رفتن به مطلب

"علی شهبازی" استادی که رکورد سرعت دست در بازی استارکرفت 2 را شکست !!

TheWorrior
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اره منم همین احساس رو میکنم این داره یک کارو رو چند بار تکرار میکنه !

خب اگه بازی کردن به تکرار کردن رفتار باشه میشه یک ربات ساخت که حرکات در هر ثانیه هزاربار تکرار کنه که 

شما بازیکن های حرفه ای این رشته که تو سطح جهانی مطرح هستن مثله MMA و Bomber رو ببین.

اون ها هم همینکار رو انجام میدن.

کنترل کردن بیس و هم زمان کنترل کردن یونیت ها زمان اتک.

مگه بازی های استراتژی چیزی غیر از اینه ؟

لینک به دیدگاه

بعد در ضمن این برای کسی هستش که همینطوری بیاد و یه فیلم بزاره.

این پلیر تو سطح ایران و جهان هم مسابقه داده و شهریار شاکی (رییس کمیته ملی بازی های رایانه ای) هم این شخص رو کاملا قبولش داره

لینک به دیدگاه

طرف عالي عمل ميكنه ، هميشه از دور آدم فكر ميكنه راحته ، تو عمل ميبيني بله يك دهم طرف هم نمي توني عمل كني . طرف يك ايرانه ، خنده داره كارش رو كم جلوه بديم ، نهايت بشه گفت با بازي كه مي كنه حال نمي كنم اما راحته و ال و بل حرف عجيبيه و من شخصا جديش نميگيرم

لینک به دیدگاه

طرف عالي عمل ميكنه ، هميشه از دور آدم فكر ميكنه راحته ، تو عمل ميبيني بله يك دهم طرف هم نمي توني عمل كني . طرف يك ايرانه ، خنده داره كارش رو كم جلوه بديم ، نهايت بشه گفت با بازي كه مي كنه حال نمي كنم اما راحته و ال و بل حرف عجيبيه و من شخصا جديش نميگيرم

منم یا حرف شما کاملا موافقم...

این که یک ایرانی اون هم با این وضعه اینترنت و پینگ بتونه در سطح ایران و حتی جهان اینطوری عمل کنه جایه خوشحالی داره...

من خودم گیمرم ولی وارکرفت بازی میکنم.

و کاملا میشه فهمید که چقدرررر تلاش کرده برای اینکه بتونه برسه به اینجا...

لینک به دیدگاه

این چند لحظش نمایشیه دوست عزیز فقط داره select unselect میکنه وگرنه بیشترین کاربرد سرعت در این بازی فقط زمانی که درگیری شکل میگیره و اون هم فقط برای چند لحظه هست چون در چند ثانیه همه ی نیروها از بین میرن پس هرکی سرعت بیشتری داشته باشه بتونه سریتر از فدرتهای نیروهاش استفاده کنه موفق هست

ولی این کلیپ کاملا نمایشی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این چند لحظش نمایشیه دوست عزیز فقط داره select unselect میکنه وگرنه بیشترین کاربرد سرعت در این بازی فقط زمانی که درگیری شکل میگیره و اون هم فقط برای چند لحظه هست چون در چند ثانیه همه ی نیروها از بین میرن پس هرکی سرعت بیشتری داشته باشه بتونه سریتر از فدرتهای نیروهاش استفاده کنه موفق هست

بله همینطوره فیلم رو اهسته کنید کاملا واضح هست 

لینک به دیدگاه

سرعت دست فقط و فقط با تایپ مشخص میشه اینکه بخوای یه تعداد محدود کلید رو تکراری بزنی سرعت نیست

لینک به دیدگاه

سرعت دست فقط و فقط با تایپ مشخص میشه اینکه بخوای یه تعداد محدود کلید رو تکراری بزنی سرعت نیست

این حرفه شما کاملا درست.

ولی قبلش به سایت های زیرر سر بزنید تا ببینین که نمایشی نیست این فیلم

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=49767

لینک به دیدگاه

اگر میخواین در مورد سرعت ببگین برین stream arteezy بازیکن معروف dota 2 رو ببینین 

البته استفاده از اسپل ها در dota 2 سرعت انچنان نمیخواد چون cd دارن

منظورم از تماشای stream سرعت تایپ هست که در عرض کمتر از 2ثانیه با بقیه 2خط حداقل 10کلمه چت میکنه

لینک به دیدگاه

اگر میخواین در مورد سرعت ببگین برین stream arteezy بازیکن معروف dota 2 رو ببینین 

البته استفاده از اسپل ها در dota 2 سرعت انچنان نمیخواد چون cd دارن

منظورم از تماشای stream سرعت تایپ هست که در عرض کمتر از 2ثانیه با بقیه 2خط حداقل 10کلمه چت میکنه

اون چیزی که شما میگی تایپه انگلیسیه که خب هر کس با کلاس رفتن میتونه اون مهارت رو پیدا کنه.

