رفتن به مطلب

بنچمارک : مقایسه کارایی کارت های AMD و NVIDIA در چند بازی سنگین و معروف!! کارایی کدوم کارت ها در سال 2015 بالاتر هست ؟!!

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

بنچمارکی از چند بازی سنگین و معروف به صورت درصد توسط سایت حرفه ای PSGH تهیه شده ، که برای کسایی که در سال 2015 قصد خرید کارت دارن میتونه مفید باشه

بازی ها و تنظیمات اعمال شده :

Assassin's Creed Unity - 4× MSAA, Gameworks off - "Ferronnerie"
    Bioshock Infinite - Ingame-AA/16:1 AF - "New Eden"
    Call of Duty Advanced Warfare - 2× SSAA + SMAA 2Tx/16:1 AF - "Seoul Survivor"
    Crysis 3 - SMAA 4×/16:1 AF - "Fields"
    Crysis Warhead - 4× MSAA/16:1 AF - "Train 3.0"
    Dragon Age Inquisition - 4× MSAA/16:1 AF - "Hinterlands"
    F1 2015 - SMAA+TAA/16:1 AF - "Catalunya"
    Far Cry 4 - T-SMAA/16:1 AF, Gameworks off - "Rocky Rider"
    Grand Theft Auto 5 - FXAA/16:1 AF - "Grapeseed"
    Metro Last Light Redux - 2× SSAA/16:1 AF, adv. Physx Off - "Crossing"
    Risen 3 Enhanced Edition - Ingame-AA/16:1 AF - "Polly on fire 2.0"
    Elder Scrolls 5 Skyrim - 8× MSAA/16:1 AF - "Secunda's Kiss"
    Vanishing of Ethan Carter Redux - 150% Resolution Scale/TAA/Ingame-AF - "Tracks"
    The Witcher 3 - Ingame-AA/16:1 AF, Gameworks off - "Skellige Forest"
    Wolfenstein The Old Blood - 4× MSAA/16:1 AF - "Canals"

همون طور که مشاهده میکنین بازی ها در تنظیمات بالا و با مشخص شدن مرحله تست شده مشخص هستند

برای بر قراری عدالت برای کارت های ای ام دی و حتی کارت های به جز سری 900 انویدیا در بازی های گیم ورکس ساپورت ، گیم ورکس خاموش هست!

سخت افزار :

Intel Core i7-6700K @ 4,5 GHz (45 × 100), Asus Maximus Hero VIII, 2 × 8 GiByte DDR4-2800

*لازم هست تکرار کنم دوستان این بنچمارک توسط یک سایت کاملا معتبر و تخصصی المانی یعنی سایت PSGH تهیه شده

نبرد در رزولوشن 1080P

6t1u_1fec_a_.jpg

نبرد در رزولوشن QHD

ozp_noi5_a1.jpg

نبرد در رزولوشن 4K

uc6n_nphw_a3.jpg

قضاوت با شما! :)

@};- @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث فن بازی نباشه، ولی فکر میکنم که بیش از 90 درصد بازیهایی که تست شدن، اسپانسرشون انویدیا باشه، اگه اشتباه نکنم فقط Crysis 3 و Dragon Age اسپانسرشون انویدیا نباشه...

خواهشا منبع رو هم قرار بدید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

@};-

آقا عزیز من جانه من این کارا رو نکنید زشته به خدا! آخه بردن به هر قیمتی ؟ به کرسی نشوندن صحبت ها به قیمت فریب کاربران و تحویل دروغ به اونها؟؟؟؟

در رزلوشن فول اچ دی کارایی کارت 390x نسبت به 290x خدا تومن افزایش پیدا کرده در صورتی که هر دو یک مدل هستند و فقط در میزان مموری تفاوت دارند

اصلا بازی ساخته نشده در این تفکیک پیکسل ها به بیشتر از 3 گیگ حافظه نیاز داشته باشه به همین خاطر اون بقیه حجم اضافه 390x عملا داخل ترشی هست نکته بعدی اورکلاک به اندازه ای نبوده که افزایش فرم توجیه بشه

نتیجه به تست های سایت Guru3D مراجعه کنید :دی

http://www.guru3d.com/index.php?ct=articles&action=file&id=16385

ای آقا تازه این تست ها در 1440 انجام شده که به رم بیشتری نیاز دارند...

