رفتن به مطلب

بنچمارک: نسخه نهایی Call of Duty: Black Ops III چگونه هست ؟

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

رضا جان یا من منظورم رو درست نرسوندم یا شما متوجه نشدی

بنده کاری به سبز و قرمز ندارم.تو متن پست من جریان سبز و قرمز بود ؟

اشاره من به خود بازی بود که بسیار بهینه عرضه شده. :D

طوری که کارت فول چیپ نسل خودش از مید رنج نسلش ضعیف تر فریم گرفته.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان یا من منظورم رو درست نرسوندم یا شما متوجه نشدی

بنده کاری به سبز و قرمز ندارم.تو متن پست من جریان سبز و قرمز بود ؟

اشاره من به خود بازی بود که بسیار بهینه عرضه شده. :D

طوری که کارت فول چیپ نسل خودش از مید رنج نسلش ضعیف تر فریم گرفته.

درود

بنده اصلا پست های شما رو نخوندم حقیقتاً نگاه کلی به تاپیک داشتم! شما چی نوشتید ؟باید دقت کنم-

بله بازی اصلا بهینه نیست و مشکل جدید هم نیست بازی های  قبلی هم، گوست , advanced warfare هم ذلیل کرد ما رو  با این موتور عقب مونده- خوب وقتی یک عده مولتی پلیر باز رسما کال اف رو تبدیل کردن از یک بازی با داستان سرایی جذاب به یک "فقط مولتی پلیر باش و زیاد به داستان اهمیت نده!" نمونه اش در سری battlefiled و این که دیگه اصلا درstar wars جدید بخش کمپین نداریم!! فاجعه است و این هیلو و بتل فیلد همین کال اف دارن ریشه داستان سرایی و ارزش بخش تک نفره رو نابود میکنن .

در این میان باید به باز یهای ویچر 3 و متال گیر و فال اوت در این سال تبریک گفت که بی خیال تمرکز روی مولتی پلیر شدند (البته متال گیر  بخش اونلاین داره ولی ارزش بخش روایی داستان بازی 100 برابر بیشتره-) متاسفانه وقتی میلیون میلیون به اصطلاح بازیباز میخوان، یعنی بازار میخواد دیگه نه ea نه اکتیوژن نه .....حوصله ندارند چون میخوان پول دربیارند  و اصلا اهمیت نمیدند اگر مثلا داستان خوب نباشه یا تکرارای باشه یا...همین اکتیوژن  destiny رو ساخت که نمرات خوبی هم نگرفت ولی کلی داره پول درمیاره حالا میخواد کال اف رو تبدیل کنه به یک مولتی پلیر دیگه و یک شبه destiny واین در واقع کاملا برعکس است چون ما همیشه جلوی بازی ea یعنی بتلفیلد که خیلی روی داستان کار نمیکرد و همش اونلاین مد نظر ش بود میگفتیم برو از کال اف یاد بگیر ولی الان باید با کال اف هم کم کم خداحافظی کنیم و بگذاریم بشه بخش همش مولتی پلیر -  همین که کنسول نسل قدیمی این نسخه جدید حتی بخش داستانی نداره خودش گویای همه چیز است و دیگه نمیشه چیزی گفت

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اینجاست که یه بزرگی میگه اگه RPG باز نیستی خودت رو اصلا گیمر حساب نکن! :)

عناوین استدیوهای اوروپایی رو فقط تجربه کنید؛ صنعت گیم آمریکا مثله صنعت سخت افزاریش حاشیه زیاد داره!

@};-

لینک به دیدگاه

دوستان من يه کليپ تو يوتوب ديدم طرف با gtx 660 2G نميدونم چه پردازنده اي بود که 4 هسته اي بود. فکر کنم i5 بود و 70 درصد کارکردش پر شده بود. دقيقا نديدم چه رزولوشني بود و تو high حدود 6 گيگ رم پر کرده بود و 60 فرم گرفته بود. حالا اورجينال بود يه کرکيو خبر ندارم.

لینک به دیدگاه

چه جالب هست که ۷۸۰تی ای کلی از ۹۷۰عقب افتاده تو این بازیای جدید

لینک به دیدگاه

عمق فاجعه جاییه که کارت ۷۷۰ بهتر از 780ti فریم گرفته!

