رفتن به مطلب

سوال در مورد staem

FAZEL77
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان میخوام استیم نصب کنم و بازی بخرم ...آیا هنگام ثبت نام کشور ایران رو داره یا کشور دیگه ای باید انتخاب بشه و در آینده مشکل ساز میتونه باشه این موضوع؟

و سوال دیگه هم در مورد دانلود بازی از استیم هست. آیا با داشتن نسخه فول آنلاک بازی باز هم نیاز به دانلود کل بازی از استیم هست؟

در مورد ریجن های مختلف بازی هم اگه اطلاعاتی دارین بگین

لینک به دیدگاه

سلام

ایران را ساپورت نمی کنه و نیاز به شبکه شخصی انتقال داده دارید

من خودم بازی nba 2k16 ارجینال نصب کردم 

مشکلی نداره با شبکه شخصی انتقال داده

بازی را هم میتونی دانلود کنی و هم میتونی دی وی دی بازی را تهیه کنی و محتویات پوشه بازی را به پوشه بازی ها در استیم انتقال بدی .

لینک به دیدگاه

سلام

ایران را ساپورت نمی کنه و نیاز به شبکه شخصی انتقال داده دارید

من خودم بازی nba 2k16 ارجینال نصب کردم 

مشکلی نداره با شبکه شخصی انتقال داده

بازی را هم میتونی دانلود کنی و هم میتونی دی وی دی بازی را تهیه کنی و محتویات پوشه بازی را به پوشه بازی ها در استیم انتقال بدی .

بیشتر میشه راهنمایی کنید؟ هنگام ثبت نام و نصب باید چیزی انتخاب بشه؟

لینک به دیدگاه

تا اونجا که یادمه هنگام ثبت نام، استیم اصلا گزینه ی انتخاب کشور نداره، بلکه از طریق IP خودش تشخیص میده کجا هستید، جوری که وقتی ثبت نام کردید اگه برید تنظیمات اکانت میبینید نوشته ایران و نوشته برای تغییر با پشتیبانی تماس بگیرید.  ولی وقتی با همون اکانت خارج بشید و دوباره با IP کشور دیگه مثلا US لاگین کنید میبینید در تنظیمات تغییر کرده و US نشون میده.

تا جایی که من میدونم فقط هنگام خرید بازی باید دقت کنید که مولتی ریجن باشه، ضمنا در استیم بدون تغییر IP هم میشه مولتی بازی  کرد فقط بدون تغییر IP نمیتونید به بعضی قسمتهای پروفایل یا اکانتتون برید (مثلا لیست اچیومنتها) چون ایران بسته اون قسمتو.

برای اینکه خیالمون راحت باشه بهتره هنگام ثبت نام با تغییر IP به us ثبت نام کنید.

در مورد نصب گیم هم اگه گیمی که دارید ستاپ اصلی باشه، به احتمال قوی میشناستش فقط اگه آپدیت لازم داشته باشه، اونو دانلود میکنه. البته اگه بکاپ استیم داشته باشید راحت تره.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

داشتم برات یه توضییح مفصل مینوشتم که تهش نمی دونم چرا پنجره بسته شد و همش پرید! :crying:  غروب که اومدم دوباره سعی می کنم! :x

لینک به دیدگاه

درود

استیم چند قتیه ایران رو در لیست تحریم قرار داده و فقط فروشگاه استیم با ip و اکانت ایران قابل استفاده نیست.

ولی میتونید تو اکانت ایرانی بازی اکتیو کنید، در واقع از خود استیم نمیتونید بازی بخرید همین. که شدیداً هم میتونه رو مخ باشه.

شما یه شبکه شخصی انتقال داده خوب امریکا تهیه کن. نه از اینب رنامه های فری. بعد اکانتت رو با آی پی امریکا بساز. از این لینک میتونی مطمئن شی که اکانتت امریکا هست. باید رو united states باشه.

