رفتن به مطلب

فروش کارت MSI GTX 780 Ti Gaming 3 GB (یک سال و نیم کارکرد// تمیز// قیمت: 1.150)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام،

کارت تمیز هست / یک سال و نیم کارکرد داشته / گارانتیش   14 -2015- jun  به پایان رسیده / هیچ مشکل فنی هم نداره(واقعا کارت کم صدایی هست)

قیمت : 1.150.000

سایت رسمی : http://www.msi.com/product/vga/GTX-780Ti-GAMING-3G.html#hero-specification

بنچمارک     : https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_780_Ti_Gaming/

نحوه خرید : سایت واسطه  (http://www.alldigitall.ir/product/94995/MSI-GTX-780Ti-GAMING-3G#page=1)

post-16010-0-17954500-1444318138_thumb.jpg post-16010-0-19730500-1444318164_thumb.jpg post-16010-0-40127100-1444318194_thumb.jpg post-16010-0-70185100-1444318221_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mahdiar
لینک به دیدگاه

قیمتتون بالا هستش الان ۶۹۰ با گارانتی تو همین سایت یه میلیون قیمت گذاشتن.اگر پایینتر میتونید بفروشید من پایه هستم

لینک به دیدگاه

یکم بالاست

با 100 ت بیشتر میشه GTX 970 گرفت

یه مقایسه مابین این دوتا کارت گرافیک و آینده نگری باعث میشه با این قیمت به سراغ GTX 970 رفت

در هر صورت کارت شماست قیمت باشماست

لینک به دیدگاه

یکم بالاست

با 100 ت بیشتر میشه GTX 970 گرفت

یه مقایسه مابین این دوتا کارت گرافیک و آینده نگری باعث میشه با این قیمت به سراغ GTX 970 رفت

در هر صورت کارت شماست قیمت باشماست

اين كارت از 970 بهتره، از 980 رفرنس هم تو 1080 بهتره، در هر صورت هم انتخاب با شماست...
لینک به دیدگاه

سلام داداش من قصد دخالت ندارم و کاری هم باقیمت ندارم

شما میگی این کارت از 970 قوی تره ، اما 970 کارت تو تمام بازی های 2015 بهتره عمل کرده و برتری کارت شما تو بازی های 2013 _2014 هست

همچنین مصرف و حرارت کمتر + چهار گیگ رم + دایرکت اکس 12.1 نشون میده خرید 970 ، 100% به صرفه تره

اگرم نظرم مشکلی داره بگید پاکش کنم ....

لینک به دیدگاه

سلام داداش من قصد دخالت ندارم و کاری هم باقیمت ندارم

شما میگی این کارت از 970 قوی تره ، اما 970 کارت تو تمام بازی های 2015 بهتره عمل کرده و برتری کارت شما تو بازی های 2013 _2014 هست

همچنین مصرف و حرارت کمتر + چهار گیگ رم + دایرکت اکس 12.1 نشون میده خرید 970 ، 100% به صرفه تره

اگرم نظرم مشکلی داره بگید پاکش کنم ....

سلام داداش عزیز، اولا اینکه بحث عملکرد بهتر این کارت تو سال 2014 و عملکرد بهتر اون کارت تو 2015 نیست!!!!(تحلیلت ... @};- )، حرفی که من زدم رو از خودم در نیاوردم که، عکس روبروhttp://uupload.ir/files/4q1f_ssssssssssss.jpg که از سایت game-debate (که از بهترین سایت های مقایسه سخت افزار هست )اسکرین شات کردم ببین، کارشناساش گفتن که این کارت 12 درصد بهتر از 970 هست، حالا شما که میای تو دو خط این دو کارت رو تحلیل میکنی و میگی 100 درصد خرید 970 بهتره به نطر من حتما تو برنامه هات یه فرار مغزها بزار برو یه سر اون ور این تحلیل های دو خطیت رو ارائه بده بزار اون ها هم استفاده کنن!! حیفه!!!!!!! ثانیا شما که میای میگی این کارت دایرکت 12 ساپرت میکنه کارت 970 دایرکت 12.1 پس در نتیجه 970 صد درصد بهتره، باور کن هیچ کارتی هنوز نیومده که از تمام امکانات دایرکت 12 پشتیبانی کنه، شما فکنم ازون آدمایی هستی که وقتی میخوای کارت بخری میری پره های فن های کارت هارو میشماری میری اونی که بیشتر داره رو میخری.

