رفتن به مطلب

با AMD Catalyst Control center خداحافظی کنید به RADEON SOFTWARE CRIMSON سلام کنید

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به نام خدا

درود دوستان

به تازگی شرکت AMD در اقدامی بی سابقه عنوان نمود که درایورهای انی شرکت را با نام AMD CATALYST CONTROL CENTER نخواهید دید و از این پس نام جدیدی را برای این نرم افزار درایور خود برگزیده است

طبق اخبار این تغییر نام به خاطر اینکه بخش پردازنده گرافیکی از بخش تولید پردازنده های مرکزی این شرکت جدا شده صورت گرفته است و AMD قصد دارد در بخش نرم افزاری خود در اینده بزرگ رسانی های مهم و اساسی را برای درایور های خود همراه با امکانات مختلف و کاربردی ارائه کند

از این پس کاربران این شرکت دیگر نام Catalyst Control Center را مشاهده نخواهند کرد و به جای ان از نام  RADEON Software Crimson Edition  در به روزرسانی های اتی روبروخواهند شد

t99zs2fkh09aqff2klho.jpg

به نظر میرسد بخش نرم افزاری شرکت amd کاملا نوسازی شده است

مهمترین موضوع این است که هر به روزرسانی با نام متفاوتی عرضه خواهد شد مثلا با نامهای (Catalyst, Omega, Crimson) ممکن است بروزرسانیها انتشار یابند

زیرا این نامها بر اساس اهمیت و امکانات خود دارای تغییر نام میشوند

بر اساس این نامها این بروز رسانیها با امکانات مختلف از جمله

game وdiscovery, image quality وsettings, profile support, driver updates, overclocking, eyefinity  خواهند بود

amd در اینجا وعده پشتیبانی نرم افزاری بسیار خوب را به کاربران خود داده است مانند nvidia Gforce Experience

49tgxg65ljykkavwktix.jpg

c86c211j1dx8m2ic6e58.jpg

3v38hxvnqp2rfe90kpod.jpg

سرعت بارگذاری در درایور جدید نسبت به کاتالیست 10 برابر سریعتر خواهد بود

یعنی در کاتالیست برابر 8 ثانیه و در درایور جدیدRADEON SOFTWARE برابر 0.6 ثانیه خواهد بود

g9e7v2cay8gmwdy4lkpo.jpg

منبع : http://videocardz.com/57643/amd-radeon-software-crimson-to-replace-catalyst-control-center

لینک بقیه عکسها در منبع موجود است

به نظر میرسد از بروزرسانی درایور بعدی یعنی 15.11 این تغییرات اعمال خواهد شد

s60hc5a3glvz365a7pcb.jpg

دوستان نظرات خودشون رو با توجه به اینکه هر زمان این درایور منتشر شد در مورد پرفورمنس و رابط کاربری جدید  در همین تاپیک اعلام کنند

با توجه به عکسها که منتشر شده محیط کاربری بسیار زیبا و کارامدتر شده (البته خدا کنه کاراییش هم همینطور جذاب بشه )

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

صفحه Overdrive واسم خیلی جالب هستش...

انتخاب یه کلاک خاص برای هر گیم، خیلی جالب میتونه باشه، همچنین امکانات اورکلاک خیلی بهتر شدن...

post-10788-0-32365700-1446475500_thumb.jpg

post-10788-0-41124600-1446475517_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

کارتهای AMD اگه بتونن درایورهای خوب وبهینه داشته باشند، اونوقته که می تونن توان واقعی شون رو نشون بدند.

لینک به دیدگاه

اتفاقا  یه مدت پیش پیش خودم گفتم چی میشد ای ام دی میومد یه درایور با ظاهر جذاب بده ... حرام که نیست :دی

تو یکی از سایت های این درایور با اسم نسل جدید درایور ای ام دی نامبرده شده که امیدوارم مثل ظاهرش هم خیلی خوب باشه

درایور ای ام دی همیشه گفته میشد زیر سایه درایور های انویدیا هست ببینیم چی میشه

سال 2016 خیلی جذاب هست ...... نسل جدید گرافیک های ای ام دی و انویدیا و نسل جدید سی پی یو های ای ام دی

gxza_radeon-software-crimson-slides_for-

lcgf_radeon-software-crimson-slides_for-

zqi6_radeon-software-crimson-slides_for-

hrx7_radeon-software-crimson-slides_for-

v1x_radeon-software-crimson-slides_for-p

درایور خیلی خیلی جذابی هست! امکانات بسیار جالب و خوب!

خدا کنه در حد انتظارات از اب در بیاد

@};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

AMD داره آخرین تلاش هاش رو برای دوام آوردن در بازار رقابت انجام میده، تا شاید روزنه ی امیدی براش بوجود بیاد.