بعد برای اینکه فروشگاه اکانتت رو اکتیو کنی، باید یک wallet یا پول الکترونیکی استیم به اکانتت اضافه کنی. این کیف پول به صورت Cdkey و مباغ 20 و 50 د.لاری هست. از سایت های ایرانی میشه تهیه کرد ....

برای اولین بار اضافه کردن ولت هم، از شما ادرس سکونت میخواد، میتوید از سایت های تولید ادرس فیک، یه ادرس بهش بدید مشکلی نداره.

ولی هواستون باشه تمام این مراحل رو با آی پی امریکا باید انجام بدید ! بعد از اینکه مبلغ به اکانتتون اضافه شد، از طریق فروشگاه یک آیتم رو add to cart کنید و در صفحه بعد، اگه مشکلی در زمینه region اکانت نباشه (یعنی ایران نباشه)، ولت رو نشون میده و میتونید خرید کنید، که طبیعتاً خرید رو کامل نکنید که پولتون نره.

به جز این مراحل، بعد از خرید بازی/اکتیو کردن بازی دیگه به تغییر ای پی نیاز ندارید. میتونید از طریق خود استیم بازی رو نصب یا از فایل های خودتون استفاده کنید. برای بازی کردن به تغییر ای پی نیزا ندارید !

خرید بازی هم در استیم 3 روش داره. بازی رو خودتون بخرید از طریق استیم، که برای این روش از همون ولت باید استفاده کنید یا کارت اعتباری.

روش دوم سریال یا cdkey بازی هارو از فروشگاه های ایرانی بخرید و از طریق کلاینت ویندوز استیم، اکتیو کنید. (توضیح)

روش سوم، استیم قابلیت گیفت یا کادو دادن بازی هارو داره. هر کسی میتونه بازی رو بخره (و اکتیو نکنه)، که در این صورت بازی به inventory اکانت اضافه میشه و میشه gift کرد به هر کسی. خیلی از سایت های ایرانی هم از همین روش استفاده میکنن. بازی رو از سایت های ایرانی می خرید، براتون گیفت میکنن. که خب مسلماً باید ای دی استیمتون رو بدید یا ایمیلتون رو بدید، بفرستن واستون.

برای هر کدوم از این 3 روش، به تغییر آی پی نیاز دراید، هرچند من خودم بدون آیپی گیفت رو اکتیو میکنم ولی مشکلی ندارم، ولی ریسک نکنید و برای اکتیو کردن سریال و گیفت و خرید، حتماً تغییر آی پی بزنید.

اصولاً اگه هیچوقت قصد استفاده از فروشگاه خود استیم و خرید مستقیم رو ندارید، لزومی به طی مراحلی که گفتم ندارید مخصوصاً که صرفاً برای 1 2 تا بازی می خواید اکانت استیم بسازید. اما مثلاً در آینده اگه قصد خرید Dlc، ی ایتم بازی ها مثل اسکین و ... داشته باشید، این محدودیت خرید از طریق اکانت ایران، جلوی این کارو میگیره، پس سرفاً الان حتی اگه ولت us اضافه نمیکنید، اکانت رو حداقل با آی پی us بسازید و در مشخصات اکانت خودتون، آدرس سکونت آمریکا بزنید. حالا بعداً میتونید ولت هم اضافه کنید ولی خب قبل اضافه کردن ولت، حتماً چک کنید که اکانت رو ایران ست نباشه.

ضمن اینکه به هیچ عنوان تیکت برای ساپورت ثبت نکنید که از کشور ایران هستید و غیره ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن اینکه به هیچ عنوان تیکت برای ساپورت ثبت نکنید که از کشور ایران هستید و غیره ....

سلام چطوری؟

والا منم از این مسئله خیلی ترس داشتم...

