رفتن به مطلب

مشکل فریز هر 10 ثانیه در بازی

Recommended Posts

سلم من 3 روزه با کارت جدیدم msi r7 360 oc دارم ویپر بازی میکنم دو روز اول هیچ مشکلی نبود رو اولترا بود و 38 فریم امروز  یه مشکلی پیش اومده هر 8 ثانیه فریز میشه بازی بعد دوباره ادامه پیدا میکنه چیکار کنم؟ تنظیمات amd catylyst رو چی بزارم بهتره؟

cpu : pentium dula core 2.8

ram : 4gb

gpu :msi r7 30 oc

لینک به دیدگاه

سلم من 3 روزه با کارت جدیدم msi r7 360 oc دارم ویپر بازی میکنم دو روز اول هیچ مشکلی نبود رو اولترا بود و 38 فریم امروز یه مشکلی پیش اومده هر 8 ثانیه فریز میشه بازی بعد دوباره ادامه پیدا میکنه چیکار کنم؟ تنظیمات amd catylyst رو چی بزارم بهتره؟

cpu : pentium dula core 2.8

ram : 4gb

gpu :msi r7 30 oc

پاورت چیه؟ دما ها رو چک کن.

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

مطمئن نیستم

ولی فکر میکنم مشکل از سی پی یو باشه(احتمالا گلوگاه شده)

لینک به دیدگاه

نمی دونم ویندوزت چیه ولی امروز برای منم همین طوری بود تو بازی فریز میشد دیدم هارد الکی مشغول هست ریستارتش که کردم دیدم ویندوز سیستم آپدیتش با این که غیر فعالش کرده بودم نمی دونم چطوری فعال شده و ۵ تا آپدیت دانلود شده اونها رو که آنیستال کردم درست شد.وین هم 8.1 هست.

لینک به دیدگاه

اخه دو روز مشکلی نداشت بعد نصب اپدیت از 1.01 تا 1.08 این مشکلات به وجود اومد

لینک به دیدگاه

هر چی که هست اون فریز کردن ربطی به پردازنده و ضعیف بودنش نداره ، به نظر میرسه یه پروسه ای در پس زمینه قطعات رو مشغول کرده ، با تسک منجر بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

اخه دو روز مشکلی نداشت بعد نصب اپدیت از 1.01 تا 1.08 این مشکلات به وجود اومد

آپدیت رو پاک کنید !!!

لینک به دیدگاه

آپدیت رو پاک کنید !!!

منم چند پست بالاتر گفتم سیستم من بمراتب از ایشون قویتر هست و درست مثل ایشون شده بود بعد از پاک کردن ۵ تا آپدیت ویندوز که خودش اتومات نصب کرده بود اون تیک زدنها و فریز شدنها درست شد.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام

دوست عزیز نرم افزارMSI Afterburner  رو سیستمت نصب کن و ببین کدوم سخت افزار بغیر از کارت گرافیک بالاتر از %90 کار میکنه اون قسمت رو ارتقا بده 

یا مشکل درایور داری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل حل شد اپدیت 1.07 مشکل داشت الان 38 فریم میگیرم مرسی

شرمنده بعد از نوشتن جواب دیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...