رفتن به مطلب

مسابقات اورکلاکینگ توسط اسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

برگزاری مسابقات بین المللی اورکلاکینگ توسط اسوس با نام

" ASUS 1156 OVERCLOCKING CHAMPIONSHIP "

yeuhow2egqd72tku864y.jpg

کمپانی اسوس اقدام به برگزاری مسابقات بین المللی اورکلاکینگ به صورت آنلاین برای سیستم هایی بر پایه سوکت 1156 نموده است. این مسابقات در 8 هفته متوالی و در زمینه های مختلف برگزار می گردد و برندگان به صورت هفتگی معرفی می شوند. رقابت کنندگان می بایست هر هفته امتیازات مورد نیاز را بر اساس رده بندی خود جمع آوری کنند و در پایان 8 هفته، فردی که بیشترین میزان امتیازات را کسب نماید به عنوان قهرمان قهرمانان معرفی می گردد. علاوه برقهرمان نهایی مسابقات جهانی و همینطور قهرمانان هفتگی، یک نفر نیز به عنوان قهرمان کشوری نیز از میان کشورهای شرکت کننده معرفی می شود.

مسابقاتی برای تمامی کاربران اسوس

تمامی گیمرها، اورکلاکرها و کاربران حرفه ای که از سیستمهای کامپیوتری اسوس برپایه سوکت INTEL 1156 سود می برند قادر خواهند بود تا دراین دوره از مسابقات اورکلاکینگ شرکت نمایند. همچنین تمامی دارندگان سایر محصولات اسوس از قبیل نوت بوک، مدل های مختلف مادربرد،Eee PC ،Eee Box و غیره قادر خواهند بود تا با ثبت نام در سایت این دوره از مسابقات، شانس خود را برای بخش قرعه کشی هفتگی این مسابقات امتحان نمایند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر و همین طور نحوه ثبت نام در مسابقات می توانید به سایت www.asus1156.com مراجعه نمایید.

برندگان:

برندگان هفتگی

هر هفته یک رقابت جدید برگزار می شود و رقابت کنندگان قادرخواهند بود تا از شانس برنده شدن به عنوان برنده هفته برخوردارشوند.

برندگان کشوری

پس از اتمام مدت زمان مسابقات، شرکت کننده ای که بیشترین میزان امتیاز را درمیان شرکت کنندگان آن کشور کسب کرده باشد به عنوان برنده کشور معرفی می گردد.

برندگان خوش شانس قرعه کشی

تمامی کاربران محصولات اسوس اعم از مادربرد، کارت گرافیک ،نوت بوک ، EeePC ، Eee Box و غیره می توانند دربخش قرعه کشی هفتگی مسابقات شرکت نمایند.

مسابقات اورکلاکینگ ASUS 1156

شرایط و مقررات

به منظور ورود به مسابقات بین المللی ASUS1156 Overclock ،رعایت شرایط و مقررات زیر الزامی است:

مسابقات ASUS 1156 رقابت هایی آنلاین است که توسط کمپانی اسوس سازماندهی و مدیریت می شود و مبنای آن نیز اورکلاکینگ است. شرکت کنندگان می بایست قوانین و مقررات زیر را به دقت مطالعه کرده و تمامی این موارد را درحین برگزاری مسابقات رعایت نمایند.

کمپانی اسوس حق خود را در زمینه تمدید مدت زمان، لغو و یا حذف بخشی از مسابقات در هر دوره زمانی و بدون نیاز به اعلام قبلی به شرکت کنندگان محفوظ می دارد. همچنین اسوس این حق را دارا می باشد که حتی درصورت اعلام نام برندگان ، از اعطای جوایز بنا بر صلاحدید خود امتناع ورزد.

تمامی امتیازات و رکوردهای ثبت شده دراین مسابقات توسط شرکت کنندگان به وسیله اسوس جمع آوری شده و درصورت نیاز برای اهداف بازاریابی اسوس و یا شرکایش مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت وارد آمدن هرگونه آسیب احتمالی به قطعه یا قطعات سیستمهای کامپیوتری شرکت کنندگان در طول برگزاری مسابقات، اسوس هیچگونه مسئولیتی را پذیرا نمی باشد.

تمامی شرکت کنندگان می بایست بالای 18 سال سن داشته باشند. شرکت کنندگان زیر 18 سال تنها می توانند درصورت برخورداری از ضامن معتبر و یا نظارت رسمی والدین درمسابقات ASUS 1156 شرکت نمایند.

اعتبار امتیازات کسب شده، توسط اسوس و سایت top10hardware.com بررسی می گردد و درصورت بروز هرگونه تقلب سخت و یا نرم افزاری توسط کاربر/کاربران، از وی سلب صلاحیت ( Disqualified) می شود.

اسوس و وب سایت top10hardware.com هیچگونه مسئولیتی درقبال آسیب های احتمالی و یا گم شدن جایزه درحین ارسال به برنده نخواهند داشت.

درصورت تمایل فرد برنده به دریافت جایزه، تمامی هزینه های اضافی و مالیات های مربوطه جهت ارسال جایزه به عهده وی می باشد.

اسوس و وب سایت top10hardware.com هیچگونه مسئولیتی درقبال مشکلات فنی، مشکلات سرور، تاخیر و سایر اختلالات اینترنتی و الکترونیکی نخواهند داشت.

لینک به دیدگاه

دوستان گلی که میخوان از طرف لیون کامپیوتر شرکت کنن ما تا جایی که ممکن و در توانمون باشه از نظر قطعه ساپورتشون میکنیم :-?

