رفتن به مطلب

ارزش هر امتیاز مثبت 50 تومان

Recommended Posts

یعنی حواستون هست دفعه ی قبلی چقدر بوده و الان چقدره؟؟

کاملا :D

لینک به دیدگاه

آقا حامد فکر کنم با امتیازای شما بشه یه کیس معمولی بست 

آقا حامد خوب ازشون مراقبت کن  :D  :ph34r:

ویرایش شده توسط Alirezaa
لینک به دیدگاه

آقا حامد فکر کنم با امتیازای شما بشه یه کیس معمولی بست 

آقا حامد خوب ازشون مراقبت کن  :D  :ph34r:

چیز زیادی ازش نمونده :D قبلا بیشترش رو خرج کردم :D کیبوردم از همین راه بدست اومده :D به اضافه مودم ایسوس ;)

لینک به دیدگاه

چیز زیادی ازش نمونده :D قبلا بیشترش رو خرج کردم :D کیبوردم از همین راه بدست اومده :D به اضافه مودم ایسوس ;)

مارو باش رو امتیازای کی حساب کرده بودیم :D  [-(  

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

چیز زیادی ازش نمونده  :D قبلا بیشترش رو خرج کردم  :D کیبوردم از همین راه بدست اومده  :D به اضافه مودم ایسوس 

آقا حامد با اون ته موندهاشم فک کنم چیز خوبی بدن  @-)  :D  

مارو باش رو امتیازای کی حساب کرده بودیم  :D   [-(  

آخ آخ حرف دلمو زدی

ویرایش شده توسط Alirezaa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که اصلا دلم نمیاد امتیازام رو از دست بدم.مثل بچه هام می مونن  :lol:

گذشته از شوخی امتیاز مثل یک اعتبار هست و دوستانی که خرجش می کنند اینقدر امتیاز دارند که با از دست دادن قسمتیش رتبشون تنزل پیدا نکنه.

لینک به دیدگاه

من که اصلا دلم نمیاد امتیازام رو از دست بدم.مثل بچه هام می مونن  :lol:

گذشته از شوخی امتیاز مثل یک اعتبار هست و دوستانی که خرجش می کنند اینقدر امتیاز دارند که با از دست دادن قسمتیش رتبشون تنزل پیدا نکنه.

معین جان شما وقتی امتیازی رو خرج میکنی ، تو پروفایلت چیزی کم نمیشه . مثلا الان شما 3736 امتیاز داری ، اگر 3000 تا رو خرج کنی ، امتیازت نمیشه 736 . همون عدد میمونه . ولی تو حساب و کتاب لیون فقط 736 امتیاز دیگه برای خرج کردن باقی میمونه برات . من تا الان بیشتر امتیازم رو خرج کردم . ولی عددش کم نشده از پروفایلم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان شما وقتی امتیازی رو خرج میکنی ، تو پروفایلت چیزی کم نمیشه . مثلا الان شما 3736 امتیاز داری ، اگر 3000 تا رو خرج کنی ، امتیازت نمیشه 736 . همون عدد میمونه . ولی تو حساب و کتاب لیون فقط 736 امتیاز دیگه برای خرج کردن باقی میمونه برات . من تا الان بیشتر امتیازم رو خرج کردم . ولی عددش کم نشده از پروفایلم .

من فکر می کردم کلا کم میشه از حساب کاربری!ممنون بابت شفاف سازی...

ولی به نظر بنده خرج کردن امتیازها میشه مثل پولی که چاپ کنند و در گردش بیاندازند ولی در قبالش پشتوانه طلا تو بانک نباشه !میشه اعتبار پوچ  :lol:

البته شاید در مقطعی نیاز به فروششون داشته باشم ولی امیدوارم هیچ وقت نیاز به همچین کاری نداشته باشم....

لینک به دیدگاه

به نظر شما میشه با این امتیازا چیزی خرید؟

برای خودم بدجورسواله :D

لینک به دیدگاه

فن! ;)

لینک به دیدگاه

شما الان میتونی تقریبا یک کیس X1 گرین بخری . البته اگر قبلا چیزی خرج نکرده باشی :D

لینک به دیدگاه

هر امتیاز تو سال 89 ، پنجا تومن بوده.