به راستی اعتبار این سایت فک ها را جا به جا می کند خخ

این چیزیه که این سایت و بنچمارک هاش میگن ، یه جوری میگین من مسئول تبلیغ کارت های ای ام دی هستم =))

خوب این بنچ انویدیا هم بهتر بود مزاشتمش .... چرا فکر میکنین من اومدم کاربرا رو گمراه کنم :D

اصلا این سایت نامعتبر من نمیدونم .... هر کسی خواست باور کنه هر کسی خواست نکنه :D @};-

بحث فن بازی نباشه، ولی فکر میکنم که بیش از 90 درصد بازیهایی که تست شدن، اسپانسرشون انویدیا باشه، اگه اشتباه نکنم فقط Crysis 3 و Dragon Age اسپانسرشون انویدیا نباشه...

خواهشا منبع رو هم قرار بدید...

بفرماین دوست عزیز

این منبع تا جایی که من میدونم معتبره لینک

@};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

من الان دقیقا نفمیدم این تست ها ماله کدوم یکی از بازی ها بود؟

بعد یه چیز خیلی جالب تفاوت بین R9 Fury و R9 Nano ببینید!!! تقریبا به هم چسبیدن

به قول یکی از تاپیکهای دوستان فلفل نبین چه ریزه   :D  :D 

در ضمن این تستا همشون چرت و پرتا اصلا نمیشه بهشون اعتماد کرد

تو هر سایتی میری یه تست گذاشته از یک بازی و همشونم فریم های مختلف نشون میده پس اصلا نمیتونی به این بسنده کنی که اگر من این کارت با مشخصات این سیستم رو ببندم یه همچین فریمی بگیرم

هر کسی یه سلیقه ای داره یکی انویدیا یکی هم ای ام دی

من خودم به شخصه جفت کارتا رو داشتم ولی اصلا از AMD راضی نبودم چون به هیچ وجه نرم افزار نویسی خوبی نداره

به عنوان مثال انویدیا توی بازی ها یه سری تنظیمات داره به عنوان GAMEWORKS که واقعا گرافیک بازی رو جذاب میکنه

ولی AMD هیچ تنظیماتی نداره فقط تونست توی بازی Tomb Raider خودشو خوب نشون بده با tressFX

دیگه همین و بس...   :Peace Sign: 

ویرایش شده توسط rayan54080
لینک به دیدگاه

دقیقا همین جوری فکر میکردم

970 قوی تر در 1080

290x قوی تر در 4k

390x هم که همون 290x هست

البته این فقط کارت های رفرنس هستن

980TI کاستوم حدودا 10 تا 25% قوی تر از رفرنس هست.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبر

این بنچمارک معدل فریم کل بازیها بود

درر یک فریم نشون داده بودن این نوع بنچمارک اصلا ارزش نداره

تفاوت ۳۹۰با ۲۹۰ خیلی غیر طبیعی هست هیچجوری نمیشه براش دلیل اورد

اینم یه نوع از بنچمارک دیگه از نوع فله اییی :-) دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نظرم با شما متفاوته!

سايت اگر بي طرف باشه اين سه بازي رو اصلا نبايد در تست ها بياره! چون کل نمودار ها رو به نفع انويديا جابجا مي کنه :
Call of Duty Advanced Warfare

F1 2015

Wolfenstein The Old Blood

ببنيد مثلا کارت AMD در بيشتر عناوين بخصوص در 4K با اختلاف مثلا 5 درصد دارن بهتر عمل مي کنن! مثلا اگر 10 تا عنوان بذاريد تو 7 تاش AMD بهتره با اندکي اختلاف!

به يک باره با رسيدن به اين سه عنوان اختلاف تو هر بازي 20 تا 15 درصد به نفع انويديا ميشه!

اين روايي تست رو زير سوال ميبره به نظر من!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کلا اینجور تست های فقط کلی گویی اصلا چیز جالبی نیست و از نظر اماری قابل قبول و استناد نیستن، بخاطر همین ابتدا هر سایت معتبری ابتدا یک بررسی جدا برای هر بازی قرار میده بعد این نمودار رو هم برای اینکه یه نموداری باشه و یک دیدی باشه صرف نظر اینکه مثلا اینم یه داده ای هست در اخر عرضه می کنند یا کلا بیخیالش میشن.  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نظرم با شما متفاوته!

