رفتن به مطلب

کیفیت اینترنت هایوب

Hosein Amiri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

چند وقته حسابی قطعی و تایم اوت زیاد شده با پشتیبانی تماس میگیرم میگن مشکل از سمت ما نیست

من از سال 89 هایوب دارم . یه زمانی بود ماهی یک بار هم قطعی نداشت اما الان روزانه چندین بار قطعی لحظه ای داره که با افزایش پینگ همراهه

امروز دیگه خسته شدم در کمتر از 4 ساعت 4 بار قطع شد

زنگ زدم پشتیبانی میگه ما مشکلی نداریم خطت نویز داره !

میگم اگه مشکل از نویز باشه متوالی باید قطع و وصل بشه نه یه زمان خاصی از روز خوب باشه یه زمانی بد باز هم زیر بار نرفت

میگم تایم اوت چی ؟ میگه مشکلی نداریم . میگم کمفروشیتون هم که معلوم شد اصلا خبر نداشت گفتم میخای لینک فارس نیوز بدم شل شد

هایوب واسه خودش فروم داشت کاربرا میومدن مشکلاتشونو میگفتن یه زمانی بود 2 برابر حجم کم میکرد همه شاکی شده بودن فروم رو بستن ! که الان برید سایت هایوب خبری از فروم نیست

این تاپیکو زدم که اگه کس دیگه ای هم مشکل داره بگه

ممنون میشم دوستانی که هایوب دارن نظرشونو بگن

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

دقیقا برای ما هم همینطوریه در طی روز سه چهار بار قطعی داره

Sent from my HTC One X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود . بنده هم کم پیش میاد قطعی یا تایم اوت داشته باشم . خوبه

لینک به دیدگاه

دقیقا برای ما هم همینطوریه در طی روز سه چهار بار قطعی داره

Sent from my HTC One X using Tapatalk

برا من که مثل ساعت کار میکنه البته قبلا قطعی داشت چندبار با دادو هوار و تهدید به شکایت الان مثل ساعت کار میکنه

درود . بنده هم کم پیش میاد قطعی یا تایم اوت داشته باشم . خوبه

ممنون دوستان

قطعی بخوره تو سرشون

از این حرصم میگیره که تو کتشون نمیره هیچ رقمه زیر بار نمیرن

البته ناگفته نماند یکی از دوستان تو هایوبه . میگه به ما گفتن اصلا زیر بار نرین ...

این هم یه نوعشه دیگه

لینک به دیدگاه

همین چند وقت پیش بود زیر ساخت گفته بود به خاطر کم فروشی دیگه به های وب پهنای باند نمیده

تو همین فروم خبرش رو خوندم.

لینک به دیدگاه

همین چند وقت پیش بود زیر ساخت گفته بود به خاطر کم فروشی دیگه به های وب پهنای باند نمیده

تو همین فروم خبرش رو خوندم.

فکر نمیکنم ادم های پررو تر از پشتیبانی هایوب پیدا کنی !

همین قضیه رو کفتم زیر بار نرفت گفتم فارس نیوز حرف و عوض کرد

خدایی پشتیبانی من مثل صبانت ندیدم 

2 ماه کلا من صبانت داشتم اونم به خاطر پینگ تایم بالا جمع اوری کردم

ولی خدایی پشتیبانیشون حرف نداشت

هنوز هم که هنوزه واسم sms میاد که از قطعی فلان روز عذرخواهی میکنیم ! منی که دیگه مشترکش نیستم فقط یه پروفایل دارم اونجا

حالا هایوب ....

لینک به دیدگاه

اولا خیلی  خوب بود این شرکت الان افتضاح شده ...

لینک به دیدگاه

من شاتل دارم، یک دفعه سرعت بسیار کم شد، زنگ زدم گفتند مشکل از طرف ما نیست، بعد از کلی اصرار و توضیحات که اشکال از طرف شاتل هست، گفتند برو دوباره چک کن. چک کردم درست شده بود، گفتم دیدید مشکل از شاتل بود. گفت نه، نویز خطتون زیاد بود، کمش کردیم!!!!!!!!!! خلاصه اینکه، این isp ها همشون سروته یه کرباسن.