امیدوارم موفق بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشید مخصوص خدمت استارتر محترم جناب فتحی عزیز بابت اخبارعالی 

همونطور که چند روز پیش گفته بودم AMD داره با قدرت جلو میره و از هر تلاشی دریغ نخواهد کرد 

واقعا زیبا و باشکوهه و من دوست دارم با خرید یک کارت این شرکت این نرم افزار زیبا رو تجربه کنم و از امکانات جدیدش لذت ببرم 

امیدوارم تو این راه موفق بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان از قرار معلوم اين درايور RADEON SOFTWARE CRIMSON EDITIONS از يک سال پيش در دست طراحي بوده و برنامه نويسي اون با NET. انجام نشده و با Q.T برنامه نويسيش انجام شده

طبق اخبار از اين پس قراره AMD ساليانه يک درايور کارامد رو براي کارتهاي RADEON منتشر کنه و خبري از عرضه ماهانه نيست

دوستان اين درايور قراره تحولي در درايورهاي کارت گرافيک باشه و قراره تا قبل از سال ميلادي جديد منتشر بشه

فقط بايد منتظر موند و ديد کارايي اون نسبت به CATALYST SUIT چقدر پيشرفت داشته

دوستاني که مدلهاي مختلف کارتهاي AMD از سري 7000 به بعد دارند موقع انتشار اين درايور رو تست و همينجا نتيجه رو اعلام کنند

بي خود نيست نزديک يک ساله AMD فقط درايور بتا ميداده بيرون و نسخه رسمي خيلي کم داخل اينا بود از قرار داشته رويه اين درايور کار ميکرده

لینک به دیدگاه

ممنون بابت خبر خوشحال کننده . بنده ک طرفدار پرو پا قرص AMD هستم و تا آخر گرافیک AMD میخرم .  @};-  @};-  @};-

حالا چ بد چ خوب  :-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

سلام

ظاهرش که زیبا شده

عالی میشه که کارایش هم بهتر بشه خبر خوبی بود

لینک به دیدگاه

چند ماه دیگه بره سیستم جمع کردن صبر کنم بهتر نیست؟ 

AMD نباشد تَن مَن مباد . 

لینک به دیدگاه

(یکی از کاربرای خارجی نوشته بود درایور های ای ام دی تفکیک رنگ بسیار قوی تر از درایور های انویدیا دارند ولی فقط با نمایشگر های فوق حرفه ای مشخص میشند ، و نسبت به image quality هیجان زده بود ، حالا دقیق نمیدونم منظورش چیه گفتم همین جوری ، همون طور که بعضی دوستان یه سری کامنت های اونجا رو میخونند اطلاعات کسب میکنند منم یه کامنت خوندم اینبار! :) )

فکر میکنم قسمت سالینه منظور کلی هست تو یکی از عکسای پست اولم مشخصه 15.11 نوشته منظور 15 سال 2015 و 11 هم ماه میلادی هست ... احتمالا با اومدن هر بازی درایور اپدیت بشه ...

تو فکر این بودم با توجه به این که ای ام دی واقعا حریف سری 900 نشد و بازم جاهایی ضعف داشت سال بعد برم از تیم سبز کارت بگیرم ولی هر روز خبر هایی میاد که بیشتر امیدوار میشم .... خیلی میخوام تیم قرمز سهمش رو پس بگیره هم جی پی یو هم سی پی یو

الان داره سعی میکنه دونه دونه نواقص رو پوشش بده .... یکیش همین درایور که به عنوان نسل جدید درایور یاد شده (بازم میگم امیدوارم فقط هایپ نبوده باشه )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خب دست بکار شده هر بار یه چیزی معرفی میکنه اینهمه زدین تو سر این شرکت نرم افزاری ساپورت خوبی ارائه نمیده و چندین ماه هست اپدیت اصلی نداده و و و ... بیاین ببینین کجا دستشون بند بوده اینم نتیجش ببین چی شده از ظاهر قضیه داد میزنه واقعا زحمت کشیدن و چیز خفنی شده ...  :D

لینک به دیدگاه

درود

خب دست بکار شده هر بار یه چیزی معرفی میکنه اینهمه زدین تو سر این شرکت نرم افزاری ساپورت خوبی ارائه نمیده و چندین ماه هست اپدیت اصلی نداده و و و ... بیاین ببینین کجا دستشون بند بوده اینم نتیجش ببین چی شده از ظاهر قضیه داد میزنه واقعا زحمت کشیدن و چیز خفنی شده ...  :D

الان دهل میزنه فردا صداش میاد !!!

گرچه قضاوت از روی ظاهر درست نیست . اما همین ظاهر هم خوبه !!!

