رفتن به مطلب

قهوه تلخ مهران مدیری

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

استاد گرامی

شما چرا همه چیز رو با پول مخلوط میکنی موضوع پول نیست اینجا فروشگاه خرید سی دی قهوه تلخ نیست که شما برای جیب من آرزو موفقیت داری یا میگی که پفک 1000 تومنه اگه دوست داری نخر و دانلود کن( این صحبت اقتصادی شما منو یاد لحن حرف زدن دست فروشها میندازه ) تازه برای منی که ماهیانه 70 تومن پول اینترنت میدم که 2500 چیزی نیستش اگه با دقت بخونید میفهمید ، که موضوع صحبت من رعایت کپی رایته و موضوع به هیچ وجه اقتصادی نیست

اگه قراره کپی رایت رعایت بشه بهتره در مورد همه چی رعایت بشه نه فقط در مورد قهوه تلخ

اگه هم قصد حمایت از آقای مدیری هست که اختیاریه

آیا در مورد سریال قلب یخی یا انواع فیلمهای سینمایی هم تاپیکی زده شده و گفته شد که اینها هم کپی نگیرید ؟

الان همه ما بخاطر حرکت ابتکاری کارگردان قهوه تلخ هست که مدام میگیم بخرید آیا اگه ایشون نمیگفت بازم ما کپی رایت رو وجداناً رعایت میکردیم ؟

راستی شما ظاهراً میدونید حقیقت پخش نشدن سریال آقای مدیری از تلویزیون چیه که صریحاً میفرمایید صحبتهایی که خوندیم شایعه هست اگه میشه به ما که نمیدونیم بگید

امیر جان دوستانه بهت میگم که فکر کنم قبلا هم بهت گفتم اینجا بحث در مورد خود عنوان تاپیک هستش و اگر نمیتونید رعایت کنید و به بحثهای 12 سالگیتون ادامه بدید عذر منو باید بپذیرید . اگر خدای نکرده نمیتونید مثل یه انسان بالغ در اینجا فعالیت بکنید بنده در خدمتم که قبلا هم این صحبت رو با شما کردم و کپی کردن یا نکردن شما به بنده ربطی نداره عزیز دلم پس بالغ باشید .

ایا بنده نقل قول کردم شما رو ؟ دوست عزیز دیگه تکرار نشه دوستانه گفتم .

لینک به دیدگاه

آقای حسينی شايد حدود چند ماه پيش در فروم ديگر در رابطه با اين سريال اطلاع رسانی کرديم ،خدمت شما عرض کنم همه صحبتهای پيرامون اين سريال شايعه نيست.

حتی در رابطه با توزيع اين سريال در بازار هم امّا و اگر هايی پيش آمده بود ،خدارو شکر سری اوّل فعلا با موفقيت توزيع شده ،اين نوع موضع گيری نشان ميده که مسلما اگر بنده جريان باز کنم پست بنده اصلاح مي شود....

فقط حقيقتی بيان ميکنم،مسلما هيچ کارگردانی دوست نداره دسترنجش دچار سرنوشتی بسان سريال نان و ريحان شود ,اگر مطلع هستيد چه اتفاقی برای اين سريال افتاد مي توانيد تصور کنيد چرا کارگردانی دست به ابتکار توزيع در بازار ميزند

بنده نه طرفدار همه ساخته های ايشان هستم و نه بازارياب ،ولی خوب اگر دوستان با بيان عدم کپی رايت سعی در مجاب نمودن سايريندر کپی کردن دارند آرزوی موفقيت برايشان دارم.

صحبتهايی که در اين صفحات بيان شد دل بنده را شکست, در آخر هم جو اين فروم به اين شکل شد..

اين آخرين پست بنده در اين فروم هست و برای کاربران عزيز و جناب حسينی و خسروی آرزوی موفقيت ميکنم.

بدرود

واقعاً خوشحالم که شما حداقل متوجه شدی بحث من پول نیست

اتفاقاً من هدفم نه تنها اینه که جلوی کپی کردن این سریال گرفته شه بلکه دوست دارم این قانون برای همه فیلمها و سریالهای حداقل ایرانی و داخلی به اجرا در بیاد

من فقط قصدم اینه که رعایت کپی رایت باید مربوط باشه به تمام کارها نه فقط قهوه تلخ ، مگه آقای مدیری با آقای محمد حسین لطیفی که جفتشون برای سرگرم کردن مردم سریال میسازن فرقیه که این همه دوستان طرف آقای مدیری هستن

