رفتن به مطلب

فروش باندل ۱۱۵۵ به صورت کامل

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان

مورد فروش کیس کامل اینتل نسل Ivy bridge هستش که تقریبا یک سال پیش برای یکی از دوستان خریداری شده و قطعاتش هم کم کارکرد و تقریبا نو هستن. من مشخصاا سیستم رو قرار میدم و دوستان قیمت های خریدشون رو اعلام کنند برای خرید . فقط قسمت منصفانه بدین. اولویت فروش به صورت یکجا هست . اما اگه قطعات همه مشتری داشتن به صورت قطعه هم فروش میرسه خوب لیست قطعات به شرح زیر هستش.

دوستان قیمت های مد نظر را در تاپیک اعلام نماییید.

دوستان قیمت ها در نایپ قرار گرفت بر اساس فروش تاپیک های دیگر و قیمت نو بعضی قطعات

فروش به صورت حضوری با شخص خریدار در تهران در خدمتم

Cpu : in tel i5 3470 = ۴۰۰

Mb: asus z77 = ۲۲۰

Vga: 7950 saphire =۴۰۰

Hdd: 1 tr seagate =۱۲۰

Power : green 750=۲۵۰

Case : magnum 2 green=۱۰۰

Ram: 2.4 gig corcair=۲۰۰

Monitor : 23 led samsung=۵۳۰

Mose key : x7 a4tech=۱۳۰

Dvd rw : plextor=۶۰

Sleaker : microloab fc=۱۷۰ 360post-7617-1445285094859_thumb.jpgpost-7617-14452850992068_thumb.jpgpost-7617-14452851028669_thumb.jpg

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ویرایش شده توسط happyfeat
لینک به دیدگاه

سلام

لینک یا مدل دقیق قطعه ها لطفن؟

مدل دقیق مادربرد رو کسی که برای فروش گذاشته نتونستن بخونن اما مدل ما بقی قطعات در عکس مشخصه

لینک به دیدگاه

مین و سی پی یو هم ماله من

تا اینجا برای شما در خدمتم. پخ چک کنید

سلام

گرافیک مال من

تا اینجابرای شما در خدمتم. پخ چک کنید

لینک به دیدگاه

دوستان موس و کیبورد و اسپیکر ها موجوده . مابقی قطعات فروش رفت . کسی قصد خرید داشت پیغام بده

لینک به دیدگاه

دوستان موس و کیبورد و اسپیکر ها موجوده . مابقی قطعات فروش رفت . کسی قصد خرید داشت پیغام بده

مگه قرار نشد گرافیک رو بمن بدین؟

شما نه پخ رو جواب دادین نه تماس رو.این روش معامله نیست دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حمید جان ایشون قرار بود مین و سی پی یو رو هم به من بدن که فروختنش

بعد میان اینجا سر و صدا میکنن که چرا با نیو یوزرا اینجوری می کنیم

من که منفی ایشون و کاربر صبح هر دوشون رو امشب منظور می کنم

لینک به دیدگاه

عزیز صاحب قطعات اولویت فروشش با کسی بود که کل سیستم رو یکجا بخره همون طور که تو تاپییک هم ذکر کردم شما هم هر چی دلت میخواد منفی واسه خودت منظور کن

لینک به دیدگاه

مگه قرار نشد گرافیک رو بمن بدین؟

شما نه پخ رو جواب دادین نه تماس رو.این روش معامله نیست دوست عزیز

پایخی که برای دوستمون دادم برای شما هم صادقه . صاحب قطعه کل کیس رو غیر موس و کیبورد و مانیتور یکجا فروخت . این موضوع رو تو تاپیک هم متذکر شده بودم

لینک به دیدگاه

سلام امیرجان

متاسفانه خیلی بازارچه لیون بی قانون و هرکی هرکی شده هیچ نظارت و برخوردی هم دیده نمیشه

متاسفانه منم مجبورم به این دوستمون یه منفی بدم که من بعد اولا قوانین رو کاملا مطالعه کنه ثانیا دیگران رو سرکارنذاره.بقیه کاربرا حداقل ایشون رو بشناسن بدقولن وروی حرفاش حسابی باز نکنن

لینک به دیدگاه

سلام امیرجان

متاسفانه خیلی بازارچه لیون بی قانون و هرکی هرکی شده هیچ نظارت و برخوردی هم دیده نمیشه

متاسفانه منم مجبورم به این دوستمون یه منفی بدم که من بعد اولا قوانین رو کاملا مطالعه کنه ثانیا دیگران رو سرکارنذاره.بقیه کاربرا حداقل ایشون رو بشناسن بدقولن وروی حرفاش حسابی باز نکنن

شما هم منفی منظور بفرمایید به هر تعدادی که دوست دارین. قبل از اینکه وارد معامله با کسی بشین محتوی تاپیک رو به دقت مطالعه کنید که بعد دچار توهم نشید

ویرایش شده توسط happyfeat
لینک به دیدگاه

شما هم منفی منظور بفرمایید . قبل از اینکه وارد معامله با کسی بشین محتوی تاپیک رو به دقت مطالعه کنید که بعد دچار توهم نشید

