رفتن به مطلب

مشکل نصب نبودن smbuss controller و تصوير ندادن گرافيک بعد از sleep

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

چند وقت پيش يه تاپيک زده بودم واسه همين قضيه ولي کسي کمکي نکرد :(

کارت گرافيک بنده نه مشکل دما داره نه مشکل نصب نشدن درايور و نه مشکل ارور وسط بازى. شده ساعت ها gtav روى very high بازى کردم و لود گرافيک تا 99 درصد هم شده ولي هيچ ارورى ديده نشده. مشکل چيپو نميدونم اين چيزا هم نداره. فقط وقتي ميره تو اسليپ ديگه تصوير نميده و سيستم بايد ريست بشه. قبلا يکي از مشترى هام يه همچين مشکلي داشت و ميگفت که smbus يا video conteroller رو نصب کرد و درست شد. حالا به چه روشي من نميدونم. تو device manager هم دوتا از همچين چيزا علامت تعجب دارن. برنامه easy driver pro يا driver easy pro يه همچين چيزى رو نصب کردم و پيداش کرد. وقتي زدم روى دانلود گفت کرک ميخواد و ريجسترى شو پيدا نکردم. يکي پيدا کردم که جواب نداد. حالا گفتم که ديگه طاقتم سر اومده و بايد حتما حلش کنم. اگه کسي بلده يا برنامه اى داره که ريجسترى ميشه حتما بگه که کارم راه بيوفته. اگه روش استفاده رو هم بگيد بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام

چند وقت پيش يه تاپيک زده بودم واسه همين قضيه ولي کسي کمکي نکرد :(

کارت گرافيک بنده نه مشکل دما داره نه مشکل نصب نشدن درايور و نه مشکل ارور وسط بازى. شده ساعت ها gtav روى very high بازى کردم و لود گرافيک تا 99 درصد هم شده ولي هيچ ارورى ديده نشده. مشکل چيپو نميدونم اين چيزا هم نداره. فقط وقتي ميره تو اسليپ ديگه تصوير نميده و سيستم بايد ريست بشه. قبلا يکي از مشترى هام يه همچين مشکلي داشت و ميگفت که smbus يا video conteroller رو نصب کرد و درست شد. حالا به چه روشي من نميدونم. تو device manager هم دوتا از همچين چيزا علامت تعجب دارن. برنامه easy driver pro يا driver easy pro يه همچين چيزى رو نصب کردم و پيداش کرد. وقتي زدم روى دانلود گفت کرک ميخواد و ريجسترى شو پيدا نکردم. يکي پيدا کردم که جواب نداد. حالا گفتم که ديگه طاقتم سر اومده و بايد حتما حلش کنم. اگه کسي بلده يا برنامه اى داره که ريجسترى ميشه حتما بگه که کارم راه بيوفته. اگه روش استفاده رو هم بگيد بهتره.

http://s3.picofile.com/file/8219488584/DriverEasy_Pro_4_9_5_33142.rar.html

@};-  عزیز این نرم افزار با کرک  driver easy pro بعد از نصب نرم افزار را ببندید پچ در محل نصب کپی سپس پچ ازطریقrun as اجرا.

ویرایش شده توسط ahmad.sa
لینک به دیدگاه

http://s3.picofile.com/file/8219488584/DriverEasy_Pro_4_9_5_33142.rar.html

@};-  عزیز این نرم افزار با کرک  driver easy pro بعد از نصب نرم افزار را ببندید پچ در محل نصب کپی سپس پچ ازطریقrun as اجرا.

با این پیدا نکرد. لینک برنامه easy driver ندارید؟ با driver easy نمیشه. حتما لینک پچ دار بدید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

با این پیدا نکرد. لینک برنامه easy driver ندارید؟ با driver easy نمیشه. حتما لینک پچ دار بدید

اینم لینک با پچ. این لینک وتست کن .بقیه پچ ها در سایت های خارجی جواب نداد تست کردم .نود خود این نرم افزار رو هم پاک میکنه حتما قبل از نصب نود غیر فعال بشه. @};-

http://patoghu.com/gonagon/driver/3721-Easy-Driver-final.html

ویرایش شده توسط ahmad.sa
لینک به دیدگاه

اکثر برنامه های درایور یاب یه جور مالورم و ویروس های پیشرفته تبلیغاتی هستن که یا کل سیستمت رو به هم میریزن و نابود میکنن یا اگه پول دادی خریدی میگه پیدا نمیشه درایورت 

1. اگثر علامت سوالای توی دیواسی منیجر مال مین برد هستش بهتره بری توی سایت مین و همه چیشو دانلود کنید و نصب کنی 

2. مشکل بیدار نشدن سیستم از خواب من چندین تجربه دارم که مربوط به پاور میشه 

یعنی پاور شما ولتاژ درست رو بعد از اسلیپ نمیتونه به مین بده 

این مشکل با بعضی از مین ها بیشته و با بعضی از پاور ها مثلا سری  B پاورهای گرین 

پیشنهاد میدم یه پاور ترجیحا سری HP گرین رو روی سیتمت ببند و تست کن 

احنمال میدم 90 % مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان. اول ميرم سراغ نرم افزار. اگه چيزى دست گيرم نشد ميزارمش روى يه سيستم ديگه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممکنه مشکل از SSD شما باشد. اگه چیپستش SandForce باشه این مشکل خیلی پیش میاد.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ممکنه مشکل از SSD شما باشد. اگه چیپستش SandForce باشه این مشکل خیلی پیش میاد.

بايد چکار کنم؟ اون موقع که گراف رو دس دوم خريدم , فروشنده اعلام کرد که همچين مشکلي داره و روى سيستم خودش هم اينجورى بوده. پس بعيد ميدونم از ssd باشه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...