این بازی هستش و Hotkey های اختصاصیه خودش رو داره.

تایپ چه ربطی داره به Hotkey بازی ؟

یه ادم بی سواد نمیتونه انگلیسی تایپ کنه ولی یه ادم بی سواد میتونه بازی کنه و Hotkey ها رو حفظ کنه.

پس تایپ کردن رو واررد Hotkey ها نکن دوست عزیز  ^_^

لینک به دیدگاه

اون چیزی که شما میگی تایپه انگلیسیه که خب هر کس با کلاس رفتن میتونه اون مهارت رو پیدا کنه.

این بازی هستش و Hotkey های اختصاصیه خودش رو داره.

تایپ چه ربطی داره به Hotkey بازی ؟

یه ادم بی سواد نمیتونه انگلیسی تایپ کنه ولی یه ادم بی سواد میتونه بازی کنه و Hotkey ها رو حفظ کنه.

پس تایپ کردن رو واررد Hotkey ها نکن دوست عزیز  ^_^

شما در مورد سرعت دست حرف زدین من هم معیار اصلی سرعت رو گفتم

خودتون هم پس تایید کردین که استفاده از hitkey بسایر ساده تر و سریعتر از تایپ هست چون کلیدهای محدودی داره فقط تکرار اثر داره

در ضمن من که نگفتم این بنده خدا بده! احسنت بهش واقعا کارش عالی هست ولی کاری که توی این کلیپ چند ثانیه ای دیدیم چیزه عجیبی نیست

لینک به دیدگاه

شما در مورد سرعت دست حرف زدین من هم معیار اصلی سرعت رو گفتم

خودتون هم پس تایید کردین که استفاده از hitkey بسایر ساده تر و سریعتر از تایپ هست چون کلیدهای محدودی داره فقط تکرار اثر داره

در ضمن من که نگفتم این بنده خدا بده! احسنت بهش واقعا کارش عالی هست ولی کاری که توی این کلیپ چند ثانیه ای دیدیم چیزه عجیبی نیست

من فقط چون سرعته دستش خیلی بالا بود و خدا میدونه خودم ندیده بودم (چون خودم خیلی وقته گیمرم) واسم جایه تعجب داشت...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما بازیکن های حرفه ای این رشته که تو سطح جهانی مطرح هستن مثله MMA و Bomber رو ببین.

اون ها هم همینکار رو انجام میدن.

کنترل کردن بیس و هم زمان کنترل کردن یونیت ها زمان اتک.

مگه بازی های استراتژی چیزی غیر از اینه ؟

عزیز به شما پیشنهاد میکنم که چندتا بازی نه خیلی حرفه ای، از یوتیوب بگیری و ببینی، کاری که تو این ویدیو من دارم میبینم، کاملا جوک هستش...

حالا من نمیدونم روبروش AI هستش یا Multy داره میزنه، ولی در این بازی، کنترل روی یونیت ها در لحظه حساس مهم هستش و نه Select کردن درویدها...

من نمیگم که تو این بازی حرفه ای هستم، ولی اونقدر این بازی رو انجام دادم که کاملا بهش تسلط دارم و میدونم که تمام دگمه هایی که داره انتخاب میکنه، 99 درصد جوک هستن...

لینک به دیدگاه

ای بابا . دیگه به علاف های مملکت هم حسودی میکنین؟ =))  عین بچه ها نشسته تق تق دکمه های کیبوردو فشار میده . اخه این بازی برات اب و نون میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://www.youtube.com/watch?v=yzZW4Iiw59Y

این فیلم رو ببینید ! بازی استارکرفت و مسابقات هست و فکر کنم بازیکنان هم افراد معروفی باشن و فیلم از کیبوردشون تهیه شده و سرعت و حرکتشون عادی هست و اصلا عجیب و غریب نیست 

لینک به دیدگاه

عزیز به شما پیشنهاد میکنم که چندتا بازی نه خیلی حرفه ای، از یوتیوب بگیری و ببینی، کاری که تو این ویدیو من دارم میبینم، کاملا جوک هستش...