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

درود دوستان خوبم

ما توسط صابر جان عزیز و بدون کوچکترین ساپورتی در این مسابقات شرکت کردیم ولی متاسفانه مثل اینکه اشتباه بزرگ ما این بود که وقتمون رو بیهوده برای این مسابقات گذاشتیم . هم وقت و هم هزینه . دو میلیون هزینه کردیم ولی الماس الان بابت یه مادربورد برای گارانتی مشکل داره @};- خیلی خنده داره . اکثر دوستان هم فکر کنم اینقدر P55 ها خرابی داشته تو مسابقات موندن چی کار کنن .

در کل من از صابر جان عزیز عذر میخوام و انصراف خودم رو از این مسابقه که فقط و فقط برای اسوس سود داره و فروشش هم خوب رفت تو این چند مدت بالا اعلام میکنم .

و به هیچ عنوان و پشت دستمو داغ میکنم و چنین اشتباهی رو دیگه تکرار نمیکنم و برای تمام دوستانی که در این مسابقات شرکت کردن ارزوی موفقیت میکنم @};- #:-S

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

ما توسط صابر جان عزیز و بدون کوچکترین ساپورتی در این مسابقات شرکت کردیم ولی متاسفانه مثل اینکه اشتباه بزرگ ما این بود که وقتمون رو بیهوده برای این مسابقات گذاشتیم . هم وقت و هم هزینه . دو میلیون هزینه کردیم ولی الماس الان بابت یه مادربورد برای گارانتی مشکل داره :-? خیلی خنده داره . اکثر دوستان هم فکر کنم اینقدر P55 ها خرابی داشته تو مسابقات موندن چی کار کنن .

در کل من از صابر جان عزیز عذر میخوام و انصراف خودم رو از این مسابقه که فقط و فقط برای اسوس سود داره و فروشش هم خوب رفت تو این چند مدت بالا اعلام میکنم .

و به هیچ عنوان و پشت دستمو داغ میکنم و چنین اشتباهی رو دیگه تکرار نمیکنم و برای تمام دوستانی که در این مسابقات شرکت کردن ارزوی موفقیت میکنم :)) :D

متاسفانه جناب حسینی همیشه همین طور بوده...

اول کار وعده و وعیدهای فراوانی داده می شه، ولی وقت عمل چیزی دیده نمی شه!!

مسابقه اوورکلاک رم گیگابایت با مادربوردهای P45 یادتون هست؟ (2-3 سال پیش)

اون موقع من خودم مادربورد هم داشتم، ولی مشکل من رم بود که آلبالو زیاد همراهی نکرد و آواژنگ هم ... (دربارش حرفی زده نشه بهتره!)

بهرحال...

الان که فکر می کنم می بینم ما (تیم ارومیه) کار درستی کردیم شرکت نکردیم! :D

هرچند عدم استقبال اوورکلاکرهای بزرگ دنیا از این مسابقه هم جای سوال داره........؟!

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

این مسابقات بیشتر جنبه تفریح داشته تا اینکه واقعاً هدف بردن جایزه باشه

منظور از تفریح هم این هست که با امکاناتی که دارید بتونید بهترین ها رو ثبت کنید

انتظار هم نمیرفت افرادی همچون Massman,KingPin,Hicockie, و یا خیلی های دیگر شرکت کنند کما اینکه خیلی از اورکلاکرهای بزرگ دنیا شرکت کرده اند از جمله HIWA,Fugger,Chew و همچنین بچه هایی هم از ایران که خوب این فرصت مناسبی برای این افراد هست تا قابلیتها رو پیدا کنند نکات کلیدی ریز و درشت رو در نرم افزارها بایوس و خیلی چیزهای دیگه بیابند

درسته که برای Asus سود خیلی زیادی داره ولی خوب شرکت ها همه به دنبال این هستند که موقعیتهایی رو درست کنند تا خودشون سود کنند و گاهاً چند نفر هم کمی به معلوماتشون اضافه بشود همچون GOOC MOA و ....

ولی خوب به قول آقای کیانوریز در فیلم کنستانتین "همیشه یک گیری هست" همیشه یک جای کار بالاخره باید لنگ بزنه :))

اینکه یک نفر از ایران بتونه فرکانس 2970 مگاهرتز رو با زمان تاخیر 8 میان کسانی که از زمان تاخیر 10 پایینتر نیستند اون هم در رتبه دوم نشون میده که تلاش حرف اول رو میزنه پس باید تلاش کنیم :-?

ویرایش شده توسط vivid
لینک به دیدگاه

ممنونم جناب کریمخانی

ببنید در کل بنده دلایلی دارم که از اول کارم با شرکت در چنین مسابقاتی موافق نبودم . دلیش هم اینه که این شرکتها در مقابل سودی که میبرن ساپورت نمیکنن اکثرا اینطورین . اصلا سیستم شرکتهای ایرانی اینطوره .

مثلا برای شروع به ما گفتن ساپورت , وقتی فرداش پرسیدیم و گفتیم که تیم امادست و ساپورت چیه .

جک سال رو شنیدم : ببخشید گفتن :)) :D :D برید فلان جا کالا بخرید بهتون تخفیف میدن =)) =)) =))

تا الان در مورد نژادهای مختلف جک شنیده بودیم ولی در مورد سخت افزار نشنیده بودیم که اون هم داره مد میشه .

شما گارانتی کالاتون رو ساپورت کنید کافیه چیز اضافه تری نخواستیم .

واقعا باور کنید دلم از روزی که چند تا از دوستان گفتن چند تا مادربورد گرفتن و سوخته و خراب شده , شکست . چون میدونم که همشو از جیب دادن و با دو میلیون هزینه میخوان یک میلیون جائزه بگیرن :-?

