,000

این دوتا بگیر 

لینک به دیدگاه

اصلا به صرفه نیست واسه خرید gtx 960 1 میلیون هزینه کنید با این قیمت آدم بره 200 تومن بزاره و یک 970 دسته دو بگیره خیلی ارزشش بیشتره.

من این دو مدل رو پیشنهاد میدم:

Zotac GTX 960 AMP! Edition 2GB

GALAX GTX 960 OC 2GB

کارت های ایسوس و گیگا از نظر من الکی توی ایران این همه گرونن برای مثال شاید همون مدل گیگا از مدل زوتک یا گلاکس شاید 1 تا 2 درصد ضعیفتر یا قویتر باشه در کل اختلاف خیلی جزئی هست و اصلا به صرفه نیست این همه پول خرج کنی همین دو مدلی که بهت پیشنهاد دادم نسبت به قیمتشون عالیند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر چی مدل های گران قیمت تری انتخاب کنید، ارزش خرید شما پایین میاد، چون 960 یک محصول گران نیست و شما پولی فراتر از ارزشش رو پرداخت می کنید. بنابراین یا ارزان ترین مدل 960 رو انتخاب کنید یا سراغ 970 برید.

لینک به دیدگاه

درود

اگر مساله ای برای هزینه کردن زیاد ندارید !

تصاویر زیر رو ببینید :

Gigabyte 960 G1

post-9550-0-28182200-1441812661_thumb.jpg

ASUS 960 Strix

post-9550-0-44965500-1441812667_thumb.jpg

ZoTAC 960 AMP

post-9550-0-23855000-1441812675_thumb.jpg

در تصاویر کاملا مشخص هست ، کارت گیگا شش فاز هست ، کارت ایسوس پنج فاز هست ، کارت زوتک چهار فاز هست ، البته جای یک فاز اضافی داره که روی برد نگذاشتند برای اینکه ارزونتر دربیاد ، نمونه گیگا دو تا شش پین میخوره و کولرش و خود کارت بزرگتر هست ، مسلما کیفیت کارت گیگا و ایسوس از زوتک بالاتر هست و به نظر بنده سری گیگا از بقیه بهتر هست ، اگر قرار باشه من انتخاب کنم ، اول گیگا بعد ایسوس و دور زوتک رو خط می کشم / یا حق

ویرایش شده توسط Service Manual
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگر مساله ای برای هزینه کردن زیاد ندارید !

تصاویر زیر رو ببینید :

Gigabyte 960 G1

attachicon.gifGigabyte GTX 960 G1.jpg

ASUS 960 Strix

attachicon.gifASUS Strix 960.jpg

ZoTAC 960 AMP

attachicon.gifZotac GTX 960 Amp.JPG

در تصاویر کاملا مشخص هست ، کارت گیگا شش فاز هست ، کارت ایسوس پنج فاز هست ، کارت زوتک چهار فاز هست ، البته جای یک فاز اضافی داره که روی برد نگذاشتند برای اینکه ارزونتر دربیاد ، نمونه گیگا دو تا شش پین میخوره و کولرش و خود کارت بزرگتر هست ، مسلما کیفیت کارت گیگا و ایسوس از زوتک بالاتر هست و به نظر بنده سری گیگا از بقیه بهتر هست ، اگر قرار باشه من انتخاب کنم ، اول گیگا بعد ایسوس و دور زوتک رو خط می کشم / یا حق

درود

ببینید تعداد فاز رگولاتور ولتاژ بیشتر و مدار تغذیه قوی تر و خنک کننده قدرتمندر تر و برد پی سی بی بهتر و خازن های با دوام تر و.... همه خوب، قبول اما سوال اینجاست آیا ارزش پولی که پرداخت می کنید رو دارن؟ آیا 960 به چنین مدار تغذیه قدرتمند و کولر بزرگی نیاز داره؟ آیا همه کاربران از همه این آپشن های اضافی بهره می گیرن؟ کدوم کاربری 16 سال کارت گرافیک اش رو نگه میداره؟

فرق یک خرید آگاهانه با ناآگاهانه در اینه که در خرید آگاهانه شما چیزی که نیاز داری رو تمام و کمال تهیه میکنی و اگه پولی باقی بمونه رو میزاری جیبت اما در خرید ناآگاهانه فقط پول میدی هم نیست که چی میشه.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون پس همون Zotac AMP رو میگیرم براش چون از نظر قدرتی هم از همشون قوی تر هست