دیگه وقت تکون دادن شده :D :D :D :D :D

حاجی یه تکون حاجی دو تکون حاجی ته کیستو بتکون =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خداییش باید اعتراف کنم هم پرسپولیس و هم amd رو بخاطر رنگشون انتخاب کردم... اینبارم وقتی این درایور جدید رو دیدم خونم بجوش اومد... بقول آنا در انیمه ی k قرمز قشنگیه   :x  :x  :x

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

خداییش باید اعتراف کنم هم پرسپولیس و هم amd رو بخاطر رنگشون انتخاب کردم... اینبارم وقتی این درایور جدید رو دیدم خونم بجوش اومد... بقول آنا در انیمه ی k قرمز قشنگیه   :x  :x  :x

رنگ ک تایین کننده نیست و اهمیتی نداره .... :D

یادمه زمان far cry 1 با گرافیک نابود کننده اش  و gta sa کبیر کارت nvidia fx 5200 داشتم تیک میزد تو بازی دیوونه ام میکرد ... رفتم ati گرفتم الترا ستینگز بازی کردم خیلی هم روون  =)) =))  یادش بخیر خیلی حال داد :D

بعد کارت افسانه ای از سری 4000 شرکت ati .....که تا 2014 داشتمش !!! هیتمن ابوسولشن و تومب ریدر با dx9 در high اجرا میکرد 30 فریم!! این است اقتدار! :x مارک HIS هم بود :x

بعد بین 780 دسته دوم ( یه زمانی فک کنم 1.900-1.800 بود دقیق یادم نیست ) و 770 و 290 مونده بودم چی بگیرم

نظر اساتید حرفه ای و کاربرای زیادی رو جویا شدم .... که خدا رو شکر انتخاب درست (تر) رو کردم و 290 گرفتم ( الان جایگاه 780 و 770 کجاست؟ برای همین میگم انتخاب درست تر تو زمان خریدم )

خلاصه بعد ATI سراغ AMD رفتم و کاملا راضی ام کم نزاشته

همیشه با اومدن نسخه جدید GTA سیستم رو عوض میکنم ولی اگر سال بعد HBM2 تفاوت خیلی زیادی ایجاد کرد سنت شکنی میکنم کارت رو عوض میکنم ... تا سال بعد ببینم با پول من کارت کدوم شرکت به صرفه تر و به روز تر هست میخرم :) اگر تفاوت زیاد نبود ک هیچ GTA VI سیستم مورد نیازش بیاد عوض میکنم :D @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

iehh_system-settings-software-100624927-

در نسل جدید درایور AMD شاهد اپدیت شدن نسخه ی API های مختلف هستیم

منتل هم همین طور!! که باعث افزایش کارایی درعناوین محدود منتل ساپورت خواهد شد

و همین طور گفته شده بود که منتل به نوعی در DX12 و vulkan هم  وجود خواهد داشت و ممکنه خیزشی برای این API ها باشه!

دلیل دیگر اماده شدن AMD برای VR یعنی SDK خودش LiquidVR هست!! VR در حال فراگیر شدن هست و AMD در این قسمت از رقیب جلو افتاده! و منتل وظیفه ی اجرای LiquidVR را خواهد داشت!

همین طور AMD نگفته با درایور جدید مثلا کسی با کارتش تو یه بازی 50 فریم میگرفته ، با درایور جدید 60 فریم میگیره!!!

باید منتظر صحبت های بیشتر از مقامات این شرکت باشیم

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

این همون نسخه امگایی نبود که قرار بود نوامبر بیاد!؟ (نسخه 15.11)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

iehh_system-settings-software-100624927-

در نسل جدید درایور AMD شاهد اپدیت شدن نسخه ی API های مختلف هستیم

منتل هم همین طور!! که باعث افزایش کارایی درعناوین محدود منتل ساپورت خواهد شد

و همین طور گفته شده بود که منتل به نوعی در DX12 و vulkan هم  وجود خواهد داشت و ممکنه خیزشی برای این API ها باشه!

دلیل دیگر اماده شدن AMD برای VR یعنی SDK خودش LiquidVR هست!! VR در حال فراگیر شدن هست و AMD در این قسمت از رقیب جلو افتاده! و منتل وظیفه ی اجرای LiquidVR را خواهد داشت!

همین طور AMD نگفته با درایور جدید مثلا کسی با کارتش تو یه بازی 50 فریم میگرفته ، با درایور جدید 60 فریم میگیره!!!

باید منتظر صحبت های بیشتر از مقامات این شرکت باشیم

:laughing:

لینک به دیدگاه

امید وارم amd به اون روز های پر شکوهش برسه چون لیاقتش رو داره.....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان گویا قراره این درایور جدید AMD به نام RADEON SOFTWARE CRIMSON در تاریخ 24 نوامبر به صورت رسمی منتشر بشه

دوستان منتظر تستهای رسمی با این درایور در بازیهای جدید باشید

http://wccftech.com/amd-radeon-crimson-drivers-officially-launching-24th-november-public/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...