در کل بنده به شخصه با تمام وجود و عرق شرم از کسانیکه تشویقشون کردم عذر میخوام منو ببخشید و بهتون قول میدم که چنین اشتباهی رو دیگه تکرار نکنم @};-

لینک به دیدگاه

انتظار هم نمیرفت افرادی همچون Massman,KingPin,Hicockie, و یا خیلی های دیگر شرکت کنند کما اینکه خیلی از اورکلاکرهای بزرگ دنیا شرکت کرده اند از جمله HIWA,Fugger,Chew و همچنین بچه هایی هم از ایران که خوب این فرصت مناسبی برای این افراد هست تا قابلیتها رو پیدا کنند نکات کلیدی ریز و درشت رو در نرم افزارها بایوس و خیلی چیزهای دیگه بیابند

درسته که برای Asus سود خیلی زیادی داره ولی خوب شرکت ها همه به دنبال این هستند که موقعیتهایی رو درست کنند تا خودشون سود کنند و گاهاً چند نفر هم کمی به معلوماتشون اضافه بشود همچون GOOC MOA و ....

ولی خوب به قول آقای کیانوریز در فیلم کنستانتین "همیشه یک گیری هست" همیشه یک جای کار بالاخره باید لنگ بزنه :))

اینکه یک نفر از ایران بتونه فرکانس 2970 مگاهرتز رو با زمان تاخیر 8 میان کسانی که از زمان تاخیر 10 پایینتر نیستند اون هم در رتبه دوم نشون میده که تلاش حرف اول رو میزنه پس باید تلاش کنیم :-?

درود

مطلبتون منطقی و بجاست و بنده اصلا با اینکه اورکلاکرهای معروف شرکت کردن یا نکردن کاری ندارم و به قول شما حتما برای سود هستش و نوش جونشون ولی سود چطوری و از چه روشی ؟

خوب مطمئن باشید 99 درصد کسانیکه سیستم دارن از امکانات خوبی برخودار نیستش . دوستانی مثل خودتون رو با بقیه مقایسه نکنید . مثلا شما سیستمی در منزل داشتید و خودتون رو میخواستید محک بزنید ولی همینجا بپرسید چند نفر سیستم قوی در منزل دارن با امکانات کامل اورکلاک ؟؟؟؟؟

در مورد معلومات و همه این حرفها مطمئنم دوستانی مثل شما اینقدر اطلاعات دارید که اگر برید تو اینجور مسابقات بقیه از کشورهای دیگه باید بیان از شما یاد بگیرن .

بحث اصلی روی عدم ساپورت هستش در ایران . مشکل با اصل و پایه مسابقه نیستش . خوب شرکت اسوس میاد جائزه میگذاره تا کالاهاش رو معرفی کنه و کاربرانی بدست بیاره که این کاملا منطقیه . در ایران وقتی تبلیغ میشه باید ساپورت هم وجود داشته باشه . افرادی که می بینید در سایر کشورها میان اینقدر امکانات دارن و ساپورت میشن با درآمد ماهیانه کمه کمش 5000 دلار دارن زندگی میکنن و خرید یه مادربورد 300 دلاری کاری نداره براشون . ولی اینجا قیمت یه مادربورد برابر با حقوق یک ماه شخصه . ما در اینجا زندگی میکنیم وقتی اینجا تبلیغ بشه و فروش بره بالا شرکت ایرانی سود میبره پس باید ساپورت هم بکنه . اون هم از نوع خوبش .

لینک به دیدگاه

ولی خوب به قول آقای کیانوریز در فیلم کنستانتین "همیشه یک گیری هست" همیشه یک جای کار بالاخره باید لنگ بزنه :-?

وحید جان...

Hicookie و Kingpin تا جایی که می دونم در هیچ مسابقه ای شرکت نمی کنن!! Massman هم به ندرت!! غیر از اینها دیگه اوورکلاکر مطرحی وجود نداره؟؟

غیر از اون 3 نفری که نام بردید (هیوا، فوگر، chew) اوورکلاکر بزرگ دیگه ای هم توی مسابقه هست؟؟

Chew که اوورکلاکر AMD هست، نمی دونم چطور شده اومده Intel اوور می کنه!

در مورد Moa 2010 ترجیح می دم حرفی نزنم! نتیجه مسابقه خیلی از مسائل رو روشن کرد :))

موفق باشید

لینک به دیدگاه

وحید جان...

Hicookie و Kingpin تا جایی که می دونم در هیچ مسابقه ای شرکت نمی کنن!! Massman هم به ندرت!! غیر از اینها دیگه اوورکلاکر مطرحی وجود نداره؟؟

غیر از اون 3 نفری که نام بردید (هیوا، فوگر، chew) اوورکلاکر بزرگ دیگه ای هم توی مسابقه هست؟؟

Chew که اوورکلاکر AMD هست، نمی دونم چطور شده اومده Intel اوور می کنه!

در مورد Moa 2010 ترجیح می دم حرفی نزنم! نتیجه مسابقه خیلی از مسائل رو روشن کرد :-?

