رفتن به مطلب

پارتیشن بندی SSD

araan
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان

آیا می شود ssd رو به دو پارتیشن تقسیم کنم چون در نظر دارم که روی هر کدام از پارتیشن ها یه ویندوز 10 و روی یکی دیگه ویندوز 7 نصب کنم . این عمل که روی عمر ssd تاثیری نداره؟

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

این سوال منم هست ،کسی هست اطلاعاتی در این مورد داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

بله می شه . عین هارد معمولی پارتیشن بندی می شه. من روی ssd خودم 3 تا پارتیشن ایجاد کرده ام

لینک به دیدگاه

اگه ssdتون 120 یا 128 هست پارتیشن بندی خیلی توصیه نمیشه اما اگه با حجم بالاتر هست مورد نداره ... فقط اینو بدونین که برخی از نرم افزارهایی که خیلی راحت میتونن هارد رو پاریتشن بندی کنن نمیتونن ssd رو پارتیشن بندی کنن مثلا من خودم با paragon نتونستم ssd رو پارتیشن بندی کنم اما با AOMEI خیلی راحت تونستم پارتیشن بندی کنم ...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منکه نشنیدم بگن پارتیشن بندی نکنین!!!من همیشه از Acronis Disk Director استفاده میکنم...در حال حاضر هم 2تا پارتیشن کردم یکیش ویندوز یکیش هم گیم.هیچ دوشواری هم نداشتم تا حالا :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای ۱۲۸ یا ۲۵۶  خیلی فایده ای نداره شما میتونی سیستم عاملت رو نصب کنی و یک فولدر با نام مثلا GAME هم بسازی و بازی های مهمت رو نصب کنی (کاری که من انجام دادم) کلا SSD همون تک درایو باشه بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...