فرق سریال هایی مثل قلب یخی با سریال قهوه تلخ در چیه که فقط رعایت کپی رایت فقط باید برای قهوه تلخ باشه ؟

البته من میدونم این بحث فقط برمیگرده به محبوب بودن آقای مدیری ، کسانی مثل کارگردان فیلم اخراجیها چون محبوب خیلی ها نیستن کپی کردن آثارش عیب نداره ولی کپی کردن آثار آقای مدیری عیب داره

امیدوارم روزی برسه که رعایت کپی و رایت و محبوبیت یک نفر رو یاد بگیریم تفکیک کنیم و باز هم میگم امیدوارم روزی برسه که قانون کپی رایت (حداقل برای تمام محصولات ) داخلی رعایت بشه

با تشکر

لینک به دیدگاه

آقای حسينی شايد حدود چند ماه پيش در فروم ديگر در رابطه با اين سريال اطلاع رسانی کرديم ،خدمت شما عرض کنم همه صحبتهای پيرامون اين سريال شايعه نيست.

حتی در رابطه با توزيع اين سريال در بازار هم امّا و اگر هايی پيش آمده بود ،خدارو شکر سری اوّل فعلا با موفقيت توزيع شده ،اين نوع موضع گيری نشان ميده که مسلما اگر بنده جريان باز کنم پست بنده اصلاح مي شود....

فقط حقيقتی بيان ميکنم،مسلما هيچ کارگردانی دوست نداره دسترنجش دچار سرنوشتی بسان سريال نان و ريحان شود ,اگر مطلع هستيد چه اتفاقی برای اين سريال افتاد مي توانيد تصور کنيد چرا کارگردانی دست به ابتکار توزيع در بازار ميزند

بنده نه طرفدار همه ساخته های ايشان هستم و نه بازارياب ،ولی خوب اگر دوستان با بيان عدم کپی رايت سعی در مجاب نمودن سايريندر کپی کردن دارند آرزوی موفقيت برايشان دارم.

صحبتهايی که در اين صفحات بيان شد دل بنده را شکست, در آخر هم جو اين فروم به اين شکل شد..

اين آخرين پست بنده در اين فروم هست و برای کاربران عزيز و جناب حسينی و خسروی آرزوی موفقيت ميکنم.

بدرود :-?

ارش جان شما چرا ؟ بنده به طور کلی گفتم و هر طور شما دوست دارید فکر کنید و عمل کنید . خیلی چیزها تو مملکت ما شایعه هستش به طور مثال .

بنده چند سال پیش فروم رو وقتی راه اندازی کردم گفتم هر کسی پست بده جائزه میدیم و تو پرشین تولز خیلیها اومدن گفتن اینها دروغ میگن چون هنوز ما رو نمیشناختن . خوب حق داشتن از اون موقع خیلی چیزها برای بنده ثابت شد . بنده نه نسبتی با جناب مدیری دارم نه زینفع هستم به اندازه یک کاربر معمولی نظرم رو در مورد این مجموعه عنوان کردم که باعث جبهه گیری دوستان شده که واقعا نمیدونم چی بگم .

من یه دوستی دارم خیلی میدونه و میگه : در مورد چیزی اگر 100 درصد میدونی حرفی بزن و اگر 99 درصده اطلاعاتت غلطه حالا باببت این جمله ناراحت نشید این جمله رو به بنده گفته .

ما ایرانیها عاشق حاشیه هستیم . مثلا اگر طرف پورفسور باشه و جان هزاران نفر رو نجات داده باشه و مو نداشته باشه میگیم اینو نگاه مرتیکه کچل ببخشید اگر لحنم اینطوری بود ولی یه واقعیتی هستش که باید قبول کنیم

اقا 2500 تومان اینقدر بحث نداره که . اقا کپی کنید دانلود کنید . و براتون و برای جیب مبارکتون ارزوی موفقیت میکنم . یه پفک شده 1000 تومان یه بربری شده 500 تومان حالا برای یه محصول هنری 2500 تومانب اینقدر بحث میکنید .

خیلی دوست داشتم بدون ادامه به بحت این جمله بنده رو دوستان حاشیه سازی نمیکردن و متوحه مطلب اصلی میشدن . نه به خودشون بگیرن .

اختیارتون دست خودتونه دوستان

موفق باشید

لینک به دیدگاه

امیر جان دوستانه بهت میگم که فکر کنم قبلا هم بهت گفتم اینجا بحث در مورد خود عنوان تاپیک هستش و اگر نمیتونید رعایت کنید و به بحثهای 12 سالگیتون ادامه بدید عذر منو باید بپذیرید . اگر خدای نکرده نمیتونید مثل یه انسان بالغ در اینجا فعالیت بکنید بنده در خدمتم که قبلا هم این صحبت رو با شما کردم و کپی کردن یا نکردن شما به بنده ربطی نداره عزیز دلم پس بالغ باشید .

