رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

مودم D-Link 2740U بگیر .هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش عالی هست.2ساله دارم از این مودم استفاده میکنم هفته ای 1 بار خاموشش نمیکنم .وایرلسش فوق العاده هست 20 تا خونه اونورو انتن میده.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

مودم D-Link 2740U بگیر .هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش عالی هست.2ساله دارم از این مودم استفاده میکنم هفته ای 1 بار خاموشش نمیکنم .وایرلسش فوق العاده هست 20 تا خونه اونورو انتن میده.

تأیید می کنم، منم به تازگی این مودمو خریدم. اصلاََ داغ نمی کنه و هیچ مشکلی هم نداره. کیفیت ساخت مناسب و امکانات امنیتی خوبی داره. در کل راضیم ازش.

لینک به دیدگاه

من یه مدل ادیمکس گرفتم خیلی خوبه....انتن دهیش از 2750 بیشتره وو کمتر هم داغ میکنه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا زیر خاکیه همه هم میان پیام میدن... ببندین بره درش رو...از شما دوستان دیگه انتظار نمی رفت ...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا زیر خاکیه همه هم میان پیام میدن... ببندین بره درش رو...از شما دوستان دیگه انتظار نمی رفت ...  :D

:laughing:  :laughing: اصلا به تاریخش توجه نکردم

ویرایش شده توسط koenigsegg
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارسالی ۰۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۴ بعد از ظهر  :wacko: 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام  توی سایت دیجیکالا برو  هم میتونی قیمت ها رو ببینی و هم میتونی با هم مقایسه کنی

لینک به دیدگاه

درود

یک مودم خوب و با دوام تا 120 هزار تومان معرفی کنید.

برند مهم نیست تنها کارایی مهمه.

لینک به دیدگاه

درود

بهترین مودم تو این رنج قیمت این مدل هست. D-Link DSL-2740U ADSL2+ Modem with Wireless N300 Router

2 ساله از این مودم استفاده میکنم 24 ساعته روشنه ,سرعت و وایفای فوق العاده ای داره.

ایسوس هم شنیدم خیلی خوبه.

ویرایش شده توسط D҉A҉N҉I҉E҉L҉
لینک به دیدگاه

سلام داداشم واسه 2 تا 3 روز دیگه هواوی 4 پورته با قیمت بسیار کم دستم می یاد حتما موجودش میکنم

لینک به دیدگاه

با سلام 

دوستان یک مودم خیلی خوب با بوجه ی 350 تومان لطفا پیشنهاد بدهید 

قدرت وای فای بالایی باید داشته باشد ( برد بالا ) 

من هر چقدر از این تلگرام و وایبر بدم می اد این پدر مادر ما ول کنش نیستن و 24 ساعته دارن از اینترنت استفاده می کنن و هر وقت به دور از مودم باشند و به وای فای وصل بشن اینترنت قطع می شه ولی وقتی نزدیک به مودم باشن اصلا قطع نمی شه 

مودم حال حاظر من زایسل هست که برای 10 سال پیش هست و باید دیگه عوض شه 

لطفا یه مودم با وای فای قوی پیشنهاد بدهید با بوجه ی 350 تومان 

من این دو مورد در نظر دارم 

http://lioncomputer.ir/product/4096/TP-Link+W8980+N600+Wireless+Gigabit+ADSL2%2B+Modem+Router/

این دومی مودم هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

http://lioncomputer.ir/product/4779/ASUS+RT-N12HP+High+Power+Wireless-N300+3-in-1+Router%2F+AP%2F+Range+Extender/#prettyPhoto

ممنون 

لینک به دیدگاه

اولی کاملا مدل مناسبیه و کار شما رو راه می ندازه برد بسیار خوبی داره.

من هم اگه می خواستم پیشنهاد بدم همین رو پیشنهاد می دادم با این حال اگه باز هم به برد بیشتر نیاز دارید می تونید یه مودم ارزون بگیرید و به یه اکسس پوئینت صنعتی وصل کنید. 

دومی خیر فقط اکسس پوئینت هست اگه به عکس های پشت مودم هم دقت کنید می بینید که ورودی تلفن نداره. 

لینک به دیدگاه

جناب به نظر من اگه فضای وسیعی رو می خوایید پوشش بدید از Repeater استفاده کنید.مودم هایی که آنتنهای بیشتری دارن برای زیاد کردن پهنای باند و قوی کردن سینگنال وایرلس هستش بیشتر تا افزایش برد...از D-Llnk DAP 1520 یا D-Link DAP 1320 می تونید استفاده کنید یا TP-Link TL-WR710N که قیمت هایی حدود 120 تا 150 دارن با یه مورد معمولی 2 آنته هم مثل D-Link 2750U بگیرید.

لینک به دیدگاه

بسیار ممنون از دو دوست عزیز 

باز هم منتظر بقیه نظرات هستم تا اخر هفته ببینم چی می شه 

لینک به دیدگاه

با سلام

من در حال حاضر یک مودم ZyXEL P-660HN-T1A را دارم. که به صورت 24 ساعته روشنه.

