رفتن به مطلب

CALL OF DUTY BLACK OPS III-RELOADED منتشر شد

SWAT_MEHDI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بد ترین کال اف عمرم بود.

نمیشه توصیف ش کرد واقعا.

به نظرم نه ارزش دانلود داره نه خرید.

ببین دوستی اشنایی کسی داری ازش قرض بگیری.

چون واقعا به غیر از گرافیک { که اونم پر باگ و سخت افزار خور الکی بود } هیچ چیز دیگه ای نداشت.

:|

پس با این اوصاف از لیست دانلود حذف شد

لینک به دیدگاه

ای بابا ما ۶۰ گیگ دانلود کردیم

اما اینقد ازش بد گفتن تمام حسش رفته دیگه رغبت نمیکنم نصب کنم

۳ تا هم اپدیت گرفتم براش

واقعا هنوز لگ داره؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ای بابا ما ۶۰ گیگ دانلود کردیم

اما اینقد ازش بد گفتن تمام حسش رفته دیگه رغبت نمیکنم نصب کنم

۳ تا هم اپدیت گرفتم براش

واقعا هنوز لگ داره؟

با نصب آپدیت 2 و 3 کاملا لگ های بازی از بین میره

ولی چه فایده ! خود بازی به قدری افتضاحه که بعد از نصبش از زندگی نا امید شدم  :(  :D

طراحی مراحل بازی صفر

تفنگ ها اصلا لگد نمیزنن . هیچ حس خوبی رو منتقل نمیکنن. ظاهرشونم شبیه تفنگ پلاستیکیه

گرافیک کلی خوبه ولی وقتی به وسایل نزدیک میشی کیفیت تکسچرها بدجور تو ذوق میزنه مخصوصا تو مراحل پایانی 

کات سین های افتضاح

به جرآت میشه گفت بدترین شماره از سری COD همین شمارست

اصلا برای بخش سینگل وقت نزاشتن !

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

ولی چه فایده ! خود بازی به قدری افتضاحه که بعد از نصبش از زندگی نا امید شدم :( :D

طراحی مراحل بازی صفر

تفنگ ها اصلا لگد نمیزنن . هیچ حس خوبی رو منتقل نمیکنن. ظاهرشونم شبیه تفنگ پلاستیکیه

گرافیک کلی خوبه ولی وقتی به وسایل نزدیک میشی کیفیت تکسچرها بدجور تو ذوق میزنه مخصوصا تو مراحل پایانی

کات سین های افتضاح

پس با این اوصاف بیخیالش میشم

نمیخوام دیدم نسبت به cod عوض شه

کاش همون mw رو ارتقا گرافیکی میدادن ۱۰۰ بار دیگه بازی میکردمش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی چه فایده ! خود بازی به قدری افتضاحه که بعد از نصبش از زندگی نا امید شدم  :(  :D

طراحی مراحل بازی صفر

کات سین های افتضاح

کجاست اون COD : MW که تو گیم پلی و داستان بازی حرفی برای گفتن نذاشته بود! همه چیز حساب کتاب داشت! از روزنه  دیوار تا ماشین های پارک شده تو محیط هر کدم استراتژی پشتشون بود!

پس با این اوصاف بیخیالش میشم

نمیخوام دیدم نسبت به cod عوض شه

کاش همون mw رو ارتقا گرافیکی میدادن ۱۰۰ بار دیگه بازی میکردمش

لینک به دیدگاه

تو قسمت سینگل بیشتر سعی شده بود مثل بتل 4، امکاناتی که تو بخش چندنفره میشه استفاه کرد رو نشون بدن، در کل این سری تمرکزش روی قسمت مولتی و حالت زامبی بوده، چون با نقدهایی که ازش خوندم از قسمت مولتی به نسبت راضی بودن و اکثرا حتی سمت بخش سینگل هم نرفته بودن.

لینک به دیدگاه

کجاست اون COD : MW که تو گیم پلی و داستان بازی حرفی برای گفتن نذاشته بود! همه چیز حساب کتاب داشت! از روزنه  دیوار تا ماشین های پارک شده تو محیط هر کدم استراتژی پشتشون بود!

COD 4 یکی از بهترین بازی های عمرم بود و دیگه تکرار نشد  :x  :(

هنوز که هنوزه بازیش می کنی حال می ده 

هر سال به خودم می گم دیگه نسخه ی بعدی رو بازی نمی کنم اما باز بازی می کنم و بیشتر بدم میاد از بازی 

واقعا دلم برای COD 2 تنگ شده باید دوباره دانلود کنم چندتا ماد گرافیکی هست نصب کنم بشینم دوباره از اول حال کنم 

توی COD 4 یکی از مراحلش رو خیلی دوست داشتم ( همون مرحله ای که باید یک تانک ابرامز رو ساپورت می کردی که اخر مرحله می رید توی خرابه یک ساختمون یعد یه T90 می اد جلو و با خودت می گی تمام شد بعد یک دفعه ابرامز از توی دیوار شلیک می کنه توی کله ی تانک و منفجر می شه واقعا اون صحنه EPIC بود کلا بازی COD 4 از اول تا اخر EPIC بود ) 

COD 2 / MW 1/ MW 2 / BO 1  بهترین ها بودن ولی بعد از این ها کالاف شد یک بازی پول ساز برای اکتیویژن و خوراک یک مشت بچه  ~x(

این نسخه یعنی نمی دونم چی بگم از گیم پلی گرفته تا داستان و هوش مصنوعی کلا ضعیف بود گرافیکش هم که راستش من گرافیک fallout رو به این ترجیح می دم خیلی عجیبه نه  ( شاید تکستچر ها خیلی خوب بود شاید انیمیشن هاش خوب بود ولی بی روح بود چه جوری بگم مثل خود بازی گرافیکش هم مرده بود  ) 

من که 2 روز پشت سر هم سردرد و چشم درد شدید گرفتم به خاطر این بازی ( 2 ساعت پشت سرهم بازی کردم از بس که بازی تند بود و همه چیز در حال انفجار بود سردرد گرفتم حتی کات سین های بازی هم تند هستن  :( fallout رو 6 ساعت پشت سر هم بازی کردم به جای این که سردرد بگیرم بیشتر روی حال اومدم )

خدا می دونه اکتیویژن چقدر پول به سایت های بررسی داده که اینقدر نمره ی بالا بدن 

یه سر به steam بزنید و ریویو های بازی رو ببینید عمق فاجعه رو درک می کنید 

لینک به دیدگاه

شماره قبلی هم اشغال بود چه برسه این

امیدیی بهش

نیست امیدوارم برگردن به جنگ جهانی با گرافیک خوب

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...