رفتن به مطلب

نظر سنجی : طرفدار amd هستید یا intel

طرفدار amd هستید یا intel  

296 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار amd هستید یا intel

Recommended Posts

می خواهیم بفهمیم کدوم شرکت بیشتر طرفدار دارد

بحث کیفیت نیست فقط بحث طرفداره دوستان

این مورد سلیقه ایی هست و سلیقه همه اشخاص قابل احترامه

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

• ارسال 94
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام

نمیدونم همچین تاپیکی قبلاً زده شده یا نه ( میگردم ) .

ولی در نظر داشته باشین ، هرگونه خدایی نکرده بی احترامی نسبت به هم ممنوع

پس از الان رعایت مطالب نوشتاری خودتون رو داشته باشین.

لینک به دیدگاه

این مورد سلیقه ایی هست و سلیقه همه اشخاص قابل احترامه

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

الان مقایسه ی بین skylake با سری Fx دیگه ؟

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

به نظر من اینتل بهتره چون با چهارتا هسته بهتر از هشت هسته ی ای ام دی کار میکنه و برا کاربرانی که اهل گیم نیستن هم خیلی مناسبه چون تو حالت تک هسته ای هم خیلی بهتر از همه مدلای ای ام دی کار میکنن

و از نظر کیفیت خیلی بهتر از ای ام دی هستن

ویرایش شده توسط afshin.m914
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام طرفدار amd  علیرغم عملکرد ضعیف  ومصرف بالا وبه امید پایان یکه تازیintel

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

طرفدار که چه عرض کنم سهام هیچکدومشون مال من نیست :) بنابراین طرفداری معنی نمیده فقط بحث کارایی هست که Intel بهتره :cool: یه زمانی مثل سال های 2005 تا 2007 هم AMD بهتر بود @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم از amd خوشم میاد و 10 سال amd استفاده کردم سیستم امضامو هم میخواستم amd بگیرم اما دوستم قانعم کرد که فعلا اینتل خیلی بهتره و از خریدم راضی هستم و خیلی هم دوست دارم amd پای به پای اینل و انویدیا رقابت کنه چون امکان خرید بیشتری به آدم میده

لینک به دیدگاه

من طرفدار amd هستم، ولی نمی تونم بگم عملکردش خوب بوده، الان بخواهم سی پی یو بگیرم بی شک اینتل و گرافیک انویدیا می گیرم

لینک به دیدگاه

من اینتل استفاده میکنم ولی طرفدار Amd هستم ؛ چون اگه نباشه خودتون می دونید چه اتفاقی میافته

لینک به دیدگاه

هر کدوم کارایی بهتری داشته باشه فعلا اینتل کارایی بهتری داره پس طرفدار اینتل هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

طرفدارهیچکدوم نیستم ، اما دوست دارم بینشون رقابت باشه تا حق انتخاب داشته باشم نه از روی اجبار خرید کنم...!  ^_^

لینک به دیدگاه

با احترام.

طرفدار جیب خودم و سایر دوستان و طرفدار قطعه ی بهتر با هر نام و ظاهر و رنگ  محصول هر کجای جهان. و همونطور که آقا نیما فرمودن طرفدار رقابت سالم و پایدار که تضمین کننده قیمت مناسبتر و کارایی بهتر هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

amd

این که چه شرکتی الان قوی تره که مشخصه

اما من طرفدار قدیمی amd هستم و البته تعصب بیجا ندارم و از amd-intel -nvidia بطور هم زمان در سیستم هام استفاده میکنم.

در کل اینتل بنظرم خیلی سود محوره و اصلا هوای خریدار ها رو نداره... نمیدونم چرا به این نکته توجه نمیکنید، از 4 سال پیش تا کنون رشد پردازنده های اینتل کاملا کند بوده، چرا؟ چون رقیب نداشته، به همین خاطر با اینکه میتونسته پردازنده های بسیار قوی تری بسازه اما نساخته،فقط  دم به دقیقه سوکت جدید میده...

بهتره بیشتر فکر کنید در این مورد... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

amd

این که چه شرکتی الان قوی تره که مشخصه

اما من طرفدار قدیمی amd هستم و البته تعصب بیجا ندارم و از amd-intel -nvidia بطور هم زمان در سیستم هام استفاده میکنم.

در کل اینتل بنظرم خیلی سود محوره و اصلا هوای خریدار ها رو نداره... نمیدونم چرا به این نکته توجه نمیکنید، از 4 سال پیش تا کنون رشد پردازنده های اینتل کاملا کند بوده، چرا؟ چون رقیب نداشته، به همین خاطر با اینکه میتونسته پردازنده های بسیار قوی تری بسازه اما نساخته،فقط  دم به دقیقه سوکت جدید میده...