VGA: MSI GTX 960 OC Gaming TF V 2GB: 860,000

EVGA GTX 960 SuperSC ACX v2.0+ 2GB: 830,000

این دوتا بگیر 

شما نسخه MSI رو مطمئن هستید این قیمت هست ؟ لیون اخرین بار 1 تومن گذاشته بود

-------ویرایش

بله نسخه معمولی با همین قیمت پیدا کردم

دوستان galax oc 960 با قیمت 700 تومن میارزه ؟ اکبند

نسخه Galax قوی تر از بهترین نسخه 950 هست ؟

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون پس همون Zotac AMP رو میگیرم براش چون از نظر قدرتی هم از همشون قوی تر هست

شما نسخه MSI رو مطمئن هستید این قیمت هست ؟ لیون اخرین بار 1 تومن گذاشته بود

-------ویرایش

بله نسخه معمولی با همین قیمت پیدا کردم

دوستان galax oc 960 با قیمت 700 تومن میارزه ؟ اکبند

نسخه Galax قوی تر از بهترین نسخه 950 هست ؟

درود 

اقا حسام این قیمت تو وبشون زدن قیمتش همین هست فعلا اگه تغییر نکنه

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B9%D8%B1%D8%B6%D9%87-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%DA%A9%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF.604440/

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

لینک به دیدگاه

درود

ببینید تعداد فاز رگولاتور ولتاژ بیشتر و مدار تغذیه قوی تر و خنک کننده قدرتمندر تر و برد پی سی بی بهتر و خازن های با دوام تر و.... همه خوب، قبول اما سوال اینجاست آیا ارزش پولی که پرداخت می کنید رو دارن؟ آیا 960 به چنین مدار تغذیه قدرتمند و کولر بزرگی نیاز داره؟ آیا همه کاربران از همه این آپشن های اضافی بهره می گیرن؟ کدوم کاربری 16 سال کارت گرافیک اش رو نگه میداره؟

فرق یک خرید آگاهانه با ناآگاهانه در اینه که در خرید آگاهانه شما چیزی که نیاز داری رو تمام و کمال تهیه میکنی و اگه پولی باقی بمونه رو میزاری جیبت اما در خرید ناآگاهانه فقط پول میدی هم نیست که چی میشه.

درود

اولش نوشتم اگر مساله ای برای هزینه کردن ندارید !

عنوان تاپیک رو بخونید :

بهترین کارت سری 960 کدوم است ؟

ایشون نوشتند از کدوم برند بگیریند و کدوم قویتر هست ، البته تا قویتر بودن چی باشه ؟

خوب فرکانس رو که میشه با نرم افزارهای زیادی کم یا زیاد کرد ، اگر قرار به فرکانس بالاتر باشه مسلما کارت گیگا با توجه به دو عدد شش پین و فازبندی قویتر قابلیت اور بیشتری داره ، زوتک اومده از فازبندی ضعیفتری استفاده کرده از این طرف اوده فرکانس کارت رو برده بالاتر ، این یعنی کارت زوتک قویتر هست ؟ مسلما نه ، درسته قیمتش خیلی پایین تر هست اما دلیل به قویتر بودنش نیست ، به همون نسبتی که قیمتش پایین تر هست از قطعات کم کرده ، البته منظورم این نیست که کارت بدی هست اما با توجه به کولر کارت گیگا ، فازبندی مدار تغذیه ، قطعات با کیفیت تر و بزرگتر بودن PCB کارت مسلما قیمتش بالاتر هست / یا حق

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد

EVGA GTX 960 SuperSC ACX v2.0+ 2GB

چیه ؟ قیمتش 830 تومن هست که خیلی مناسبه و کلاک کارت هم از همه بالاتره چه G1 چه AMP زوتاک و ...