سايت اگر بي طرف باشه اين سه بازي رو اصلا نبايد در تست ها بياره! چون کل نمودار ها رو به نفع انويديا جابجا مي کنه :

Call of Duty Advanced Warfare

F1 2015

Wolfenstein The Old Blood

ببنيد مثلا کارت AMD در بيشتر عناوين بخصوص در 4K با اختلاف مثلا 5 درصد دارن بهتر عمل مي کنن! مثلا اگر 10 تا عنوان بذاريد تو 7 تاش AMD بهتره با اندکي اختلاف!

به يک باره با رسيدن به اين سه عنوان اختلاف تو هر بازي 20 تا 15 درصد به نفع انويديا ميشه!

اين روايي تست رو زير سوال ميبره به نظر من!

دقیقا، حالا باز اگه اختلاف فریم ها تو محدوده 60 فریم بود که تاثیری در بازی ایجاد بشه، اونوقت قابل قبول بود تا حدی، ولی فریم این بازیها مثلا Wolfenstein بیش از 60 درصد اختلاف کارکرد وجود داره در کارتهای هم رده، در صورتیکه که همه این اختلاف در محدوده بالای 60 فریم هستش، در حقیقت انگار که کارتهای AMD روی 60 فریم قفل شده باشن، مثل خیلی دیگه از بازیهایی که انویدیا توشون دست میبره، من فکر میکنم این قضیه یه ربطی به Smart Vsync داره که اختلاف از 60 فریم به بالا شروع میشه، که Smart VSync بطور خودکار VSync رو غیر فعال میکنه...

این 3تا بنچمارک میتونه به راحتی تمام نتایج رو تحت تاثیر خودش قرار بده در سایت Techpowerup...

post-10788-0-39158200-1445069730_thumb.gif

post-10788-0-28211000-1445069737_thumb.gif

post-10788-0-34885800-1445069744_thumb.gif

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دقیقا، حالا باز اگه اختلاف فریم ها تو محدوده 60 فریم بود که تاثیری در بازی ایجاد بشه، اونوقت قابل قبول بود تا حدی، ولی فریم این بازیها مثلا Wolfenstein بیش از 60 درصد اختلاف کارکرد وجود داره در کارتهای هم رده، در صورتیکه که همه این اختلاف در محدوده بالای 60 فریم هستش، در حقیقت انگار که کارتهای AMD روی 60 فریم قفل شده باشن، مثل خیلی دیگه از بازیهایی که انویدیا توشون دست میبره، من فکر میکنم این قضیه یه ربطی به Smart Vsync داره که اختلاف از 60 فریم به بالا شروع میشه، که Smart VSync بطور خودکار VSync رو غیر فعال میکنه...

این 3تا بنچمارک میتونه به راحتی تمام نتایج رو تحت تاثیر خودش قرار بده در سایت Techpowerup...

به خدا وندی خدا 970 من که نسخه اور شده و حرفه ای هست تو این بازیها و رزولوشن تا حالا انقدر فریم به خودش ندیده

حتما رو حالت medium اجرا کردن :-)

دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو هر سایتی میری یه تست گذاشته از یک بازی و همشونم فریم های مختلف نشون میده پس اصلا نمیتونی به این بسنده کنی که اگر من این کارت با مشخصات این سیستم رو ببندم یه همچین فریمی بگیرم

من خودم به شخصه جفت کارتا رو داشتم ولی اصلا از AMD راضی نبودم چون به هیچ وجه نرم افزار نویسی خوبی نداره

به عنوان مثال انویدیا توی بازی ها یه سری تنظیمات داره به عنوان GAMEWORKS که واقعا گرافیک بازی رو جذاب میکنه

ولی AMD هیچ تنظیماتی نداره فقط تونست توی بازی Tomb Raider خودشو خوب نشون بده با tessellation

