رفتن به مطلب

فوری : عدم تصویر دهی مانیتور لپ تاپ بعد از نصب کارت گرافیک

Ak68
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

باعرض سلام و ادب فراوان خدمت کلیه سروران و اساتید بزرگوار

مدتی است مشکلی برایم پیش آمده که اگر دوستان که تجربه دارند راهنمایی کنند منت سر بنده نهاده و مرا مدیون خود می نمایند

یک لپ تاپ ایسوس دارم که 7 سال است کار می کند مشکلی هم نداشت ولی بعد از مدتی احساس کردم ویندوز احتیاج به عوض شدن دارد هنگام نصب ویندوز هیچ مشکلی ندارد و کاملا نصب می شود و سیستم بالا می آید ولی وقتی با Driver pack Solutin  13 و یا 15 اقدام به نصب درایورها می کنم بازهم مشکلی ندارد ولی بعد از نصب کارت گرافیک که گرافیک من Ati 6300 هست سیستم بعد از ریست شدن تا مرحله آخر تصویر دارد ولی هنگام وارد شدن به ویندوز تصویر ندارد و کاملا صفحه سیاه می شود دوبار ویندوز های مختلف را امتحان کردم ولی نشد به محض ریمو کردن درایور کارت گرافیک دوباره تصویر می دهد ولی بعد از نصب کارت گرافیک تصویر ندارد حتی صدای آهنگ شروع ویندوز شنیده می شود ولی متاسفانه تصویری نیست - لذا دوستانی که علت را می دانند لطفا راهنمائی کنند

با احترام و تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

درايور رو عوض کن. نسخه اخرين رو نصب کن. اگه نشد نسخه قديمي تر از ايني که دارى

لینک به دیدگاه

ممنونم از راهنمائیی عوض کردم ولی نشد - اگر دوستان راه حلی به نظرشون میرسه راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر بنده درایور کارت گرافیک را از سایت سازنده دانلود کرده و مجددا امتحان کنید . بعضی از درایور ها خصوصا درایور کارت های گرافیک قدیمی تر با درایور پک های جدید به مشکل بر میخورند . در صورت رفع نشدن مشکل مجددا پیام دهید .

لینک به دیدگاه

سلام و درود

ممنونم از پاسخ دهی کارت گرافیک من ati hd6300  هست اگر لینکی از سایت سازندش دارید ممنونم میشم اطلاع بدید

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

خییییییییییییییییییییییییییییلی لطف کردی بی نهایت ممنون که وقت گذاشتید دانلود کنم انشااله که حل میشه

لینک به دیدگاه

درایور خودشو نصب کنی حتما مشکل حل میشه- کلا سری شیش گرافیک  ای ام دی لبتاپ ایسوس باید با درایور خودشون نصب بشه- اگه مشکل حل نشد بگو تا با تلگرام واست بفرستم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...