این فیلمارو که تو داری ازخودت درمیاری ماچند ساله اینجا اکران کردیم وپاش تخمه شکستیم و خیلیهارو باصداش رقصوندیم.پس شما فیلم نکن مارو دوست عزیز

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

این فیلمارو ماچند ساله اینجا اکران کردیم وپاش تخمه شکستیم و خیلیهارو باصداش رقصوندیم.پس شما فیلم نکن مارو دوست عزیز

ماشالا به شما که خودتونو خیلی زرنگ میدونین

اما دست بالا دست زیاده[emoji1] [emoji1]

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مانیتور موجوده دوست عزیز؟؟

لینک به دیدگاه

مانیتور موجوده دوست عزیز؟؟

سلام

خیر فقط موس کیبورد و اسپیکر موجوده

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اول اینو بگم که بر طبق قوانین معاملات کاربران به خودشون هستش و ما دخالتی نمیخوایم داشته باشیم مگر اینکه با ما هماهنگ بشه و این مطلب رو فقط برای کمک به شما دوستان اینجا مینویسم

ایشون در پست اول شفاف شدن که :

اولویت فروش به صورت یکجا هست . اما اگه قطعات همه مشتری داشتن به صورت قطعه هم فروش میرسه

ولی اگر سیستم رو یکجا نفروختن و به اشخاص غیر از نفراتیکه بهشون قول دادن تیکه تیکه فروختن حق با خریدارانی هستش که بهشون قول داده شده بوده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اول اینو بگم که بر طبق قوانین معاملات کاربران به خودشون هستش و ما دخالتی نمیخوایم داشته باشیم مگر اینکه با ما هماهنگ بشه و این مطلب رو فقط برای کمک به شما دوستان اینجا مینویسم

ایشون در پست اول شفاف شدن که :

ولی اگر سیستم رو یکجا نفروختن و به اشخاص غیر از نفراتیکه بهشون قول دادن تیکه تیکه فروختن حق با خریدارانی هستش که بهشون قول داده شده بوده

موفق باشید

سلام خدمت جناب حسینی عزیز.امیدوارم طاعات وعزاداریاتون مقبول شده

ایشون دقیقا همین مساله رو دستمایه قرار دادن و باهاش قوانین رو دور میزنن وجود چندتا ازقطعاتی که فروش نرفته موید صحبتای بنده هستش

متاسفانه این مدت این مساله توی بازارچه رواج پیداکرده واپیدمی شده با بهانه های گوناگون بطورمثال یکی میگفت اومدم گرافیک رو دربیارم واستون بفرستم یهوگرافیک واسلات مین شکست یکی بعدازتوافق ونفرستادن کالامیگفت یکی اومده جای شما وسایل روخریده من فکرکردم خودتی یکی دیگه بود باهاش قرار هم گذاشتم ساعت 5 بعد دو.ساعت معطلی نیومده سرقرار شبش پخ داده فروش رفت.و موردای زیادی از این قبیل.

برای من اصلاکالا مهم نیس اون وقتی که از ادم گرفته میشه واون دروغ هاوداستان های ساختگی که به فهم و شعور ادم توهین میشه واسم غیرقابل تحمله

لینک به دیدگاه

سلام خدمت جناب حسینی عزیز.امیدوارم طاعات وعزاداریاتون مقبول شده

ایشون دقیقا همین مساله رو دستمایه قرار دادن و باهاش قوانین رو دور میزنن وجود چندتا ازقطعاتی که فروش نرفته موید صحبتای بنده هستش

متاسفانه این مدت این مساله توی بازارچه رواج پیداکرده واپیدمی شده با بهانه های گوناگون بطورمثال یکی میگفت اومدم گرافیک رو دربیارم واستون بفرستم یهوگرافیک واسلات مین شکست یکی بعدازتوافق ونفرستادن کالامیگفت یکی اومده جای شما وسایل روخریده من فکرکردم خودتی یکی دیگه بود باهاش قرار هم گذاشتم ساعت 5 بعد دو.ساعت معطلی نیومده سرقرار شبش پخ داده فروش رفت.و موردای زیادی از این قبیل.

برای من اصلاکالا مهم نیس اون وقتی که از ادم گرفته میشه واون دروغ هاوداستان های ساختگی که به فهم و شعور ادم توهین میشه واسم غیرقابل تحمله

دوست عزیز شما مثل اینکه عادتتون هست همه چیز رو به و به هم وصل و ربط میدین و بدون هیچ دلیل منطقی صحبت می کنین

این شما بودین که همه رو با منفی دادن میترسونین حالا چی شده از فیدب منفی که بهتون دادم شاکی هستین و پیغام خصوصی میزنین .هر چند دوستان زحمت پاک کردن فیدبک های منفیتون رو می کشن که چهره واقعیتون رو نشه یه وقت.

اگه یه بار زخمت خوندن دقیق تاپیک رو به خودتون میدادین و با شرایط دقیق فروش آشنا می شدین الکی تهمت بی خود به کسی نمی زدین و تجربه های تلخ معامله های گذشتتون رو هم پای تاپیک بنده باز نمیکردین اون وقت منوجه می شدین که دور زدنی در کار نیست و بنده اصلا شما رو در حدی نمی بینم که بخوام شخصی مثل شما رو دور بزنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...