رفتن به مطلب

بنچمارک MSI GeForce GTX 980 Ti Lightning 6GB از دیدگاه techpowerup

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ینی 20 درصد پرفورمنس بیشتر نسبت به مدل مرجع.

:|

تازه بدون اور کاربر.

این لایتنگ نمیدونم قضیه اش چی اه . همه میکن خیلی تو اور خفنه ؟ 

لینک به دیدگاه

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

مدل evga kingpin از این Lightning قوی تره یا نه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

این لایتنگ نمیدونم قضیه اش چی اه . همه میکن خیلی تو اور خفنه ؟ 

به خاطر خیلی چیزهاش هست فاز بندی خوب  - کولر فوق العاده خوب - قطعات با کیفیت - برد سفارشی و خیلی چیزهای دیگه

همه اینها باعث میشه زیر فشار استیبل باشه و فرکانس بیشتری اور بشه

لینک به دیدگاه

به خاطر خیلی چیزهاش هست فاز بندی خوب  - کولر فوق العاده خوب - قطعات با کیفیت - برد سفارشی و خیلی چیزهای دیگه

همه اینها باعث میشه زیر فشار استیبل باشه و فرکانس بیشتری اور بشه

مدل های evga kingpin و ASUS STRIX و gigabyte g1 هم همه این ویژگی ها رو دارن ( حالا کمتر یا بیشتر ) . اما این مدل رو من زیاد شنیدم که باب اور هستش !!! جریان چیه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل های evga kingpin و ASUS STRIX و gigabyte g1 هم همه این ویژگی ها رو دارن ( حالا کمتر یا بیشتر ) . اما این مدل رو من زیاد شنیدم که باب اور هستش !!! جریان چیه ؟؟؟

یه حالتی داره به نام LN2 که برای اورکلاک زیر نیتروژن ساخته شده!

بدون شک این سری از بهترین نمونه ها برای زیر نیتروژن هست.

msi هست و کلا یه سری گرافیک های لایتنینگش ....

لینک به دیدگاه

منکه موندم این جوانان ایرانی برای چی انقد به اور کردن علاقه دارن؟؟!!! آخرش چی میشه؟؟میرین مرحله بعد؟ :D والا به نظرم خیلیییییی حرکت بی خودی هست آدم به جاش وقت بزاره یه کتابی بخونه یه فنی یاد بگیره...شما برو یه نونوایی بگو من گرافیک/سی پی یو اور میکنم رکورد هم زدم ببین طرف یه نون بهت میده :laughing:

لینک به دیدگاه

منکه موندم این جوانان ایرانی برای چی انقد به اور کردن علاقه دارن؟؟!!! آخرش چی میشه؟؟میرین مرحله بعد؟ :D والا به نظرم خیلیییییی حرکت بی خودی هست آدم به جاش وقت بزاره یه کتابی بخونه یه فنی یاد بگیره...شما برو یه نونوایی بگو من گرافیک/سی پی یو اور میکنم رکورد هم زدم ببین طرف یه نون بهت میده :laughing:

جوانان ایرانی که هیچ - پیر مردهای خارجی هم اور میکنن :laughing: :laughing:

این کار هم خودش یه فن حساب میشه دوست عزیز

نونوایی نون نمیده ولی تو بازار خیلی ها سیستم برای رندرینگ میگیرن و میخوان سی پی یوشون اور بشه و مبالغی بابت اور کردن سیستمشون حاضرن بپردازن

دیدم خودم طرف 300 تا 200 تومن هزینه بابت اور کردن سیستمش پرداخت کرده

برای شما این قضیه بی کاربرد هست ولی توی رندر کردنی که 12 ساعت طول میکشه با اور کردن تا 8 ساعت و کمتر هم پایین میاد ساعت کار :cool:

ویرایش شده توسط metall_hero
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه ربطی داره واقعا! فقط ایرانی ها نیستن که!

شما بهترین نقاش هم باشی بری نونوایی به نون بهت میده!

مثلا شما ورزش می کنی بعد تهش بهت یه نون میدن بخاطر هیکل گنده ات!
خلط یک سری مسائل واقعا خنده داره! یه سری مسائل تو زندگی علاقه مندی آدم هست! آدم با انجامشون لذت می بره!

محض اطلاعتون هم دانش هست و هم فن! به نظر من هنر هم هست!
ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

اور که واقعا لذت بخش هست. با اینکه خودم تا حالا چیزی رو اور نکردم ولی خیلی دوست دارم تجربش کنم.

----------------------------------------------------------

یکی خبر استفاده همزمان AMD و Nvidia و بنچمارک هاش که تازه اومده رو بذاره. من که دارم دیوونه میشم. GTX 980Ti و Fury X استفاده همزمان در DX12 فکرشو بکنید چه شود!!!