لینک به دیدگاه

hiweb سرویس Anti ddos روی همه ی ip هایی که به یوزرهاش میده فعاله (چه نیاز داشته باشن چه نداشته باشن) این سرویس اکثرا به درد gamer ها میخوره.

توی کل ایران های وب و ایرانسل همچین سرویسی رو ارائه میدن.

اون ترافیکی که هنگام ddos شدنه یه ip از های وب مصرف میشه share میشه بین تمام یوزرها ( اما ip کانکت میمونه و هیچ time out ی نمیده) و (اگه توی game انلاین باشه بدون هیچ lag ی توی بازی باقی میمونه)

در صورتی که بقیه ی شرکتها هنگام ddos شدن ip - اون یوزره بخصوص دیسکانکت میشه و از ترافیک خود اون شخص کم میکنه...(اگه توی game انلاین باشه پرت میشه بیرنو)(کلا disconnect میشه)

یه مدت بود خودم مجبور بودم هر 1 هفته یک بار 20GB ترافیک سر همین قضیه بخرم.

باعث تاسفه که توی اکثر سرورهای بازیهای استراتژیک جدیدا از هر 5 نفر 4 نفر ddoser دارن :))))

لینک به دیدگاه

اولا خیلی  خوب بود این شرکت الان افتضاح شده ...

درود

دقیقا افتضاح. ظاهرا فراتر از ظرفیت کاربر گرفته که به این روز افتاده چون من از سال 90 کاراز اینجا اینترنت دارم و جدیدا قطعی و پکت لاست ازار دهندست

دوستان شرکت لایزر چطوره؟

لینک به دیدگاه

hiweb سرویس Anti ddos روی همه ی ip هایی که به یوزرهاش میده فعاله (چه نیاز داشته باشن چه نداشته باشن) این سرویس اکثرا به درد gamer ها میخوره.

توی کل ایران های وب و ایرانسل همچین سرویسی رو ارائه میدن.

اون ترافیکی که هنگام ddos شدنه یه ip از های وب مصرف میشه share میشه بین تمام یوزرها ( اما ip کانکت میمونه و هیچ time out ی نمیده) و (اگه توی game انلاین باشه بدون هیچ lag ی توی بازی باقی میمونه)

در صورتی که بقیه ی شرکتها هنگام ddos شدن ip - اون یوزره بخصوص دیسکانکت میشه و از ترافیک خود اون شخص کم میکنه...(اگه توی game انلاین باشه پرت میشه بیرنو)(کلا disconnect میشه)

یه مدت بود خودم مجبور بودم هر 1 هفته یک بار 20GB ترافیک سر همین قضیه بخرم.

باعث تاسفه که توی اکثر سرورهای بازیهای استراتژیک جدیدا از هر 5 نفر 4 نفر ddoser دارن :))))

والا من کلا نت رو میخام واسه گیم انلاین

بجرعت میتونم بگم دیسکانکت شدن توی سال گذشته 5 برابر شده

مخصوصا با سرور خارجی لحظه ای فریز میشه

دوستام با اینترنت فکستنی مخابرات میان مشکلی ندارن ولی من با هایوب مشکل دارم

توی 2 ماه گذشته نصف روز کلا تام اوته نصف روز معمولی

لینک به دیدگاه

والا من کلا نت رو میخام واسه گیم انلاین

بجرعت میتونم بگم دیسکانکت شدن توی سال گذشته 5 برابر شده

مخصوصا با سرور خارجی لحظه ای فریز میشه

دوستام با اینترنت فکستنی مخابرات میان مشکلی ندارن ولی من با هایوب مشکل دارم

توی 2 ماه گذشته نصف روز کلا تام اوته نصف روز معمولی

اگه تا سرور های داخل مشکلی نداری با سرویس کاهش پینگ فیکس میشی  یه چیزی هم بیشتر از فیکس  با پینگ خیلی پایین .

یک تست بزن خبرش رو بهم بده .