واقعا متشکریم با چنین بازی.

به جا توجه کردن به چین و چروک های شخصیت ها تو دمو بازی بهتر بود روی اصل بازی توجه بشه. متاستفانه در چند سال اخیر بازی سازها فراموش کردن که میخوان بازی بسازن نه تابلو نقاشی.

نمونه بارز بتلفید هارد لاین بهینه ترین بازی طول عمرم بود. با همین کارت داخل امضا فریم زیر ۴۰ ندیدم اونم تو فول اچ دی. گرافیک واقعا عالی اما گیم پلی چی ؟ من میخوام بازی کنم نمیخوام که کل تایم ازی وایستم به تسلیشن های درختا یا ستون هایی که شاید تو کل بازی به چشم هم نخوره دقت کنم!

من دیشب این بازی رو نصب کردم و با بالاترین تنظیماتش 60 فریم ثابت بهم داد و در واقع اصلا از این مشکلاتی که تو اینترنت راجع بهش مینویسن برای من نداشت و گرافیکشم خوب بود ولی چی فایده؟ فقط 15 دقیقه بازی برام کافی بود تا اینم بره کنار بتلفیلد هاردلاین! به نظر من این نسخه نه تنها ضعیفترین Call Of Duty تا به امروز بوده که با هر استاندارد دیگه ای هم بسنجی یه بازیه ضعیف حساب میشه! [-(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

من دیشب این بازی رو نصب کردم و با بالاترین تنظیماتش 60 فریم ثابت بهم داد و در واقع اصلا از این مشکلاتی که تو اینترنت راجع بهش مینویسن برای من نداشت و گرافیکشم خوب بود ولی چی فایده؟ فقط 15 دقیقه بازی برام کافی بود تا اینم بره کنار بتلفیلد هاردلاین! به نظر من این نسخه نه تنها ضعیفترین Call Of Duty تا به امروز بوده که با هر استاندارد دیگه ای هم بسنجی یه بازیه ضعیف حساب میشه! [-(

ميشه بيشتر در موردش توضيح بديد؟ ارزش خريد داره؟ اخه هارد لاين جزابيتي نداشت و تير اصلحه ها هم زود تموم ميشدن و مجبور شدم از ترينر اىتفاده کنم.

کلا سرى هاى کالاف ديوتي قابل مقايسه با مثلا بتلرفيلد مخصوصا 3 و 4 نيستن. البته هارد لاين که افتضاح بود. گيم پلي طبيعي , صدا گذارى واقعي و گرافيک عالي بتل فيلد رو نميشه با هر دنبيلي کالاف مقايسه کرد , دارى ميرى يه جا يه هو سي چهل تا ادم ميريزه تو سرت.

راستي چند خريدى و چنتا dvd بود؟

با چه سيستمي تست کردى و چه تنظيماتي؟

لینک به دیدگاه

ميشه بيشتر در موردش توضيح بديد؟ ارزش خريد داره؟ اخه هارد لاين جزابيتي نداشت و تير اصلحه ها هم زود تموم ميشدن و مجبور شدم از ترينر اىتفاده کنم.

کلا سرى هاى کالاف ديوتي قابل مقايسه با مثلا بتلرفيلد مخصوصا 3 و 4 نيستن. البته هارد لاين که افتضاح بود. گيم پلي طبيعي , صدا گذارى واقعي و گرافيک عالي بتل فيلد رو نميشه با هر دنبيلي کالاف مقايسه کرد , دارى ميرى يه جا يه هو سي چهل تا ادم ميريزه تو سرت.

راستي چند خريدى و چنتا dvd بود؟

با چه سيستمي تست کردى و چه تنظيماتي؟

بازیش واقعا کسل کننده و بدون جذابیته! هوش مصنوعیش داغونه! رفتم جلو دشمن واستاده بودم اسلحمو کرده بودم تو حلقش، داشت سرک میشکید دنبال میگشت! صداگذاری اسلحه ها و کاراکترها هم جالب نبود. ضمن اینکه با هر اسلحه ای هم که شلیک کردم اصلا لگدی در کار نبود انگار داری با تفنگ آبپاش شلیک میکنی!