موفق باشید

علی جان شما انتظار داشتید که خیل عظیمی از اورکلاکرها شرکت کنند؟؟؟

Chew مدتی هست که روی برند اینتل داره مانور میده شاید از یک ماه گذشته بطور مستقیم فعالیتش رو از طریق XS دنبال میکنم

بحث من هم ساپرت قطعات بود نه نتیجه کاری که بقیه گرفتند علی جان اگر دوست دارید بحث رو به حاشیه بکشونید من وارد بحث نمیشوم چون از تاپیک خارج می شویم من هم با سخن جناب حسینی موافقم همیشه همینطوری بوده تا وقتی سود تقریباً 99درصد برای شرکت نداشته باشه هیچ وقت حاضر به ریسک نمیشه البته اگر احتمال وقوع 99 درصد رو بگیریم دیگه این ریسک نمیشه دقیقاً سودجویی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

علی جان شما انتظار داشتید که خیل عظیمی از اورکلاکرها شرکت کنند؟؟؟

Chew مدتی هست که روی برند اینتل داره مانور میده شاید از یک ماه گذشته بطور مستقیم فعالیتش رو از طریق XS دنبال میکنم

بحث من هم ساپرت قطعات بود نه نتیجه کاری که بقیه گرفتند علی جان اگر دوست دارید بحث رو به حاشیه بکشونید من وارد بحث نمیشوم چون از تاپیک خارج می شویم من هم با سخن جناب حسینی موافقم همیشه همینطوری بوده تا وقتی سود تقریباً 99درصد برای شرکت نداشته باشه هیچ وقت حاضر به ریسک نمیشه البته اگر احتمال وقوع 99 درصد رو بگیریم دیگه این ریسک نمیشه دقیقاً سودجویی خواهد بود.

وحید جان...

من انتظار نداشتم خیل عظیمی از اوورکلاکرهای بزرگ به این مسابقه سرازیر بشن!! ولی دیگه 2-3 نفر هم واقعا کم هست، کم نیست؟؟

اونم در مسابقه ایسوس (با این همه ادعای بزرگی)!!

به مسابقات برگزار شده توسط MSI و Giga دقت کنید متوجه می شید که استقبال اوورکلاکرهای مطرح و بزرگ دنیا از مسابقه ایسوس واقعا کم بوده...

یک مثال ساده می زنم، زیاد هم دست بالا نمی گیرم!

ژاپن 4-5 تا اوورکلاکر خوب داره که توی همه مسابقات شرکت می کنن، چرا حتی یکیشون توی این مسابقه نیست؟؟

در همین بخش Max Memory اگر جدول رو چک کنید، تنها 12 نفر فرکانس بالای 2700 ثبت کردند، بقیه زیر 2700 هست!

(یعنی زدن فرکانس 2700 اینقدر سخته؟ یا شرکت کننده واقعا کم هست؟؟)

جالبه که نفر 50 ام فرکانس رم 1600 ثبت کرده!

شما به این مسائل می گید حاشیه! ولی این ها واقعیت های مسابقه ایسوس هست... :-?

لینک به دیدگاه

بنده فکر میکنم شرکت اسوس با تمام دب دبه و کب کبه تجربه درست و حسابی در این مورد نداشته که چند تا مسابقه رو با هم برگذار کرده و حتی چند تا از مسابقه ها خیلی مسخرست مثلا رکورد پایینترین فرکانس :-? . خوب فکر میکنم با اجرای این مسابقه دو حالت پیش میاد . یا اسوس دیگه مسابقه برگذار نمیکنه و یا اینکه با استفاده از تجربیات دیگران یه مسابقه بهتر برگذار میکنه و این روش رو کنار میگذاره که امیدوارم چنین باشه .

در کل صابر عزیز هم فرکانس 2800 رو هم زدن تو رم

لینک به دیدگاه

ان شا الله حالا که دید بچه های ایران ( منظورم فقط تیم خودمونه نه تیم ارومیه یا تیم های دیگه :)) که واقعا هم زحمت کشیدن) تو این مسابقه خودی نشون دادن توجه ASUS به ایران و تیماش جم می شه :D :-?

سعید جان میدونم که این بچه ها خیلی زحمت کشیدن و هزینه زیاد کردن امیدوارم که تا اینجا که اومدن نتیجه خوبی بگیرن تا همه بدونن که بدون امکانات ایرانیها چی کار میکنن . چون اون موقع ارزشش بیشتره برد

لینک به دیدگاه

شما گارانتی کالاتون رو ساپورت کنید کافیه چیز اضافه تری نخواستیم .

واقعا باور کنید دلم از روزی که چند تا از دوستان گفتن چند تا مادربورد گرفتن و سوخته و خراب شده , شکست . چون میدونم که همشو از جیب دادن و با دو میلیون هزینه میخوان یک میلیون جائزه بگیرن :-?

سلام به همه عزیزان

اول از همه جا داره تشکر ویژه از جناب حسینی داشته باشم که علی رغم همه مشکلات و کمبود امکانات بنده رو برای شرکت در مسابقه انتخاب وساپورت کردند.

و بعدش تشکر ویژه ای از نماینده ایسوز در ایران داشته باشم که حسابی با گارانتی بسیار خوبشون مارو شرمنده کردن !!!!!!!!!!!!

چه خوب شد معنی ساپورت وگارانتی رو فهمیدیم!

واقعا براشون متاسفم که فقط به فکرسود جویی هست و وقت وهزینه دیگران براشون هیچ ارزشی نداره!

دوستان من توجه داشته باشید تمام قطعات آقای حسینی بدون کوچکترین تخفیف یا ..از بازار تهیه کردند و برای من فرستادن ومنم تا جاییکه امکان داشت با حداقل امکانات تونستم خودم به مسابقه Low CPU frequency برسونم خودتون بهتر اطلاع دارید هر پردازنده ای یه ظرفیت مشخصی برای اورکلاک یا Downclock:دی داره بنابراین نیاز به چندین پردازنده برای انتخاب بهترینشون برای متد مورد نظر هست !

کاری که همه اورکلاکر ها انجام دادن ومیدن!!