لینک به دیدگاه

پشتیبانی های وب افتضاح هستش.زنگ میزنی بهش قشنگ نیم ساعت الکی پشت خط نگهت میدارن و هر سوالی هم بپرسی میگن نویز داره خطتت.سلام میکنی میگه نویز .میگیم برق خونمون رفت میگه برقتون نویز داره.من دو ماه بیشتر نتونستم تحملشون کنم.واقعا اعصاب خورد کن بود قطعی های فراوان با پینگ بالا

لینک به دیدگاه

اگه تا سرور های داخل مشکلی نداری با سرویس کاهش پینگ فیکس میشی  یه چیزی هم بیشتر از فیکس  با پینگ خیلی پایین .

یک تست بزن خبرش رو بهم بده .

اینقدر تایم اوت زیاده کاهش پینگ هم دیسکانکت میشه

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان.منم نزدیک یه هفته با صبانت مشکل داشتم همش میگفتن مشکل از خودت هست و از این حرفا.بالاخره بعد از کلی تماس گرفتن خودشون درستش کردن.مشکلم قطعی زیاد و افت سرعت بود.

لینک به دیدگاه

اینقدر تایم اوت زیاده کاهش پینگ هم دیسکانکت میشه

پس اینترنت داخلیت هم مشکل داره .

این دلیلش فقط به استیبل نبودن شبکه داخل کشورشون هست .

چون  دیتا از کشور هم خارج نمیشه که بگیم پهنای باند کم میارن .

لینک به دیدگاه

برادر من سزای کسی که خدمات بد میده به شما اینه که سرویس رو لغو کنی و از جای دیگه تهیه کنی 

لینک به دیدگاه

سلام

من تقریبا از سال 91 های وب گرفتم سال اول سرعت، پینگ، کیفیت خدمات خلاصه همه چیزش فاجعه بار بود همونطور که دوستمون اشاره کرد اون موقع یه قسمت واسه کامنت ها و نظرات کاربرا داشت که من و چندتای دیگه از دوستان پای ثابت کامنت های اعتراضی بودیم اما دریغ از فایده و اثری حتی یک روز هم اینقدر اعتراض کردم خودشون باهام تماس گرفتن و با تیم ویور وصل شدن و به عینه بهشون ثابت کردم باور کنید خدا میدونه اگه اغراق کنم الان عکس هاش رو ممکن داشته باشم پینگم بین 500-1500 بودش این وضعیت ادامه داشت تا اینکه قیمت هارو افزایش دادن و شبانه رایگان رو برداشتن و یه طرحی به اسم فشفشفه راه انداختن و همونطور که اشاره کردن وضعیت و کیفیت شون بهتر شد قطعی خیلی کم پیش میومد پینگ قابل تحمل تر و بهتر شد بازی های آنلاین قابل بازی کردن شد با این وضعیت باز سر میکردیم قابل تحمل بود تا حدود 2 3 ماه پیش به این طرف نمیدونم چه غلطی دارن میکنن که سرویس هاشون از این رو به اون رو شده هر چند دقیقه به چند دقیقه دیسکانکت میشم پینگ 8.8.8.8 گوگلی که اکثر اوقات زیر 100 بود الان از 350-400 پایینتر نمیاد مدام تایم اوت میده باز کردن صفحات بخصوص صفحات غیر داخلی به کندی و با بدبختی باز میشن کلا توی این مدت قید گیم آنلاین رو زدم حتی دیگه مثل سابق به راحتی به یخ شکن وصل نمیشه چند روز پیش زنگ زدم بهشون تا وصل شد گفتم ببین اگه اسم نویز رو بیاری هر چی از دهنم در میاد بارت میکنم گوش بده بعد بگو چه مرگتون شده همون حرف های کلیشه ای و همیشگی رو مثل طوطی تکرار کرد گفتم من توی این 2 سال با همین وضعیت با همین سیستم با همین خط کمترین مشکلات رو داشتم چطور توی این چند وقت این مشکلات چند برابر شده آخرش گفت نمیدونم های وب داره چه غلطی میکنه گفتم یه کلمه میخوام بشنوم این وضعیت درست میشه یا نه گفت آره در تلاشیم تا 10 روز دیگه روبراهش کنیم البته جون خودشون این هم یک نمونه از وضعیت پینگ بنده

