رفتن به مطلب

پرش موس!!!

babak1388
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من وقتی میخوام از چرخ وسط موس یا همون mouse wheel استفاده کنم، پرش داره!

یعنی یک بار میاد پایین بعد دوباره میره بالا بعد کمی بیشتر میاد پایین و دوباره میپره بالا و ... 

یعنی کلا غیر قابل استفاده هست.

و اینم بگم این مشکل مخصوص یک موس و یک سیستم نیست!

3 تا موس دارم روی 2 تا لپتاپ و 2 سیستم! همشون همین مشکل رو دارند.

*و چند سالی هست این مشکل رو دارم ~x(

موس اصلی که روی سیستم دارم ازش استفاده میکنم ZALMAN ZM-M300 هست و موسی که با لپتاپ ها استفاده میکنم A4TECH n-250x .

مدل اون یکی موس رو نمیدونم...

post-4580-0-00773200-1442040403_thumb.jpg

post-4580-0-73565800-1442040409_thumb.jpg

حالا راه حل چیه!؟ چرا اینطوری میشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

من وقتی میخوام از چرخ وسط موس یا همون mouse wheel استفاده کنم، پرش داره!

یعنی یک بار میاد پایین بعد دوباره میره بالا بعد کمی بیشتر میاد پایین و دوباره میپره بالا و ... 

یعنی کلا غیر قابل استفاده هست.

و اینم بگم این مشکل مخصوص یک موس و یک سیستم نیست!

3 تا موس دارم روی 2 تا لپتاپ و 2 سیستم! همشون همین مشکل رو دارند.

*و چند سالی هست این مشکل رو دارم ~x(

موس اصلی که روی سیستم دارم ازش استفاده میکنم ZALMAN ZM-M300 هست و موسی که با لپتاپ ها استفاده میکنم A4TECH n-250x .

مدل اون یکی موس رو نمیدونم...

attachicon.gifm1.jpg

attachicon.gifm2.jpg

حالا راه حل چیه!؟ چرا اینطوری میشه؟؟؟

درود

موس رو از سیستم جدا کن ببین باز بالا پایین میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه منم "دقیقا" همین مشکل رو داشتم حدود 1 ماه پیش حسابی رفته بود رو اعصاب :D

پورت های مختلف رو انتخاب کردم منتهی مشکل حل نشد دست آخر موس رو عوض کردم مشکل حل شد.

اگه با همه ی سیستم ها هست خیلی عجیبه  :blink:

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه منم "دقیقا" همین مشکل رو داشتم حدود 1 ماه پیش حسابی رفته بود رو اعصاب :D

پورت های مختلف رو انتخاب کردم منتهی مشکل حل نشد دست آخر موس رو عوض کردم مشکل حل شد.

اگه با همه ی سیستم ها هست خیلی عجیبه  :blink:

موس ZALMAN حداقل روی 4 تا مادربورد که داشتم همین مشکل رو داشته!

یه مادربورد H81 ازراک و یه H81 گیگابایت و یه Z77 از MSI و یه Z87 از ایسوس!

اون موس لپتاپ هم روی 2 تا لپتاپ که یکی توشیبا هست و یکی سامسونگ دارم استفاده میکنم که باز در هر 2 همین مشکل هست ~x(

درود

موس رو از سیستم جدا کن ببین باز بالا پایین میشه؟

بدون موس که اینطوری نمیشه!

وقتی چرخ وسط موس رو مثلا به سمت عقب میکشم تصویر هی پایین و بالا میشه ...

در زمان های دیگه این مشکل نیست!

لینک به دیدگاه

فک کنم مشکل از اسکرول موس باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فک کنم مشکل از اسکرول موس باشه

ایشون درست میگن مشکل از اینجاست موس رو تعویض کنی درست میشه منم این مشکل رو داشتم موس عوض کردم درست شد

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل دارم موسم رو عوض کردم بعد از 15 روز دوباره همون مشکل پیش اومد همه ی موس ها این قدر زود اسکرولشون خراب میشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

یه موس A4Tech دارم کمی قدیمی هست ولی چنان دقتی داره که حال میکنم البته 2 تا اسکرول داره که یکیش مقداری خطا داره ولی اسکرول اصلیش درست کار میکنه
در این حال 2 تا موس نوع و در حد Logitech دارم که مقدار کمی همین خطا را دارن ولی من عادت کردم
مشکل هم از سنسورهای بکار رفته در ساخت موس هست و در مورد موس شما احتمال داره مو یا گرد و خاک باعث خطا شده باشه که برای تمیز کردن باید موس باز بشه
قبلا این مشکل را داشتین یا نه ؟

لینک به دیدگاه

یه موس A4Tech دارم کمی قدیمی هست ولی چنان دقتی داره که حال میکنم البته 2 تا اسکرول داره که یکیش مقداری خطا داره ولی اسکرول اصلیش درست کار میکنه

در این حال 2 تا موس نوع و در حد Logitech دارم که مقدار کمی همین خطا را دارن ولی من عادت کردم

مشکل هم از سنسورهای بکار رفته در ساخت موس هست و در مورد موس شما احتمال داره مو یا گرد و خاک باعث خطا شده باشه که برای تمیز کردن باید موس باز بشه

قبلا این مشکل را داشتین یا نه ؟

در چند سال گذشته یادم نمیاد این مشکل رو نداشته باشم :crying:

موس A4TECH رو باز کردم، ولی اسکرول کاملا تمیز بود و هیچ چیز اضافی وجود نداشت. ~x(

لینک به دیدگاه

مشکل همون اسکرول موس هست ولی علتش چی هست رو نمیدونم ، برا خودم دوتا موسم این شکلی گذاشتم کنار . هنوز هم نمیدونم مشکل از چی هست تعمیرکار هم بردم علتش رو نمیدونست فقط میگفت میشه حسگر رو عوض کرد .

خیلی مشکل بدی هست فکر کن یه موس 300 تومانی بگیری این جوری بشه البته شاید موس های گرون این مشکل رو هیچ وقت پیدا نکنن و علت این مشکل هم کیفیت پایین حسگر اسکرول باشه .

به نظرم شما یه تمیز کاری بکن اسکرول موس رو ، تقریبا مطمئنم مشکل به مادربرد مربوط نیست به پاور شاید ربط داشته باشه ولی به مادربرد نه .

لینک به دیدگاه

اگه میتونی بازش کن و با یه اسپری یا ادکلنی که الکلش زیاده اسکرول رو بشور بعد با یه سشوار با باد خنک خشکش کن توجه داشته باش که وقتی با ادکلن میشوریش جوری اسپری کنی که مطمئن بشی ادکلن میره داخلش هم زمان اسکروب رو هم بچرخون بعد خشکش کن موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...