رفتن به مطلب

بنچمارک: نسخه نهایی Call of Duty: Black Ops III چگونه هست ؟

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

مدتی پیش بنچمارکی از نسخه بتا این عنوان رو در انجمن قرار دادم ، این بار نوبت به نسخه نهایی میرسه

این نسخه از سری پرطرفدار COD تا چه حدی بهینه هست ؟! قبل از دیدن بنچمارک ها پیشنهاد میکنم این تاپیک رو هم مطالعه کنین لینک

میتونین ببینین کارت شما در چه حدی قادر به اجرای بازی هست

FULL HD

l67s_untitled-2.pngzrig_capture.jpg

WQHD

ppzo_untitled-3.png

hl10_capturev.jpg

UHD

j17n_untitled-4.pngwrv_captureii.jpg

@};- @};-

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود

همیشه بنچمارک ها معتبر هستن ولی موقعی که ادم خودش تست میکنه فریم بیشتره....

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

این بازیها بدجوری گرافیکارو به چالش میکشن مخصوصا این جدیدا 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

سلام

این بازیها بدجوری گرافیکارو به چالش میکشن مخصوصا این جدیدا 

سلام اقای محمودی عزیز

بله همین طوره ، ولی چیزی که برام جالبه هنوز بعضی این بازی هایی که تو بحث گرافیک ادعا دارند در حد کرایسیس 1 در سال 2007 نیستند و یا زیاد فاصله ندارند و سخت افزار به روز تر و قوی تر میخوان!!

امیدوارم کرایسیس 4 با DX12 تو اینده نزدیک بیاد معنی گرافیک رو از اول تعریف کنه!!

این ها اخرین بازی های گرافیکی DX11 هستند ، با DX12 انتظار میره بازی های گرافیکی سبک ترو بهینه تری رو ببینیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقای محمودی عزیز

بله همین طوره ، ولی چیزی که برام جالبه هنوز بعضی این بازی هایی که تو بحث گرافیک ادعا دارند در حد کرایسیس 1 در سال 2007 نیستند و یا زیاد فاصله ندارند و سخت افزار به روز تر و قوی تر میخوان!!

امیدوارم کرایسیس 4 با DX12 تو اینده نزدیک بیاد معنی گرافیک رو از اول تعریف کنه!!

این ها اخرین بازی های گرافیکی DX11 هستند ، با DX12 انتظار میره بازی های گرافیکی سبک ترو بهینه تری رو ببینیم

درود برشما 

امیدوارم همونطوری باشه که فرمودین وگرنه این گرافیکهای قدرتمند کفاف بازیهارو نخواهند داد و دوستان هم ناراضی خواهند بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدبخت این سری ۷۰۰

انویدیا چه بلایی سرش اورده کارت ۹۵۰ از ۷۷۰ قویتره

لینک به دیدگاه

ویرایش شد

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدبخت این سری ۷۰۰

انویدیا چه بلایی سرش اورده کارت ۹۵۰ از ۷۷۰ قویتره

در مقابل کارت 370 رو ببينيد که در اصل همون 7850 هست !

رقيب 7850 کارت 650ti boost بود ! الان 770 در تمامي تست ها زير اين کارت قرار مي گيره در صورتي که کارت 770 مقابل R9 280X بود !

از اون فاجعه تر 780ti در 4K هست !

انويديا دقيقا داره سياست کثيفش رو به خريدار تحميل مي کنه ! که اگر ميخواي 1080 بازي کني پرچمدار قديمي کافي هست ولي اگر بخواي 4K بازي کني بايد از پرچمداراي جديد بخري!

لینک به دیدگاه

در مقابل کارت 370 رو ببينيد که در اصل همون 7850 هست !

رقيب 7850 کارت 650ti boost بود ! الان 770 در تمامي تست ها زير اين کارت قرار مي گيره در صورتي که کارت 770 مقابل R9 280X بود !

از اون فاجعه تر 780ti در 4K هست !

انويديا دقيقا داره سياست کثيفش رو به خريدار تحميل مي کنه ! که اگر ميخواي 1080 بازي کني پرچمدار قديمي کافي هست ولي اگر بخواي 4K بازي کني بايد از پرچمداراي جديد بخري!

این نتایج خیلی غیرقابل اعتمادتر از این هستن که بشه باهاش به نقد سیاسیت های یه کمپانی پرداخت (حتی اگر بوسیله بازی های قبلی نقد شده باشه) چون همین سایت تست کننده به وضوح اشاره کرده که نتایج نسبی هستند و به نظر من حتی مرحله ای رو هم که انتخاب کردن صلاحیت بنچمارک رو نداره (هر چند که طبق توضیحات ظاهرا چاره ای جز این هم نبوده.) و مورد بعدی اینکه به نظر من نباید گرافیک فوق العاده بازی تحت عنوان بهینه نبودن زایل بشه. واقعا از جنس لباس ها و جزئیات کاراکترها خوشم اومد!