بهتره بیشتر فکر کنید در این مورد... @};-

درود

Cpu های قوتر نیازمند تحقیقات بیشتر و رقیب خوب هست که متاسفانه amd چند ساله رقیب که هیچ تهدیدی هم برای این شرکت نتونسته بوجود بیاره... البته انشاله تو معماری جدیدش بتونه حداقل تهدید کنه اینتل رو به اینکه اگه از این به بعد کمکاری کنه ممکنه در اینده بازار رو از دست بده، مثل کاری که با انویدیا کرد تو سری های قبل، انویدیا شدیدا به تکاپو افتاد تا تونست جای خودش رو نگه داره و تمام زور خودش رو تو سری 900 زد و داره با تمام قوا اماده رقابت در نسل بعد میشه...!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

Cpu های قوتر نیازمند تحقیقات بیشتر و رقیب خوب هست که متاسفانه amd چند ساله رقیب که هیچ تهدیدی هم برای این شرکت نتونسته بوجود بیاره... البته انشاله تو معماری جدیدش بتونه حداقل تهدید کنه اینتل رو به اینکه اگه از این به بعد کمکاری کنه ممکنه در اینده بازار رو از دست بده، مثل کاری که با انویدیا کرد تو سری های قبل، انویدیا شدیدا به تکاپو افتاد تا تونست جای خودش رو نگه داره و تمام زور خودش رو تو سری 900 زد و داره با تمام قوا اماده رقابت در نسل بعد میشه...!

خب شما هم حرف من رو تایید کردین.

amd اصلا هدفش رقابت در سطح بالا با اینتل نبوده تو چن سال اخیر

تمرکزش رو apu بود که کم وبیش جواب گرفت و تو کنسول بازها ازش استفاده میشه الان

در لپتاپ هم نسبتا رشد استفاده از amd دیده میشه. درسته بازار دست اینتل هست. اما amd هم خلاصه حضور داره.

در زمینه گرافیک هم همه میدونن، رقابت سنگینی با انویدیا داره..

تمام اینها بکنار، میزان سرمایه 2 شرکت قابل مقایسه نیست.. فعلا با این سرمایه amd در بازار حضور مناسبی داره.

اینتل اما...

شما فکر میکنید اینتل بخش تحقیق و بررسی ش رو بسته؟ نخیر اون هم بکارش ادامه میده.. اما دیده بازار دستشه، اصلا دست به تغییر اساسی نمی زنه تا حداکثر سود رو از پلت فرم های کنونی ببره.

دقیقا شده مثل ایراخودرو خودمون... 100 ساله پژو 405 میزنه... بعد میاد چراغش رو تغییر میده و اسمش رو عوض میکنه.. اما تفاوت کیقیت ناچیز...

پس اینتل به فکر خریدار نیست... وگرنه بدون رقیب هم باید رشد نشون میداد... درسته اقتضاع بازار همینه... اما این مطلب باید باعث بشه خریدارها زده بشن ازش.. نه اینکه چون فعلا قویترین پردازنده رو به قیمت فضایی میده دست مردم... بشیم طرفدارش..

فکر کنم رسونده باشم منظورم رو... بازم هر کی ازاده هر برندی رو دوس داشته باشه..موفق باشید @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Dj_aghamajid
لینک به دیدگاه

خوب بود یک گزینه به نام طرفدار جیب خود هم میزاشتین.من خودم طرفدار پر و پاقرص جیب خودم هستم.

لینک به دیدگاه

هر کدوم پرفورمنس بالا مصرف کم دمای پایین تو لود داشته باشن طرفدار اون شرکتم و گرنه هیچ کدوم از فاکتورهایی که گفتم رو اگه نداشته باشن الکی کورکورانه طرفداری  به چه درد میخوره

لینک به دیدگاه

اگه amd نبود کی میتونست جلوی nvidia و intel رو بگیره؟!

اصلا هم بحث کیفیت و طرفدار نیست مهم همونی هست که همتون میدونید.

مثل الانه مایکروسافت تو ویندوز!

لینک به دیدگاه

amd

دقیقا منم به همین خاطر طرفدار amd هستم

چون به جیبم نگاه میکنم

Amd هدفش شاخ و شونه کشیدن و کری خوندن و دزدی نیست

هدفش کسایی هستن که میخوان بهترین و ارزونترین انتخاب داشته باشن

یه باندل amd با گرافیک گرونترین قیمتش از یه سیستم اینتل کارت nvida معمولی کمتره ولی کارایشون یکیه

شما باشین کدومو انتخاب میکنین

البته من به خاطر انحصاری بودن بازیها و gameworks مجبور شدم کارت nvida بگیرم

از همینجا از amd معظرت میخوام

لینک به دیدگاه

از اول ورودم به دنياي كامپيوتر وگيم فقط از قطعات amd استفاده كردم ولي نه اينكه بگم intel به درد نميخوره اصلا اينطور نيست

چيكار كنم عشق هست ديگه كاريشم نميشه كرد ////AMD////

لینک به دیدگاه

AMD تا پاااااااااااااااااااااااااای جوووووووون  :)  :x  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...