رفتن به مطلب

میزان پشتیبانی گیم ها از کراس فایر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خوبم

هدفم از شروع این تاپیک اینه که بر حسب تجربه دوستان چه تعداد از گیم ها (کدام گیم ها) و به چه میزان از کراس فایر پشتیبانی میکنن. یعنی کلا ارزش داره به خاطر گیم کراس فایر کرد یا چندان افزایش کارایی در این روش وجود نداره؟ 

ممنون میشم از تجربه هاتون استفاده کنم @};-

لینک به دیدگاه

سلام

مهم اینه DX12 اومد CF و SLI همه بازی ها بدون مشکل و از روز اول پشتیبانی میکنند و بازدهی دو تا کارت یا بیشتر هم ، بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

سلام

مهم اینه DX12 اومد CF و SLI همه بازی ها بدون مشکل و از روز اول پشتیبانی میکنند و بازدهی دو تا کارت یا بیشتر هم ، بیشتر میشه

یعنی شما میفرمایین من که الان یه R9290 دارم به صلاحه که یدونه هم بخرم وCF کنم؟

ممنون بابت پاسختون @};-

لینک به دیدگاه

یعنی شما میفرمایین من که الان یه R9290 دارم به صلاحه که یدونه هم بخرم وCF کنم؟

ممنون بابت پاسختون @};-

سلام اگه یه پاور 1000وات گلد کیس با تهویه عالی و یه cpu خوب دارید چرا که نه البته امیدوارم کارت شما رفرنس نباشه @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام اگه یه پاور 1000وات گلد کیس با تهویه عالی و یه cpu خوب دارید چرا که نه البته امیدوارم کارت شما رفرنس نباشه @};-  @};-  @};-  @};-

سلام 

یعنی مدل رفرنس کاراییش توCFپایینه؟ اگه نه به چه دلیل خوب نیس؟ سی پی یوم 4790k هستش و پاورم green 1235 w b.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

سلام

یعنی مدل رفرنس کاراییش توCFپایینه؟ اگه نه به چه دلیل خوب نیس؟ سی پی یوم 4790k هستش و پاورم green 1235 w b.

درود

پردازنده و پاور مناسب هست.

فکر کنم اون دوستمو بخاطر گرمای زیاد کارت میگه رفرنس نباشه!

البته با دور فن 70% دما پایین میاد ولی صدای زیادی تولید میکنه که اگر به صدا حساس نباشید مشکلی نیست دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

سلام GTX 970 هم از DX12 پشتیبانی خواهد کرد؟

این تاپیک جواب سوالتون  رو کامل میده

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=48478&hl=

لینک به دیدگاه

درود

پردازنده و پاور مناسب هست.

فکر کنم اون دوستمو بخاطر گرمای زیاد کارت میگه رفرنس نباشه!

البته با دور فن 70% دما پایین میاد ولی صدای زیادی تولید میکنه که اگر به صدا حساس نباشید مشکلی نیست دوست عزیز.

بله بخاطر دمای زیاد کارتهای رفرنس میگم چون حتی کارتهای غیر رفرنس نیز از گرمای زیادی برخوردارند کارت بنده msi r9 290 gaming هست @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

÷

بله بخاطر دمای زیاد کارتهای رفرنس میگم چون حتی کارتهای غیر رفرنس نیز از گرمای زیادی برخوردارند کارت بنده msi r9 290 gaming هست @};-  @};-  @};-

ممنون. بنظر شما میشه یه کارت رفرنس رو با کارت غیر رفرنس مثلا oc کراس کرد؟ یا اینکه کاراییش پایینتر میشه در کل صلاح چیه؟ ممنون  @};-

لینک به دیدگاه

÷

ممنون. بنظر شما میشه یه کارت رفرنس رو با کارت غیر رفرنس مثلا oc کراس کرد؟ یا اینکه کاراییش پایینتر میشه در کل صلاح چیه؟ ممنون  @};-

سلام میشه ولی ممکنه به علت دمای زیاد کارت رفرنس سرعت کلاک به صورت خودکار پایین میاد تا دمای کارت کم شه توصیه میکنم از کارتهای مشابه استفاده کنید چون در تست ها کارت های مشابه بهتر جواب داده اند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...