الان دیگه داره 93 میشه تورم رو حساب کنید هر امتیاز حدودا 500 تومن میشه ! دو نقطه دی .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

یک فروند پد موس ریزر Goliathus Speed 2013 از فروشگاه لیون در قبال بخشی از امتیازهای کاربریم دریافت شد. با تشکر ویژه از آقای حسینی عزیز برای حمایت از کاربران. این موس پد از عزیزترین بخش های سیستمم خواهد بود و یادگاری از آقای حسینی. ایشالا هر کجا که هستند سلامت باشند. @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هر امتیاز تو سال 89 ، پنجا تومن بوده.

الان دیگه داره 93 میشه تورم رو حساب کنید هر امتیاز حدودا 500 تومن میشه ! دو نقطه دی .

من میذارم وقتی امتیاز ها قیمتش رفت بالا استفاده می کنم lol

لینک به دیدگاه

بگو پس چرا برخلاف انجمنهای دیگه توی این انجمن کاربر ها همچین امتیاز خرج نمی کنند...، منظورم اینه که برای مطالب سایر کاربرها امتیاز جالب توجهی نمی دهند...  B) 

از بحث بالایی که بگذریم، می بایست، قیمت گذاری عوض بشه، 89 کجا و 93 کجا؟ البته با چند روز تخفیف... تقریباً 4 سال شده...  :D 

لینک به دیدگاه

یک فروند پد موس ریزر Goliathus Speed 2013 از فروشگاه لیون در قبال بخشی از امتیازهای کاربریم دریافت شد. با تشکر ویژه از آقای حسینی عزیز برای حمایت از کاربران. این موس پد از عزیزترین بخش های سیستمم خواهد بود و یادگاری از آقای حسینی. ایشالا هر کجا که هستند سلامت باشند. @};- @};-

آقا این پد موسه یا پد موسو کیبرد :D

راستی همین پد به ظاهر ساده قیمتش با SSD بنده برابری میکنه  :lol: :lol:

(من SSD مو 140 تومن خریدم ، این پد 120 تومنه)

لینک به دیدگاه

من میذارم وقتی امتیاز ها قیمتش رفت بالا استفاده می کنم lol

داداش فک کنم تو سال جدید اگه قیمت امتیازات به روز بشه یدونه 780 تی ای ! بتونی از فروشگاه بگیری . :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای حسینی بیان این چند تا پست آخر رو ببینن

خدا بدادمون برسه

توبیخی رد میکنن :D :D :D

لینک به دیدگاه

دوستان انگار این امتیازات قابل انتقال به غیر هست ...

به من بیچاره کمک کنید :D :D :D

لینک به دیدگاه

اقای حسینی به معنی واقعی خلاق وکار درستی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان انگار این امتیازات قابل انتقال به غیر هست ...

به من بیچاره کمک کنید :D :D :D

دستش درد نکنه آقای حسینی ، کلی با همین امتیازات ازشون خرید کردیم ، حیف که همه امتیازاتم رو خرج کردم وگرنه 2 دستی تقدیمش میکردم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم مثله معین منتظرم اضافه حقوق امتیازام ، بره بالا ارزش مالیش  تا ماهم بتونیم با اینا یه چیزی از اقای حسینی بگیریم :)

لینک به دیدگاه

منم مثله معین منتظرم اضافه حقوق امتیازام ، بره بالا ارزش مالیش  تا ماهم بتونیم با اینا یه چیزی از اقای حسینی بگیریم :)

چی میخوای بگیری؟ :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی میخوای بگیری؟ :Hee Hee:

بستگی به میزان اضافه حقوق داره... :D  :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا انقدر تو این تاپیک شلوغ کنین طلب تخفیف کنین تا بنده خدا آقای حسینی در لیون کامپیوتر رو تخته کنه تایگر کامپیوتر بزنه تو یه شهر دور :D 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...