post-5123-0-71539800-1442517176_thumb.png

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

در حال حاضر هم تنها مزیت و دلیل موندنم توی این ISP طرح های فشفشه اش هست که از لحاظ حجم و قیمت ترافیک نسبت به بقیه ارزونتر تموم میشه مخصوصا یه بسته 40 گیگی داره که میشه 30 تومن اگه این رو برداره و ازش بگیری دیگه هیچ مزیت و ارزشی واسه موندن نداره اما متاسفانه موضوع اینجاست که ما انتخاب چندانی نداریم در اصل انتخاب بین بد و بدتر و بدتر از بدتر و دزد و دزدتر و شاه دزد(مخابرات) هستش همشون سر وته یه مضخرفی هستن

لینک به دیدگاه

فکر کنم چون کاربراشون زیاد شدن  سیستم های زغالی که توی ایران گذاشتن نمیکشه .

دلیل تایم اوت ها هم همین هست چون داخلی هست .

این همه پول از مردم میگیرند 4 تا رک اضافه کنن مشکل همه حل میشه .

لینک به دیدگاه

در حال حاضر هم تنها مزیت و دلیل موندنم توی این ISP طرح های فشفشه اش هست که از لحاظ حجم و قیمت ترافیک نسبت به بقیه ارزونتر تموم میشه مخصوصا یه بسته 40 گیگی داره که میشه 30 تومن اگه این رو برداره و ازش بگیری دیگه هیچ مزیت و ارزشی واسه موندن نداره اما متاسفانه موضوع اینجاست که ما انتخاب چندانی نداریم در اصل انتخاب بین بد و بدتر و بدتر از بدتر و دزد و دزدتر و شاه دزد(مخابرات) هستش همشون سر وته یه مضخرفی هستن

دقیقا اگه فشفشه نبود من هم خیلی زودتر از این ها میرفتم

به نظر من دلیل اصلی این تام اوت ها همین فشفشه هست

حجم ارزونه همه میزارن تو دانلود پهنای باند کم یاد

دوستان شاتل اگه کسی داره لطف کنه این پینگ رو واسم بگیره و اینکه جندتا تایم اوت میده تو هر صفحه   146.66.152.1

کلا شاتل واسه گیم انلاین مناسب هست یا نه ؟

چون از قرار معلوم خدارو شکری گرگان هم داره نت میده

ویرایش شده توسط Hosein Amiri
لینک به دیدگاه

هایوب ولایت ما:

اختلال زیاد، پشتیبانی ضعیف

لینک به دیدگاه

باور کنید توی 3 ساعت گذشته 3 بار قطع شده اینترنت 

همین الان زنگ زدم باز میگه نویز میخاستم دق دلیم رو خالی کنم که از شانس گند ما زن گوشی رو برداشت ...

لینک به دیدگاه

دقیقا اگه فشفشه نبود من هم خیلی زودتر از این ها میرفتم

به نظر من دلیل اصلی این تام اوت ها همین فشفشه هست

حجم ارزونه همه میزارن تو دانلود پهنای باند کم یاد

دوستان شاتل اگه کسی داره لطف کنه این پینگ رو واسم بگیره و اینکه جندتا تایم اوت میده تو هر صفحه   146.66.152.1

کلا شاتل واسه گیم انلاین مناسب هست یا نه ؟

چون از قرار معلوم خدارو شکری گرگان هم داره نت میده

به همشهری خوبی ؟

لینک به دیدگاه

به همشهری خوبی ؟

شکر نفسی میاد  @};-

این هم عذر خواهی وزیر ارتباطات از هایوب !

http://khabarfarsi.com/ext/14043203

فقط فکرش رو بکنید چقدر خر این شرکت میره که وزیر حرف خودش رو پس گرفت !

این الان کم فروشی نیست ؟

post-7186-0-31289400-1442576389_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...