رفتن به مطلب

بدنبال موسیقی متن برای ویدیو کلیپ

Extreme Plus
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

دنبال موزیک حماسی و ترسناک وهیجانی و استرس زا و ورزشی (‌همه باهم ها ) احساسی هم باشه 

برای شروع یک فیلم مستند میخوام

قضیه از اینجاست من و دوستان میخوایم یک کانال یوتیوب بزنیم برای بررسی خودرو و رانندگی با خودرو ها تو بزرگراه های مناطق ازاد با سرعت زیاد و افکت و ...

خلاصه دنبال موسیقی های اینجوری هستم برای نمونه موسیقی زیر

http://www.aparat.com/v/8RN21

البته از این کوبنده تر باشه و هیجانی تر این فقط یک مثال هست

نمونه مثلا برای فیلم سقوط ازاد یا چتر بازی یا ... از اینجوری فیلم ها از این موسیقی استفاده میشه و اسمش نمیدونم چیه

کلا میخوام مخاطب رو حتی برای موزیک هم شده پای فیلم بشونه !‌ سرمایه گذاری زیادی کردیم میخوام بهترین موزیک هارو داشته باشم

مثلا روی ماشین شورلت هم داخل و بیرون چندین دوربین گو پرو نصب هست حالا میخوایم تصویر رو نشون بدیم و اهنگ زیرمتن هم خیلی هیجانی باشه

دیگه نمیدونم چجوری منظورم رو برسونم تا حدودی رسوندم فکر کنم خخخ  :D

لینک به دیدگاه

با سلام.

دوست من سبکی که شما مدنظر دارین عموما به عنوان  trailer music شناخته میشه و براحتی میتونین با جستجوی واژگانی از جمله epic یا dramatic music موارد مناسبی پیدا کنین .

به عنوان مثال 2 آلبوم معرفی میکنم خدمتتون که شاید مناسبتون باشه.

audiomachine -chronicles به خصوص آهنگ guardians at the gate

immediate -trailerhead:nu epicبه خصوص آهنگ prologue to a conquest

لینک به دیدگاه

این مورد هم کارهای خوبی داره

Two Steps From Hell - Battlecry

اما اگه نمیخواین زیاد شلوغ باشه و ملایم تر

ivan t orrent - reverie

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی ممنون  @};-  الان اینارو گوش میدم 

لینک به دیدگاه

فقط  از موضوع کپی رایت که با خبر هستید 3 بار بر روی ویدیو های شما کپی رایت استرایک بزنن کانال یوتوب بسته می شه مراقب باشید که اهنگی که دانلود می کنید مشکل کپی رایتی نداشته باشه 

البته در صورتی که بخواهیید از این روش پول در بیاورید 

امیدوارم موفق باشید من هم تا چند روز اینده کانالم را می افته باید ببینیم این گوگل ادسنس بعد از رفع تحریم ها روی ایران باز می شه یا نه اگر نشه مجبوریم با ترفندی خاص اکانت تهیه کنیم که خیلی مشکل ساز هست 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارای استاد Hans zimmer  مخصوصا ترک هایی که رو بازی mw2  هست و همین طور ost فیلم هاش.

یه موزیک دیگه هم بود مال فیلم the rock  که اسم قطعه رو ندارم، اینم واقعا زیباس خودمم قبلا استفاده کردم. همینطور که دوستمون بالا هم گفتن گروه Two Steps From Hell توی این سبک کار می کنه میتونین استفاده کنین @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Calvin harris-Summer

Calvin_Harris_-Well_Be_Coming_Back_Killsonik

لینک به دیدگاه

درود . دوستان گل کسی میدونه اهنگ متن بتلفیلد کار کیه ؟

فوق العاده ترین اهنگ هیجان انگیزی که تا به حال شنیدم همین بوده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتوتی اهنگ new order elegia رو گوش بدی یا از dean valentine  اهنگ  now i take every thing from you رو 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از دوستان یک سری ها عالی بود واقعا

بعد یک کوبنده و احساسی هم برای حدود پنج ثانیه میخوام به اصطلاح بریم و برگردیم برای همچین صحنه ای میخوام