اینم لینک سایت که متاسفانه قند شکن میخواد http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2438&gid2=2022&compare=geforce-gtx-970-4gb-vs-geforce-gtx-780-ti-msi-gaming-3gb-edition

ویرایش شده توسط Mahdiar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض پوزش از استاتید محترم

البته 780 ti نسخه غیر رفرنس مخصوصا MSI که سنگین اور میکنه کمی بهتر از 970 است و راحت از 970 رفرنس پیشی میگیره ولی کلا در یک رنج هستند و خیلی نمیشه تفاوت گذاشت ولی حرف استارتر محترم صحیح است و این کارت قدرت مناسبی داره و راحت برای بازی در رز 1080 مناسبه-

لینک به دیدگاه

سلام داداش عزیز، اولا اینکه بحث عملکرد بهتر این کارت تو سال 2014 و عملکرد بهتر اون کارت تو 2015 نیست!!!!(تحلیلت ... @};- )، حرفی که من زدم رو از خودم در نیاوردم که، عکس روبروhttp://uupload.ir/files/4q1f_ssssssssssss.jpg که از سایت game-debate (که از بهترین سایت های مقایسه سخت افزار هست )اسکرین شات کردم ببین، کارشناساش گفتن که این کارت 12 درصد بهتر از 970 هست، حالا شما که میای تو دو خط این دو کارت رو تحلیل میکنی و میگی 100 درصد خرید 970 بهتره به نطر من حتما تو برنامه هات یه فرار مغزها بزار برو یه سر اون ور این تحلیل های دو خطیت رو ارائه بده بزار اون ها هم استفاده کنن!! حیفه!!!!!!! ثانیا شما که میای میگی این کارت دایرکت 12 ساپرت میکنه کارت 970 دایرکت 12.1 پس در نتیجه 970 صد درصد بهتره، باور کن هیچ کارتی هنوز نیومده که از تمام امکانات دایرکت 12 پشتیبانی کنه، شما فکنم ازون آدمایی هستی که وقتی میخوای کارت بخری میری پره های فن های کارت هارو میشماری میری اونی که بیشتر داره رو میخری.

اینم لینک سایت که متاسفانه قند شکن میخواد http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2438&gid2=2022&compare=geforce-gtx-970-4gb-vs-geforce-gtx-780-ti-msi-gaming-3gb-edition

من درست حرف زدم نه از با لحن مسخره

تحلیلم نکردم نظرمو گفتم

باشه این کارت بهتره شما درست میگی

کلا تو طول صحبتات مسخره کردی ، فقط سطح ادب و تربیتت رو نشون دادی ، متن منو بخون یکم ادب یاد بگیر من با کمال احترام حرف زدم

ادم یکم فکر کنه میفهمه خرید 970 همه جوره براش بصرفه تره

بنچمارک های بازی های مختلف برای من ملاکه ، تو 90% بازی های 2015 ، 970 بهتر عمل کرده ، مثلا gta v , witcher ..... ، کارت های قدیمی فقط تو بازی های بسیار بهینه ای مثل مدمکس ممکنه بهتر عمل کنن ،در ضمن داین کارت انویدیاست و کارت های انویدیا به مرور زمان ضعیف و ضعیف تر میشن ......

الان 590 قوی تر از 7970 بود یه دوره ای ، الان 7970 ویچر رو روی اولترا میاره اما 590 مدیوم !!!!! پس فک کنم خرید کارت جدید تر به صرفه تر باشه .(حداقل برای انویدیا که به مرور زمان کارت قدرتشو از دست میده)

کلا من حرف بدی نزدم اگرم کسی کارتو از شما به این قیمت (قیمت یه 970 از بهترین مدل بصورت کارکرده) خرید .....