به هر حال تو مسابقه فرکانس رم به لطف مادربورد فوق العاده ایسوز که سوکت بدرد نخوره و بی کیفیت فاکسکان استفاده میکنه (البته نه در همه مدل ها و فقط برای سوکت 1156) بعد از فرکانس 2900MHZ با VTT=1.51 مادربورد CPU مارو از 1556 به 1154 تبدیل کرد ودر اثراتصالی بین پین های مربوط به قسمت VCC, VTT دو عدد از پین های CPU به طور کامل از بین رفت!!که این بر میگرده به کیفت پایین سوکت که تحمل چنین ولتاژیا شدت جریانی رو نداره!!

این مشکل فقط برای من به وجود پیش نیامده در این و این تایپک میتونید کاربران زیادی رو مشاهده کنید که سوکت cpu آتیش گرفته !!

به سایر دوستان هم توصیه میکنم واقعا مراقب ولتاژ دادن به این مادربورد های 1156های که از این سوکت استفاده میکنند باشید.اگر قصدextreme overclocking دارید سعی نمایید ازمادربورد های که سوکتLOTES و ..استفاده کنید(مادربوردهی جدید ایسوز از سوکت LOTES استفاده میکنند )

اینم عکسی از CPU بخت برگشته که به لطف سوکت فاکسکان تبدیل به 1154 شده =))

12568185312393666574.jpg

در نهایتم خواستیم مادربورد بدیم گارانتی که با استقبال گرمشون مواج شدیم و بعد سه روز هنوز خبری از مادربورد نشده و امروز فردا میزنند!!(یعنی هیچ فرقی بین افرادی که در مسابقه شرکت کردن و بردشون خراب شده و سایر افراد نیست :)) )

به قول آقای حسینی :

به هیچ عنوان و پشت دستمو داغ میکنم و چنین اشتباهی رو دیگه تکرار نمیکنم و برای تمام دوستانی که در این مسابقات شرکت کردن ارزوی موفقیت میکنم :D :D

=)) =))

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

درود

به به ممنونم دوستان از محبتتون نسبت به هم . شما همتون دوستان ما هستید .

بنده با ایجاد این تاپیک قصدم این بود که باید کاری کرد شرکتهای وارد کننده و گارانتی کننده مجبور به ساپورت دوستان گلی مثل شما بشن . ولی متاسفانه شما دوستان گلم از بحث خارج شدید . و واقعا اگر منطقیتر به قضیه نگاه کنیم میبینیم با کمک هم میتونیم از این شرکتها ساپورت بهتری بگیریم میدونید چرا ؟

دوستان گلم بنده در این بازار لعنتی هستم و خیلی چیزها میدونم که میتونه کمک کنه راهها بازتر بشه .

یادتون باشه :

1 - این شرکتها از شما پلی میسازن تا بتونن موفقتر بشن . پس بخشی از کارشون در گرو شماست . نگذارید زیادی پر رو بشن . فرقی نداره کدوم شرکت باشه . منظورم همشون هستش .

2 - خوب همیشه اینجور کارها هزینه بره و مشکل اصلی هم همینه . سعی کنید بیشترین هزینه رو به گردن شرکتها بندازید و بیخودی براشون تبلیغ نکنید . یادتون باشه همینها روزی اگر خیلی گنده بشن دیگه فراموشتون میکنن و بیشتر ناز میان

3 - سعی نکنید کور کورانه ازشون دفاع کنید . فکر کنید و منطق رو جایگزین افکارتون بکنید

4 - حرت اشتباهی دید مدیون هستید اگر برای حلش تلاش نکنید و اگر دید نشد دیگران رو مطلع کنید تا به درد سر شما دچار نشن

5 - یه هیچ عنوان به خاطر این شرکتها به همدیگه توهین نکنید . چون اصلا ارزش نداره

در اخر باج ندید و باز باج ندید .

بنده تاپیک رو باز میکنم و از شما میخوام به هیچ عنوان به همدیگه در مورد کارهایی که قبلا جای دیگه انجام دادید اینجا بحث نکنید .

شما دوستان گلم قدرتی دارید که متاسفانه فقط به دلیل مشکلاتی که در کشور هستش بهش بها داده نمیشه . پس خودتون رو به حاشیه نکشید و به ادامه راه نگاه کنید و برای همدیگه ارزوی موفقیت بکنید .

لینک به دیدگاه

بنده پستهایی که مربوط به تاپیک نبود رو متاسفانه مجبور شدم پاکش کنم

دوستان به خاطر چیزی که دل نداره دل همدیگرو نشکنید ممنونم از شما :-?

لینک به دیدگاه

شرمنده اين حرف رو ميزنم ولي گاهي اشتباهات خودمون رو سر شركت و سوكت و چيپ رم و .... ميندازيم . مقصر اصلي مخصوصا تو ما ايراني وقت نگذاشتن براي يك كار و ره صد ساله رو يك شبه طي كردن . متاسفانه تو ايران تمام گروه هاي اوركلاك با هم مشكل دارند . تجربيات هم به اشتراك نميذارند .

لینک به دیدگاه

شرمنده اين حرف رو ميزنم ولي گاهي اشتباهات خودمون رو سر شركت و سوكت و چيپ رم و .... ميندازيم . مقصر اصلي مخصوصا تو ما ايراني وقت نگذاشتن براي يك كار و ره صد ساله رو يك شبه طي كردن . متاسفانه تو ايران تمام گروه هاي اوركلاك با هم مشكل دارند . تجربيات هم به اشتراك نميذارند .

گاهی اوقات اشتباه به گردن شرکت انداخته میشه درسته ولی این گاهی 10 درصداتفاق میافته . امید جان ولی در موارد خاص مثل همین مسابقه شرکت خییلی مقصره چون مسابقه برگذار کرده و باید ساپورت کنه ساپورت 100 درصد . و ناز و عشوه رو هم باید بگذاره کنار .