لینک به دیدگاه

این نتایج خیلی غیرقابل اعتمادتر از این هستن که بشه باهاش به نقد سیاسیت های یه کمپانی پرداخت (حتی اگر بوسیله بازی های قبلی نقد شده باشه) چون همین سایت تست کننده به وضوح اشاره کرده که نتایج نسبی هستند و به نظر من حتی مرحله ای رو هم که انتخاب کردن صلاحیت بنچمارک رو نداره (هر چند که طبق توضیحات ظاهرا چاره ای جز این هم نبوده.) و مورد بعدی اینکه به نظر من نباید گرافیک فوق العاده بازی تحت عنوان بهینه نبودن زایل بشه. واقعا از جنس لباس ها و جزئیات کاراکترها خوشم اومد!

منظورتون از جنس چنین چیزی بود ؟ خشتک یارو داره پاره میشه ! :D

چرخ های ماشین هم مثل همیشه تو زمین فرو رفته :دی

این بازی یه چیزی فراتر از فاجعه ست.

8efb9imt-a-8-dd.jpg

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

نه داداش منظورم موهای این یارو

و نورپردازی این صحنه بود

و خیلی عکس ها و تریلرهای دیگه که مطمئنم از من هم بیشتر دیدین

لینک به دیدگاه

R9 290X برای مقابله با 780 TI معرفی شد الان نگاه کنید که 290X کجاست و 780 TI

بعد من نمیدونم چرا دوستان همش میگن انویدیا انویدیا ~x( ~x( 

اصلا قورتش داده

حتی از  970  هم که یکی دوسال بعد 290X عرضه شد بالاتر فریم گرفته

افرین به ای ام دی :Not Worthy: :Not Worthy:

لینک به دیدگاه

R9 290X برای مقابله با 780 TI معرفی شد الان نگاه کنید که 290X کجاست و 780 TI

بعد من نمیدونم چرا دوستان همش میگن انویدیا انویدیا ~x( ~x(

اصلا قورتش داده

حتی از 970 هم که یکی دوسال بعد 290X عرضه شد بالاتر فریم گرفته

افرین به ای ام دی :Not Worthy: :Not Worthy:

در حقیقت از دو کارت 970 و 290x ب راحتی قویتره و در بعضی مواقع با ۹۸۰ برابری میکنه و حتی پیشی داره ... تست های معتبری از utoube هستند ... ویرایش شده توسط kamali66
لینک به دیدگاه

مقایسه گرافیک بین PC,PS4,X1,X360 می باشد

http://www.aparat.com/v/ybjfe

http://www.aparat.com/v/jIBt8

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

ویدیوهای اپارات که کیفیتشون در حد 3gp ـــه . چطور انتظار داری تشخیص بدیم فرق بین xbox 360 , xone , ps4 رو

لینک به دیدگاه

ویدیوهای اپارات که کیفیتشون در حد 3gp ـــه . چطور انتظار داری تشخیص بدیم فرق بین xbox 360 , xone , ps4 رو

دوست عزیز کیفیت ویدیو ها HD ابتدا پلی می کردی و نظر می فرمایید بهتر نبود؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز کیفیت ویدیو ها HD ابتدا پلی می کردی و نظر می فرمایید بهتر نبود؟؟؟

کی گفته من پلی نکردم بسیجی؟

لینک به دیدگاه

کی گفته من پلی نکردم بسیجی؟

خوب می تونی برای دانلود با کیفیت HD غیر از آپارات به لینک زیر مراجعه کنی

http://www.magame.ir/post/1393/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-call-of-duty-black-ops-3.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان، این بنچمارکها واقعا جایی برای تکیه ندارن، چون خود گورو هم گفته که بازی اونقدر افتضاح هستش که حتی بنچمارکها برای یه گرافیک در یه جا، ثابت نیست و اعلام کرده تا وقتی که بازی پچ نشده، نباید به این بنچمارکها زیاد توجه کرد، طبق گفته خود گورو در حین بنچمارک گرفتن در لحظه ای از بازی فریم کارتهای 980Ti و Fury به 30 میرسه...

post-10788-0-28568000-1446902674_thumb.jpg

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورتون از جنس چنین چیزی بود ؟ خشتک یارو داره پاره میشه ! :D

چرخ های ماشین هم مثل همیشه تو زمین فرو رفته :دی

این بازی یه چیزی فراتر از فاجعه ست.