ایا بنده نقل قول کردم شما رو ؟ دوست عزیز دیگه تکرار نشه دوستانه گفتم .

از اینکه با رعایت کامل ادب و احترام پاسخ دادید ممنونم ، من از شما که به سن بلوغ رسیدید و فکر کنم 15 ساله شدید عذر میخوام عزیز

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

از اینکه با رعایت کامل ادب و احترام پاسخ دادید ممنونم ، من از شما که به سن بلوغ رسیدید و فکر کنم 15 ساله شدید عذر میخوام عزیز

امیر جان این دفعه شما رو بن نمیکنم تا دوستان دلیل بر ضعف ندونن .

و فقط یک بحث بود که متاسفانه جدی گرفتن دوستان باعث اینجور مشکلات میشه اگر بخوایم بن بشیم باید بنده بن بشم چون قوانین رو رعایت نکردم و بحث خارج از فعالیت فروم کردم و واقعا متاسفم و متاسفم

لینک به دیدگاه

کپی رایت یک بحث هست و شایسته سالاری بحث دیگه و چون قانونی قوی برای کپی رایت وجود نداره ما با خرید سی دی قانون رو رعایت نمیکنیم بلکه فرد رو حمایت می کنیم و من هم به خاطر استعداد فوق العاده کارگردان و بازیگران این مجموعه مثل آقای هدایتی و ... حمایت میکنم تا حداقل انگیزه برای ادامه کار داشته باشن و روز به روز کارهای بهتری ببینیم

ولی شاید هرگر از فیلم اخراجی ها حمایت نکنم چون بنا به سلیقه شخصی از این فیلم خوشم نمیاد(نام فیلم ها فقط برای مثال آورده شده)

حالا اگه کسی دوست نداره حمایت کنه نخره

چون قانونی(درست حسابی) وجود نداره که مارو مجبور به خربد نسخه اصلی کنه(جنبه وجدانیش هم جای بحث نداره شاید یکی دوست داره دزد باشه)

لینک به دیدگاه

امیر جان این دفعه شما رو بن نمیکنم تا دوستان دلیل بر ضعف ندونن .

و فقط یک بحث بود که متاسفانه جدی گرفتن دوستان باعث اینجور مشکلات میشه اگر بخوایم بن بشیم باید بنده بن بشم چون قوانین رو رعایت نکردم و بحث خارج از فعالیت فروم کردم و واقعا متاسفم و متاسفم

من هم متاسفم چون اومدم یه بحثی رو اینجا پیش کشیدم و خواستم رعایتش کنیم که اصلاً امکان پذیر نیست چون به قول دوستمون اتابک قانونی ( درست حسابی ) وجود نداره نتیجه این بحث فقط شد یه سری حرف صحبت که آخرش به اینجا رسید

واقعاً هم اگه کار بخواد به بن بکشه میشه گفت یه فروم خفقان که هیچ کس نباید حرف بزنه وگرنه در صورت حرف زدن بن میشه

من هم با همون لحنی که بام حرف زدید برخورد کردم ( بحث 12 ساله و 15 ساله )

امیدوارم دیگه چنین مسایلی بین هیچ فردی پیش نیاد

از این به بعد هم فقط در رابطه با مشکلات سخت افزاریم و یا خرید سخت افزار پست بدم

مدیران اگه فکر میکنن جای این پست غلط انتقالش بدن و اگه فکر میکنن حرف خلافی زدم پستم رو پاک کنند

فعلاً خدانگهادار

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

نه امیر جان بنده پستها رو پاک نمیکنم و دوست هم ندارم خفقان باشه ولی بعضی بحث مورد پسند دیگران قرار نمیگیره و عمومییت نمیپسنده که باعث پاک شدن میشه . و اینجا خیلی کمتر از فرومهای دیگه مشکلات بن داریم چون از اول جلوی بحثهای تشنج امیز رو میگیرم چون فقط و فقط و فقط مجبوریم

لینک به دیدگاه

بدرود :-?

آقای zero watt عزیز اگه دلتون از من شکسته، من از شما عذر خواهی می کنم حیفه شما از این انجمن برید من بارها معاملات شما رو در این انجمن و دیگر انجمن ها دیده ام که بسیار انسان صادقی هستید و دوست ندارم به خاطر من یکی از اعضای خوب و با صداقت اینجا کم بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...