رفتن به مطلب

آخرین فیلمی که تماشا کردید؟معرفی و نمره

☕Coffee Addicted
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان و آشنایان یه مستند بهتون معرفی میکنم شاهکار درباره ی ویروس StuxNet که در تاسیسات هسته ای ایران روی سانتریفیوژ ها توسط آمریکا و اسرائیل run شد (مو به بدنت سیخ میکنه :D )

به نام: Zero Days 2016

Zero-Days-1.jpg

لینک دانلود مستقیم

-----------------------------------------------------------------------------------

یه سریال آمریکایی هم هفته ی پیش دانلود کردم که تازه شروع به پخش شده (تا قسمت 6 فصل یک پخش شده) و پیمان معادی هم توش بازی میکنه. قسمت اولش رو دیدم جالب به نظر نیومد اما  از قسمت 2 به بعد فوق الاده جالب میشه

به نام: The Night Of 2016

nightofparents.jpg

960.jpg

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

• ارسال 475
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

.

Money Monster

attachicon.gifmo2n3ih33222.jpg

بد نبود ولی فکر کنید در واقعیت چه اتفاقاتی میافته ؟

من 6.5/10 میدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

the nice guys

محصول سال 2016

فیلم بدکی نبود

بعضی جاهاش خنده دار بود

نهایت 6.5 از 10

لینک به دیدگاه

Batman the Killing Joke

اگر علاقه مند به کمیک های joker هستید و همینطور علاقه دارید بدونید چطوری شخصیت جوکر شکل گرفت پیشنهاد میکنم تماشا کنید

خاطرات خیلی خطرناک هستند...

خاطرات می تونند تورو به یک جای سرد و ترسناکی ببرند که هیچ وقت دوست نداشتی بری...

و من میخام بهت امشب یک راه نجات نشون بدم..."

این دیالوگ مورد علاقه من در این انیمشین بود :x

batman-the-killing-joke-cover.jpg?w=780

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

فیلم زیاد نگاه نمیکنم اما سریال ای زامبی و شانارا

ای زامبی ی فیلم کمدی تخیلی هست که کارکتر اصلی فیلم ی دختر به اسم الیویا مور هست که زامبی شده و مجبور برای حفظ حالت خودش مغز بخوره که هر بار که مغز میخوره خاطرات و اتفاقاتی که برای شخصی که مغزش رو خورده می افته رو میبینه و در سردخونه پلیس کار میکنه و با استفاده از این توانایی هاش به ی افسر پلیس در حل پرونده های جنایی کمک میکنه (این سریال برخلاف اسمش کمدی و زیباست)

سریال شانارا هم که بعد چند سال بعد از نابودی انسان ها هست و اینکه الف ها به حکمت رسیده اند و شیاطین به زمین برگشتن( این فیلم سبک اکشن و تخیلی داره)

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان. یه سوالی داشتم میدونم جاش نیست ولی ارزش زدن یه تاپیک دیگه رو نداشت.من قراره از یک سایت یه فیلم دانلود کنم و چون اشتراک ویژه ندارم سرعت 50 کیوبایت بیشتر نمیده و بدون resume . حالا سوالم این هست که میشه این فایل رو به یک سرور دیگه انتقال داد و از سرور دومی با سرعت نا محدود دانلود کرد ؟ حجم فایل فقط 1.2 گیگ هست.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان. یه سوالی داشتم میدونم جاش نیست ولی ارزش زدن یه تاپیک دیگه رو نداشت.من قراره از یک سایت یه فیلم دانلود کنم و چون اشتراک ویژه ندارم سرعت 50 کیوبایت بیشتر نمیده و بدون resume . حالا سوالم این هست که میشه این فایل رو به یک سرور دیگه انتقال داد و از سرور دومی با سرعت نا محدود دانلود کرد ؟ حجم فایل فقط 1.2 گیگ هست.