لینک به دیدگاه

این ها هم گوش کن ، بد نیست 

Alliance - Takeover

Audiomachine - Existence

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مورد هم کارهای خوبی داره

Two Steps From Hell - Battlecry

اما اگه نمیخواین زیاد شلوغ باشه و ملایم تر

ivan t orrent - reverie

عزیز اینا عالی بود

تو سبک هردو ببین یک انرژی به ادم میده مثل برنده شدن یا پیروز شدن 

البته دومی اولش خوبه وسطش جالب نیست اگه بازهم از این سبک داری معرفی کن ممنون

لینک به دیدگاه

درود . دوستان گل کسی میدونه اهنگ متن بتلفیلد کار کیه ؟

فوق العاده ترین اهنگ هیجان انگیزی که تا به حال شنیدم همین بوده

اگه منظورت فقط آهنگ warsaw theme باشه ، این از rami هستش ولی بقیه آهنگ های آلبوم فکر می کنم از johan skugge & jukka rintamaki باشن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

عزیز اینا عالی بود

تو سبک هردو ببین یک انرژی به ادم میده مثل برنده شدن یا پیروز شدن 

البته دومی اولش خوبه وسطش جالب نیست اگه بازهم از این سبک داری معرفی کن ممنون

سلام.

خوشحالم که خوشتون اومده.اگه مشکل ترافیک دانلود ندارین یا سرعت دانلود شبانه مناسبه که فقط لیست بدم .در غیر اینصورت مثلا بفرمایین کدوم قطعه بنظر جالب تر اومده تا شبیه اون چندتا دیگه معرفی کنم. چون trailer music خیلی زیر شاخه داره و تفکیک نمیشه . میتونه آروم باشه میتونه حماسی باشه میتونه سمفونیک باشه یا اتمسفریک و میتونه حتی اوج هم نداشته باشه.بهرحال سلیقه ای هست و میتونه یک کار از دید من مناسب باشه و از دید شما نامناسب.

یه سری آلبوم و قطعه معرفی میکنم که پیشنهاد میکنم دانلود کنین.

liquid cinema - aeterna  که کاراش حالت epic و dramatic دارن و جنبه های حماسی کامل داخلش رعایت شده و حس قدرت منتقل میکنه

fired earth music-legacy  که کارهاش بیشتر حالت آرام دارن اما تم حماسی رو حفظ کرده به نوعی و با choir و vocal پشتیبانی میشه در پس زمینه .

audiomachine-magnus  بخصوص قطعه ی wars of faith که بسیار برام دوست داشتنی هست و سایر قطعاتش بنظر من اونقدر دوست داشتنی نیستن در این آلبوم البته شاید سلیقه ی شما متفاوت باشه

epic score قطعه ی protectors

fringe element - crimson کارهاش بیشتر در نیمه ی ابتدایی آروم و دلنشین هستند و در آخر هم اوج میگیرن

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز آهنگ های متن رو معمولا از اینجا میگیرن ، اینا کارشون اینه

http://audiojungle.net/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

خوشحالم که خوشتون اومده.اگه مشکل ترافیک دانلود ندارین یا سرعت دانلود شبانه مناسبه که فقط لیست بدم .در غیر اینصورت مثلا بفرمایین کدوم قطعه بنظر جالب تر اومده تا شبیه اون چندتا دیگه معرفی کنم. چون trailer music خیلی زیر شاخه داره و تفکیک نمیشه . میتونه آروم باشه میتونه حماسی باشه میتونه سمفونیک باشه یا اتمسفریک و میتونه حتی اوج هم نداشته باشه.بهرحال سلیقه ای هست و میتونه یک کار از دید من مناسب باشه و از دید شما نامناسب.

یه سری آلبوم و قطعه معرفی میکنم که پیشنهاد میکنم دانلود کنین.

liquid cinema - aeterna  که کاراش حالت epic و dramatic دارن و جنبه های حماسی کامل داخلش رعایت شده و حس قدرت منتقل میکنه

fired earth music-legacy  که کارهاش بیشتر حالت آرام دارن اما تم حماسی رو حفظ کرده به نوعی و با choir و vocal پشتیبانی میشه در پس زمینه .

audiomachine-magnus  بخصوص قطعه ی wars of faith که بسیار برام دوست داشتنی هست و سایر قطعاتش بنظر من اونقدر دوست داشتنی نیستن در این آلبوم البته شاید سلیقه ی شما متفاوت باشه

epic score قطعه ی protectors

fringe element - crimson کارهاش بیشتر در نیمه ی ابتدایی آروم و دلنشین هستند و در آخر هم اوج میگیرن

موفق باشین.

بسیار بسیار عالی  @};-  @};-  :x  :x

عجب بیس خوبی دارن من تو ماشین میزارم حال میکنم  :D 

اقا دمت گرم  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...