درود

کلا شما بهتره مقداری تحقیق کنید بعد در تاپیکی اظهار نظر کنید :D

بازی تامب رایدر از TRESS FX پشتیبانی میکنه نه Tessellation

تسلیشن جز قابلیتهای dx 11 هست و هر بازی که با dx 11 ساخته شده باشه یا به صورت پیشفرض فعاله ویا درون بازی گزینه ای برای تنظیماتش داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این تستها بی طرفانه انجام نشده (کرایسیس وارهد dx9 و یا اسکایریم و یا risen 3 اخه اینها هم شد بنچمارک )

چون از 15 بازی تست شده 12 تا از اونا اسپانسرشون انودیاست و بازیها کلا دستکاری شده هستن (منظور تنظیمات گیم ورکس هست )

اگر قراره کاملا بی طرف باشه بایستی به تعداد مساوی بازیهای انتخابی بازیهایی باشند که دو طرف درش نقش داشته باشند 

مثلا خوب بود به جای اسکایریم یا risen یا ولفنشتاین بازیهای تامب رایدر بتل 3 و 4 اسنایپر الیت 3 بتل هاردلاین و..... هم میبود تا تعداد مساوی میشد

هر چند amd مثل انودیا  بازیها رو دستکاری نمیکنه اگر هم دستکاری کنه باعث افت کارایی در کارتهای رقیبش نمیشه (مثل همون tress fx )

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

خاک تو سر 970 حتی از 780 ti هم ضعیفتره r9 290x که بماند البته خودم 970 دارم می گما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به خدا وندی خدا 970 من که نسخه اور شده و حرفه ای هست تو این بازیها و رزولوشن تا حالا انقدر فریم به خودش ندیده

حتما رو حالت medium اجرا کردن :-)

دی

یعنی شما قبول دارید که این بنچمارکها دروغ هستش؟

این بنچ ها هم از اینجا گرفته شده:

http://www.techpowerup.com/reviews/Colorful/iGame_GTX_980_Ti/26.html

معمولا تنظیماتش رو هم به روی آخرین چیزی که میتونه انتخاب کنه، میزاره... طبق توضیحات خود سایت...

اگه قبول نداشته باشید، باز هم فرقی نمیکنه، چون این نتیجه ای هستش که این سایت از مجموع بنچمارکهاش گرفته:

post-10788-0-22574600-1445074635_thumb.gif

شما اگه فرض کنید با توجه به تعداد بازیهایی که تست شدن(حدودا 20تا) و اختلاف عملکردی که در این 3 بازی وجود داره، میشه حدس زد که این اختلاف عملکرد بین کارتها کاملا اشتباه هستش و مطمئنا در عملکرد کلی بدون در نظر گرفتن این 3 بازی نتایج کاملا متفاوت خواهد بود...

بنده در حال حاضر هیچکدوم از این بازیهارو ندارم که واستون تست بزارم...

لینک به دیدگاه

ولی AMD هیچ تنظیماتی نداره فقط تونست توی بازی Tomb Raider خودشو خوب نشون بده با tessellation

عزیز دل گیم ورکس روی کارت های AMD هم اجرا میشن ولی با فریم کمتر

نمیخوام الکی طرف AMD رو بگیرم چون کسی قرار نیست بهم جایزه بده :دی

ولی بعضی حرفا رو نمیشه بی پاسخ گزاشت

یکی از بخش های گیم ورکس ، هیر ورکس هست

ویچر3 تا خر خره برای انویدیا اپتیمایز شده و بعد یه سری قابلیت های گیم ورکس در بازی قرار داده شده

حالا مقایسه بین هیر ورکس روشن و خاموش

9gtb_sdasdasdsad.jpg

دقیقا همین جوری فکر میکردم

970 قوی تر در 1080

290x قوی تر در 4k

390x هم که همون 290x هست

البته این فقط کارت های رفرنس هستن

980TI کاستوم حدودا 10 تا 25% قوی تر از رفرنس هست.

970 کاملا مناسب و عالی برای 1080p

اون حافظه بیشتر 390 تو رزولوشن بالاتر به کار میاد حتی 2K

بحث FuryX و 980TI

باید قبول کرد FuryX دارای تعداد 8.9 میلیارد ترانزیستور هست که از رقیب بیشتره

و این که سایز کارت هم نگاهی بندازین دلیل واتر کولر FuryX رو میفهمین ، و در درجه بعد در مورد این که 980TI فرمانروای اور شدن هست و رقیب کار خاصی نمیتونه بکنه بر میگرده به مشکل نسل اول HBM

-----

بعضی دوستان چرا میگن این بنچمارک بی اساسه ؟ :-?

