رفتن به مطلب

برای نسخه بتای عمومی Star Wars Battlefront آماده شید!

iMahyar77
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی Star Wars Battlefront آخرین بازی در دست ساخت جنگ ستارگانه که توسط استودیوی فوق العاده DICE  در حال ساخته و آبان امسال منتشر میشه.

2848826-star+wars+battlefront+key+art.jp

طبق معمول این بازی هم مثل سایر بازی های این استودیو دارای نسخه بتاییه که در تاریخ 8 October یعنی همین 5 شنبه منتشر میشه و حدود یک هفته اعتبار داره.

حجم این نسخه بتا 11 گیگ برای PC و 6-7 گیگ برای کنسول های نسل آخر هست.

تنها کاری که باید بکنید اینه که یه اکانت Origin بسارید و برید بگیریدش. (پنجشنبه)

نظر شخصی در باره بازی : من یکی از افراد کمی توی دنیا بودم که نسخه آلفای بسته بازی (Closed Alpha) رو بازی کردم. (بازی ای که تعداد محدودی فک کنم حداکثر 200 نفر در کل دنیا بازی کردنش و هیچ اطلاعاتی هم به بیرون نمیشد داد چون امکان فیلم گیری و اسکرین شات فراهم نبود. برای همین خیلی از چیزایی که تو اخبار تازه منتشر میشه رو میدونم! :D) برای همین میدونم بازیش چطوریه. و بخوام خلاصه بگم : بازی برای من که طرفدار استار وارز نیستم هم کاملا جذاب و خوب بود و غیر از اینم از DICE انتظار نمیرفت! و من قطعا نسخه بتای بازی رو هم میگیرم. بازی به هر دو صورت اول شخص و سوم شخص میتونه بازی بشه که خودم اول شخصو ترجیح میدم.

ویرایش شده توسط iMahyar77
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

٢٧ بازديد! بي نظيره! :|

عزیز بازی آنلاین هستش دیگه، با سرعت نت و پینگ بسیار عالی که ما داریم، باید هم کمتر کسی علاقه ای به بازی نشون بده، با اینکه انگار خود فیلم هستش...

لینک به دیدگاه

عزیز بازی آنلاین هستش دیگه، با سرعت نت و پینگ بسیار عالی که ما داریم، باید هم کمتر کسی علاقه ای به بازی نشون بده، با اینکه انگار خود فیلم هستش...

نه خب بالاخره ادم كليك كه ميكنه ببينه دنيا دست كيه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

من که خیلی دلم میخواست بگیرم اما نمیتونم دانلود کنم نه شبانه ای دارم نه ...حتی مد مکس و بتمن و ... رو نگرفتم چه برسه به بتا استار وارز :(

شما که بتا گرفتین بگید چطوریه ؟از نظر شما ارزش خرید داره!

البته گیم پلیی که تو e3 دیدم خیلی خوب بود

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من که خیلی دلم میخواست بگیرم اما نمیتونم دانلود کنم نه شبانه ای دارم نه ...حتی مد مکس و بتمن و ... رو نگرفتم چه برسه به بتا استار وارز :(

شما که بتا گرفتین بگید چطوریه ؟از نظر شما ارزش خرید داره!

البته گیم پلیی که تو e3 دیدم خیلی خوب بود

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk[/quote

من خودم به احتمال زياد بخرمش. خوشم اومد ازش.

لینک به دیدگاه

من که پریروز نگاه میکردم سایت های ایرانی همه قیمت نسخه معمولی رو زده بودند پیش خرید... اگه نسخه دلوکس رو بخری چند تا ایتم اضافه داره.البته 10 دلار گرونتره.

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

ویرایش شده توسط amir*
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...