رفتن به مطلب

شکایت از گارانتی دوزاری "دریا کامپیوتر"

poorya_2
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اقا من یه پاور 1235W گرین دارم

که یک هفته پیش خراب شد

شاید باور نکنید در طی 4 روز پاوردرست کردند تحویل دادن

گارانتی گرین

چرا با نو براتون تعویض نکردن؟
لینک به دیدگاه

• ارسال 57
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به نظرم گارانتیها بگیر نگیر داره من اولین بار که سروکارم به گارانتی افتاد همین دریا کامپیوتر بود بایوس اشتباهی روی کارت 6850 زدم کارت دیگه بالا نیومد فرستادم گارانتی بعد یک هفته برام با نو تعویض کردن این مورد مال ۳ سال پیش هست.

لینک به دیدگاه

چرا با نو براتون تعویض نکردن؟

چون گارانتی تعویضش پس از 2 ماه باطل میشه

من بعد از 3 سال این اتفاق افتاد

و تا 1399 گارانتی کردن مجدا

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

مابقی پول یعنی 250 تومن دیگه هم واریز کردن ، و داستان من با این گارانتی تمام شد ، و حقمو تمام و کمال گرفتم

امیدوارم کسی حتی گذرش به این گارانتی نیوفته

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

مابقی پول یعنی 250 تومن دیگه هم واریز کردن ، و داستان من با این گارانتی تمام شد ، و حقمو تمام و کمال گرفتم

امیدوارم کسی حتی گذرش به این گارانتی نیوفته

حالا که پولتون رو گرفتی کم کم و آسته آسته روند شکایت رو پیش بگیر اینکه بعد از دو ماه پولتو بهت پس دادن و کلی خرج برات تراشیدن ! باید ازشون شکایت بشه!

میری دیوان عالی و رسما شکایت تنطیم میکنی ! منتظر میمونی تا بهت اطلاع بدن که یک روز بری دادگاه

به همین راحتی ! اینهمه وقت و پول خرج کردی این یک ذره هم روش! ولی حقشتو ازشون بگیر!

لینک به دیدگاه

واقعا حساب کردین  فقط برای خرید قطعات کامپیوتر چندین ساله پوله اضافه ای به نام گارانتی  یا (نارضایتی) به این شرکت ها میدیم ؟ آخر سر زمانی که مشکلی برای قظعه پیش میاد اینجوری برخورد میکنند !

لینک به دیدگاه

درود

دوباره من و این گارانتی های بی مصرف ایران  ~x(

18 روز پیش مورخ 94.6.7 من 1 عدد پاور Cooler Master فرستادم گارانتی دریا کامپیوتر

تماس اولم بعد از 7 روز بود و خواستم از وضعیت پیشرفت کار اطلاع پیدا کنم که گفتن در حال تعمیر هست و باید صبر کنم

تماس دوم 5 روز بعد از تماس اول بود که بهم گفتن مشکل عجیبی داره و نمیتونن تعمیرش کنن ، منم گفتم خب پس تعویض کنید ، خیلی رک بهم گفتن پاور 750 وات اصلا نداریم و باید از بازار تهیه کنیم گفتم خب تهیه کنید ، گفت روند کار یکم طول میکشه

تماس دوم 3 روز بعد بود ، گفتم پس چی شد - گفت به بچه های تعمیرگاه گفتم واست پاور جدید رو بخرن و بفرستن یکی دو روز طول میکشه

امروز تماس گرفتم با کمال پررویی یه نفر دیگه بهم گفت 25 روز باید صبر کنی  - میگم چرا میگه  - طول میکشه دیگه ، منم از عصبانیت گوشی رو قطع کردم

خلاصه نمیدونم دیگه چیکار کنم  :(

از طریق اتحادیه صنف رایانه تهران شکایت کنم رسیدگی میکنن ؟ 

داداش چشت روز بد نبینه من یه گرافیکم سوخت با گارانتی الماس رایان ایرانیان دو بار فرستادم گفتن سالمه ایرادی مشاهده نشد ...

بار سوم با چند تا دی وی دی مستندات و حضورا رفتم بست نشستم تا تعویض کرد ن... اونم 200 تومن خرج گذاشت رو دستم تا بردم تهران و برگشتم

لینک به دیدگاه

حالا که پولتون رو گرفتی کم کم و آسته آسته روند شکایت رو پیش بگیر اینکه بعد از دو ماه پولتو بهت پس دادن و کلی خرج برات تراشیدن ! باید ازشون شکایت بشه!

میری دیوان عالی و رسما شکایت تنطیم میکنی ! منتظر میمونی تا بهت اطلاع بدن که یک روز بری دادگاه

به همین راحتی ! اینهمه وقت و پول خرج کردی این یک ذره هم روش! ولی حقشتو ازشون بگیر!

داداش اصلا توانی واسم نمونده که بخوام دیگه شکایت هم بکنم ، این مدت همش جنگ اعصاب بود

واقعا حساب کردین  فقط برای خرید قطعات کامپیوتر چندین ساله پوله اضافه ای به نام گارانتی  یا (نارضایتی) به این شرکت ها میدیم ؟ آخر سر زمانی که مشکلی برای قظعه پیش میاد اینجوری برخورد میکنند !

اصلا کلمه گارانتی توی ایران بی معنی هست ، خیلی کم پیش میاد که کارت رو درست انجام بدن و شما احساس رضایت بکنی

داداش چشت روز بد نبینه من یه گرافیکم سوخت با گارانتی الماس رایان ایرانیان دو بار فرستادم گفتن سالمه ایرادی مشاهده نشد ...

بار سوم با چند تا دی وی دی مستندات و حضورا رفتم بست نشستم تا تعویض کرد ن... اونم 200 تومن خرج گذاشت رو دستم تا بردم تهران و برگشتم

خوبه که حداقل حقتو گرفتی ، منم دیگه این اواخر میخوستم برم تهران شرکتشون رو سرشون خراب کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...