متاسفانه تو ايران تمام گروه هاي اوركلاك با هم مشكل دارند . تجربيات هم به اشتراك نميذارند .

امید جان این مطلب رو کاملا موافقم و اگر تجربه در به اشتراک گذاشته باشه خیلی از مشکلات کم میشه . حتی مشکل خودشون کم میشه چون اون موقع این شرکتها باید خیلی تلاش کنن تا این دوستان رو راضی کنن . :-?

لینک به دیدگاه

با سلام

مدتی پیش به اطلاع ما هم رسید که ایسوس قراره مسابقه اورکلاکی برگذار کنه

خواستیم شرکت کنیم که خوب شد نکردیم :

1- ساپورت افتضاح نمایندگی ایسوس که یچی مثل طبل تو خالی میمونه (که بعدها مشخص شد! برا گرفتن 1تومن جایزه باید 2-3 تومن هزینه میکردیم. یعنی سود خالص برای آقایان)

2- نحوه برگزاری مسابقه. ایسوس این مسابقه رو با دو ماراتن اشتباه گرفته! 10هفته مسابقه. تو مسابقات MSI ما از 4 هفته یه هفته رو مشغول بودیم که همون پدر ما رو در میاورد چه برسه به این. ضمنا بنظر میاد تو این شرکت کلمات Over و Under کاملا معنی متفاوتی از آنچه ما میدونیم دارن :D

پلتفورم P55 هم من به صابر جان هم گفته بودم در یک کلمه میشه گفت آشغال هست و اورش(ببخشید UnderClockاش) آدم رو پیر میکنه!

صرفا عده ای از دوستان عزیزم که شرکت کردن از بابت کسب تجربه حضور در یک مسابقه براشون خوب بود.

این مطلب هم از طرف نمایندگی ایسوس برام جالب بود : بورد تا قیمت 200 تومن میدیم بقیش هم با خودتونه :-? آقایان انتظار دارند با یه بورد عادی براشون رکورد بزنیم پول بیشتر بره تو جیبشون! باید بگم ماتریکس یک کلاس آموزشی براشون بزاره :))

آواژنگ هم چیز جالبی بود :دی اسمشو میزاره ساپورت تخفیف میده بعد =)) اینطوری جنس هایی که دستش باد کرده رو میفروشه

در مورد ماتریکس دوستان عزیز انتقاد کردند بدونند ماتریکس جهت مسابقات اورکلاک هیچ کس رو دعوت به شرکت نکرده تا جنس هاش رو بخورد ملت بده! نه از کسی چیزی خواسته و نه وعده چیزی رو به کسی داده. نه مسابقه انتخابی گذاشته نه گفته یه بورد 200 تومنی میدیم برید شرکت کنید سوکت بسوزونید و بفهمید مادربوردی که بهتون دادیم کافی نیست بیاین این P55 ها رو ازمون بخرید!

و یک خواهش هم دارم از دوستانی که تو کوچه بازار داد میزنن بنده سی پی یو Handpick دارم. لطف کنید در مورد چیزی که اطلاعی ازش ندارید قضاوت نکنید و سعی نکنید رکوردهایی که زدم رو کم ارزش جلوه بدید. این بحث رو اصلا دامن نمیزنم فقط میگم بدونید که اینکونه میخواین با اعتبار من بازی کنید اینو بدونید که اونایی که باید بدونن من چطور رکورد میزنم میدونن و اونایی که باید دیدن که من این سی پی یو ها رو از کجا آوردم!

سابقه اورکلاک من اونقدر روشنه که با این بازیهایی شما نه تنها چیزی ازش کم نمیشه بلکه شما دارید با این کارها بر ضعف خودتون صحه میزارید.

بهتره زین پس هر سوالی مثل "What Batch" یا غیره داشتید بجای مطرح کردن تو اینجا بیاید تو یاهو از خودم بپرسید. اینجا جای این حرف ها نیست.

از جناب حسینی هم واقعا ممنونم که تا حد توانشون واقعا اورکلاک رو تو ایران حمایت میکنند بدون هر گونه چشم داشتی. میدونم این کار برای ایشون خیلی گرون تموم میشه. واقعا جای دست مریزاد داره =)) =)) @};-

در آخر هم بخاطر اینکه بعضی از جاهای این پست به تاپیک ارتباطی نداشت عذر خواهی میکنم و دوستانی رو که خواستار پاسخ هستند دعوت میکنم مستقیم با خودم ارتباط داشته باشند.

:D

لینک به دیدگاه

پژمان جان به شخصه من براي تو احترام قائلم . اميدوارم هميشه موفق باشيد . منتظر ركوردهاي بهتر و بيشتري از تو هستيم .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه ی دوستان.........

مطلبی رو در مورد مسابقات اسوس اول بگم :

اینکه اسوس مسابقات مسخره ای رو برگزار کرده بر هیچ کس پوشیده نیست

نمایندگیشون هم واقعا تبریک میگم با این ساپورت عالیشون ....نمردیمو معنیه ساپورت فهمیدیم

پیش اقای حسینی زمانی که حضوری رفته ب ودیم واقعا از مسئله شاکی بودن و واقعا هم حق به جانبی با ایشونه و به ما گفتند زنگ زدیم نمایندگیشون و گفتیم میخواهیم شرکت کنیم و اونها هم گفتند ما ساپورتتون میکنیم و آدرس دادن وکه برید تخفیف بگیرید

به شخصا براشون متاسفم

این روزاها مادربورد ماکسیموس 3 فرمولا فروش خوبی داشته و نمایدنگیشون خوب تونستند جنس های باد کرده رو دستشون رو بفروشند و دوستان چند تا چند تا این مادربورد های به معنی واقعی (عذر میخوام) واقعا اشغال رو به فروش برسوند اونم به دوستانی که دارن از جیب خودشون خرج میکنند بخاطر علاقه ای که به اورکلاک دارند و فط و فقط به سود خودشون فکر میکنند و لا غیر!