گفتم شما میتونین برین نتایج و بنچمارک این بازی ها رو { تو خود همون سایت هم هست جداگونه!!! } برین یه بنچمارک مثل این درست کنین سقف فریم رو روی 100% بزارین و تناسب ببنیدین و درستش کنین ، این سایت رو قبول ندارین برین از سایت هایی که قبول دارین چنین بنچمارکی درست کنین

شخصا این سایت رو قبول دارم و به نظرم بی طرفه 

:) @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان یه چیزی رو برای نتیجه گیری کلی بگم

هر کسی میخواد سیستم ببنده توجه کنه شرایط کاملا با اون چیزی که تستها نشون میدن متفاوته مثلا شخصی بخواد سی پی یویه 6700k با 16 گیگ رم و گرافیک مثلا 980ti یا fury x ببنده زمان رویو و بنچمارک لابراتوارهای سخت افزاری که اون قطعات رو بررسی میکنن کاملا متفاوته چرا ؟

چون زمان ریلیز مثلا گرافیک هنوز درایور کاملا بهینه شده و برای تعدادی بازی خاص منتشر نشده و در اصل درایور زمان لانچ بتا هست و تا زمانی که درایور درست و حسابی بیرون بیاد حداقل 3 یا 4 ماه زمان میبره (چیزی که الان همه دارین میبینین در بازی های زمان لانچ تا الان کارت 980ti حداقل 15 درصد افزایش کارایی داشته برای amd هم همین طوره ) البته چون کارتهای انودیا وابستگی شدید به درایور دارند محسوس تره تا amd

برای نتیجه گیری کلی دوستان اگر بتونن ویدئو های بررسی رو از یو ...تی ووویوب بگیرن و ببینن بهتر میتونن تصمیم بگیرن تا از رویه نمودار بخوان تصمیم بگیرن

لینک به دیدگاه

کی گفته gameworks روی amd فعال میشه؟

هیچ کدوم از تنظیمات Gameworks قابلیت اجرا بر روی کارتهای AMD رو نداره

همون جور که Mantle روی Nvidia فعال نمیشه (Mantle= =)) )

در ضمن چه میلیاردها ترانزیستور و میلیونها گیگ بر ثانیه پهنای باند در کارت وجود داشته باشه وقتی نتونه با اون قیمت نجومی به 980 Ti برسه خب چه فرقی میکنه بعد تو بیا صد روی پهنای باند و تعداد ترازیستور و ... مانور بده    :D

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان گفته کارت های Nvidia وابستگی شدید روی درایور داره خب درسته چون برنامه نویسی پیشرفته ای داره

ولی AMD چون نمیتونه یه برنامه خوب و کامل از آب در بیاره برای همینه که همیشه با اون قدرت نجومیه کارتاش از Nvidia عقب میمونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در ضمن چه میلیاردها ترانزیستور و میلیونها گیگ بر ثانیه پهنای باند در کارت وجود داشته باشه وقتی نتونه با اون قیمت نجومی به 980 Ti برسه خب چه فرقی میکنه بعد تو بیا صد روی پهنای باند و تعداد ترازیستور و ... مانور بده    :D

عزیز بهتر هستش که قبل از اینکه چیزی با این اطمینان بخواین رد کنید، یه تحقیقی در موردش بفرمایید و دیگران رو به اشتباه نندازید...

راستش حوصله نداشتم که واستون بازیهای مختلف رو بگردم و بعداز نصب اسکرین بزارم ولی HairWork در ویچر بزرگترینشون میتونه باشه که این اسکرینها باید کافی باشه:

post-10788-0-32151200-1445114123_thumb.jpgpost-10788-0-35223700-1445114142_thumb.jpg

همینطور در Farcry و AC Unity  تنظیمات انویدیا وجود داره(Soft Shadow و +HBAO) که به راحتی برای کارتهای گرافیک AMD نیز قابل انتخاب هستش، فقط تاثیر منفی اونها بر روی کارتهای AMD بیشتر از کارتهای انویدیا هستش...