حالا من نمیدونم روبروش AI هستش یا Multy داره میزنه، ولی در این بازی، کنترل روی یونیت ها در لحظه حساس مهم هستش و نه Select کردن درویدها...

من نمیگم که تو این بازی حرفه ای هستم، ولی اونقدر این بازی رو انجام دادم که کاملا بهش تسلط دارم و میدونم که تمام دگمه هایی که داره انتخاب میکنه، 99 درصد جوک هستن...

خب پس تو استار یه مسابقه بدین ریپلیش هم بزارین اینجا ما ببینیم 

یه چیزی هم ما یاد بگیریم  ^_^

لینک به دیدگاه

ای بابا . دیگه به علاف های مملکت هم حسودی میکنین؟ =))  عین بچه ها نشسته تق تق دکمه های کیبوردو فشار میده . اخه این بازی برات اب و نون میشه؟

پیشنهادات و انتقادات خود را در صندوق پستی بیاندازید  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب پس تو استار یه مسابقه بدین ریپلیش هم بزارین اینجا ما ببینیم 

یه چیزی هم ما یاد بگیریم  ^_^

این هم یه ویدیو کوچولو از حرفه ای ترین هاش:

https://www.youtube.com/watch?v=yzZW4Iiw59Y

باز هم این چیزی از خود بازی رو نشون نمیده، شما باید خود بازی رو ببینید...

چند وقت پیش یه فیلم کامل از مسابقات بین المللیش، اگه درست یادم باشه در کره داشتم...

تا دلت ویدیو مسابقاتش با گوینده پیدا میشه تو یوتیوب...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بخواب بابا . فردا مدرسه باید بری .

دوسته عزیزی که از کار دیگران ایراد میگیری.

یکم هم رو طرز حرف زدنت کار گن بعد تو امضات از دکتر شریعتی بنویس  :clapping:

لینک به دیدگاه

به این میگی استاد.؟؟؟

من یه عمو زاده دارم ۲ سالشه فک کنم.

از این سریع تر کیبورد لگد میکنه.

همچین پخی هم نیس باو..

دوستان از قراره معلوم متوجه نیستن.

دوسته عزیز میگم مقام کشوری داره  =))  =))

شما هم بده به عمو زاده ی 2 سالت بره مقامه کشوری بیاره  :laughing:

لینک به دیدگاه

لطفا ناظم بیاد تاپیک رو ببنده بعضی دوستان کلا جنبه و ... ندارن 

چیکار به بنده خدا دارین که اینطوری لهش میکنین اصلا شاید روحش از این قضیه خبر نداره

با خراب کردنش برای شما نون و آب میشه ؟ شما نگران نون و آب خودتون باشید چیکار به بقیه دارین

لینک به دیدگاه

لطفا ناظم بیاد تاپیک رو ببنده بعضی دوستان کلا جنبه و ... ندارن 

چیکار به بنده خدا دارین که اینطوری لهش میکنین اصلا شاید روحش از این قضیه خبر نداره

با خراب کردنش برای شما نون و آب میشه ؟ شما نگران نون و آب خودتون باشید چیکار به بقیه دارین

واقعا همینطوره...

هرکی ندونه فکر میکنه خودشون 24 ساعته سره کارنو اصلا وقته سر خاروندن هم ندارن..

بنده فقط این فیلم رو گذاشتم که سرعت دست رو ببینن دوستان.

ولی خب بعضیا ...

بگذریم.

من هم درخواست بستن تاپیک رو دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز ببخشید که اینو میگم

شما 10 مهر ثبت نام کردید در همان روز درباره ایشون نوشتید و همینطور تا به امروز و از ایشون هم طرفداری و دفاع میکنید حالا ما کاری با ایشون نداریم 

ولی میشه بپرسم شمابا ایشون چه نسبتی دارید ؟ یا اصلا هدفتون از زدن تاپیک درمورد ایشون چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ببخشید که اینو میگم

شما 10 مهر ثبت نام کردید در همان روز درباره ایشون نوشتید و همینطور تا به امروز و از ایشون هم طرفداری و دفاع میکنید حالا ما کاری با ایشون نداریم 

ولی میشه بپرسم شمابا ایشون چه نسبتی دارید ؟ یا اصلا هدفتون از زدن تاپیک درمورد ایشون چیه ؟ 

من هم موافق هستم بهتر تاپیک هایی که حدف ندارن مخصوصا به این صورت زده نشه چون بالاخره ایرانی هستیم بعضی ها دوست دارن همیشه بگم من از همه بهترم و بقیه همه بدن!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...