توصیعه میکنم به هیچ وجه سمت مادربوردهای با کیفیت اسوس نرید که خریدن همانا و پشیمانی همانا.........نمونه ی بارزش صابر جان یک اورکلاکر با تجربه که به ویژگی های این برد اشاره کردن

حتی این بورد رو نباید با P55-Gd65 شرکت معظم MSI مقایسش کرد ! میدونم بعضی دوستان با من هم عقیده هتسند

مسابقات بسیار مسخره با عنوان های مسخره تر!!!!!1 اقا یکی نیست بگه کجای دنیا برای مسابقات کمترین فرکانس 30 پی میزارن ؟

مسابقات به این طولانی...................مسخرس!

واقعا اقای حسینی برای این مسابقه برای اورکلاشون یعنی صابر جان سنگ تموم گذاشتن و از هیچ تلاشی فروگذاری نکردن و حتی خودشون با هزیته ی خودشون قطعات رو تهیه کردند :-?

خوشم میاد اورکلاکر های بزرگی مثل SF3D و K|NGP|N اسوس رو داخل مسابقات اورکلاکنیگ ادم به حساب نیاوردن که خودشون دلیلشو خوب میدونن و بهتر از ما!!!!

مطلب بعدی راجع به ماتریکس که بعضی ها بی انصافی مفرمایند.......

ببیند دوستان کسی شما مجبور یا دعوت نکرده در این مسابقات شرکت کنید غیر از اینه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نگاهی به بازار بندازید..!!!!

تبلیغت اسوس برای مسابقات کاملا مشهود هستند!!!!

ماتریکس از کسی نخواسته شرکت کنید و. چیزی بخرید هیچ مسئولیتی هم نداره در این قبال و این رو هم همتون خیلی خوب میدونید پس این شرکت رو زیر سوال نبرید خواهشا!!!!

نمیخوام یه سری مسائل رو بگم تا .........میدونید از همه چی خبر داریم پس بیخود حرفی نزنید اینو تو فرومتون هم در طی یک متن بهتون گفتم که ترسیدین ..............و پاکش کردید ...........میدونم یادتونه

مسائل رکورد گیری و نتیجه رو هم ......به خدا نمیخوام بگم وگر نه........................!!!!!!

به اعضای تیم ssa هم میگم که شما ها که شرکت کردید حداثل دو تا اورکلاکر با تجربه میفرستاسید خب...............دیدید چیکار کردن که؟؟؟؟؟

غیر مستقسیم میگم...اقا ارمان فکر کنم شما یادوتونه دوست عزیتون چیکار کردن...........چند تا کلمه میگم شاید یادت بیاد : دوربین............عکس.................جوگیری......................... میدونم فهمیدی چی میگم !

خداییش چیزی نگفت که اگر بخوام بگم پرده از روی خیلی از مسائل برداشته میشه ...پس خواهشا .....

پژمان هم یک اورکلاک واقعا بزرگ هستند و اولین اورکلاکر ایرانی هستند که تونستند achivment که مربوط میشه به OVERCLOCKING LORD رو به دست بیارن که یادمه اون زمان رتبه ی جهانی ایشون 88 بود از بین 27000 اورکلاکر!!!!!

این افتخار به اورکلاکرهایی داده میشه که در رنکینگ جهانی در بین 100 اورکلار برتر قرالر میگیرند و برای همه ی ما باعث افتخار هست:))

سعی هم نکگیند ایشون رو زیر سوال ببرید و کارهای بزرگشون رو کم رنگ جلوه بدید که فایده نداره

سعی کنید خودتون رو بالا بکشید تا این کارا ....................

بازم تشکر ویژه ای میکنم از جانب آقای حسینی به خاطر حمایتشون :D

ارزوی موفقیت دارم براشون :D

لینک به دیدگاه

مهدی جان...

به خاطر احترام به جناب حسینی ممنون می شم دیگه این بحث (موضوع ماتریکس و ...) رو اینجا ادامه ندید :-?

ممنونم

ویرایش شده توسط Olesius
لینک به دیدگاه

دوستان تاپیک روقفل میکنم و مفصلا یه سری توضیحات میدم .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم و میدونم که همتون همیشه دوست داشتید در ایران از جانب شرکتهای مختلف ساپورت خوبی داشته باشید . چون بنده هم مثل شما چنین چیزی رو میخوام .

متاسفانه به دلیل وجود مشکلاتی که بعضا مربوط به بازار کامپیوتر نمیشه و دلایل دیگه ای داره و بوجود اومده , باعث میشه که شما به این خواستتون نرسید . ولی یه سری مشکلات هستش که مربوط به خود این شرکتها هستش .

اول از همه باید مسائلی رو دقیق در مورد این مسابقه روشن کنم . چون یه سری از اطلاعات دوستان متاسفانه اشتباه هستش .

1 - اسوس تبلیغ کرد و دوستان رو به شرکت در این مسابقات تشویق کرد و از اول قول ساپورت واضحی رو نداد . که بعدا بنده متوجه شدم که ساپورتشون به چه نحوی هستش و چون قول داده بودم به دوستان راه برگشت نداشتم .

2 - در مورد مادربورد 200 تومانی بنده چنین چیزی رو نشنیدم و اونها گفتن که ساپورت میکنیم و در مورد دادن هیچ کالایی نگفتن فقط در ادامه گفتن مادربورد مجانی اگر میخواید میتونید برید فلان جا بگیرید که بنده از اینجور کارها خوشم نمیاد و سعی میکنم از داشته های خودم استفاده کنم .