اصلا این کارت قوی تر هم باشه برای همه قدرت معیار نیست ، دما ، مصرف ، پشتیبانی نرم افزاری بهتر ، Vram و ... همه تو انتخواب تاثیر داره .

خلاصه خود دانی

ویرایش شده توسط amir13780
لینک به دیدگاه

منم می دونم هیچ کارتی از dx12 کامل پشتیبانی نمیکنه ، اما بدون شک 970 بهتر و کامل تر از این کارت از dx 12 , dx12.1 پشتیبانی میکنه

لینک به دیدگاه

من درست حرف زدم نه از با لحن مسخره

تحلیلم نکردم نظرمو گفتم

باشه این کارت بهتره شما درست میگی

کلا تو طول صحبتات مسخره کردی ، فقط سطح ادب و تربیتت رو نشون دادی ، متن منو بخون یکم ادب یاد بگیر من با کمال احترام حرف زدم

ادم یکم فکر کنه میفهمه خرید 970 همه جوره براش بصرفه تره

بنچمارک های بازی های مختلف برای من ملاکه ، تو 90% بازی های 2015 ، 970 بهتر عمل کرده ، مثلا gta v , witcher ..... ، کارت های قدیمی فقط تو بازی های بسیار بهینه ای مثل مدمکس ممکنه بهتر عمل کنن ،در ضمن داین کارت انویدیاست و کارت های انویدیا به مرور زمان ضعیف و ضعیف تر میشن ......

الان 590 قوی تر از 7970 بود یه دوره ای ، الان 7970 ویچر رو روی اولترا میاره اما 590 مدیوم !!!!! پس فک کنم خرید کارت جدید تر به صرفه تر باشه .(حداقل برای انویدیا که به مرور زمان کارت قدرتشو از دست میده)

کلا من حرف بدی نزدم اگرم کسی کارتو از شما به این قیمت (قیمت یه 970 از بهترین مدل بصورت کارکرده) خرید .....

اصلا این کارت قوی تر هم باشه برای همه قدرت معیار نیست ، دما ، مصرف ، پشتیبانی نرم افزاری بهتر ، Vram و ... همه تو انتخواب تاثیر داره .

خلاصه خود دانی

داداش تو خيلي خوبيييي، شيفته ي ادب كلام مغز تحليلت شدم ،اين تحليل ده خطيت عالييي بود يعني نكته هايي رو كشف كردي كه آدم متحير ميمونه بيشتر ياد فيلم گوزن ها ميفته، فقط يه سوالي تو تحليل دو خطيت گفته بودي ٩٧٠ تو همه بازي هاي ٢٠١٥ بهتر عمل كرده ولي تو تحليل جديدت همين ده خطيه گفتي كه تو ٩٠ درصد بازياي ٢٠١٥ بهتر عمل كرده، اين ١٠ درصد چجوري يهو صلاح ديدي از امتياز ٩٧٠ كم كني؟!!! از شما بعيد بود. خوشال ميشم يه تحليل ديگه درين رابطه بكني مارو از سردرگمي نجات بدي، به اتفاق منتظر تحليلاي جديد شما هستيم، با تشكر فراوان... ویرایش شده توسط Mahdiar
لینک به دیدگاه

داداش تو خيلي خوبيييي، شيفته ي ادب كلام مغز تحليلت شدم ،اين تحليل ده خطيت عالييي بود يعني نكته هايي رو كشف كردي كه آدم متحير ميمونه بيشتر ياد فيلم گوزن ها ميفته، فقط يه سوالي تو تحليل دو خطيت گفته بودي ٩٧٠ تو همه بازي هاي ٢٠١٥ بهتر عمل كرده ولي تو تحليل جديدت همين ده خطيه گفتي كه تو ٩٠ درصد بازياي ٢٠١٥ بهتر عمل كرده، اين ١٠ درصد چجوري يهو صلاح ديدي از امتياز ٩٧٠ كم كني؟!!! از شما بعيد بود. خوشال ميشم يه تحليل ديگه درين رابطه بكني مارو از سردرگمي نجات بدي، به اتفاق منتظر تحليلاي جديد شما هستيم، با تشكر فراوان...