یه بازی شبیه ساز کشتی رانی خریدم مستقیم از استیم و بازیه مشکل داشت

و تیکت رو هم با آی پی ایران ثبت کرده بودم و بعد از 1 روز 12 دلار قیمت بازی رو بهم برگردوندن(البته تا 7 روز قابل استفاده نبود اون پول و بعد از 7 روز اوکی شد)

خیلی تعجب کرده بودم که اینکارو انجام دادن با اینکه آی پیم ایران بود.... اصلا باورم نمیشد با وجود این تحریمها اینار انجام بشه.. درسته که مبلغ زیاد نبوده اما بازم خیلی ارزش داشت کارشون

لینک به دیدگاه

سلام چطوری؟

والا منم از این مسئله خیلی ترس داشتم...

یه بازی شبیه ساز کشتی رانی خریدم مستقیم از استیم و بازیه مشکل داشت

و تیکت رو هم با آی پی ایران ثبت کرده بودم و بعد از 1 روز 12 دلار قیمت بازی رو بهم برگردوندن(البته تا 7 روز قابل استفاده نبود اون پول و بعد از 7 روز اوکی شد)

خیلی تعجب کرده بودم که اینکارو انجام دادن با اینکه آی پیم ایران بود.... اصلا باورم نمیشد با وجود این تحریمها اینار انجام بشه.. درسته که مبلغ زیاد نبوده اما بازم خیلی ارزش داشت کارشون

سلام

فدات

نه فقط در مورد رجین اکانت این موضوع هست. جدیداً بچه هایی که اکانت ساختن، با ای پی ایران ساختن، اکانتشون ایران شده. تو Account detail چک کن ببین اکانتت رو چیه، اون اگه رو امریکا یا انگلیس نباشه، تنها چیزی که برات در دسترس نیست، خرید از فروشگاه هست. یعنی حداقل تا چند روز پیش که اینطوری بود، شاید تحریم رو برداشتن ! :دی

بعد اون ریفاند رو سخت نمیگیرن، بیشتر خرید هست که اذیت میکنن. هرچند این اذیت کردن ها من خودم هیچوقت هیچ مشکلی نداشتم، چند روز پیش با ای پی ایران حتی از استور Dlc خریدم مشکلی نداشت، رجین اکانت هم همون us مونده، ولی خب خیلی از بچه ها سره این قضیه اکانتشون رفته رو ایران، یعنی دقیقاً تو اکانت دیتیل رجین رو زده Iran ($) . اینا نمیتونن از استور حتی با تغییر آ پی خرید کنن !

اکانتت رو چک کن ببین رو ایرانه ؟ بعد ببین از تو استور میتونی خرید کنی ؟ (یه گیم کارت 0.06 بخر :دی) اگه تونستی که خب تحریم رو برداشتن !

لینک به دیدگاه

الان میخوام با آی پی امریکا ثبت نام کنم ...نتیجه رو اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

ثبت نام کردم

07954706893787287233.jpg

در قسمت وارد کردن شماره تلفن شماره تلفن خودم رو بزنم اکانت قفل میشه؟ آخه زده یونایتد استیس و من میخوام شماره ایران رو وارد کنم

لینک به دیدگاه

ثبت نام کردم

07954706893787287233.jpg

در قسمت وارد کردن شماره تلفن شماره تلفن خودم رو بزنم اکانت قفل میشه؟ آخه زده یونایتد استیس و من میخوام شماره ایران رو وارد کنم

درسته، شماره هم نیازی نیست وارد کنید.

ضمناً در رابطه با اضافه کردن ولت، یادتون باشه اولین بار که اکانت رو شارژ میکنید، 1 ماه ولت قفل هست و قابل استفاده نیست ....

لینک به دیدگاه

درسته، شماره هم نیازی نیست وارد کنید.

ضمناً در رابطه با اضافه کردن ولت، یادتون باشه اولین بار که اکانت رو شارژ میکنید، 1 ماه ولت قفل هست و قابل استفاده نیست ....