برند EVGA هم هست که خوب خیلی معتبر هست

لینک به دیدگاه

به نظر خود ما و اینکه خود من نیز این انتخاب کردم

هم دارای قیمت خوب 820 تومان که نسبت به قیمت جهانیش که 210 دلاره در برابر دیگر برندها منطقی تره. وهم 6 فازه بودن مدارتغذیه و هم دارای فرکانس کاری بهتر و هم اینکه دارای کیفیت ساخت واقعا عالی

تنها نقطه منفی به نظر من دمای کاری بالاتر نسبت به برندی مثل msi و صدای فن اون در دمای بالاتر

Sent from my HTC One X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

به نظر خود ما و اینکه خود من نیز این انتخاب کردم

هم دارای قیمت خوب 820 تومان که نسبت به قیمت جهانیش که 210 دلاره در برابر دیگر برندها منطقی تره. وهم 6 فازه بودن مدارتغذیه و هم دارای فرکانس کاری بهتر و هم اینکه دارای کیفیت ساخت واقعا عالی

تنها نقطه منفی به نظر من دمای کاری بالاتر نسبت به برندی مثل msi و صدای فن اون در دمای بالاتر

نسخه evga دمای بالاتری داره ؟ اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشه ولی خوب فکر کنم از همه خوش ساخت تر باشه با توجه به اینکه evga دست راست nvidia هست

ولی خوب کیس ایشون اصلا مشکل دما نداره کل کیس با 3 عدد فن کوگار و 2 عدد انر مکس اب بندی شده :wacko:

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من MSI هست بازار بگرد احتمالا 840 پیدا میکنی 

من دارم با گارانتی ماتریکس و اک 840

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من msi یا evga بگیر

لینک به دیدگاه

نسخه evga دمای بالاتری داره ؟ اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشه ولی خوب فکر کنم از همه خوش ساخت تر باشه با توجه به اینکه evga دست راست nvidia هست

ولی خوب کیس ایشون اصلا مشکل دما نداره کل کیس با 3 عدد فن کوگار و 2 عدد انر مکس اب بندی شده :wacko:

تو کیس خود ما که در فول لود به 70 درجه می رسه که این مورد تو یکی از بررسی ها نیز اشاره شده بود.

لینک به دیدگاه

درود

بهترین 960 از نظر کارایی نسبت به قیمت گلکسی بود با قیمت 745 تومن که الان موجود نیست .

پیشنهاد من به شما از بین کارت های موجود Zotac GTX 960 2GB GDDR5 هست .

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

پیشنهاد من MSI هست بازار بگرد احتمالا 840 پیدا میکنی 

رایان صبا داره 1200 :wacko: :eek:

http://rayansaba.com/newshop6/msi---geforce-gtx-960-gaming-2g/

لینک به دیدگاه

درود

بهترین 960 از نظر کارایی نسبت به قیمت گلکسی بود با قیمت 745 تومن که الان موجود نیست .

پیشنهاد من به شما از بین کارت های موجود Zotac GTX 960 2GB GDDR5 هست .

با این قیمت که EVGA بهتر نیست نسبت به زوتاک ؟

یا حتی msi نهایت 30 تومن گرون تر هستن

لینک به دیدگاه

با این قیمت که EVGA بهتر نیست نسبت به زوتاک ؟

یا حتی msi نهایت 30 تومن گرون تر هستن

اگه MSI پیدا کردی با قیمت زیر 850 حتما بگیر.

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون در مورد

EVGA GTX 960 SuperSC ACX v2.0+ 2GB

چیه ؟ قیمتش 830 تومن هست که خیلی مناسبه و کلاک کارت هم از همه بالاتره چه G1 چه AMP زوتاک و ...

برند EVGA هم هست که خوب خیلی معتبر هست

ببین اگه میخوای از EVGA بگیری، حتما از سری FTW بگیر. در غیر اینصورت خیلی ارزش نداره ! 

EVGA GTX 960 OC FTW ACX v2.0+ 4GB 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر چقدر پول بدی آخرش داری 960 میگیری

تقریباً همش تبلیغات هست

ارزونترین رو با گارانتی معتبر بگیر خیالت راحت باشه

ویرایش:

ببین این عکس پایین رو

برای مثال روی مدل گیگا بایت حدود 14 درصد افزایش کارایی ایجاد میشه  که البته این در صورتی هست که شما سیستمی داشته باشید که بتونه از پس کارت بر بیادش در غیر اینصورت هزینه اضافی نکنید

snmw83phm5ddhw7u6t7k.jpg

به عنوان نکته اخر : کسی که سیستم پایین رو داشته باشه به کمتر از 970 راضی نمیشه :D

x3c5jkot4oxevfm5vs8k.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...