رفتن به مطلب

مشکل 5870 بد جورر

Soroosh.3d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام گرفيکه من هنگ ميکنه مثلاً در بازی بده چنتا مرحله تصوير اسلو مشن ميشه بد درست ميشه کند یا مثلا بومبی منفجر میشه بعضی وختها یه کوچولو هنگ می کنه بعضی وختها هم می پره از بازی بیرون مشکل از کجاس ؟ گارانتی هم دادم گفت سالمه ؟ اشکم در اومده تازه تصویرم لرزشم داره منظور به برش های ریز داره 5870 saphier گرافیک به این خوبی چرااااااااااا

ویرایش شده توسط Soroosh.3d
لینک به دیدگاه

سلام

شما دو درایور دیگه نصب بکنید اگر مشکل حل نشد به شرکت گارانتی کننده مراجعه بکنید

این دوتا درایور یکی کاملا به روز و یکی چند ورژن قدیمی تر باشه.

لینک به دیدگاه

سلام گرفيکه من هنگ ميکنه مثلاً در بازی بده چنتا مرحله تصوير اسلو مشن ميشه بد درست ميشه با برنامه ی 3Mark که تست می کنم بده 4 تا تستش اخریش که هوا پیماس اسلو مشنه ارو اروم حرکت می کنه مشکل از کجاس ؟ گارانتی هم دادم گفت سالمه ؟ اشکم در اومده تازه تصویرم لرزشم داره 5870 saphier گرافیک به این خوبی چرااااااااااا

اون هواپیماها که باید اینطوری باشه قسمت هواپیما ها ( دقیقاً یادم نیست فکر کنم هواپیما ها به هم برخورد میکنن ) در واقع یه نوع از تستهای 3d mark هست که مربوط به تست cpu هست که این شکلیه مهم امتیازی که در نهایت به گرافک و سی پی یوی شما میده ، اون مهمه ،امتیاز گرافیک شما باید با سایر کسایی که 5870 دارن امتیاز نزدیک یا شبیه به هم در بیاد

متاسفانه منظور دقیق از لرزش رو نمیفهمم چون خیلی وقته از کارتهای ati استفاده میکنم و تا حالا با لرزش مواجه نشدم ( گوش شیطون کر ) ، آیا در تمام بازیها این اشکال رو دارید یا فقط در یه بازی خاص ؟

سعی کنید بازی رو دوباره پاک کنید و نصب کنید یا درایو نصب بازی رو عوض کنید

مشکل سخت افزاری نمیتونه باشه ، شما آخرین درایور کارت یعنی کاتالیست 10.9 رو نصب کن ببین چی میشه

آخرین پیشنهادم اینه که یه ویندوز علاوه بر این ویندوز فعلیت نصب کنی و بازی روی ویندوزی که جدیداً نصب کردی تست کنی ( البته اگه فعلاً یک سیستم عامل داری و اونم ویندوز 7 هست که روی درایو c هست سعی کن یه ویندوز xp در درایو دیگرت مثل d نصب کنی اما از easyBCD استفاده کن تا بتونی از بوت استفاده کنی و بوت منیجر دچار اشکال نشه ... اگرم ایکس پی روی درایو c شما نصبه با خیال راحت و بدون احتیاج به نرم افزار جانبی یه سون روی درایو دیگری مثل درایو d نصب کنید و استفاده کنید )

کارهای بالا رو به دقت انجام بدید احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

همهی بازیها اینتورین تو بازیه مافیا بیشتره بعضی بازیها کمتر در کل

تا اونجایی که یادمه چند ماهه پیش با عوض کردنه ویندوز این مشکلا برام پیش اومد الانم ویندوزم 7 هست 10.9 ریختم فلن حل نشده یه ویندوز اکس پی می ریزم که بعید می دونم حل شه ولی امتحان می کنم

لینک به دیدگاه

لرزش تصویر .... کاری به این کارت گرافیک نداره شما مانیتورت چیه با چه کابلی وصل کردی کلا مشخصات سیستمتا بنویس

کجای بازی مافیا کند میشه؟

لینک به دیدگاه

VGA:5870

ram:8 GB

main:asus m4a79T delux

cpu:amd 965 phenom II x4

بعضی جاها کند میشه همه ی چپتر ها. با کابل معمولی وصله فکر کنم agp باشه

لینک به دیدگاه

دمای GPU رو چک کردی؟

تهویه کیس مناسبه؟

چون به این شکل که شما میگی اولش مشکل نداره دما که بالا میره مشکل پیدا میکنه

من در زمان اور یک 5850 همنچین مشکلی داشتم که مشکل کولینگش بود و بعد از باز کردن سینک و مالیدن خمیر مجدد بر روی چیپ و Vram ها مشکل هل شد

لینک به دیدگاه

اره دماش 39 هستش همه چی مناسبه خمیرم زدم بدشم تازه از بازی که می خوام بیام بیرون alt+f4 که می زنم بعضی وختها صفه ابی میاد ریست میده این مشکلم هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کارت رو با یه سیس دیگه تست بزن.پاور رو چک کن.برای این سیس که شما نوشتی حداقل یه 535 گیرین نیاز داری.

اگه بازم مشکل پابرجا بود .اونوقت میشه گفت مشکل سخت افزاری هست. که احتمالا از چیپ حافظه گرافیک میشه.اگر گارانتی یونیکام هست قید کارانتیشو بزن.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

39؟؟

در حالت load اندازه گیری کنید لطفا یا از FurMark استفاده کنید

پاور شما چیه؟

با HW Monitor ولتاز +12V رو یه نگاه بنداز ببین روی لود چند میشه زیر 12 بره سیستم fail میده

اروی یک سیستم دیگه هم تست کنید

windows 64 هست دیگه؟

رم ها رو هم بد نیست یک تستی کنید

فقط یک 2 گیگ بگذارید روی سیستم

اینکه کارت شما مشکل داشته باشه کمترین امکان هست

کارت یا تصویر میده یا نمیده

اگر تصویر داد یا کلا زیر load میره یا اصلا نمیره

برای شما گویا زیر load یا دچار کمبود شدت جریان میشه یا over heat میشه .. البته اگر تمامی قطعات شما بدون مشکل باشه

در ضمن برای سری 5800 پاور 600W توصیه میشه و نیاز 32-34 امپر بر روی +12 هست

ویرایش شده توسط sepehrlp
لینک به دیدگاه

پاورم 885 گرین هست من هحتمال می دم کابلو بدون تبدیل باید بزنم به گرافیک و یا باید پاورمو بالاتر بندازم

لینک به دیدگاه

ببینید این چیه من متوجه نمی شم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...