چرا قفل؟ پس من چجوری بازی بخرم اگه قفل میشه؟

لینک به دیدگاه

بازی رو به صورت گیفت از سایت های ایرانی بخرم یا  استیم wallet بخرم و بعد خودم بخرم؟

لینک به دیدگاه

چرا قفل؟ پس من چجوری بازی بخرم اگه قفل میشه؟

از فروشگاه های ایرانی خرید کنید فعلاً. اکثراً از قیمت دلاری پایینتر در میاد.

یه ولت هم بخرید بزنید تو اکانت که واسه زمانی که به خرید از طریق استور استیم نیزا داشتید لاک نباشه.

لاک شدن ولت هم بار اول هست که شارژ میکنید، به خاطر یه سری موارد امنیتی ...

لینک به دیدگاه

از فروشگاه های ایرانی خرید کنید فعلاً. اکثراً از قیمت دلاری پایینتر در میاد.

یه ولت هم بخرید بزنید تو اکانت که واسه زمانی که به خرید از طریق استور استیم نیزا داشتید لاک نباشه.

لاک شدن ولت هم بار اول هست که شارژ میکنید، به خاطر یه سری موارد امنیتی ...

ممنون دوست عزیز پس من الان یه والت 5 دلاری میخرم و بازی رو از سایت های ایرانی(البته میخوام gta v ) رو بخرم و تا 3 نوامبر زده 33%تخفیف به همراه 500000 پول در اکانت آنلاین به خاطر همین میخوام خودم بخرم ولی والت قفل میشه

فقط یه سوال دیگه...خرید از سایت های ایرانی : من اطلاعات زیادی از ریجن بازی ها ندارم

مثلا دوستی که بازی رو میفروشن میگن این بازی ریجن فری هست ولی از روسیه خریده شده و برای اکتیو کردن آی پی روسیه میخواد...من اصلا سر در نمیارم و میترسم اینجوری خرید کنم

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز پس من الان یه والت 5 دلاری میخرم و بازی رو از سایت های ایرانی(البته میخوام gta v ) رو بخرم و تا 3 نوامبر زده 33%تخفیف به همراه 500000 پول در اکانت آنلاین به خاطر همین میخوام خودم بخرم ولی والت قفل میشه

فقط یه سوال دیگه...خرید از سایت های ایرانی : من اطلاعات زیادی از ریجن بازی ها ندارم

مثلا دوستی که بازی رو میفروشن میگن این بازی ریجن فری هست ولی از روسیه خریده شده و برای اکتیو کردن آی پی روسیه میخواد...من اصلا سر در نمیارم و میترسم اینجوری خرید کنم

خود ولت دو مدل داره.

در واقع همون یه مدل بیشتر نیست، یه کد هست میدن، از طریق این ادرس  اکتیو می کنید. اما حالت دوم، خود استیم به صورت مستقیم با استفاده از کردیت کارت اکانتتون رو شارژ میکنه، و سایت هایی ایرانی مثلاً، میان به شما یه کردیت کارت یک بار مصرف 20 دلاری مثلاً میفروشن و شما از طریق قسمت ولت اکانت، 20دلار رو انتخاب و با شماره کارت، تاریخ و cvv ایی که دادن اکانت رو شارژ میکنید.

با روش دوم من تا حالا مشکل نداشتم ولی روش اول پیشنهاد میشه که راحت تر هست.

ولت رو بگیرید برای اکانت، ضمن اینکه وقتی یک اکانت جدید ساخته میشه، نمیتونید برای کسی درخواست دوستی بفرستید، که با همین اضافه کردن ولت برطرف میشه.

ولی gta رو الان میتونید به صورت گیفت تهیه کنید، پایینترین قیمت فکر کنم 130 تومن بود.

ترجیحاً هم روس نگیرید، روس فری رجین محسوب نمیشه ! وقتی براتون گیفت میکنن آخر اسم خود گیفت میزنه که روس هست، کلاً هم طراغ اکتیو کردن با شبکه شخصی انتقال داده روسیه یا مثلاً مکزیک و ... نرید بهتره ...