اگه سایت های ایرانی هست که خب میتونید در سایت های دیگه شروع به دانلود کنید

اما اگر سرور های خارجی همچون k2s یا rapidgator غیره هست

می تونید از سرویس های link generator انلاین استفاده کنید که لینک فایل اصلی میدید و سپس بعد از مدتی فایل رو با لینک مستقیم ارائه میکنند

در اخر بهترین راه دانلود از طریق تورن.ت هست

لینک به دیدگاه

اگه سایت های ایرانی هست که خب میتونید در سایت های دیگه شروع به دانلود کنید

اما اگر سرور های خارجی همچون k2s یا rapidgator غیره هست

می تونید از سرویس های link generator انلاین استفاده کنید که لینک فایل اصلی میدید و سپس بعد از مدتی فایل رو با لینک مستقیم ارائه میکنند

در اخر بهترین راه دانلود از طریق تورن.ت هست

سایت ایرانی هست ولی خب چون فقط همون ریلیز رو میخوام نمیشه از جای دیگه دان کرد . به فکر ت**نت هم بودم ولی یه سرچی کردم نفهمیدم چیه.

لینک به دیدگاه

سایت ایرانی هست ولی خب چون فقط همون ریلیز رو میخوام نمیشه از جای دیگه دان کرد . به فکر ت**نت هم بودم ولی یه سرچی کردم نفهمیدم چیه.

احتمال دانلود فایل های ایرانی از طریق تورنت خیلی کم هستش

اما بطور کلی نرم افزار utorrent دانلود میکنید

سپس در گوگل نام فیلم مد نظر به خارجی تایپ میکنید در اخر تنها یک تورنت اضافه میکنید

سپس فایل تورنت بعد از پیدا کردن دانلود میکنید که فرمتش هم تورنت هست  و در اخر این فایل رو در برنامه utorrent وارد میکنید و شروع به دانلود میکنید

موتور های جستجوی فایل های تورنت رو هم بهترین بدین شکل هست

torrentz2 . eu

لینک به دیدگاه

2 Now You See Me

نمره 6.9 از 10

نمره خودم 6.5 از 10

من اولیشو دیدم خیلی حوب بود.

ولی مگه نسخه دومش اومد؟ :-?

لینک به دیدگاه

من اولیشو دیدم خیلی حوب بود.

ولی مگه نسخه دومش اومد؟ :-?

post-8741-0-84705400-1471950596_thumb.jpg

آره

کیفیت Bluray 1080 هم اومده

نسخه دومش هم خوبه ولی من از اولیش بیشتر خوشم اومد

لینک به دیدگاه

Batman Vs Superman

بشخصه خیلی راجعب این فیلم بد شنیده بودم چه در اینجا و کسانی که دیده بودند و همینطور دوستاننم

و تقریبا دیگه ناامید شده بودم که یک فیلم 3 ساعته رو ببینم

اما در اخر امشب تماشا کردم و کاملا غافلگیر شدم چرا که کاملا برعکس نقد های منفی بود که عزیزان در خصوص فیلم میکردند

شخصیت پردازی ها درست همانند کمیک های این سری بود و همینطور در این فیلم نحوه شکل گیری Justice League و شخصیت هایی همچون Flash یا Wonder woman و Aquaman  معرفی کرد حتی در فیلم اشاره به کشته شدن روبین (پسری که همراه بتمن هست ) توسط جوکر شده بود که باعث میشه اصالت فیلم و داستان رو حفظ کنه

اگرچه بعضی از دوستان من اشاره به مردن سوپر من در فیلم کردند که اخر اخر فیلم نشون میده سوپر من هنوز زنده هست

اگرچه نمیشه مناسب نبودن و اکت نا مناسب بن افلاک رو در لباس بتمن نادیده گرفت

امتیاز من

8.5/10

batman_v__superman__dawn_of_justice_post

لینک به دیدگاه

Hard core 10/10

به طرفدار های فیلم های اکشن توصیه میکنم

فرستاده شده از GT-N5100ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

13Hours: The Secret Soldiers of Benghazi 2016

امتیاز 7.4

منم 8 بهش میدم

یک اکشن دو ساعته از usa

لینک به دیدگاه

فیلم Equal 2016

احساسات و عواطف انسان رو به سبک خاص و جدیدی مورد ادراک قرار داده .  در کل فیلم خوبو سرگرم کننده ایه 

از ۱۰ نمره ۶/۵ میدم.

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...