در مورد این هم که آیا ارزش خرید داره یا نه، من که شخصا خوشم نیومد شاید شما بازی کردی نظرت با من فرق کنه!

نسخه ای که من گرفتم 13 DVD هست و از یکی از دوستان نزدیکم که دانلود کرده گرفتم.

سیستمم هم CPU 3770 و 16 GB RAM و گرافیک 390 هستش. تمام تنظیمات رو هم در بالاترین حالت و VSync On و البته In Game VSR 100% در رزولیشن Full HD شصت فریم ثابت داد!

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه جالب هست که ۷۸۰تی ای کلی از ۹۷۰عقب افتاده تو این بازیای جدید

بله عزیز، توجه کن که کمبود Vram و نبود درایورهای بهینه چقدر میتونه تاثیر منفی داشته باشه!!

جالبه که کارتهای سری 290 هم نسل قدیمی هستن و هنوز بسیار خوب جواب میدن، در خیلی از موارد حتی بهتر از نسل جدید انویدیا در رزولوشنهای بالاتر...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

این بنچمارک ها کاملا غیر استاندارد هست

نتایج خیلی در همه و غیر منطقی

درضمن اینا میانگین فریم هست حداقل فریم خیلی مهم تره شایده یه کارتی ۵۰ فریم بده اما حداقل فریمش ۸ باشه

از نظرات دوستان در سایت های ایرانی و خارجی و ویدیو گیم پلی متوجه شدم که بازیش از بتل فیلد هارد لاین و نسخه قبلی کال اف بدرد نخور تره و اصلا ارزش نصب نداره چه برسه به بنچمارک و تست

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

روی PS4 هم فریم ریت ثابتی نداره , کات سین ها همگی روی 30 فریم قفله ولی گیم پلی همین طور در حال کم و زیاد شدنه حتی به 30 فریم هم می رسه و نشان می ده فقط مشکل PC نیست

http://www.aparat.com/v/W9NwB

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

منظورتون از جنس چنین چیزی بود ؟ خشتک یارو داره پاره میشه ! :D

چرخ های ماشین هم مثل همیشه تو زمین فرو رفته :دی

این بازی یه چیزی فراتر از فاجعه ست.

8efb9imt-a-8-dd.jpg

به نظر من هم  کال آف 11 خیلی قشنگتر بود این حسه خوبی نمیده بهم

لینک به دیدگاه

بله عزیز، توجه کن که کمبود Vram و نبود درایورهای بهینه چقدر میتونه تاثیر منفی داشته باشه!!

جالبه که کارتهای سری 290 هم نسل قدیمی هستن و هنوز بسیار خوب جواب میدن، در خیلی از موارد حتی بهتر از نسل جدید انویدیا در رزولوشنهای بالاتر...

برمیگرده ب بهینه نبودن بازی ... در دو عنوان falout و syndicate و حتی عنوان amd محور battlefront کارت های ۷۸۰ti از کارتها ی ۲۹۰x پی شی دارند و نزدیک ب 980 ویرایش شده توسط kamali66
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برمیگرده ب بهینه نبودن بازی ... در دو عنوان falout و syndicate و حتی عنوان amd محور battlefront کارت های ۷۸۰ti از کارتها ی ۲۹۰x پی شی دارند و نزدیک ب 980

دقیقا این پیشی که میفرمایید کجای ماجرا قرار داره!؟

post-7048-0-67666800-1447950714_thumb.jpg

این بنچمارک بر گرفته از سایت Guru3D هست.

لینک به دیدگاه

attachicon.gifscreen031.jpg

الان 290x از 980 بیشتره یعنی :eek:

خیلی جالبه

چجوری شد 290x اینقد خوب ظاهر شده :-?

بله درسته پشت بازیش ای ام دی هستش ولی یادمه تویه بتلفیلد 4 کارتهایه 780ti و 290x کنارهم بودن

یسال پیش اینجوری نیود ولی الان پابه پایه 970 میاد بیشتروقتا هم از 970  جلوتره

افرین به 290x :clapping:

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان 290x از 980 بیشتره یعنی :eek:

خیلی جالبه

چجوری شد 290x اینقد خوب ظاهر شده :-?

