رفتن به مطلب

هنگ و فریز وسط تمام بازی ها

taha.332
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به تمام دوستان گرامی

عزیزان این تایپیک سومم که به نتیجه نرسیدم

دوستان سیستمه من 1 ماهه که بسته شده و من چند وقته که وسط هر بازی یا هنگ می کنه یا فریز میشه یا بلو اسکرین میده با stop workهر کاری که بگید کردم اما درست نشده دوستان خیلی اعصابم ریخته بهم و در بلو اسکرین این ارور میده DPC_WATCHDOG_VIOLATION

لطفا راهنمایی کنید کسی این مشکل داشته؟ 

ویرایش شده توسط taha.332
لینک به دیدگاه

درایورقبلی رو پاک کنین و درایور مطمئن تری رو برای کارت گرافیک نصب کنین باید درست بشه .

لینک به دیدگاه

درایورقبلی رو پاک کنین و درایور مطمئن تری رو برای کارت گرافیک نصب کنین باید درست بشه .

شما درایو مطمینی سراغ دارید

لینک به دیدگاه

اگه درایور رو خودتون دانلود کردید ، درایور همراه کارت رو امتحان کنید .

اگه درایور قبلی برای خود دیسک همراه کارت بوده پس بهتره الان از سایت های معتبر درایوری که امتحان خودش رو پس داده امتحان کنید ( لزوما جدیدترین بهترین نیست ) .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خرابی RAM را با memtest نمیتونی بفهمی اگر در جریان نیستی از حالا در جریان باش

رمهای سیستم شما به F....K رفته بهتره بری رم بخری

راستی خودم رم دارم اگر مایل هستی و با سیستمت سازگار بود بخر HyperX Fury 1866

2 تا 4GB به قیمت 140

لینک به دیدگاه

16GB هم Geil Evo Potenza 2666 دارم تقدیم میکنم 550

دوست عزیز رمهام گارانتی داره

لینک به دیدگاه

سرچی من کردم بیشتر این مشکل از هارد بوده. پیشنهاد می کنم ویندوز 7 نصب کنید.

ویرایش شده توسط T_L_O_T_D
لینک به دیدگاه

سرچی من کردم بیشتر این مشکل از هارد بوده. پیشنهاد می کنم ویندوز 7 نصب کنید.

منم شکم به همین موضوعه

لینک به دیدگاه

منم شکم به همین موضوعه

توی tomshardware نوشته بود درایور usb و chipset cpu رو از سایت مادربرد درایور رو بگیرید آپدیت کنید. ببینید مشکل حل می شه؟ دستگاه های متصل به usb مثل keyboard. در گاهشون رو عوض کنید و چک کنید. چون دیدم طرف ذکر کرده بود به دلیل مشکل درگاه usb با عوض کردن پورت مشکل حل شده بود

لینک به دیدگاه

برادر این سیستم شما حیفه که تر و تمیز نباشه.از اول درایو c رو فرمت کن و یه ویندوز ۱۰ بریز بعد تمامی درایورهاش رو هم از خود سایت msi و nvidia بگیر قول میدم مشکلت حل میشه

لینک به دیدگاه

برادر این سیستم شما حیفه که تر و تمیز نباشه.از اول درایو c رو فرمت کن و یه ویندوز ۱۰ بریز بعد تمامی درایورهاش رو هم از خود سایت msi و nvidia بگیر قول میدم مشکلت حل میشه

ممنون نظر لطفته

لینک به دیدگاه

توی tomshardware نوشته بود درایور usb و chipset cpu رو از سایت مادربرد درایور رو بگیرید آپدیت کنید. ببینید مشکل حل می شه؟ دستگاه های متصل به usb مثل keyboard. در گاهشون رو عوض کنید و چک کنید. چون دیدم طرف ذکر کرده بود به دلیل مشکل درگاه usb با عوض کردن پورت مشکل حل شده بود

ممنون پیگیری میشه خبرش داده میشه

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو داشتم که از رم بود مثلا اگر شما یک رم2گیگ کینگستون دارید برای رم بعدیتون همین مارک و فرکانس رو استفاده کنید دقیقا همین باشه و رم ها رو در اسلات درستش وارد کنید

الان منن دوتا رم 8گیگ HyperX Fury 1866دارم دیگه شاهد همچین اتفاقی نبودم

لینک به دیدگاه

بله دوست گلم گارانتی داره

گارانتی سازگار

مشکل سیستم شما از رم هست نه از هارد که زیاد مشکل نیست پیدا کردنش

اگر سیستم در حالت عادی Blue Screen میده یا فریز میشه یعنی ممکن هست مشکل از هارد یا پاور باشه و اگر فقط موقعی که بازی میکنی این مشکل پیش میاد یا از رم هست یا گرافیک که بیشتر رم این مشکل را بوجود میاره

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

اگر در بازیها اینطور میشه  احتمال بسیار  قوی مشکل  کارت گرافیک و از قسمت حافظه  کارت گرافیک هست

لینک به دیدگاه

درود برادر :

اگر این مشکل تو گیم باشه از گرافیکتون هست [[[ البته اگر بلو اسکرین داد 1 دقیقه صبر کنید...اگر اتوماتیک ری استارت کرد مشکل از رمهاتون هست و اگر ری استارت نداد و بیشتر از یک دقیقه حتی تا 10 دقیقه تو حالت بلو اسکرین موند مشکل از گرافیکه شک نکن!!!]]]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود برادر :

اگر این مشکل تو گیم باشه از گرافیکتون هست [[[ البته اگر بلو اسکرین داد 1 دقیقه صبر کنید...اگر اتوماتیک ری استارت کرد مشکل از رمهاتون هست و اگر ری استارت نداد و بیشتر از یک دقیقه حتی تا 10 دقیقه تو حالت بلو اسکرین موند مشکل از گرافیکه شک نکن!!!]]]

بله

البته احتمال قوی گفتم ولی باتوجه به توضیحی که در پست اولدادن نظر خودم صددرصد هست که گرافیک  معیوب شده

لینک به دیدگاه

درود 

مشکل شما از رم هست 

شما میتونید وارد بایوستون بشید و تایمینگ رمهاتون رو ببرید بالا یا اگه از حالت XMP استفاده میکنید اون رو غیر فعال کنید مثلا اگه تایمینگتون 10.12.12.31 هست به 11.13.13.38 تغییر بدین

مشکل شما از گرافیکتون نیست چون گرافیک موقع ارور یا از بازی میندازه بیرون یا در حالت استفاده از درایور معیوب صفحه قفل و به صورت دون دون رنگ  در گوشه ها یا وسط میشه

لینک به دیدگاه

ببین برادر من معمولا اکثر اوقات علت اصلی این بلو اسکرینها از گرافیکه دلیلشم میتونه از دفع نشدن کامل گرمای گرافیک باشه که نشون دهنده ضعف سیستم خنک سازی vramها هست

حالا شما سعی کن تنظیماتتون رو تو گیم یک مقدار حداقل 30 تا 40 درصدش رو کثر کنید تکسچر رو هم مقداری کم کنید ببینید باز هم مشکل داره اما اطمینان میدم بلو پیج نمیده و اگرم بده دیر بلو پیج میده .

لازم به ذکره که این مشکل تو گیمهای جدید خصوصا تو GTAV و MORTAL X پر رنگ تره .

در کل گرافیک مورد داره و اگر گارانتی داره سخت پیگیر تعویضش باشید .

اگرم دوستان سیستم قوی دارند پیشنهاد میدم تو سیستمشون با حداکثر تنظیماتی که کارت جوابگو هست تست بفرمایید .

ویرایش شده توسط F.black
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...