من معذرت میخوام ایجاد بحث تو تایپک کار غلطیه اشتباه از من بود 

اون 10 درصد هم یه  چند تا بازی رفتم دیدم فریم ها مساوی بودن برای همین کم کردم 

لینک به دیدگاه

من معذرت میخوام ایجاد بحث تو تایپک کار غلطیه اشتباه از من بود

اون 10 درصد هم یه چند تا بازی رفتم دیدم فریم ها مساوی بودن برای همین کم کردم

اره ديگه اين كارو نكن، به اندازه سنت تو اين ضمينه تجربه دارم، ولي تاحالا بخودم اجازه ندادم بيام تو تاپيك كسي بحث راه بندازم ارزش كالا كسي رو بالا يا پايين بيارم، همه ادما عقل دارن خودشون بلدن تصميم بگيرن، از من و شما هم دقيق ترن. ویرایش شده توسط Mahdiar
لینک به دیدگاه

اره ديگه اين كارو نكن، به اندازه سنت تو اين ضمينه تجربه دارم، ولي تاحالا بخودم اجازه ندادم بيام تو تاپيك كسي بحث راه بندازم ارزش كالا كسي رو بالا يا پايين بيارم، همه ادما عقل دارن خودشون بلدن تصميم بگيرن، از من و شما هم دقيق ترن.

درسته اشتباه از من بود

اما ارزش جنس شما رو نیاوردم پایین این کارت عالی تو پردازش محاسباتی و رندرینگ خیلی قوی تره از 970 ، اما تو گیم برای گیم های جدید ...

درسته تجربه شما بیشتره ، اما من رشتم کامپیوتره و سخت افزار ، به طور تخصصی این کار دنبال میکنم

لینک به دیدگاه

باور کنید نه قصد بدی داشتم ، نه ایجاد بحث و جنجال و .... دیدید خیلی هم مودب حرف زدم و گفتم اگه مشکلیه نطرمو پاک کنم ،

ویرایش شده توسط amir13780
لینک به دیدگاه

باور کنید نه قصد بدی داشتم ، نه ایجاد بحث و جنجال و .... دیدید خیلی هم مودب حرف زدم و گفتم اگه مشکلیه نطرمو پاک کنم ،

داداش آخه اولین بارتم نیست که، تو پیج r9 295x2 من هم ازین حرفای این سبکی زده بودی اونجا هیچی نگفتم چون معمولا حوصله بحث ندارم ولی وقتی دیدم تو این یکی تاپیک هم باز حرف های این سبکی می زنی ، دیگه جوابتو دادم.

لینک به دیدگاه

درسته اشتباه از من بود

اما ارزش جنس شما رو نیاوردم پایین این کارت عالی تو پردازش محاسباتی و رندرینگ خیلی قوی تره از 970 ، اما تو گیم برای گیم های جدید ...

درسته تجربه شما بیشتره ، اما من رشتم کامپیوتره و سخت افزار ، به طور تخصصی این کار دنبال میکنم

این رشته ای که شما تازه داری میخونی ما 7 سال پیش مدرکشو گرفتیم

لینک به دیدگاه

داداش آخه اولین بارتم نیست که، تو پیج r9 295x2 من هم ازین حرفای این سبکی زده بودی اونجا هیچی نگفتم چون معمولا حوصله بحث ندارم ولی وقتی دیدم تو این یکی تاپیک هم باز حرف های این سبکی می زنی ، دیگه جوابتو دادم.

من که اونجا همه جوره تازش تعریف کردم 

فقط گفتم مصرف و حرارتش بالاست اونم کسی که هیچی از گرافیک حالیش نباشه میدونه 

لینک به دیدگاه

من که اونجا همه جوره تازش تعریف کردم 

فقط گفتم مصرف و حرارتش بالاست اونم کسی که هیچی از گرافیک حالیش نباشه میدونه 

((اما سه چیز اونو از عرصه کنار میزنه)) یعنی چی؟؟!!!!!! خوب نیست این کلمات

لینک به دیدگاه

من بازم میگم قصد بدی نداشتم 

من تازه تو فروم عضو شدم و خیلی از این قوانین سر در نمیارم 

شما به تجربت ببخش

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...