رفتن به مطلب

نظر سنجی : طرفدار amd هستید یا intel

طرفدار amd هستید یا intel  

296 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار amd هستید یا intel

Recommended Posts

AMD حسابی عقبه از اینتل . . . و بودجه ی بالایی هم نداره بتونه سرمایه گزاری کنه روی معماری خودش برای تغییرات چشم گیر

ولی طبق صحبت هایی که به گوش میرسه نمونه ازمایشی سی پی یو ZEN عملکرد مشابه Haswell داشته و احتمال قوی سری محصولات ZEN محصولات خیلی خوبی باشن

Rory Read حدود دو سال پیش گفته بود ، بزرگترین سرمایه گزاری ما بر روی معماری ZEN هست !

و گفته بود بلدوز یک قدم اشتباه بود، بعد از مدت ها با معماری ZEN X86 محصولات ما رقابت خوبی با اینتل خواهند کرد

اگه حرف های ایشون درست باشن خبر خیلی خوبی برای طرفداران ای ام دی هست

شاید این حرفا ها دلیلی برای این باشه که چرا سری 300 گرافیک های ای ام دی ریبرند بودن و فقط سری FURY ریبرند نبود . .  چون تمرکزشون جای دیگه بوده

سال 2016 هم داره میاد .... :-?

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• ارسال 94
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود ، همه ی ما میدونیم که اینتل فعلا یه سرو گردن سرتره از ای ام دی و درش شکی نیست، اما !!
سیاست گذاری ای ام دی رو بیشتر دوست دارم ، احساس میکنم بیشتر به فکر مصرف کننده هست ، شاید درست نباشه ولی این حس منه و  کسی هم نمیتونه عوضش کنه

:wub:

AMD رو بیشتر دوست میدارم ..

:daydreaming:

ویرایش شده توسط Daniel.Hz
لینک به دیدگاه

درود

در اینکه اینتل از ای ام دی در حال حاضر خیلی سرتره شکی نیست.

اما از لحاظ اقتصادی ای ام دی خیلی بصرفه تر هست

من به شخصه طرفدار ای ام دی هستم

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستان که شرکت کردند

تا یک هفته دیگه این نظرسنجی ادامه خواهد داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بیچاره amd ناخداگاه باید با انویدیا هم رقابت کنه تو این تاپیک انگاری در نتیجه رای خیلی عقب افتاده که باعث شد با اینکه بی طرفم و قصد شرکت در رای گیری رو نداشتم برای کمک، به amd رای بدم...!   :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

در سال 2016 شرکت amd با عرضه zen تا حدودی امکان داره به بازی برگرده و سهمش از بازار cpu بیش تر کنه .

ولی با عرضه پاسکال از طرف nvidia قاعدتا amd نمیتونه با بهبود معماری gcn خودش باهاش رقابت کنه و احتمالا سهمش از بازار کمتر میشه مگر اینکه قیمت هاش به طور محسوسی پایین بیاره .

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من سالها AMD داشتم ولی الان INTEL.

مصرف برام مهمه. تعصبی هم بهشون ندارم ولی بخاطر قیمتهای بالا اینتل دوست دارم AMD دوباره به پا شه

لینک به دیدگاه

هیچکدوم.

طرفدار یه CPU خوب نسبت به قیمت.

لینک به دیدگاه

در سال 2016 شرکت amd با عرضه zen تا حدودی امکان داره به بازی برگرده و سهمش از بازار cpu بیش تر کنه .

ولی با عرضه پاسکال از طرف nvidia قاعدتا amd نمیتونه با بهبود معماری gcn خودش باهاش رقابت کنه و احتمالا سهمش از بازار کمتر میشه مگر اینکه قیمت هاش به طور محسوسی پایین بیاره .

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

خوب AMD داره روی HBM2 کار میکنه که امکان افزایش حافظه به بالاتر رو فراهم میکنه.

http://wccftech.com/amd-greenland-gpus-feature-hbm2-14nm-coming-2016/

همچنین پاسکال تا 2017 طول میکشه ولی HBM2 2016 در دسترس هست.

ویرایش شده توسط AliLion
لینک به دیدگاه

تا دو سال پیش بخاطر قیمت های عالی و کارایی خوب AMD فقط از محصولات این شرکت استفاده می کردم.

ولی به دلیل سرعت بیشتر در رندر مجبور به استفاده از corei7 شدم و همچنان دارم استفاده می کنم از این سری.

چیزی که خیلی دوست دارم ببینم حضور قدرمتمندانه AMD در بازار CPU و GPU در آینده نزدیکه تا دوباره بتونیم از رقابت در پیشرفت تکنولوژی لذت ببریم.

من به AMD رای دادم.

لینک به دیدگاه

طرفدارای اینتل بیشتر از ای ام دی شدند

و برای هر دو شرکت احترام زیادی قائلیم

با تشکر از همه دوستانی که شرکت کردند

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

اینتل طبیعتا الان خیلی جلوتره ولی من طرفدار AMD هستم چون هر چی رقابت نزدیک تر بشه به نفع مصرف کننده هاست و یکه تازی و بی رقیب بودن یک کمپانی در یک صنعت می تونه به افت کیفیت و افزایش قیمت منجر بشه که این وسط مصرف کننده ها ضرر می کنن. پس امیدوارم AMD به رقابت برگرده با این که کارش واقعا سخته.

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا اینجا تو تاپیک همه طرفدار amd هستند ولی تو رای نصفشم نیاورده :|

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چرا اینجا تو تاپیک همه طرفدار amd هستند ولی تو رای نصفشم نیاورده :|

به خاطر اینکه دوست دارن amd باشه که بتونن اینتل ارزونتر بخرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...