اما دو تا مشکل با این مودم دارم.

یکی اینکه برد وایرلس این مودم خیلی کمه و نیاز من را جوابگو نیست

دوم اینکه یوزر روزانه و شبانه من متفاوت است و دائم در حال عوض کردن اونم. اما سرعت ورود به کانفیگ این مودم خیلی کمه و برای تغییر در کانفیگ گاه باید تا چند دقیقه معطل بشم.

از مودم های زیر که فعلا تو بازار هست شما کدام را پیشنهاد می کنید. در ضمن از اینترنت مخابرات اصفهان نیز استفاده می کنم.

Asus DSL-N12E_C1 Wireless N300 ADSL Modem Router

LINKSYS X1000 N300 

ZYXEL DEL1312-T10B 300M

TP-LINK TD-W8970 N300 

TP-LINK TD-W8968 Wireless N300 ADSL2

اگرپیشنهاد دیگه ای هم دارید لطفا مطرح کنید

پیشاپیش از همه شما ممنونم.

ویرایش شده توسط Mohammadsh
لینک به دیدگاه

LINKSYS X1000 N300

LINKSYS  بهترین برند شبکه تو کل دنیا هست

بنده خودم لینک سیس دارم

میتوانید با یه سرچ ساده به این موضوع پی ببرید

لینک به دیدگاه

با سلام

من در حال حاضر یک مودم ZyXEL P-660HN-T1A را دارم. که به صورت 24 ساعته روشنه.

اما دو تا مشکل با این مودم دارم.

یکی اینکه برد وایرلس این مودم خیلی کمه و نیاز من را جوابگو نیست

دوم اینکه یوزر روزانه و شبانه من متفاوت است و دائم در حال عوض کردن اونم. اما سرعت ورود به کانفیگ این مودم خیلی کمه و برای تغییر در کانفیگ گاه باید تا چند دقیقه معطل بشم.

از مودم های زیر که فعلا تو بازار هست شما کدام را پیشنهاد می کنید. در ضمن از اینترنت مخابرات اصفهان نیز استفاده می کنم.

Asus DSL-N12E_C1 Wireless N300 ADSL Modem Router

LINKSYS X1000 N300 

ZYXEL DEL1312-T10B 300M

TP-LINK TD-W8970 N300 

TP-LINK TD-W8968 Wireless N300 ADSL2

اگرپیشنهاد دیگه ای هم دارید لطفا مطرح کنید

پیشاپیش از همه شما ممنونم.

حدود 1 سالی هست که از 8970 و 8980 استفاده میکنم.

هر 2 در این مدت دون خاموشی در حال کار هستند و هیچ مشکلی هم براشون پیش نیومده.

کنترلپنل خیلی حرفه ایی هم دارند در مقابل مدل های ساده تر.

اگه از دیوایس های 5GHz استفاده میکنید، پیشنهاد میکنم 8980 بگیرید که در فاصله های دور، بهتر جواب میده(البته با فرکانس 5GHz)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان لیونی

1 ماه پیش سایت دیجی یه مودم asus n14u-c اورد که امکانات خوبی داشت و تموم کرد. الان باز اورده ولی با این مدل N14U که وقتی هم جستجو کرم دیدم فقط مدل N14U تو سایت asus  هست.

حالا تفاوت این دو در چیه؟ من که تفاوتی ندیدم.

چرا از c  برای بعضی مدل ها استفاده کرده؟

n14u-c

n14u

oA2OiHqGz9wnkshw_setting_fff_1_90_end_50

www.asus.com/Networking/DSLN14U

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید مودم های adsl برای هرمنطقه سفارشی سازی میشن 

همین مدل اگه به سایت ایسوس برید بیش از ۱۰ یا ۲۰ مدل مختلف هست حالا این تفاوت ها تو چیه ؟ در سخت افزار داخلی بکار رفته هست یا مثلا درقابلیت های شبکه یا تنظیمات پیش فرض یا ...

مثلا مودم های دی لینک که برای روسیه درست میشن اجازه استفاده از چیپست bcm950 رو ندارن و باید با یک چیپست جایگزین ساخته بشن اینا بر همین اساس هستند 

لینک به دیدگاه

ببینید مودم های adsl برای هرمنطقه سفارشی سازی میشن 

همین مدل اگه به سایت ایسوس برید بیش از ۱۰ یا ۲۰ مدل مختلف هست حالا این تفاوت ها تو چیه ؟ در سخت افزار داخلی بکار رفته هست یا مثلا درقابلیت های شبکه یا تنظیمات پیش فرض یا ...

مثلا مودم های دی لینک که برای روسیه درست میشن اجازه استفاده از چیپست bcm950 رو ندارن و باید با یک چیپست جایگزین ساخته بشن اینا بر همین اساس هستند 

خب الان این مودم n14u بهتر از n14u-c هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب الان این مودم n14u بهتر از n14u-c هست؟

نمیدونم باید سریال و ورژن پشت دستگاه رو دید دیجی کالا از عنوان C استفاده کرده ولی باید ورژن رو مینوشت 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...