تنها موردی که دیدم تنظیمات رو از دسترس استفاده کننده ها از کارتهای AMD برداشته بودن، فاجعه ای به نام Batman Arkham Knight بود که فروشش کلا بر روی PC کنسل شد و خبری از پچ هم در کار نیست، ولی باز هم همون نسخه ابتدایی رو با یک فایل کوچک که یوزرها درست کرده بودن، میشد تنظیماتش رو جدا انجام داد و کاری به Option درون بازی نداشت...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

وایستین دومین بازی با دایرکس 12 بیاد بعد نظر بدید...

من شک ندارم amd از انودیا جلو میزنه....

در حدی میرسه که 290x از 980 بیشتر فریم بده...

میگین نه؟؟

پس منتظر بمونین

لینک به دیدگاه

اگه اجرا نمیشد که فریم کم نمیکرد. بحثِ Mantle چه ربطی به گیم ورک داره؟

لینک به دیدگاه

بعضی وقت ها نباید وارد بحث بعضی دوستان شد چون بحثشون منطقی درش وجود نداره

ولی این منتل لامصب چرا میگین مفت نمیارزه ؟

من که باش بتل 4 رو روی اخرین تنظیمات + MSAA4 +1080P تست کردم نتیجه ای حاصل شد که کف کردم ..... بین 100-130 فریم !!!! :| یه مپ انلاین هست اسمش یادم نیست مثل جزیره هست اونجا رو 120 تکون نمیخورد !!! یعنی یه جا وایسا یا با موشک به در و دیوار بزن ..... تکون نمیخورد روی 120fps !!!

یه مانیتور144hz کسی داشته باشه فقط با یک 290 میتونه کیف کنه با این مقدار فریم !!

الان منتل درون DX12 و خصوصا Vulkan هست :-? 

دارم لب تاپ میخرم کارت GTX950M روشه پس نگین چون کارت ای ام دی داره فن بازی در میاره و طرف فلان برند رو میگیره چون دل بهش خوش کرده ( میدونم بعضی دوستان این فکرا رو میکنند :دی )

لینک به دیدگاه

عزیزم

اول از اینکه gameworks رو هر دو کارت اجرا میشه

فقط روی کارت amd ۱۰ فریم کمتر میکنه اما nvida ۵ فریم

Mantel که اصلا بحث جداس خودش یه واسط کاربری هست

قدرت کارت های amd خیلی بالاست

اما برای بازیها بهینه نیست و نمیذارن بشه

چون تمام بازیهای روز با کارتهای nvida ساخته بهینه ,میشن

به همین خاطر amd معمولا در بنچمارک بازی عقبتره

اما روی کاغذ جلو تر

در ۲ بازی که nvida در اون دخالتی نداشت قدرت کارتهای amd مشخص شد

Fable و aches

در کل nvida قدرت نفوذی و بازاری و تجاری زیادی داره و سرمایه خیلی زیادی که باعث شده تمام بازیها زیر نظرش ساخته بشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منفی رو بنده به شما دادم به خاطر اینکه هم دارید تاپیک رو به انحراف میکشید هم فن بازی در میارید (حالا خوبه گرافیک خودتون 280x هست رویه انودیا مانور میدی )

وقتی در پستهای قبلی شما عرض کردم اول تحقیق کنید بعد اظهار نظر کنید به خاطر همین هست

شما منتل رو که یک api هست با گیم ورکس که تنظیمات داخل بازی هست یکی حساب کردید ؟؟!!!!!!!!

هر شرکتی معماری منحصر به فرد خودش رو داره ربطی به پهنای باند و میلیاردها ترانزیستور نداره شرکت سازنده اولویت اولش performance / per watte هست

وقتی شرکتی میاد تنظیماتی درون بازی قرار میده حالا چه انودیا باشه چه amd باید رویه کارتهای همون شرکت بهتر جواب بده وگر نه مایه ابروریزی اون شرکت میشه

درباره منتل هم amd سورسش رو باز گذاشته که اگر زمانی انودیا نظرش برگشت میتونه ازش استفاده کنه به شرطی خودانودیا بخواد هیچ موقع amd منتل رو اختصاصی نکرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...