علی گیم فکر کنم gta رو 130 موجود داشت. از پرشین کی هم میتونید تهیه کنید. ضمناً اصولاً برای خرید بازی، اکانت خود این افراد رو ادد کنید، نصف بازی ها به خاطر مشکلات ارشادی تو سایت قرار نمیگیره ....

لینک به دیدگاه

خود ولت دو مدل داره.

در واقع همون یه مدل بیشتر نیست، یه کد هست میدن، از طریق این ادرس اکتیو می کنید. اما حالت دوم، خود استیم به صورت مستقیم با استفاده از کردیت کارت اکانتتون رو شارژ میکنه، و سایت هایی ایرانی مثلاً، میان به شما یه کردیت کارت یک بار مصرف 20 دلاری مثلاً میفروشن و شما از طریق قسمت ولت اکانت، 20دلار رو انتخاب و با شماره کارت، تاریخ و cvv ایی که دادن اکانت رو شارژ میکنید.

با روش دوم من تا حالا مشکل نداشتم ولی روش اول پیشنهاد میشه که راحت تر هست.

ولت رو بگیرید برای اکانت، ضمن اینکه وقتی یک اکانت جدید ساخته میشه، نمیتونید برای کسی درخواست دوستی بفرستید، که با همین اضافه کردن ولت برطرف میشه.

ولی gta رو الان میتونید به صورت گیفت تهیه کنید، پایینترین قیمت فکر کنم 130 تومن بود.

ترجیحاً هم روس نگیرید، روس فری رجین محسوب نمیشه ! وقتی براتون گیفت میکنن آخر اسم خود گیفت میزنه که روس هست، کلاً هم طراغ اکتیو کردن با شبکه شخصی انتقال داده روسیه یا مثلاً مکزیک و ... نرید بهتره ...

علی گیم فکر کنم gta رو 130 موجود داشت. از پرشین کی هم میتونید تهیه کنید. ضمناً اصولاً برای خرید بازی، اکانت خود این افراد رو ادد کنید، نصف بازی ها به خاطر مشکلات ارشادی تو سایت قرار نمیگیره ....

اگر امکان داره در پیام خصوصی آدرس یا اکانت این افراد رو بهم معرفی کنید ...

Sent from my NOKIA 1100 using tapatalk

لینک به دیدگاه

اگر USA انتخاب کنید کمی محدودیت برای trade و خرید فروش خواهد داشت که برای مالیات هست UK بزن

لینک به دیدگاه

اگر USA انتخاب کنید کمی محدودیت برای trade و خرید فروش خواهد داشت که برای مالیات هست UK بزن

من اکانتم رو الان با یونایتد استیس ثبت نام کردم

لینک به دیدگاه

این سایت هایی که معرفی کردین که همشون ترسیدن و گفتن نداریم که :laughing:  عجب گیری افتادیما :wacko:

لینک به دیدگاه

دوسستان کمک!!!!!

من الان 2 تا بازی دارم (کد فعال سازی) هر کار میکنم نمیتونم فعالش کنم شبکه شخصی انتقال داده هم 20اسپید دارم ولی سرویس openv%n کار نمیکنه kei#ro رو همینطور چجوری بازی رو فعال کنم؟ هرچی میزنم میگه تو شکور شما این بازی موجود نیست

لینک به دیدگاه

منم دیشب همین مشکل را داشتم

بالاخره بعد چند بار خارج شدن از استیم با f r ee g a t e تونستم ثبت کنم .

لینک به دیدگاه

من با نکست .ی پی ان با موفقیت تونستم 5 دلار والت استیم رو اد کنم به اکانتم و اکانت رو فعال کردم..آدرس هم با کمک گوگل مپ تونستم برای خودم فیک درست کنم

لینک به دیدگاه

بازی مورد نظر بنده بالاخره با موفقیت خریداری و فعال شد

با تشکر از همه کسانی که تو این تاپیک من رو راهنمایی کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...