8efb9imt-a-8-dd.jpg

=))

چه دقتی می کنی وسط بازی ... دمت گرم :clapping:

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

سعید جان، این بنچمارکها واقعا جایی برای تکیه ندارن، چون خود گورو هم گفته که بازی اونقدر افتضاح هستش که حتی بنچمارکها برای یه گرافیک در یه جا، ثابت نیست و اعلام کرده تا وقتی که بازی پچ نشده، نباید به این بنچمارکها زیاد توجه کرد، طبق گفته خود گورو در حین بنچمارک گرفتن در لحظه ای از بازی فریم کارتهای 980Ti و Fury به 30 میرسه...

درسته داداش

بنچ جدید بیاد اضافه میشه @};- @};-

لینک به دیدگاه

عمق فاجعه جاییه که کارت ۷۷۰ بهتر از 780ti فریم گرفته!

واقعا متشکریم با چنین بازی.

به جا توجه کردن به چین و چروک های شخصیت ها تو دمو بازی بهتر بود روی اصل بازی توجه بشه. متاستفانه در چند سال اخیر بازی سازها فراموش کردن که میخوان بازی بسازن نه تابلو نقاشی.

نمونه بارز بتلفید هارد لاین بهینه ترین بازی طول عمرم بود. با همین کارت داخل امضا فریم زیر ۴۰ ندیدم اونم تو فول اچ دی. گرافیک واقعا عالی اما گیم پلی چی ؟ من میخوام بازی کنم نمیخوام که کل تایم ازی وایستم به تسلیشن های درختا یا ستون هایی که شاید تو کل بازی به چشم هم نخوره دقت کنم!

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

کال آف که از لحاظ محتوا افتضاح شده  مگر اینکه با جلوه های بصری طوری کند که طوری بشه مردم بگن طوری شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من بازم لازمه یک توضیحی خدمت دوستان بدم - باز یک بازی خراب آمد و شروع شد بررسی های حرفه ای  کاربر x , y , !!! و محکوم کردن همه و سریع تشخیص دادن که بله سیاست   اینه و .....

اول باید بگم خدمت برادران من این یک بازی مشکل داره وموتور برگفته از نسخ قدیمی  id tech برای کوئک دیگه جوابگو نیست -این موتور اینقدر بد هست که وقتی میخواین تنظمیات گرافیک رو اعمال کنیم باید بازی رو ریسیت کنیم!!!  اکتیوژن امده در یک موتور قدیمی اینقدر تکنولوژی جدید لودکرده که جوابگو نیست مثل اینکه روی شاسی یک ماشین ضعیف بیایم موتور قدرتمند ببندیم- دوم برادران گرامی این مسئله طرفداری های بیمورد و بیمنطق رو باید تمام کرد- در بررسی کارت 980 ti هم گفتم بازم هم میگم طرفدار AMD کارت خودش رو بگیره و فن  انویدیا هم محصول خودش - اگر فن بوی AMD ، AMD کار است دیگه چرا نگران و یا ناراحت  سیاست انویدیا است؟؟چرا براش مهمه که فریم فلان کارت از بهمان کارت بیشتره؟؟؟اون تصمیم خودش رو گرفته - همینطور کسی که رفته طرف تیم سبز دیگه نباید  هی بیاد بگه آی اون کارت مثلاً ریبرند  مدل فلان از این کارت نیمدونم این مدل بهتره یا بد تره یا........

برادر گرامی با نگاه به یک سری امار و ارقام و بنچمارک های نه چندان دقیق و از یک بازی مشکل دار که اصلا بهینه نیست شما قضاوت  سریع نکن که بله انویدیاا گفته فلان و .....آقا اون که خریداره خودش میدونه چه میکنه، بررسی ها هست و همه چیز ها مشخص است و این مشخصه که برای اجرای  4k شما به کارتهای های اند هم انویدیا و هم  AMD احتیاج دارید-

کارت 780ti معلومه که برای 1080 عرضه شد و اصلا هنوز مسئله 4k جا نیافتاده حتی با وجود تایتان و فیوری و 980 ti- مگر 290x   بازیها رو در 4k اجرا میکرد که مثلا 780 نتونسته؟این کارتها به زبان ساده بگیم برای اون حد توان پردازشی آماده نبودند- اینکه بگیم بله خوب برای این رزولوشن باید این کارت رو گرفت خوب معلومه کسی که بخواد  4k بازی کنه این همه بررسی معتبر در اینترنت هست از تچ پاور تا هاردور کنوکز و....همین بررسی خودم از کارت 980 ti

اینها نشان میده که حتی کارت های نسل جدید دو شرکت و قویترین هاشون مثل  fury و 980 ti هم در بعضی از اجرا های 4k مشکل دارند بعد چطور انتظار داریم که مثلا کارت های اند نسل پیش  قادر به اجرای  4k  باشد؟؟ خودمون قضاوت کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...