بله درسته پشت بازیش ای ام دی هستش ولی یادمه تویه بتلفیلد 4 کارتهایه 780ti و 290x کنارهم بودن

یسال پیش اینجوری نیود ولی الان پابه پایه 970 میاد بیشتروقتا هم از 970  جلوتره

افرین به 290x :clapping:

الان بهتر هست که دیگه 290 معمولی(بدون X) رو با 780ti یا 970 مقایسه کنید ! بخصوص در 4K و 2K ولی در 1080 بصورت میانگین همچنان اندکی برتری با 970 هست نسبت به 290 ولی 290X هر دو کارت 970 و 780ti رو پشت سر میذاره!

perfrel_3840_2160.png

perfrel_2560_1440.png

perfrel_1920_1080.png

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

الان بهتر هست که دیگه 290 معمولی(بدون X) رو با 780ti یا 970 مقایسه کنید ! بخصوص در 4K و 2K ولی در 1080 بصورت میانگین همچنان اندکی برتری با 970 هست نسبت به 290 ولی 290X هر دو کارت 970 و 780ti رو پشت سر میذاره!

درسته معین جان

من خودم 290x دارم و خیلی راضی هستم :)

بلا بدور یبار خواستم که 970 بگیرم :wacko:

فقط یه مشکله کوچک دار 290x اونم اینه که hdmi 2 رو ساپورت نمیکنه متاسفانه :(

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

خصوصا این درایور 15.10 واقعا عملکرد عالی داشت.

قبلا تو بنچمارک 11  11700P اسکور گرافیک میگرفتم 

الان 12400 میگیرم. با درایور 15.11 هم حدود 12500 !!!! قبلا این کارت رقیب 770 بود.

این طور پیش بره، کم کم احساس میکنم 7970 باید با 780 یا 780Ti مقایسه بشه  :D  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifscreen031.jpg

یه ایرادی که به این بنچمارک وارد هستش، معین جان درایوری که برای این بنچمارک استفاده شده، نسخه 15.9 بتا هستش، در صورتیکه که AMD نسخه 15.11 بتا رو رسما برای این بازی ارائه کرده... *dry#

دلیل عملکرد بهتر کارتهای گرافیک AMD، بطور واضح بهینه شدن درایورهای AMD هستش معین جان، خوبی که وجود داره این هستش که سری 200 درایورهاش حداقل برای چند سال بهینه خواهند شد...

دوستان کسی AC Syndicate رو اجرا کرده؟؟

سیستم رو به فنا میده واسه اجرا... :crying: :crying: :crying:

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

این چه بازیه!!!! پردازشگر امزامو 100 درصد میکنه.  شورشو درآورده

لینک به دیدگاه

این چه بازیه!!!! پردازشگر امزامو 100 درصد میکنه.  شورشو درآورده

این مورد در نسخه قبلی کال اف بود

داعمی نیست فقط اول بازی و در مواقع لودینگ ۱۰۰٪ میشه هر سی پی یو باشه اینکارو باهاش انجام میده فکر کنم از برنامه vprime استقاده میکنه داخل بازی :) دی

حالا یه سوال واقعا چطوری این بازی مسخره رو داری پلی میکنی؟!؟نه داستانی نه گرافیک خاصی نه تفاوتی نه برتری؟!؟

لینک به دیدگاه

این مورد در نسخه قبلی کال اف بود

داعمی نیست فقط اول بازی و در مواقع لودینگ ۱۰۰٪ میشه هر سی پی یو باشه اینکارو باهاش انجام میده فکر کنم از برنامه vprime استقاده میکنه داخل بازی :) دی

حالا یه سوال واقعا چطوری این بازی مسخره رو داری پلی میکنی؟!؟نه داستانی نه گرافیک خاصی نه تفاوتی نه برتری؟!؟

پول دادم خریدمش گفتم اینو لااقل  تا  آخر برم والا ویچر گرفتم نرفتم مدمکس گرفتم حال نداد دیگه گفتم اینو حلالش کنم. بعدشم داداشه من فول بذار همه چیزو تو گیم هم لحظه هایی فول میشه پردازشگر

لینک به دیدگاه

بچه ها روی 660 ti اور شده چند فریم میده؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...