3 - روش مسابقه اسوس از دید بنده زیاد جالب نیستش . البته بعضی از دوستان واقعا در این مسابقات زحمت کشیدن و الان در رتبه های خوبی هستن و دارن به کارشون ادامه میدن و بهشون تبریک میگم و امیدوارم که با تموم کمبودهایی که دارن برنده از مسابقه در بیان و پرچم ایران در بالاترین رتبه ها باشه

حالا مشکل کجاست ؟

مشکل اینجاست که . وقتی مسابقه ای و مسئله ای ایجاد میشه وبرای شرکتی سود داره و این همه هزینه تبلیغات کرده باید خودش و زیر مجموعه هاشو ساپورت کنه و اماده باشه برای یک حرکت درست و حسابی که متاسفانه گارانتی کننده گان این برند در ایران چنین امادگی رو اصلا نداشتن و اگر هم مشکلی حل شده توسط دوستانی در بخش تبلیغات اسوس بوده که محبت کردن چنین کارهایی رو انجام دادن .

و مسئله مهم تر فکر می کنم اسوس اصلا براش مهم نبود که کی شرکت میکنه و از کجا و فقط خواسته به خاطر رکود اقتصادی دنیا یه حرکتی در این زمینه کرده باشه .

واقعا فکر میکنید اسوس چقدر براش مهمه که ایرانیها در این مسابقه شرکت کنن ؟؟؟؟ باور کنید هیچ اهمیتی براش نداره .

خود این شرکتهایی که در ایران هستن فکر میکنید ارزش کار شما دوستان رو میدونن ؟ و اصلا ایا میدونن که چقدر شما میتونید مفید باشید براشون و ناخواسته براشون بودن هزینه دارید تبلیغ میکنید ؟ باور کنید که یا نمیدونن و یا خودشون رو میزنن به اون راه .

دوستان حالا اسوس اولین مسابقش بوده امیدمون به این باشه که انتقادات درست من و شما کار و بهتر کنه . نه اینکه الکی چیزی بگیم خدای نکرده دلسردی بوجود بیاد . خود بنده خیلی ناراحت بودم و هستم و از حرفهام بر نمیگردم و تا کار بهتر نشه رو حرفم هستم .

حالا مسئله مهمتر : همین چند تا برند در بازار جهانی وجود دارن که اسوس یکی از بهترینهاست و هممون میدونیم . خلاصه یه جاهایی مشکل داشته کارش ولی با این همه کالاهای بسیار خوب و پرطفداری داره . و به نظرم فقط تمرکز کنه رو تولید کالای خوب بهتره تا مسابقه برگذار کنه .

در ضمن از دوستان خوبم در بخش تبلیغات اسوس هم تشکر میکنم و میخوام که از دست ما ناراحت نشن . چون مطمئن باشید که تا انتقاد نباشه مطمئنا کار بهتر نمیشه و در ضمن پیشنهاد میکنم به شما که اگر ممکنه خودتون هزینه کنید و مسابقاتی رو بر گذار کنید و شرایط رو همون اولش واضح و روشن مشخص کنید تا سوء تفاهمی بوجود نیاد و اگر اسوس میخواد در ایران تبلیغ کنه از کاربران خودمون شروع کنید و کار و همینجا تو ایران انجام بدید .چون میدونم برای شما مهم اینه که در ایران اسوس فروش خوبی داشته باشه . این پیشنهاد بنده بوده .

در ضمن در مورد سایر شرکتها هم بررسی کردم و اگر وقت اجازه بده کم کم برنامه هایی دارم که فکر کنم مورد استقبال شما واقع بشه .

به امید موفقیت دوستان باقیمونده ما در مسابقات اسوس :-?

لینک به دیدگاه

سلام .

خوب ...

اول از همه خوشحالم که دوستانی که فقط میومدن توی این فروم تا جنس شون رو بفروشن اومدن و پست می دن راجب اسوس و مسابقاتش . خدا کنه چنتا برند دیگه بیان چنتا از این مسابقات بزارن تا پستای بیشتری ازشون ببینیم .

دوستانی که حرفه ای هستند خواهشاً بخاطر ضعف یک محصول کل برند رو به چالش نکشن .

یه سری واژه ها از بعضی از دوستان حرفه ای توی این پست ها دیدم که حتی از نظر لغوی اشتباه هستند و این خودش خیلی بد ...

از همون اول به جناب حسینی گفتم که با زدن این تاپیک و یک تاپیک دیگه مخالفم چون می دونستم پای چنین پست هایی به این فروم باز میشه . دوستان دو فروم دیگه خواهشن بحث های حاشیه ای خودتون رو ( مثل ماتریکس و MSI و آواژنگ و رکوردم و رکورد اونو و اعتبارم و ... ) ببرید همونجا که تا حالا پست می کردید ، این فروم نه پدرخوانده می خواد ، نه اعضاء به اصطلاح حرفه ای ...

خودم فروم مسابقات رو دیدم که چطور یک ایرانی یک ایرانی دیگرو جلوی چنتا خارجی ضایع کرد .

به نظر من کار اسوس تو ایران ضعف داشت ولی بیایید حرفه ای باشیم و همه تقصیر رو گردن دیگری نندازیم ، از آب گل آلود ماهی نگیریم که بگیم ما بهتر از اوناییم ، هموطنمون رو زیر سوال نبریم اگه مشکلیداریم باید توی خودمون حلش کنیم تا اینکه بریم جلوی 4تا خارجی مطرح کنیم .

عذر می خوام که مسائلی رو گفتم که به موضوع تاپیک زیاد مربوط نبود.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...