رفتن به مطلب

کمک در مورد تعویض 4870 x2 asus

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من به خاطر دایرکس 11 میخام کارت 4870 x2 بفروشم و 1 کارت 11 ساپورت بگیرم ایا ارزش داره؟ لطفا کمک کنیدpost-7096-092197700 1283720866_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

فک کنم داشته باشه! من مترو2133 رو با 5870 رو 7 اجرا کردم واقعا نفس گیر بود @};-

من می گم اگر می خوایید کارت بخرید یا 480 بخرید یا 2 ا 5750 رو کراس فایر کنید!

لینک به دیدگاه

بازیهای directX 11 هر روز در حال زیادتر شدن هستن و واقعا ارزش بازی کردن دارن از جمله همین Metro 2033 ولی من پیشنهادم اینه که کارت رو فعلا نگه دارید.

2 ماه دیگه سری 6000 AMD میاد تو بازار و من خبرهای خوبی راجع به این کارتهای جدید شنیدم . من خودم قید یک 5970 را که طرف دسته 2 میداد 490 زدم و قصد دارم منتظر سری 6000 بمونم و به شما هم توصیه میکنم همین کار رو بکنید. به نظر من صرف هزینه سنگین رو گرافیکهایی که 2 ماه بعد جدیدترش میاد عاقلانه نیست. 480 هم زیادی گرونه و نمیصرفه !!

لینک به دیدگاه

بهترین پیشنهاد انتظار برای سری 6 هست تا 3 ماه دیگه حدوداٌ میاد

واگرنه که برای روان بودن مترو2033 درحالتall max

حداقل احتیاج به 2تا480هست که sliبشه

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمام دوستان به نظر شما بهتر نیست من 4870 x2 الان 250 بفروشم مننتظر سری 6 باشم چون با اومدن سری 6 فکر نکنم کارتم کسی بخره لطفا نظر بدید

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمام دوستان به نظر شما بهتر نیست من 4870 x2 الان 250 بفروشم مننتظر سری 6 باشم چون با اومدن سری 6 فکر نکنم کارتم کسی بخره لطفا نظر بدید

بنده همیشه اعتقاد دارم کالایی که سخت فروش میره و مشتری نداره تا ارزونتر نشده بفروشمش

لینک به دیدگاه

بنده همیشه اعتقاد دارم کالایی که سخت فروش میره و مشتری نداره تا ارزونتر نشده بفروشمش

با تشکر ازراهنمای شما اقای حسینی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...