لینک به دیدگاه

میتونین بهش بگین  GTX 985 Ti :D

کارایش خیلی زیاد شده اورکلاک بشه چی میشه دیگه :D

لینک به دیدگاه

اور که واقعا لذت بخش هست. با اینکه خودم تا حالا چیزی رو اور نکردم ولی خیلی دوست دارم تجربش کنم.

----------------------------------------------------------

یکی خبر استفاده همزمان AMD و Nvidia و بنچمارک هاش که تازه اومده رو بذاره. من که دارم دیوونه میشم. GTX 980Ti و Fury X استفاده همزمان در DX12 فکرشو بکنید چه شود!!!

توی این تاپیک گزاشته شده.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50575

تو همه ی تستها هر موقع کارت fury x تو اسلات اول بوده پرفرمنس بیشتر شده.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

تمام بنچ هاشو تو سایت techpowerup دیدم انصافا قویترین تک هسته ای هست با دمای فوقلاده حداکثری ۶۵ درجه اونم با اور ۱۵۰۰ مگاهرتزی.

لینک به دیدگاه

توی این تاپیک گزاشته شده.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50575

تو همه ی تستها هر موقع کارت fury x تو اسلات اول بوده پرفرمنس بیشتر شده.

بعد اونوقت درایور به چه صورت میشه؟ درایور مشترک میاد؟؟

یعنی تصور کنید یه لایتنینگ 980Ti با یه لایتنینگ 390X رو با هم Cross-SLI کنی!

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

فک کنم از نظر فاز بندی هم جی پی یو هم رم ها از کینگ پهن بهتر باشه.

عکساشون رو قبلا داشتم یادم نمونده.

مگه غیر اینه که evga شریک اصلی انویدیاست . و بهترین جی پی یو ( اگر اصلا وجود داشته باشه ) باید بده به evga ؟؟؟؟

رم هم که فکر کنم از evga رو سامسونگ تولید میکنه و از msi رو نه !!!

فاز بندی رو هیچی نمیدونم !!! اما استاد کینگ پین یه اورکلاکر حرفه ایه بعید میدونم تفاوت زیادی با لایتینگ داشته باشه ( در نوع نه در خروجی )

لینک به دیدگاه

یه حالتی داره به نام LN2 که برای اورکلاک زیر نیتروژن ساخته شده!

بدون شک این سری از بهترین نمونه ها برای زیر نیتروژن هست.

msi هست و کلا یه سری گرافیک های لایتنینگش ....

هوم !

راستی توی بازی The Witcher 3 Wild Hunt مدل کینگ پین گمونم حدود 10 درصد فریم بیشتر از لایتینگ میده . حالا در بازی های دیگه چطوره رو نمیدونم ( همین رو هم از مقایسه توی یکی دوتا سایت دیدم ) !

حالا این که چقدر اور میشه و اینها رو نمیدونم اما گمون نکنم کینگ پین توی اور کم بیاره !!!

حالا همه این بحث ها به کنار ما که به همون رفرنسشم راضی هستیم کو پول ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

مدل evga kingpin از این Lightning قوی تره یا نه ؟؟؟

فعلا کینگ پین رکورد دار اور هست با 2100mhz  فک کنم همین حدودا 

فعلا نتایجی از اور این کارت منتشر نشده ولی در ظاهر خیلی قدرتمنده 

لینک به دیدگاه

جالبه توی تستها قدرت ۹۷۰ sli در همه موارد بیشتره به جز 4kو جالبتر مقدار حافظه است که ۸گیگ زده

ویرایش شده توسط Operator
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همانطور که دوستان عزیزاشاره کردند درگرافیکهای لایتنینگ امکانات خاص برای اکستریم اورکلاک محیا و پیش بینی شده و نیاز به دستکاری اضافی نیست در صورتی که در کارتهائی که نام بردید این امکانات تا این حد وجود ندارد. 

البته گرافیک های kingpin edition هم این امکانات را داره ولی نه در حد سری لایتنینگ .

در مورد گرافیک g1 هم بر خلاف توانائی های خوب بر روی ایر و استفاده عادی این گرافیک جزو ضعیفترین ها برای اکستریم اورکلاک هست و اصلا برای این کار ساخته نشده و به همین دلیل هم هست که هیچ رکوردی متعلق به گرافیکهای g1 نیست و کسی هم سراغشون نمیره . ( فکر کنم سری g1 فقط تو ایران اینقدر طرفدار داشته باشد  :laughing:  )

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

خیلی جالبه .

کمترین نویز و کمترین دما برای 980TI و اورکلاک فوق العاده به راحتی این کارت رو به بهترین کارت 980ti تبدیل میکنه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...