رفتن به مطلب

فروش cpu e6400 / vga 8800 GTS / Ram 2 ddr3

Recommended Posts

سلام دوستان

چند قطعه سالم و مهلت تست بفروش میرسن

CPU: Intel COre 2 Duo 6400 2.13 Ghz به هیچ وجه اورکلاک نشده + فن استوک

VGA geforce 8800 GTS 320 MB قدرتمند  (از لحاظ رم مشکلی نیست چون به ارحتی تا یک و نیم گیگ شیر خواهد کرد) / اورکلاک نشده

RAM APacer  2gb drr3 1333 اور نشده

قیمتش رو هم عهده دوستان گذاشتم که هرکدوم قیمت واقعی و بالاتری بدن بهشون خواهم فروخت...از بابت سالم بودنشون هم خیالتون راحت راحت باشه و مهلت تست 24 ساعته هم میدم...

تصاویرش رو هم فردا براتون قرار میدم

M0mBH_t.jpgk7zO8_t.jpggGZGJ_t.jpg

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

سلام.رم و گرافیک با ارسال سفارشی کلا 65؟

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

دوست عزیز براتون واقعا متاسفم :| برادر الان رم 2 به تنهایی 40 الی 45 تومنه  / کارت گرافیک بنده یکی از بهترین کارت های رده دایرکت ایکس 10 بحساب میاد و قدرتش از کارت های مخضرف بازار مثل 5450 که 110 بفروش میرسه صد برابر قویتر هستش اونوقت همش 65 تومن اونم با ارسال سفارشی :|

عزیزم شما خریدار نیستی...به سلامت...

بعدی...

ویرایش شده توسط Insane OF Game
لینک به دیدگاه

دوست عزیز براتون واقعا متاسفم :| برادر الان رم 2 به تنهایی 40 الی 45 تومنه  / کارت گرافیک بنده یکی از بهترین کارت های رده دایرکت ایکس 10 بحساب میاد و قدرتش از کارت های مخضرف بازار مثل 5450 که 140 بفروش میرسه صد برابر قویتر هستش اونوقت همش 65 تومن اونم با ارسال سفارشی :|

عزیزم شما خریدار نیستی...به سلامت...

بعدی...

اول اینکه اگه باعث ناراحتیت شدم ببخشید @};- .ولی دوست عزیز اگه قیمت من اینقدر ناراحتت کرد خب یه قیمت بزار :-?   وقتی پیشنهادی میزاری دیگه ناراحتی نداره :big hug:  ضمنا قیمت اک 2 گیگ 45ت-بنظرم گرافیکتون هم اگه 1گیگ یا لااقل 512 بود بیشتر میارزید.5450 اکبند همینجا 75 دارن میفروشن دوست عزیز .قیمت پیشنهادی من شاید یمقدار پایین بود اما قیمت توصیفی شما فضاییه...5450 140تومن :D ! خوب بفروشی.ممنون.

لینک به دیدگاه

اول اینکه اگه باعث ناراحتیت شدم ببخشید @};- .ولی دوست عزیز اگه قیمت من اینقدر ناراحتت کرد خب یه قیمت بزار :-?   وقتی پیشنهادی میزاری دیگه ناراحتی نداره :big hug:  ضمنا قیمت اک 2 گیگ 45ت-بنظرم گرافیکتون هم اگه 1گیگ یا لااقل 512 بود بیشتر میارزید.5450 اکبند همینجا 75 دارن میفروشن دوست عزیز .قیمت پیشنهادی من شاید یمقدار پایین بود اما قیمت توصیفی شما فضاییه...5450 140تومن :D ! خوب بفروشی.ممنون.

نه ناراحت نشدم:|

Up:|

لینک به دیدگاه

درود. طبق بررسي که کردم memory bandwide 63G/S و فکر کنم 320 بيت باشه با مصرف 143 وات. با اين اوصاف حدود 80-100 تومن بايد قيمت بخوره بلکه بيشتر. ( گفتم که فروشنده متضرر نشن. )5450 که پهناى باند مموريش زير 15 هستش و 64 بيت رو دارن 60 ميفروشن. درست 1 گيگه ولي اگه 320 بيت هم بود فرقي نداشت. من خودم gt 9600 داشتم که از اين ضعيف تره و بتل فيلد سه رو روى اخرين تنظيمات و رزولوشن 1024*1280 و اولترا و بدون msaa متوسط 30 فرم ميگرفتم. تازه اين که فکر کنم بيشتر بده. به نظرم ارزش اين کارتو کسي درک ميکنه که قبلا باهاش گيم پلي کرده باشه. مشکل حافظه هم با داشتم رم حد اقل چهار گيگ حل ميشه. ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

درود. طبق بررسي که کردم memory bandwide 63G/S و فکر کنم 320 بيت باشه با مصرف 143 وات. با اين اوصاف حدود 80-100 تومن بايد قيمت بخوره بلکه بيشتر. ( گفتم که فروشنده متضرر نشن. )5450 که پهناى باند مموريش زير 15 هستش و 64 بيت رو دارن 60 ميفروشن. درست 1 گيگه ولي اگه 320 بيت هم بود فرقي نداشت. من خودم gt 9600 داشتم که از اين ضعيف تره و بتل فيلد سه رو روى اخرين تنظيمات و رزولوشن 1024*1280 و اولترا و بدون msaa متوسط 30 فرم ميگرفتم. تازه اين که فکر کنم بيشتر بده. به نظرم ارزش اين کارتو کسي درک ميکنه که قبلا باهاش گيم پلي کرده باشه. مشکل حافظه هم با داشتم رم حد اقل چهار گيگ حل ميشه.

بله 320 بیت هست...ممنونم از توضیحاتتون دوست عزیزم...

up

لینک به دیدگاه

بنده هم دارم مثل همین کارت رو ... همین که کانتر رو برام اجرا میکنه کفایت میکنه 

بازی دیگه ای نمیشه باهاش بازی کرد البته بازی روز منظورم بازی های قدیمی مثل بتلفبد 3 و ... رو که خیلی وقته پیش بازی کردیم

2006 اگه اشتباه نکنم ساخته شده این کارت

یه gpu-z امکانش هست از کارت بدید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

نه برا سال 2007 هستش کارت من ولله چون کارت روی هیچ سیستمی نصب نکردم و تصویر gpuzش رو ندارم ولی برای برند inno3d هستش بدون اورکلاک و کاملا سالم و تضمین شده تو نت میتونین سرچ کنین و gpuz رو ببینین:)

لینک به دیدگاه

گرافيک رو ميخوام چند ؟ منصفانه قيمت بده

فرستاده شده از HTC One Xِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

گرافیک رو قیمت گذاشتن روش قبلا تو سایت ایسام گذاشته بودم و مشتری هم داشت ولی خب اشتباه خودم باعث شد اون موقع نفروشمش و بعد پشیمون شدم

به هرحال به این قیمت هست

170 + هزینه ارسال هم با شما

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...